Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mõni on ikka järjepidev. Ingrid Kangur.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )

Teema: Mõni on ikka järjepidev. Ingrid Kangur.

Postitas:
Tõutäkk

https://m.kroonika.delfi.ee/article.php?id=91026397&fbclid=IwAR0mwPbwuJCI4d_8t1kIde4RSJf2yHkKb1ey3RC3Y29UYAx5-aKZjDFG82Y
https://foorum.perekool.ee/teema/hoiatan-petisest-sarivolgniku-ingrid-kanguri-eest/
Ja lisa https://sky.ee/skandaalsel-kohila-sugispeol-esinenud-noorteband-jai-rahast-ilma-korraldaja-vaidab-et-unustas-ja-tegeles-shanoni-rahadega/?fbclid=IwAR1H60yFqKVmmjDhEylWcG8XWG_7SZ5ghbrihte35_F9nRDTJfAffAchxxU

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis teema sinul temaga oli, tõutäkk?

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis Kangur?? Reporteris öeldi küll Kannel. Siin on kahest eri isikust jutt.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kreemile olla ta kirjades öelnud, et ta perekonnanimi on Kannel.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lingitud artiklis on ju kirjas, et sama inimene kasutas eri nimesid.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sama inimene, erinevad nimed. Ta tegeles mingi põllumajanduse teemaga, mäletan, et tahtis netist raha ette, aga ma loobusin. Mul oli varem ühe seenekorjaga kogemus ja deja vu tunne tekkis, kuna seeni ei tulnud kunagi ja sain üsna kaua ähvardades raha tagasi. Seetõttu ma talle ettemaksu ei tahtnud teha.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaevalt, et tal plaanis petta oli, lihtsalt pileteid ei müüdud piisavalt ja jäi lootma vist, et viimasel hetkel inimesed tulevad vms. Aga pileti hind oli kõrge ja ilm kehv ning paljud kohalikud otsustasid mitte kohale minna. Seega bänd ei saanud kohapeale jõudes oma tasu kätte ja lavale ei jõudnudki.
Mõned nädalad tagasi korraldas ta samalaadse ürituse ja see õnnestus igati. Ilmselt ennekõike seepärast, et augusti teises pooles oli veel väga soe ilm ja rahvas tuli õhtul välja.

+2
-21
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Vaevalt, et tal plaanis petta oli, lihtsalt pileteid ei müüdud piisavalt ja jäi lootma vist, et viimasel hetkel inimesed tulevad vms. Aga pileti hind oli kõrge ja ilm kehv ning paljud kohalikud otsustasid mitte kohale minna. Seega bänd ei saanud kohapeale jõudes oma tasu kätte ja lavale ei jõudnudki.

Mõned nädalad tagasi korraldas ta samalaadse ürituse ja see õnnestus igati. Ilmselt ennekõike seepärast, et augusti teises pooles oli veel väga soe ilm ja rahvas tuli õhtul välja.

Oled sa kindel,et kõik esinejd on oma rahad saanud ? Lõõtsavägilaste esineja kirjutas kommentaari,et nemad ootasid mitu kuud raha.
https://elu.ohtuleht.ee/1011974/sugispeo-korraldaja-tombas-terminaatoril-ja-shanonil-naha-ule-korvade-korraldaja-tahtsime-teha-uhe-hea-peo-ja-natuke-ise-teenida tase omaette on süü Shanoni kaela ajada.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

See tegelane kes Kohila Sügispeo üle lasi? Kui ta nii legendaarne on siis miks tal kohalik omavalitsus üldse laseb korraldada ??

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Tõutäkk

See tegelane kes Kohila Sügispeo üle lasi? Kui ta nii legendaarne on siis miks tal kohalik omavalitsus üldse laseb korraldada ??

Häda on selles, et ta laseb üle kogukonna heaks. Kõik oleks ju kogukonna jaoks olnud hästi, kui need bändid oleksid esinenud ja pärast arve tasumist nõudnud, mis oleks jäänudki tasumata.
Tänapäeva Robin Hood.
Sellepärast võetakse maha kõik teavitused, mis FB Kohila gruppides tema kohta tehtud.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oled sa kindel,et kõik esinejd on oma rahad saanud ? Lõõtsavägilaste esineja kirjutas kommentaari,et nemad ootasid mitu kuud raha.

Kui ootasid mitu kuud, siis lõpuks said ikka kätte?
Ma ei õigusta sellist kehva majandamisoskusega korraldamist, aga tüüpiline petis ta pole. Petiste eesmärk on algusest peale oma skeemidega raha välja petta ning teiste arvelt rikastuda. Kangur on ise pankrotis ja jäi kodustki ilma, aga püüab erineval moel edasi rabeleda.

0
-15
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sellepärast võetakse maha kõik teavitused, mis FB Kohila gruppides tema kohta tehtud.

Kohila Valla Elanikud grupis on postitus koos aruteluga laupäevase ürituse kohta üleval, ei ole keegi maha võtnud.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Tõutäkk

Kohila Valla Elanikud grupis on postitus koos aruteluga laupäevase ürituse kohta üleval, ei ole keegi maha võtnud.

On võetud minu eelnevad postitused, kus hoiatasin Ingrid Kanguri eest.
Paar inimest on mulle ka suvel kirjutanud, et on Kanguri käest jälle petta saanud. Kodus ta pole ilma jäänud, sest see ei ole tema nimel. Tema nimel oli eksabikaasaga kahasse üks töökoda ja see kanditi eelmise aasta suvel eksabikaasa nimele. Kuid mina koos 4 võlgnikuga saime jaole ja esitasime hagi selle ühisvara jagamise tagasikeeramiseks. Lõpuks saime kompromissi, kus igakuiste 500 euriste maksetega tasutakse see 10 000eurine võlg, käendajaks eksabikaasa ja hüputeek on meie kasuks. Vahelduva eduga on makstud, kuid viimasel ajal on ka sellega tõrked. Kuna eksabikaasa, ehk käendaja ei suhtle Ingridiga ja ta pole teadlik, et Ingrid ka seda kohtulikku kompromisskokkulepet ei täida. Igatahes avaldas eksabikaasa soovi, et müüb tolle töökoja maha ja maksab meile need võlad, et ta ükskord sellest jamast rahu saaks, mis Ingrid talle on kokku keeranud.
Paistab, et Kohila elanike grupist on mind välja visatud, just Ingrid Kanguri teemaga seoses.

+14
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui ootasid mitu kuud, siis lõpuks said ikka kätte?

Ma ei õigusta sellist kehva majandamisoskusega korraldamist, aga tüüpiline petis ta pole. Petiste eesmärk on algusest peale oma skeemidega raha välja petta ning teiste arvelt rikastuda. Kangur on ise pankrotis ja jäi kodustki ilma, aga püüab erineval moel edasi rabeleda.

Miks see inimene peab siis koguaeg niimoodi rabelema ja midagi korraldama, kui tal see kohe üldse, ja korduvalt, välja ei kuku? Inimene võiks teha tavalist palgatööd ning elada tavalise inimese elu, kui muuks ei küündi. Siis ei oleks ka praegu ei pankrotti ega kodust ilma jäämist.

Aga praegu jääb mulje, et ta muud ei teegi, kui ainult sebib ja korraldab midagi, toimetab mingite rahaasjadega koguaeg. Ja kõik need ettevõtmised järjest ebaõnnestuvad.

+14
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks see inimene peab siis koguaeg niimoodi rabelema ja midagi korraldama, kui tal see kohe üldse, ja korduvalt, välja ei kuku? Inimene võiks teha tavalist palgatööd ning elada tavalise inimese elu, kui muuks ei küündi. Siis ei oleks ka praegu ei pankrotti ega kodust ilma jäämist.

Ta teeb minu teada palgatööd ka, vähemalt on teinud (koolis õpetaja).

Eks inimesed ongi erinevad, mõni võtab rohkem ette ja õnnestub korda saata suuri asju, igaühel ei õnnestu. Mõnikord üks asi õnnestub, teine mitte. Kangurit ei saa nimetada totaalseks ebaõnnestujaks, sest tõepoolest, ta on kohaliku võrkpalli viinud kõrgele tasemele ja selle nimel kõvasti vaeva näinud.
Praegu on ilmselt seis selline, et on end korralikult sisse mässinud ja proovib välja rabeleda. Siiski ei nimetaks ma teda klassikaliseks petiseks. Kui raha jaguks, makskas ta ilmselt kõik oma võlad ära.

0
-14
Please wait...

Postitas:
Tõutäkk

Ta teeb minu teada palgatööd ka, vähemalt on teinud (koolis õpetaja).

Eks inimesed ongi erinevad, mõni võtab rohkem ette ja õnnestub korda saata suuri asju, igaühel ei õnnestu. Mõnikord üks asi õnnestub, teine mitte. Kangurit ei saa nimetada totaalseks ebaõnnestujaks, sest tõepoolest, ta on kohaliku võrkpalli viinud kõrgele tasemele ja selle nimel kõvasti vaeva näinud.

Praegu on ilmselt seis selline, et on end korralikult sisse mässinud ja proovib välja rabeleda. Siiski ei nimetaks ma teda klassikaliseks petiseks. Kui raha jaguks, makskas ta ilmselt kõik oma võlad ära.

Ka selle kohaliku võrkpalli on ta viinud kõrgele inimestelt ja ettevõtetelt väljapetetud raha eest. Kui kogukond teda hindab, siis võiksid teha korjanduse ja tema 100 000 eurini küündivad võlad ära maksta. Aga ei, kuritegelikul teel saadud hüvesid on ikka hea nautida.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Tõutäkk

https://sky.ee/skandaalsel-kohila-sugispeol-esinenud-noorteband-jai-rahast-ilma-korraldaja-vaidab-et-unustas-ja-tegeles-shanoni-rahadega/?fbclid=IwAR1H60yFqKVmmjDhEylWcG8XWG_7SZ5ghbrihte35_F9nRDTJfAffAchxxU

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kohila gruppides pole midagi huvitavat. Keegi pole raha tagasi saanud ja ainult lubadused ja uued kirjad.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ka selle kohaliku võrkpalli on ta viinud kõrgele inimestelt ja ettevõtetelt väljapetetud raha eest. Kui kogukond teda hindab, siis võiksid teha korjanduse ja tema 100 000 eurini küündivad võlad ära maksta. Aga ei, kuritegelikul teel saadud hüvesid on ikka hea nautida.

Kohila võrkpallil läks hästi ammuilma enne tema rahaprobleemide tekkimist.

Pole ei mina ega suurem osa kohalikust kogukonnast mingeid Kanguri rahadest saadud hüvesid nautinud. Nõme väide üldse. Pole ime, et su postitusi läbi ei lasta.

0
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Paistab, et proua ise on ka kohal siin kommenteerimas.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ootasin juba, millal see geniaalsus ära tuleb. Tuli :D.

Sinu meelest on normaalne hakata süüdistama tervet kohalikku kogukonda mingite “kuritegelike rahade” nautimises? FB gruppe haldavad ka 1-2 inimest, mitte terve kogukond.

0
-11
Please wait...

Postitas:
Tõutäkk

Ootasin juba, millal see geniaalsus ära tuleb. Tuli :D.

Sinu meelest on normaalne hakata süüdistama tervet kohalikku kogukonda mingite “kuritegelike rahade” nautimises? FB gruppe haldavad ka 1-2 inimest, mitte terve kogukond.

Sina esindad siin kogukonda, kaitstes petturit. Kogukonna üldine suhtumine ongi selline, et me teame küll, milline ta on, aga ta on ju nii palju meie heaks teinud, mis te materdate teda.
Küsimus ongi selles, et KELLE ARVELT ta seda kõike on teinud?

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

“Kuna Shanonilt raha tagasi ei saa ja Piletilevist algab tagastamine 25.09, siis lükkub raha tagastamine 25.09. Palume mõistvata suhtumist, kõikide andmed on olemas ja keegi ei jää ilma, teeme kõik selleks, et kiiresti korda saada. Olukord on keeruline, kuid tagastamata ei jää.”

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sina esindad siin kogukonda, kaitstes petturit. Kogukonna üldine suhtumine ongi selline, et me teame küll, milline ta on, aga ta on ju nii palju meie heaks teinud, mis te materdate teda.

Esindan iseennast ja ei kaitse kedagi, vaid räägin asjast, nagu see tegelikult on. K ei peta kedagi sihilikult, vaid asjade selline lõpptulemus on ka tema jaoks ebasoovitud.

Mind ei huvita ka absoluutselt tema teened spordi ees, see ei puuduta mind mitte kuidagimoodi. Vastasin lihtsalt inimesele, kes ütles, et tegu on igast küljest ebaõnnestujaga. See väide on lihtsalt vale. On valdkondi, kus teda on saatnud korralik edu.

0
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Esindan iseennast ja ei kaitse kedagi, vaid räägin asjast, nagu see tegelikult on. K ei peta kedagi sihilikult, vaid asjade selline lõpptulemus on ka tema jaoks ebasoovitud.

Mind ei huvita ka absoluutselt tema teened spordi ees, see ei puuduta mind mitte kuidagimoodi. Vastasin lihtsalt inimesele, kes ütles, et tegu on igast küljest ebaõnnestujaga. See väide on lihtsalt vale. On valdkondi, kus teda on saatnud korralik edu.

Kui sa ise tema ei ole, siis kuidas sa tead, kuidas asi tegelikult on?

Ja kuidas see inimene siis ei ole ebaõnnestuja, kui ta on sajasse erinevasse kohta võlgu, ta kontod ja varad on arestitud jne? Kirjeldusest saan ma aru, et ta on rohkem kui kord või paar oma asjadega puusse pannud. Miks selline inimene peab samasugust “ettevõtlikkust” jätkama, kui on näha, et tal asjad ei õnnestu?

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui sa ise tema ei ole, siis kuidas sa tead, kuidas asi tegelikult on?

Sest ma oskan oma peaga mõelda. Inimene on laostunud ja näha, et tõmbleb järje peale saamise nimel. Tema kodu igatahes müüdi maha. Päris petis kooriks kõikidelt seitse nahka ja peesitaks oma tuhandetega kuskil palmi all.

Ja kuidas see inimene siis ei ole ebaõnnestuja, kui ta on sajasse erinevasse kohta võlgu, ta kontod ja varad on arestitud jne? Kirjeldusest saan ma aru, et ta on rohkem kui kord või paar oma asjadega puusse pannud. Miks selline inimene peab samasugust “ettevõtlikkust” jätkama, kui on näha, et tal asjad ei õnnestu?

On ebaõnnestuja, aga mitte igas asjas. Jätkab ta seepärast, et välja tulla oma jamadest.

Btw, ta pole minu jaoks üldse mitte sümpaatne kuju ja mingit erilist poolehoidu mul tema suhtes pole. Aga seda muudel põhjustel.

0
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Enamik petiseid ei jõua palmi alla, suurem osa jääb siiski enne vahele. Aga kui ta on tubli treener, mingu spordikooli õpetajaks.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

FB gruppides nüüd selgunud, et Shanon pidi esinema 4400€ eest, millest 3800€ sai kätte. Kuna enne lavaleminekut oli puudu veel 600€, siis nad lahkusid platsilt. Bänd keeldub sentigi tagastamast. Selle jutu õigsust kinnitab FB-s bändiliige ise.

Eks igaüks teeb omad järeldused.

+2
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu arvates on õige, et bänd ei tagasta raha. Nad bronnisid päeva, läksid kohale, ütlesid ära teisi esinemisi jne. Nende saamata jäänud reaalne tulu oleks see olnud.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

FB gruppides nüüd selgunud, et Shanon pidi esinema 4400€ eest, millest 3800€ sai kätte. Kuna enne lavaleminekut oli puudu veel 600€, siis nad lahkusid platsilt. Bänd keeldub sentigi tagastamast. Selle jutu õigsust kinnitab FB-s bändiliige ise.

Eks igaüks teeb omad järeldused.

Appi… No kui aususest rääkida, siis oleks bänd pidanud mängima. Lihtsalt lühemalt kui enne kokku lepiti.
Astun rahvuslikku suurgruppi “Mul on piinlik”. Shanoni pärast. Tõesti on, sest olen ka muusik.

+3
-4
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mõni on ikka järjepidev. Ingrid Kangur.