Esileht Väikelaps Monster High nukud

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Monster High nukud

Postitas:

Kuhu Eestist Monster High nukud kadunud on? Käisin kahes mänguasjapeos ja kummaski polnud ühtegi. Juku e-poes ka ei ole. Kas keegi teab miks need ära kadusid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahad panen ostasse müüki?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kuskil nägin müügil, aga praegu ei mäleta, et kus. Vanemast tütrest on alles paar monsteri nukku. Väiksem pole veel huvi tundnud, et võin ka müüki panna.
Siin on midagi:
https://www.jukukeskus.ee/ee/shop/brand/monster-high
Nüüd siis nii soodne hind. Ise sai kallimalt ostetud. Säriseb ja puha 🙂 Üks meil selline:
https://dollsanddolls.com/en/monster-high-doll-27-cm-frankie-stein-ghoul-s-alive/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumal tänatud. Minu arvates on paljude teismeliste depressioon neist nukkudest alguse saanud. Nende väikeste monustrumite majja tulekust hakkasid väikestele tüdrukutele meeldima tumedad, verised teemad ja mustad riided ja nad pole sellest tumedusest ka aastaid hiljem välja saanud.

Ära osta oma lapsele, kui tahad teda antidepressantidest säästa.

Huvitav, kust sa seda võtad? Mis tumedad verised teemad, polnud ükski nukk tume ega verine, hoopis väga ilus ja ägedate riietega.
Minu lapsel, kes praegu on 14 ja nukkudega enam ei mängi, on 20-30 MH nukku, mõni neist veel eriti haruldane.
MH nukud hakkasid Eestisse tulema kui ta oli umbes viieaastane ja need olid ainsad nukud, mis tema tähelepanu köitsid ja mida ta siis hulgaliselt küsima hakkas nii sünnipäevaks kui jõuluks. Enne MH nukke mängis ta hoopis autodega, Barbied ja muud ilusad nukud jätsid ta täiesti külmaks.
Pole tal mingeid antidepressante siiani vaja läinud, pigem vajab neid meie toonane naabritüdruk, kellele need nukud niiväga meeldisid, aga ema ei lubanud talle ühtegi. Vaene laps käis salaja meie juures nendega mängimas ja pärast palus, et kui ema küsib, mis tüdrukud tegid, siis jumala eest ei tohi öelda, et nad Monster High nukkudega mängisid, ema saab väga kurjaks ja hakkab riidlema.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.05 21:42; 19.05 21:50; 19.05 21:59; 19.05 22:15; 19.05 22:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päriselt ka. Meil suguvõsas palju ühevanuseid tüdrukuid. Olid väiksed, mil need nukud moes olid. Nüüd on paljudel vaimseid probleeme ja söövad tablette. Sa vihkad oma last, kui selle talle ostad.

Vaimsetes probleemides võib süüdistada pigem kodust õhkkonda ja liiga suuri nõudmisi lastele. Enamus vaimseid probleeme saab alguse kodust, kus laps tunneb et teda ei mõisteta, ei kuulata, temalt oodatakse liiga palju, survestatakse jne.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.05 21:42; 19.05 21:50; 19.05 21:59; 19.05 22:15; 19.05 22:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need on ju laip-nukud, surnud. Jah see teema on väikestele lastele nüüd nii meeldivaks söödetud ja huvitab. Surm, mustad riided, zombid, enesevigastamine jne.

Eeee, oled sa kunagi ühtegi MH nukku näinud, mis laip või surnud, need nukud on ju erinevate müütiliste tegelaste lapsed. Lagoona Blue- Poseidoni tütar, Draculaura- Dracula tütar, Cleo de Nile-Kleopatra tütar, Operetta- ooperifantoomi tütar, Frankie Stein- Frankensteini tütar jne, ühelgi nukul polnud musti riideid, pigem palju pitsi, litreid, sädelevaid kangaid jne.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.05 21:42; 19.05 21:50; 19.05 21:59; 19.05 22:15; 19.05 22:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nende nukkudega mängivad lapsed täpselt samu mänge, mida tavaliste nukkudega mängitakse, lihtsad rollimängud.
Vaimsetes probleemides on muidugi lihtsam süüdistada nukke kui iseendale otsa vaadata ja mõelda, mis ma olen valesti teinud, et lapsel sellised probleemid on. Lapsevanemate häda on see, et lapsemured on nende jaoks tühised asjad, “saa ise hakkama” öeldakse tavaliselt, aga lapse jaoks on need suured mured ja kui tema vanemad, kes peaks talle nõu andma ja toetama, saadavad ta ise oma muresid lahendama, siis laps lahendabki nii kuidas tema oskab, lõigub, laamendab, teeb pahandusi.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.05 21:42; 19.05 21:50; 19.05 21:59; 19.05 22:15; 19.05 22:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vampiiride, zombide jm sellise vastu tekib huvi niikuinii, kõigil tekib, lisaks draakonite, lohede, dinosauruste vastu ja see kõik on normaalne ja hea. Telekast jooksevad seriaalid ja filmid igasugu elukutsega pea igapäevaselt. Minu lapse lemmikseriaalid olid Libahunt ja Z-nation, ometi ta ei neela tablette ja vaimseid häireid ka ei ole, on väga äge ja mõistlik noor, tegeleb palju kunstiga, arendab ennast veebidisaini ja graafilise disaini õppimisega. Väga loominguline ja hea kunstiandega. Ilmselt oleks ta ka depressioonis ja neelaks tablette kui me nõuaks temalt igas aines maksimumi, iluvõimlemist, laulukoori, kergejõustiku ja kitarritundides käimist ja üldse kõiges kõige parem olemist.
Aga me ei nõua ja oleme talle 100% toeks ja olemas ja ta teab seda ja ütleb meile iga päev, et küll on hea, et mul on nii normaalne kodu ja pere.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.05 21:42; 19.05 21:50; 19.05 21:59; 19.05 22:15; 19.05 22:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on tegu just pigem laheda tagamõttega, pole seal mingeid laipu, vaid “legend” on ju selline, et kuna need teismelised on müütiliste tegelaste lapsed, siis ei või nad tavakoolis käia (kuna ei või reeta, et need müütilised tegelased on päriselt olemas või on need n-ö halvad tegelased ja inimesed võiks nende lastele seetõttu liiga teha) või olid nad tavakoolis oma päritolu tõttu tõrjutud vms ja seepärast tehti neile oma kool. Ja ongi sellised kiiksuga nukud, see kõrvade ja sabaga libahundi tütar nt. Laps õpib kiusatutele kaasa tundma, kui ta oma lemmiknukul saba on ja toda legendi järgi sellepärast kiusatakse. Minu meelest positiivne. Ega laps ei süvene, kes see Dracula ikka täpselt päriselt oli ja kui mitu inimest tappis, tema jaoks on tegu lihtsalt muinasjututegelasega.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Väikelaps Monster High nukud