Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mõni on ikka järjepidev. Ingrid Kangur.

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: Mõni on ikka järjepidev. Ingrid Kangur.

Postitas:
Kägu

Minu arvates on õige, et bänd ei tagasta raha. Nad bronnisid päeva, läksid kohale, ütlesid ära teisi esinemisi jne. Nende saamata jäänud reaalne tulu oleks see olnud.

Bändil ei ole ühtegi esinemist ajakavas oma koduelehel kuni aasta lõpuni. Piletilevist leiab siiski ühe esinemise oktoobri lõpus pluss 31.augustil covidi tõttu ärajäänud esinemise ja veel mõne peatatud või 2021.aasta peale edasilükatud esinemise. Tundub küll, et upuvad töösse praegusel tihedal ajal ja pidid ilmselt 3 väga head pakkumist ära ütlema sel õnnetul septembrikuu õhtul.

+5
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Esindan iseennast ja ei kaitse kedagi, vaid räägin asjast, nagu see tegelikult on. K ei peta kedagi sihilikult, vaid asjade selline lõpptulemus on ka tema jaoks ebasoovitud.

No ilmselgelt tunned sa teda ülihästi, et lausa tema sisemist sügavat tundemaailma detailidena teada.

Absoluutselt mitte antud inimesest (esimest korda kuulen), vaid ainult üldiselt äridest ja ebaõnnestumistest ja iseendast – kui minu 4. äriettevõttmine läbi kukkus, sain ma aru, et see pole asi, millega peaksin tegelema. Nüüd juba 27 aastat seepärast ei korralda, organiseeri ega müü midagi. Kõik õnnelikud. Mina ja need inimesed, kes ei pea enam minult raha ja lubaduste täitmist ootama. Kõik ei sobi ooperilauljateks, igaühest ei saa maletajat ega ajukirurgi, kõigil pole talenti ärile – nii ka minuga. Pelgalt üldine näide, eksole.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Bändil ei ole ühtegi esinemist ajakavas oma koduelehel kuni aasta lõpuni.

Ega nad sinna ju ei pea mingeid erapidusid jms panema, kuigi mine seda tea, kuidas praegusel ajal esinemistega on. Igal juhul pole see argument, et kokkulepitud hinda mitte maksta, et mis neil ikka muud targemat teha oleks. Samas ma nende lepingut ei tea, kas ikka on õigus neil 3800 kasseerida ja lihtsalt esinemata uttu tõmmata siis, see tundub ka nagu väheke karm võte.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

dr Guugel aitab

Shanonil on FB lehel ikka paar keikkat kirjas, pole midagi tühi kalender. Väiksemad firma/erapeod lisaks.
Ainuke pr Ingridi kaitsja paistab olema isikuga väga tihedalt seotud või ei viitsi süveneda. Vaadake kuidas ta tsiteerib ainult poolt postitust ja tema võrkpalliklubi täitemenetluste ja maksekäskude peatüki jätab välja-
https://www.teatmik.ee/et/personlegal/80106793-Kohila-V%C3%B5rkpalliklubi
No ei ole mõtet alaga tegeleda, kui sellega niipalju probleeme tekib. Eraisiku pankrott ja kooli kehalise õpsiks või Meie poodi kassiiriks, pole mõtet oma elu keeruliseks teha.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Antud naisterahva tegemisi ei poolda, olen mujaltki kuulnud, kuidas ta inimesi nö üle laseb, kuid Shanonist ka midagi ei arva. Nüüd veel vähem.
Kes need inimesed üldse on, kes maksavad, et neid kuulata.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Shanonil on FB lehel paar keikkat nädalas, pole midagi tühi kalender. Erapeod lisaks.

Jah, septembris on nende FB lehel täpselt kaks keikkat, mis juhtumisi ühel nädalal. Ülejäänud kalender on tühi.
See ongi see “paar keikkat nädalas” 😀.

Aga noh, kindlasti toimub rajusid erapidusid, kuhu 4000€ eest esinejaid kutsutakse, s.t. ikka suuri pidusid. On ju näiteks pulmahooaja tipp, ilmgi vastav 😀.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt

Postitas:
Tõutäkk

Minu arvates on õige, et bänd ei tagasta raha. Nad bronnisid päeva, läksid kohale, ütlesid ära teisi esinemisi jne. Nende saamata jäänud reaalne tulu oleks see olnud.

Minuarvates oleks võinud bänd siiski esineda, kuid proportsionaalselt lühemalt. Ehk jätnud lugu või paar tegemata, kui enne poleks viimast osa laekunud. Bänd oli kohal, publik oli kohal. Nüüd sisuliselt bänd kuses kõrge kaarega oma fännide peale. Sai ju 3800eur ja lasi ikka jalga.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

>
Minuarvates oleks võinud bänd siiski esineda, kuid proportsionaalselt lühemalt. Ehk jätnud lugu või paar tegemata, kui enne poleks viimast osa laekunud. Bänd oli kohal, publik oli kohal. Nüüd sisuliselt bänd kuses kõrge kaarega oma fännide peale. Sai ju 3800eur ja lasi ikka jalga.

Minu arvates peabki krooniliste võlgnikega olema väga resoluutne, selles osas tegi Shanon õigesti. Muidugi on see kahe teraga mõõk, ise tüssata saanuna tüssad oma fänne. Keerulised valikud.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mõni on ikka järjepidev. Ingrid Kangur.