Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mõned tegevused võiks ikka koduseinte vahele jääda küll!

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 73 )

Teema: Mõned tegevused võiks ikka koduseinte vahele jääda küll!

Postitas:
Kägu

RE: Mõned tegevused võiks ikka koduseinte vahele jääda küll!

Elan ka Tallinnas ja ei tule meelde, millal viimati avalikus kohas amelevat paarikest nägin. Pidi olema hiigla ammu. Või ma lihtsalt ei märka selliseid. Mind aga paneb jahmatama, et teemaalgataja arvates on ebasünnis, kui vanemad lastele avalikus kohas musi annavad. Ise ma enda lapsi vist ei ole otseselt tänaval musitanud, aga vahel kallistanud küll, pargipingil ka kindlasti sülle võtnud – kuid kohe kindlasti ka siis, kui endal veel lapsi polnud, ei oleks selle pealegi tulnud, et lastega õrnust vahetavad vanemad rahva silma all ei tohiks olla. Aitäh, teemaalgataja, et sa üldiselt inimestel ikka hingata lubad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

nende 25+ aastaste kiimlemise suhtes nõustun teemaalgatajaga 107%

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

nende 25+ aastaste kiimlemise suhtes nõustun teemaalgatajaga 107%

Please wait...
Postitas:
roosad tulbid

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]no mind ei häiri sellised asjad, lapse musitamine ka mitte. ise musitan ka oma lapsi, kooli-ja lasteaialast ka suule. ja nii on ja jääb. teemaalgataja, mine nüüd kähku oksendama![/tsitaat]

Ei jää. Varem või hiljem hakkavad su lapsed ise oksendama, kui sa neid suule musitada üritad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ei mäleta, et mind oleks vanemad kunagi suule musitanud, ja mingist vanusest oleks see ikka täiega öka olnud küll. Minu puhul suhteliselt varasest vanusest, ehkki vanematega olid head ja lähedased suhted.

Please wait...
Postitas:
lisette 85

No jah minu ema musitas mind ka suule ja kõndisime käest kinni jne jne….see ongi pisikeste laste emaks olemise rõõm ja sellepärast ma oma last kallistan ja musitangi praegu kuna ma tean, et mõne aasta pärast ta seda enam ei taha. Praegu naudin seda, et ta tahab magada minu kaisus, istuda minu süles ja ta ise tuleb ja annab mulle vahepeal musi. Mingi hetk vajuksid lapsed muidugi häbi pärast maa alla kui keegi peaks neid nägema oma emaga kallistamas või käest kinni kõndimas 🙂
Ma mäletan väga hästi kui kõndisin kevadel oma emaga metsa sinililli korjama ja ma tema käest kinni võtsin. Tema ütles, et varsti on see aeg läbi kui ma ise tema käest kinni tahan võtta. Mina siis mõtlesin, et see pole võimalik ja ausaltöeldes on minu suhted emaga väga lähedased endiselt ja muidugi me ei musita enam, aga igal hetkel kallistan nii oma vanaema, ema kui ka meest ja last.

Please wait...
Postitas:
Kägu

no igal asjal on ikka piirid. esiteks juba sellepärast, et erinevatel inimestel on erinevad arvamused ja kõigi arvates pole aastasele lapsele musi andmise õpetamine ilus, vaid rõve ninnu-nännu.
ja samas ma pole armunute käest kinni hoidmise vastu, aga kui ikka seista bussipeatuses keset kõnniteed ja suudelda lakkamatult, siis …no mida muud sellisest käitumisest järeldada, kui et nad tegelevad ikka eriti pika eelmänguga.
aga mis puutub nendesse musitavatesse lastesse, siis oi tahaks näha millised tüübid neist hellikutest saavad. ma millegipärast usun, et liigne hellus lapseeas väärastab inimese mõttemaailma ja temast saab kas kerglaste elukommetega naine või mees, või siis vastupidi- tekib krooniline vastikus igasuguste õrnutsemiste vastu. praegu need aastased või ka mõni aasta vanemad ei saa veel muidugi aru, mis on hea, mis mitte…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
.

Kas tõesti avalikus kohas ennastunustavalt suudlemine on ainuke võimalus näidata oma armastust välja?
Ja tore oleks kuulda ka põhjendust, miks lapsele, enne kui ta kõndima õpib,musi andmine selgeks õpetatakse? Vähe perverssne pole v?[/tsitaat]
Mitte ainuke võimalus, vaid silmini armunud ongi nii armunud, et neid sinu arvamus ei piira.
Perversne on lapse musitamist perversseks pidada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]no igal asjal on ikka piirid. esiteks juba sellepärast, et erinevatel inimestel on erinevad arvamused ja kõigi arvates pole aastasele lapsele musi andmise õpetamine ilus, vaid rõve ninnu-nännu.
ja samas ma pole armunute käest kinni hoidmise vastu, aga kui ikka seista bussipeatuses keset kõnniteed ja suudelda lakkamatult, siis …no mida muud sellisest käitumisest järeldada, kui et nad tegelevad ikka eriti pika eelmänguga.
aga mis puutub nendesse musitavatesse lastesse, siis oi tahaks näha millised tüübid neist hellikutest saavad. ma millegipärast usun, et liigne hellus lapseeas väärastab inimese mõttemaailma ja temast saab kas kerglaste elukommetega naine või mees, või siis vastupidi- tekib krooniline vastikus igasuguste õrnutsemiste vastu. praegu need aastased või ka mõni aasta vanemad ei saa veel muidugi aru, mis on hea, mis mitte…[/tsitaat]
Vabandust, aga räägi mis marsuudil sa liigud, ma kohe tahaks näha seda ohjeldamatud tänaval musitamist.
MA tõesti käin silmad lahti ringi, aga sinu jutu kohaselt peaks enamusel keeled üksteise kõris kinni olema.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]sanshain kirjutas:[/small]
[tsitaat]samamoodi ostukeskuste pinkide peal amelevad teismelised. Ootan mina lifti ja seal kõrval pingipeal vanuses 13-15 tüdruk-poiss tegelevad suudlemisega, keeled lõpuni suust väljas, poisi käsi tüdrukul pluusi all. Ei ole ilus vaadata, ei ole südantsoojendav. Vastik on.[/tsitaat]

On jah vastik. Ja oma tütart sedasi avalikult amelemas näha oleks piinlik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Huvitav, kus te neid keset sõiduteed musitajaid näete – ma olen eluaeg Tallinnas elanud ja poole oma elust tööle-koju jalgsi jalutanud ja pole mitte ühtki näinud, ka valgusfoori taga musitajaid mitte. Miks mulle tundub, et mõned kohe otsivad inimesi, kelles vigu näha.
[/tsitaat]

huvitav jah, et kui sina ei näe, siis neid polegi või? mine vaata kasvõi suvel pärnus porta ja bussijaama juures olevat ülekäigurada- vähe sellest, et paljud on unustanud ennast riidesse panna, on neid miilustajad ikka ka omajagu. olen isiklikult pidanud autost seda vaatepilti nägema ja edasi ma ka ei saanud, siis oleksin nad alla ajanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vabandust, aga räägi mis marsuudil sa liigud, ma kohe tahaks näha seda ohjeldamatud tänaval musitamist.
MA tõesti käin silmad lahti ringi, aga sinu jutu kohaselt peaks enamusel keeled üksteise kõris kinni olema.[/tsitaat]
aga palun väga- tallinna kesklinn, estonia juures bussipeatus, nr 67 või 16 buss- need on põhimarsruudid. aga loomulikult on neid nii solarises, viru keskuses, suvalistes toidupoodides ja bussides või tänavanurkadel ja ülekäiguradade ees.
konkreetne juhus eile :bussis 67 üks naine hoidis süles vaevu aastast last, see hakkas natuke virisema, ema ütles kohe \”anna musi\”.
või siis eile pärastlõunal solarise ees jalakäijatele lubavat tuld oodates: paar, vanuses kindlasti ligi 30 (ja mitte mingid alkassid) lihtsalt unustasid end keset kõnniteed suudlema, nii et neile lausa möödujad pidid meelde tuletama, et roheline on juba ees.
või paar päeva tagasi kaubakeskuses: lihtsalt fuajees kõndisid ema ja umbes 8 aastane tütar ja see naine lihtsalt kummardas ja andis tüdrukule musi suule.
nii et seda ma nüüd küll ei usu, et on kedagi kes selliseid pilte kunagi ei näe. nad lihtsalt on liiga hõivatud, et enda ümber toimuvat märgata.

Please wait...
Postitas:
maipörnikas

Mul on ka kahju inimestest, kes pole kunagi tundnud sellist kirge ja armastust, et unustad kogu maailma enda ümber. Lapsele helluse ja armastuse jagamises pole midagi ebanormaalset, kui see just üle piiri ei lähe. Eks silma hakkab ikka kõige rohkem see, millest puudust tuntakse. Elan ka Tallinnas ja ei ole keegi küll kuskil mind seganud oma amelemise või muuga. Olen küll näinud tänaval suudlevaid paarikesi ja hellust jagavaid lapsevanemaid aga mind see ei häri. Mõnikord teevad isegi tuju heaks:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]maipörnikas kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul on ka kahju inimestest, kes pole kunagi tundnud sellist kirge ja armastust, et unustad kogu maailma enda ümber. Lapsele helluse ja armastuse jagamises pole midagi ebanormaalset, kui see just üle piiri ei lähe. Eks silma hakkab ikka kõige rohkem see, millest puudust tuntakse. [/tsitaat]
esiteks, miks te enamuses ikka arvate ,et mul pole kedagi või et ma ei teaks ,mida tähendab kõikehõlmav armumine? see ,et mulle ei meeldi avalik miilustamine ,ei tähenda ometi veel seda, nagu ma ei suudaks armastada. jah, lapsi ma küll ei plaanitse, aga kuidas saab siis väita ,et ma tunneksin neist puudust, kui ma ei salli seda laste musitamist- nunnutamist?
minul ja minu mehel ei ole vaja avalikult suudelda ega ameleda, et näidata ümbritsevatele, et oleme paar. kui keegi on näinud, ehk siis osanud märgata, keskealist paari, kelle olekust ,igast sammust ja pilgust õhkub seda teadmist – me oleme koos- siis see minu arust ongi just see kõikehõlmav armastus. armastus, kus kirg ja seksikus pole mitte kõige tähtsamad…

Please wait...
Postitas:
GK973

aga palun väga- tallinna kesklinn, estonia juures bussipeatus, nr 67 või 16 buss- need on põhimarsruudid. aga loomulikult on neid nii solarises, viru keskuses, suvalistes toidupoodides ja bussides või tänavanurkadel ja ülekäiguradade ees.
konkreetne juhus eile :bussis 67 üks naine hoidis süles vaevu aastast last, see hakkas natuke virisema, ema ütles kohe \”anna musi\”.
või siis eile pärastlõunal solarise ees jalakäijatele lubavat tuld oodates: paar, vanuses kindlasti ligi 30 (ja mitte mingid alkassid) lihtsalt unustasid end keset kõnniteed suudlema, nii et neile lausa möödujad pidid meelde tuletama, et roheline on juba ees.
või paar päeva tagasi kaubakeskuses: lihtsalt fuajees kõndisid ema ja umbes 8 aastane tütar ja see naine lihtsalt kummardas ja andis tüdrukule musi suule.
nii et seda ma nüüd küll ei usu, et on kedagi kes selliseid pilte kunagi ei näe. nad lihtsalt on liiga hõivatud, et enda ümber toimuvat märgata.[/tsitaat]
Vabandust aga kas sa mitte ise liiga asjasse syvenenud pole? Et lausa koht, kuup2ev (ja kellaaeg?) meeles. ja oletatav vanus, riietus, v2ljan2gemine.. Mind paneksid need suudlejad ja musitajad palju v2hem muretsema kui inimene, kes p2evast p2eva suure vihaga selliseid situatsioone registreerib.

Please wait...
Postitas:
Kubujuss

Musitamist ja kallistamist avalikes kohtades võiks ikka olla tunduvalt rohkem, mulle jubedalt meeldib. Tagasi võiks hoida hoopis avaliku purjutamise, kaklemise, seinte ja põõsaste kusepiserdamise ja foorumistes oma sisemise tigeduse käona väljaelamisega. Aga no igaühel oma arvamus nendest vastikutest, rõvedatest \”öäk\” asjadest – mõne jaoks purjakil, kusev mees, teise jaoks oma eelkooliealist last musitav ema.

Aga ma ei imesta, et järgmine teema on sellest, kuidas keegi ületas 10 sentimeetrida seda 2-meetrise raadiusega isiklikku tsooni, mis iga eestlase ümber on, appimaminestankuivastiköäkolenpindperseseestlanejaselleüleuhke.

Please wait...
Postitas:
Kubujuss

nii et seda ma nüüd küll ei usu, et on kedagi kes selliseid pilte kunagi ei näe. nad lihtsalt on liiga hõivatud, et enda ümber toimuvat märgata.[/tsitaat]

Täitsa rõve ikka, nii vanad (peaaegu 30!!), no selles eas peaks ikka üldse mitte enam toast välja tulema, nii vanad inimesed on üldse rõvedad. Kes need alkassid on? Alkeemilised kassid? Neile siis on sinu meelest suudlemine lubatud või misasja sa nüüd ütelda üritasid…
Ja mismoodi sa lapse vanust määratled? Sain näiteks hiljaaegu tuttavaks lapsega, tüdrukuga, kes oma 5 eluaasta jooksul kasvanud 130-sentimeetriseks. Oleks kah pidanud koolilapseks, aga näe – ei olnud. Samas nii mõnigi koolilaps pole niigi pikk.
Miks sina siis kunagi hõivatud pole, et kogu aeg silmas punnis teite musitamist vahid, kuigi see sind häirib?

Tegelikult on sul ikka mingi emotsionaalne viga. Miski su lapsepõlves on sind ilmselgelt tuksi keeranud. Ehk tasuks seda teemat veidi psühholoogiga uurida, jumal teab, mis allasurutud tundeid ja mälestusi see lagedale võib tuua ja su äkki ehk äragi parandada.

Please wait...
Postitas:
Jarka

Mina musitan oma algkooliaegset last, kallistan ka ja kujutate ette, teiste ees. Kasvõi kaubanduskeskuses võin seda teha. Kui näen noorpaari suudlemas, siis alati mõtlen, et on ikka armas vaatepilt. Amelemisesse nii tolerantselt ei suhtu. Eelmänguga võiks kodus tegeleda.

Please wait...
Postitas:
nyah nyah

Et lapse musitamine oli vastikum kui lapsel kogu bussisõidu aja viriseda laskmine? Vaevalt seal nyyd tegu kirgliku suudlusega oli, ikka põsemusi pigem. Jauravat pisipõnni rahustabki ema lähedus.

&, õudne kyll, aga inimesed armuvad ka 30-aastastena. Isegi 60-aastastena. On täiesti loomulik, et ka need ‘noored armunud’ elavad oma tundeid välja teel teatrist kohvikusse, sest yhist kodu neil veel ei ole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lugedes sellist teemaalgatust ma kohe mõistan neid vaeseid mehi, kes otsivad armastust mujalt. Usu mind, kallis temalagataja, selliseid õnnetuid eesti mehi on kole palju ja nemad, pealtnäha vahvad perekesksed inimesed, jooksevad igal võimalusel armukese juurde, sest seal saab olla vabalt ja õnnelikult ilma vastikuseta ja vingumiseta.
P.S. Mina ei ole üks neist armukestest, kuid töö tõttu näen selliseid mehi/naisi/armukesi päris palju 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

aga palun väga- tallinna kesklinn, estonia juures bussipeatus, nr 67 või 16 buss- need on põhimarsruudid. aga loomulikult on neid nii solarises, viru keskuses, suvalistes toidupoodides ja bussides või tänavanurkadel ja ülekäiguradade ees.[/tsitaat]
Väga huvitav ma käin vähemalt 5 päeva nädalas marsuuti viru-estonia-solaris ja sealt bussile hommikul-õhtul ja no tõesti ainukesed kes mulle pidevalt silma hakkavad on solarise äärde hoidvad suitsetajad, kes ei taha peatuses tõmmata. Iga hommik suht samad näod seal pole ma veel tõesti näinud ühtegi amelevat paarikest ja seal oodates ma usun hakkaks nad tõesti silma, kõik seisavad külmast kanged ja ootavad bussi.
Sa nagu nimme otsiks neid, keskendu millegile muule, kuula muusikat vms.
Selline meeletu otsimine ja siis vingumine viib vaid hullumiseni.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
rohekonn

[tsitaat]Lugedes sellist teemaalgatust ma kohe mõistan neid vaeseid mehi, kes otsivad armastust mujalt. Usu mind, kallis temalagataja, selliseid õnnetuid eesti mehi on kole palju ja nemad, pealtnäha vahvad perekesksed inimesed, jooksevad igal võimalusel armukese juurde, sest seal saab olla vabalt ja õnnelikult ilma vastikuseta ja vingumiseta.
P.S. Mina ei ole üks neist armukestest, kuid töö tõttu näen selliseid mehi/naisi/armukesi päris palju :)[/tsitaat]

no kui mehed oma armukestega lausa tänaval end vabalt tunnevad, siis pole nende naistel küll põhjust taoliste tohlakate pärast pead valutada.

Please wait...
Postitas:
skeptik

Päris vahekorda astumine tänaval on küll kohatu, aga samas on alati võimalus mujale vaadata. Tundub aga, et mõned kohe piinavad ennast jälgides enda jaoks jälki situatsiooni.

Please wait...
Postitas:
pärnakas29

Teemaalgatajal on musi foobia- pöördu perearsti poole ja küll tema juba annab saatekirja sinna, kuhu vaja!

Please wait...
Postitas:
Kägu

musifoobia 😀 😀 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et kui sa teaksid vaid ,mida kõike ma olen pidanud selle mehe pärast kannatama, kuidas temaga koosolemiseks võimalusi otsima, siis sa häbeneksid silmad peast oma väite üle.
[/tsitaat]
Mulle tundub, et siia ongi koer maetud. Sa oled teiste peale lihtsalt kade, kuna sul endal on ühepoolne suhe (sina poed kasvõi nahast välja ja kannatad mida iganes, et oma \”mehega\” koos olla, aga temal on ilmselt savi). Tunnen kaasa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen üks nendest vanuritest (mina 34 ja mees 42), kes käib sageli oma mehega käest kinni hoides. Oleme koos juba 15 aastat ja üldsegi mitte harva on mees mulle nt keset kaubanduskeskust käe ümber pannud ja musi andnud ja ka kallistanud. Pean tunnistama, et pole iialgi oma pead vaevanud sellepärast, et äkki keegi saab ¨oki sellest… Ja ega ei vaeva ka, ma pigem vaevan oma pead sellega, et ma jätkuvalt oleksin õnnelik ja et ka mu mees minuga koos olles oleks õnnelik.
Ja ka kõiki oma kolme last olen kallistanud ja musi andnud täpselt siis kui mina leian, et nüüd on õige moment seda teha – ka keset tänavat kui nt laps on haiget saanud või millegi peale solvunud.
Teemaalgataja – ela ise ja lase teistel ka elada!!! Ning püüa vahelduseks näha enda ümber asju, mis sulle meeldivad ja usu, elu paistab kohe pealju ilusam 🙂
Päikest!!!!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et siia ongi koer maetud. Sa oled teiste peale lihtsalt kade, kuna sul endal on ühepoolne suhe (sina poed kasvõi nahast välja ja kannatad mida iganes, et oma \”mehega\” koos olla, aga temal on ilmselt savi). Tunnen kaasa.[/tsitaat]
see pole nii. tegelikult oli meil mõlemal armastus esimesest silmapilgust, kuid kahjuks oli palju erinevaid asjaolusid, mistõttu me kohtusime üliharva. ei, ärge nüüd arvake, et ta kuskil vangis istus, põhjused olid hoopis teised ja ma ei hakka neid siin üles lugema.
kuid nüüd me oleme pärast neid aastaid kestnud kohtumisi-lahkumisi, ootust ja igatsuset, meeleheidet ja tühjust; olnud juba aasta koos. algselt arvasin ma ise ka ,et ma ei salli armunuid suudlevaid paarikesi mingist kadedusest vms, aga nüüd kus mul on kõrval endalgi inimene, keda ma võin kallistada ,millal ise tahan ja kus tahan, on mulle ikka arusaamatu, miks peab oma tundeid tänaval just sellisel moel kiimeldes välja näitama? jääb nagu vägisi selline mulje, et need inimesed, need paarid on nii tühised, et nende jaoks on oluline vaid seksuaalsus. hoopis neist on kahju…
mis puutub laste musitamisesse, siis mind jah, tõsi küll ei musitatud lapsena kordagi ja seda juba sel lihtsalt põhjusel, et ma olin juba paariaastasena igasuguse helluse vastane- ei tahtnud sülle ,ega kallistanud ega midagi. ja muidugi olid tol ajal teised kombed kasvatuses ka, ning ehk on vastumeelsus tekkinud just sellest. aga samas jälle…lugedes artikleid laste nunnutamisest ja seejärel probleemidest laste varase seksuaalsusega tundub siiski et selle vahel on seos.
ja noh, oleme ausad ega vaatepilt musitavast kanaemast ja ilase lõuaga tibukesest just eriti esteetiline pole ka.

Please wait...
Postitas:
Mjau-mjau

Oijah, mis küll võib olla sinu alateadvusse peidetud, et sa sellise kibestunud teema teed ja nii normaalseid asju perversseteks pead. Kahju sinust. Äkki psühhoteraapia suudaks sind aidata.
Musitan oma meest ja musitan lapsi, ja nemad musitavad mind ka! Armastuses ja hoolimises ei ole midagi häbenemisväärset ega perversset.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina annan oa abikaasale musimopsu ka keset toidupoodi ja kasvõi piimaleti ees, kui tuleb.
Minul on armastus suur ja muu maailma ei loe, sest minu musi minu mehele, ei kahjusta mitte kedagi.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 73 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mõned tegevused võiks ikka koduseinte vahele jääda küll!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.