Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mõned tegevused võiks ikka koduseinte vahele jääda küll!

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 73 )

Teema: Mõned tegevused võiks ikka koduseinte vahele jääda küll!

Postitas:
Kägu

Hakake nüüd miinustama, nagu jaksate, mul sellest täiesti savi! Aga ma vähemalt loodan, et siin on ka inimesi ,kes mõtlevad üldjoontes samamoodi kui mina…
Vihale ajavad need amelevad paarikesed ühistranspordis, ülekäiguradade ees, poodides ja teistes avalikes kohtades. No okei, 16-17 aastastest saab veel kuidagi aru- need on ju lapsed ,kes üritavad kahjuks kiiresti täiskasvanulikult käituma hakata- aga kui ikka valgusfoori ees rohelist jalakäijate tuld oodates mingid välimuse järgi 25+ tegelased ennastunustavalt suudlema hakkavad, siis on see ikka ääretult rõve. Või ühistranspordis…olen mõnigi kord sellistele lausa mõnitavalt öelnud, et eelmänguga tegelegu ikka kodus.
Teine asi ,mis jube vastik vaadata on, on laste musitamine. Kui vaevu aastasele lapsele öeldakse
\”anna musi\” või teise äärmusena võtab ema oma algkooliealise lapse sülle või kummardub teda musitama. No öak, tõepoolest. Tehku kodus mis tahavad, aga bussis või tänaval vms…rõve
P.S. Ei ole kibestunud vanatüdruk, ka mul on inimene, kes mind kallistab ja suudleb, aga niimoodi avalikus kohas…see sobib tõesti vaid põgusalt nt hüvastijätu eel. Lapsi mul küll ei ole, aga ma arvan, et selline ninnu-nännutaja ei saaks minust mitte kunagi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Mõned tegevused võiks ikka koduseinte vahele jääda küll!

Loodan, et sa ei saagi lapsi. Kuidas sa üldse avalikult päeval liikuda julged? Äkki teised inimesed näevad ja hakkavad sind halvustama?

Please wait...
Postitas:
Kägu

No sinust ei saa aga teistest sai ja nad on õnnelikud sedasi ning ei tule perekooli kirjutama, et jessas jessas miks keegi teine oma lapsi ei musita ja kõik need muud asjad, mis sind kohutavalt häirisid

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et sa kahjuks vist ei ole sellist suurt kirge, armumist ja armastust tundnud, mis sind niimoodi käituma paneb. Mina olen.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõni inimene võiks ikka koduseinte vahele jääda küll!
Vastik vastik vastik!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
suvekõrvits

ma olen 39 ja miilustan vabalt prisma kassasabas oma mehega, kui isu tuleb. pereinimesed ju niigi harva saavad koos olla! tore ju muidu igavaid argihetki nii meeldival moel sisustada!:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

olen nõus. mõned moklejad veel piiluvad silmanurgast, et kas te ikka näete!! no mis asja. ka lapsi võib tagasihoidlikumalt kallistada ja sedagi kohta valides. olen lausa teed ületamise ajal näinud, kuidas siis suurest õnnest amelema kiputakse, aru saamata, et ammu juba punane tuli. ei ole ka kibestunud, aga mingi vaoshoitus peaks ikka olema, muidu jääb mulje nagu oleks tegu primaadiga, kel polegi ajusid.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

mina tean kedagi, kes arvab samuti nagu sina. see on minu kibestunud pensionärist naaber, kes lisaks leiab, et kõik poliitikud on vargad, iga päev on vastik ilm ja kõige mõnusam elamise viis on vinguda ja kritiseerida. usun, et teist saaksid head sõbrad. musi sulle!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]olen nõus. mõned moklejad veel piiluvad silmanurgast, et kas te ikka näete!! no mis asja…[/tsitaat]
Moklejad :D:D:D

Please wait...
Postitas:
linsik

Jah, ka mina arvan paraku teemaalgatajaga ühte moodi. Need kõik tegevused on täiesti normaalsed, aga võiks ikka valida kohta ja ka aega, kus seda harrastada. Päisepäeva ajal sellist amelemist iga nurga taga tõesti näha ei soovi. Teismelistest saan ka veel aru, kuna neil ongi see veel uhkustamise asi ja nad on kontrollimatud ning vahel neil polegi kuhugile mujale amelema minna kui tänavale või kaubanduskeskusesse. Pubeka east väljas inimesed peaks suutma ennast vaos hoida ja teha seda kõike ja rohkemgi veel kodu seinte vahel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Istun siin ja proovin meenutada, millal viimati avalikult suudlevat täsikasvanute paari nägin. No ei meenu. Ja ommeti liigun ma igapäevaselt tuhandete inimeste hulgas. Ju siis inimene märkab ikka eelkõige seda, mis tema p…t kraabib.

Please wait...
Postitas:
sanshain

täiskasvanute osas olen isegi nõus, (sellised kes peaaegu vahekorda astumas) aga lapsele musi anda ikka võib.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kui kibestunud peab üks noor inimene olema, et algatada pühapäeval perekoolis selline teema??

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma kogemata kiitsin teemat, tegelt tahaks miinustada kõvasti küll.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mulle tundub, et sa kahjuks vist ei ole sellist suurt kirge, armumist ja armastust tundnud, mis sind niimoodi käituma paneb. Mina olen.[/tsitaat].
Naerukoht! Millest sa seda järeldad? Kas tõesti see, et ma ei amele tänaval või bussis, tähendab seda et ma ei armasta oma meest? Ma arvan, et kui sa teaksid vaid ,mida kõike ma olen pidanud selle mehe pärast kannatama, kuidas temaga koosolemiseks võimalusi otsima, siis sa häbeneksid silmad peast oma väite üle.
Kas tõesti avalikus kohas ennastunustavalt suudlemine on ainuke võimalus näidata oma armastust välja?
Ja tore oleks kuulda ka põhjendust, miks lapsele, enne kui ta kõndima õpib,musi andmine selgeks õpetatakse? Vähe perverssne pole v?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma olen küll täitsa ükskõikne nimetatud tegevuste suhtes. Absoluutselt ei häiri.

On ikka muud inimeste nö tegevused, mis mind kurvaks teevad….

Please wait...
Postitas:
Alfonss

see teemaalgatus oleks võinud koduseinte vahele jääda küll. igati loomulik tegevus. noorus on ilus aeg. mõni kade lubjakas ei häiri üldse kedagi.

Please wait...
Postitas:
talent

Ma pean ütlema, et kui ma linnas liigun. siis üldjoontes asja pärast ja teiste tegevus, mis otseselt mind ei puuduta, silma ei jää.
Ühistranspordis musitajast häirivad mind kordi rohkem kehvakvaliteediliste kõrvaklappidega melomaanid, kes selle sahina ja läbikostuva müraga kuskil külje all põlvi nõksutab. Tahaks alati selle juhtme aparaadist välja tõmmata.
OMA lapse musitamine on ok. väiksena ajas hullult vihale, kui ema käskis tädidele ja onudele külast lahkudes musi põsele anda. Tädid hakkasid kileda häälega nunnutama ja seda helitugevust kartsin millegipärast, onudel oli enamjaolt kõigil kohutav Sasha odekolonn peale kallatud ja see pani jälle südame pööritama. Õnneks isa teadis mu paanikat ja enne kui ema midagi öelda jõudis, haaras isa nind kättpidi kaasa ja teatas, et me läheme paneme Zigulli sooja.

Ma ei pea sind kibestunud inimeseks nagu enamik siin, saan täiesti aru, et on tegevusi, mis võiks jääda võõraste pilkude eest varjatuks.
Ma pean isegi söömist teatud mõttes privaatsemaks tegevuseks, mida teostatakse selleks ettenähtud kohas. Vaadates aga ümberringi, siis muud ei näegi, kui pidevat mälumist. Kinos, vabaõhuüritustel, parkides, rannas, tänaval, ühistranspordis. Tõrsti ei suuda kannatada, kuni jõuad kohta, kus rahulikult einestada? Hommikuti need papptopsides kohvidega inimesed on ka ohtlikud, mina ei taha kuuma kohvi selga saada, kui ta bussis trügib või tänaval mööda jookseb. Aga ümbritsevat ei pane niisugused papimaitselise kohvi \”nautijad\” tähelegi. (Kes üldse tahab seda kartongi maitset oma joogile?).

Please wait...
Postitas:
Kägu

aga minule meeldivad elu ja emotsioonid.kontserdil rõkkan kaasa laulda, kui naljakoht on, siis naeran, kui mehega kallihäda peale tuleb, siis kallistan ja kui lapsega hellushoog on, siis musitan teda ka. minu meelest kõik inimlikud tunded ja ma ei hakka koduni ootama, et siis oma kallistused kiirelt neljaseina vahel ära toimetada. samuti tekitab minus hea tunde kui teisi inimesi näen oma positiivseid emotsioone jagamas-ükskõik kelle vastu need siis suunatud on või kuidas avalduvad. rohkem sallivust, kallid inimesed!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eestis ei ole seda erilist kiimlemist näinud, küll aga Ungaris,kui sõbrannal külas käisin. Seal on tõesti nii, et peaaegu topitakse käsi püksi ja keel välkumas ilane tatipanemine käib avalikes kohtades, eriti ühistranspordis.
Seal olin ise ka korra sellises situatsioonis, et minu vastas bussis istus noor paarike, aastates 25 või nii (ma ise sutsu vanem), ilane lätsutamine käis ja teineteise seljas elamine, kusjuures heideti just selliseid väljakutsuvaid pilke, et kas ma ikka näen ja mis nägu ma olen.
Tekkis selline ahistatud tunne küll.
Eestis kallistamine ja musitamine ei häiri, kui seda ei tehta demonstratiivselt, nii et kõigil ümberkaudsetel ebamugav hakkab.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
GK973

Pole kunagi suudlevaid inimesi yhistranspordis n2inud. Ega amelemist foorituld oodates. Kui n2en yksk6ik mis vanuses paari suudlemas, paneb mind see pigem naeratama kui tylgastab. Ma ei suuda m6ista, kuidas keegi sellest niiv6rd endast v2lja v6ib minna, et lausa m6nitavalt vahele sekkub. Ei saa ka aru kuidas sa m6tled perverssusele kui keegi oma lapsele musi teeb. V6ibolla tuleks korraks ka m6elda, mis p6hjustab seda, et sind sellised olukorrad niiv6rd h2irivad..
Mind ennast h2irib pigem kui inimesed omavahel avalikus kohas karjuvad, kui ema lapsele vastu pead annab, paarikesed riidlevad jne. Ma leian, et n2ha inimesi, keda seovad positiivsed tunded, on parem.

Please wait...
Postitas:
Alfonss

kellel pole endal normaalset elu, seda häirib kõik teiste juures.

Please wait...
Postitas:
Newton

Alustasin kirjutamist sõnadega mind häirivad…siis vajusin mõttesse…
No ei tule, ei ole viimasel ajal kohanud inimesi, kes oleks oma käitumisega minu tähelepanu köitnud.
Aa sügisel kui lapsed tõukeratastega sõitsid ja koos minuga marsat ootasid, demonstreerisid üksteisele trikke. Üks trikkidest oli hüpe rattaga ja siis tuleb ratast suure kaarega keerutada. Siis pabistasin, et kui ratas käest lendab võin mina või keegi teine sellega pihta saada.

Please wait...
Postitas:
Jaagular

Mina olen ‘lubjakas’ aga mitte eriti kibestunud.
Asi polegi musitamises kui sellises. Tore ju kui inimesed üksteisest hoolimist ei häbene.
Siiski võiksid vähemalt täiskasvanud avalikus kohas säilitada mingi mõõdutunde.
Sugutung ja s…häda on mõlemad loomulikud asjad, aga äkki poleks tarvis neid kõigile kaaskodanikele demonstreerida.

Paar korda on pikemas poesabas sattunud mu ette paarike, kes ikka üksteist tõsiselt väänas ja käsi püksi toppis. Kahe kassa vahel ei olnud kuhugi minna ka oma käruga.
No ei olnud lahe pilt.
Mulle ei meeldi tänaval paarituvaid koeri ka vaadata.

Please wait...
Postitas:
lisette 85

Minu jaoks on ka naljakad täiskasvanud inimesed kes tänaval amelevad. Käsikäes kõndimine ja kallistamine ja väike suudlus on ok, aga no konkreetselt amelemine on ikka häiriv küll – minul endal hakkab möödudes piinlik. Teismelistest ma saan aru ja olen ise ka võibolla noorena bussi oodates oma poisiga liiga hoogu sattunud.
Üks juhtum tuleb mulle selle teemaga veel meelde. Töötasin ühes pubis ja üks paarike tuli sinna teed jooma ja nad istusid seal laua taga mitu tundi ja konkreetselt mehel oli juba käsi naise pluusi ja seeliku all. Kuna oli hommikune aeg siis polnud eriti rahvast ja kuidagi imelik tunne tekkis endal ja korra juba mõtlesin, et viin neile lähedal asuva hotelli visiitkaardi.
Oma last musitan väga palju ja kohta väga ei vali samas päris bussis teda ka musitama ei hakka. Üldiselt mind ei häiri väga inimesed kes on armunud ja õnnelikud lihtsalt jah oma kirehooga võiks oodata koduni 😉

Please wait...
Postitas:
sanshain

samamoodi ostukeskuste pinkide peal amelevad teismelised. Ootan mina lifti ja seal kõrval pingipeal vanuses 13-15 tüdruk-poiss tegelevad suudlemisega, keeled lõpuni suust väljas, poisi käsi tüdrukul pluusi all. Ei ole ilus vaadata, ei ole südantsoojendav. Vastik on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mind ei häiri musitavad, kallistavad, õrnusi jagavad paarid. Ei meeldi demonstratiivne esinemine, avalik eelmäng. Seda siis täiskasvanute puhul. Laste puhul häirib pigem nendega avalik räme riidlemine, karjumine, raputamine jne.
Olen vana lubjakas aga ka noorena otsisime sügavamaks noklemiseks veidi varjatuma koha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav, kus te neid keset sõiduteed musitajaid näete – ma olen eluaeg Tallinnas elanud ja poole oma elust tööle-koju jalgsi jalutanud ja pole mitte ühtki näinud, ka valgusfoori taga musitajaid mitte. Miks mulle tundub, et mõned kohe otsivad inimesi, kelles vigu näha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Arvestades su kõnemaneeri, siis jääb kahjuks küll mulje, et oled kibestunud vanatüdruk ja pole sul mingit kaaslast. Vastasel korral sa ei võtaks asja nii tõsiselt.

Ja mingit massilist aelemist pole ka mina kuskil märganud, peab ikka mingi viga olema, kui ainult selliseid musitajaid iga 5m tagant näeb.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

no mind ei häiri sellised asjad, lapse musitamine ka mitte. ise musitan ka oma lapsi, kooli-ja lasteaialast ka suule. ja nii on ja jääb. teemaalgataja, mine nüüd kähku oksendama!

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 73 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mõned tegevused võiks ikka koduseinte vahele jääda küll!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.