Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mõned tegevused võiks ikka koduseinte vahele jääda küll!

Näitan 13 postitust - vahemik 61 kuni 73 (kokku 73 )

Teema: Mõned tegevused võiks ikka koduseinte vahele jääda küll!

Postitas:
GK973

RE: Mõned tegevused võiks ikka koduseinte vahele jääda küll!

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

see pole nii. tegelikult oli meil mõlemal armastus esimesest silmapilgust, kuid kahjuks oli palju erinevaid asjaolusid, mistõttu me kohtusime üliharva. ei, ärge nüüd arvake, et ta kuskil vangis istus, põhjused olid hoopis teised ja ma ei hakka neid siin üles lugema.
kuid nüüd me oleme pärast neid aastaid kestnud kohtumisi-lahkumisi, ootust ja igatsuset, meeleheidet ja tühjust; olnud juba aasta koos. algselt arvasin ma ise ka ,et ma ei salli armunuid suudlevaid paarikesi mingist kadedusest vms, aga nüüd kus mul on kõrval endalgi inimene, keda ma võin kallistada ,millal ise tahan ja kus tahan, on mulle ikka arusaamatu, miks peab oma tundeid tänaval just sellisel moel kiimeldes välja näitama? jääb nagu vägisi selline mulje, et need inimesed, need paarid on nii tühised, et nende jaoks on oluline vaid seksuaalsus. hoopis neist on kahju…
mis puutub laste musitamisesse, siis mind jah, tõsi küll ei musitatud lapsena kordagi ja seda juba sel lihtsalt põhjusel, et ma olin juba paariaastasena igasuguse helluse vastane- ei tahtnud sülle ,ega kallistanud ega midagi. ja muidugi olid tol ajal teised kombed kasvatuses ka, ning ehk on vastumeelsus tekkinud just sellest. aga samas jälle…lugedes artikleid laste nunnutamisest ja seejärel probleemidest laste varase seksuaalsusega tundub siiski et selle vahel on seos.
ja noh, oleme ausad ega vaatepilt musitavast kanaemast ja ilase lõuaga tibukesest just eriti esteetiline pole ka.[/tsitaat]

J2lle see vaatepilt. Kui asi on vaatepildis ja selle esteetilisuses, siis 2ra lihtsalt enam vaata musitavaid inimesi. Sinusse ei puutu kui yks ema oma ilal6uast last musitab. Kui antud ema seda oma tahtest teeb ja antud ilal6ug 6udusest r66kima ei pista, ei ole see sinu asi. Kui sina ei taha nii teha, 2ra tee – keegi sind ei k2si. lase lihtsalt teistel elada. Niikaua kui see kellegile kurja ei tee, ei peaks musitamise peale vihastama.
Laste varase seksuaalsuse ja vanemate nunnutamise vahel ei tasu nyyd kyll seost otsida. Tuletab meelde pigem k6iki neid pedofiile ja tapjaid, prostituute, kelle lapsep6lve on analyysitud ja avastatud, et see tuleb kurvast, yksikust lapsep6lvest, kus laps j2i vanemate hoolitsuse ja armastuseta 😀
Arvan, et on t2htis, et sa saaksid aru, et iga musiga ei kaasne seksuaalset alatooni. Eriti veel vanema ja lapse vahel. Vannun, k2si sydamel, et kui isa mulle v2iksena musi andis, ei 2ratanud see mul seksuaalset huvi vastassoo vastu.
V6ibolla on siin aga keegi, kellel nii juhtus ja kes seet6ttu isegi seksiga vara alustas, seljuhul tehku ta end kuuldavaks, et ma teaksin, et see v6imalik on 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

ega see suhtumine võib muutuda. praegu mõtled nii, kui lapsed saad mõtled teisiti.
ma räägin sulle: mul sai sugulane lapse. pani nime.
aastaid 7 tagasi, kui mul laps sündis, siis ta ütles selle nime kohta, mis ma tahsin lapsele panna, et nii kurbliku kõlaga nimi, ära pane seda.
ja nüüd on 7a mõõdas. sugulane pani lapsele nime. ja just selle nime. enam ta ei mõelnud nii. ta ju ei hakka panema lapsele mingit koledat ja kurba nime. ikka kõige ilusamat!

muidugi mehega ma tõesti kassasabas ei musitaks ja miilustaks. minu jaoks pole see mingi armastuse väljanäitamine vaid nilbus. väike musi muidugi võib olla tervitusel ja lahkuminekul, aga mitte mingi \”pruut võib peigmeest suudelda\” ma poes küll ei teeks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Paarikestest ükskõik, aga pean tunnistama, et laste suudlemine otse suule ja see ”anna musi” on minu jaoks ka pisut ebameeldiv ja kummaline, kuna mäletan oma lapsepõlvest, et mulle ei meeldinud absoluutselt, kui mu enda ema seda pidevalt teha tahtis, see oli minu jaoks lihtsalt nii ebameeldiv, ma ei saanud aru, miks seda vaja oli 🙂 Enda lastega suhe väga soe ja südamlik, kallistame ja põsemusitame, aga suule suudelda ei ole neid kunagi tahtnud, ei näe vajadut.

Please wait...
Postitas:
Kägu

panin ka miinused ära nagu teemaalgataja soovis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jaaah, tegelikult võiks seksida ka teki all ja kindlasti pimedas ja ainult kergelt hingeldades. Ja jube on vaadata kuidas naised , neiud ja tüdrukud käivad nii väljakutusvalt riides, see kohe kisub musutama ja kätt tagumiku peale panema. Irw

Mis sul teemaalgataja viga on. Eestlane on niigi emotsioonitu inimene. Kui mõni suudab hallist massist eralduda: elada, armastada ja kirge välja näidata, siis on see väga vahva.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Noh meie oleme koos juba üle kümne aasta. Ja ilmselt käime ka teistele pinda. Mulle meeldib kui mees võtab ümbert kinni kui jalutame. Mulle meeldib kui, ta teeb mulle komplimente. Ültse mulle meeldib tema tähelepanu minu vastu. Ja mina olen üks nendest, kes tänab oma meest mõne komplimendi eest, kirgliku suudlusega. Ja olgu see või tänaval, kus teisi see häirib. Kui ma annan tähelepanu eest oma mehele, selle suudluse kaks tundi hiljem, ei ole see enam see.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väga äärmuslikud kommentaarid..Mna ei näe ka vajadust mehega kassasabas suudelda või rahvast täis bussis. See on kindlasti ebamugav taga seisvale vanemale prouale või väikeste lastega emmele 🙂 Ööklubis ja öises vanalinnas on juba teine eema 😉
(Oleme 3 a abielus 30 aastased)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Järgmine kord, kui näed laste musitamist või muud sellist, tee kohe kõne politseisse ja räägi neile tegutsevast pedofiilist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, sina oled autistlike kalduvustega. Ära palun nõua, et kõik inimesed oleksid sinusugused – siis oleks maailm kole!!
Loodan, et sa ei saagi lapsi, sest kui nemad juhtumisi peaksid teistsugsed olema kui sina, siis kasvavad neist õnnetud inimesed. Tõesti kahju sinust!
Minule pakuvad õrnutsevad paarid silmarõõmu. Päris amelemist ei salliks, aga pole seda näinud ka.
Ja inimene, kes lapse musitamist taunib, on ikka raskelt haige.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ei häirinud SPA mullivannis nii 50 pluss paari amelemine. Kuid kui see läks üle üheks kindlaks tegevuseks, siis tegin küll minekut. Häiritud ei olnud, kuid kummaline oleks nendega ühes vannis edasi olla olnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See teemapostitus tundus nii kole, et tekkis tunne nagu teemaalgataja on ka väga kole, lihtsalt tekkis selline tunne. Pähh lugu, lähen siit lehelt ära.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tunnistan ausalt, et mõnikord tahaks küll öökida, kui kedagi moklemas näen. Okei, ilusad noored suudlevad viisakalt. Kuid mõnikord on mingid 13- 14 aastased akned ja ilastavad nii, et no vaatad- kohe läheb asjaks. See on rõve!
Või siis mingid räpakollid. Võidund suusajoped seljas, rasvaste juustega ja siis moklevad- avavad oma auklike kollaste hammastega haisvad suud ja lükkavad üksteisele oma keelt kurku, nii et ikka kõik kõrvalolijad näevad.
Ükspäev trollis oli selline keskealine paar- vanamees oli vist paras nikujuku, naine oli selline pisike paks roosapõskne trulla, küll see vanamees kabistas seda mutti ja mutt omakorda kihistas naerda nagu väike plika. See oli samuti rõve.

Please wait...
Postitas:
pritnispeeers

Mulle meeldis sinu teema väga. Eriti alguses see \”hakake nüüd miinustama…mul sellest savi\”. Selline jõuline, efektne algus! Ma tahaks sulle peotäie rohelist panna, aga vaatan, et no mis mõte sel on, siin on asi nii hull, et ega see ei päästa.

Please wait...
Näitan 13 postitust - vahemik 61 kuni 73 (kokku 73 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mõned tegevused võiks ikka koduseinte vahele jääda küll!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.