Esileht Ilu Moo

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 51 )

Teema: Moo

Postitas:
Kägu

Kas sellel praeguseaja moel on mingi nimi ka?
Pean silmas seda, et on need kottpüksid ja oversized pusad või sellised kotilaadsed hõlstid seljas, prillid plastikraamidega ning hooletu krunn kuklas, roomik kingad v -saapad.

 

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On küll-kaltsakus. Lisa juurde veel juhtmevabad klapid ja nutikell.

PS! Kotilaadsed püksid on ju pahkluud paljastavad. Nike kets koos valgete sokkidega peavad ju paistma.

+5
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ülimõnus mood see oversize – olen 50+ ja mulle ka väga meeldib. (PK kohustusliku remargi korras märgiks igaks juhuks kohe ka ära, et olen pikk ja normaalkaalus, ehk siis ei varja pekikilosid…).

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lohvakad riided on mugavamad ja peidavad rasva paremini. Eiei, inimene näeb ikka paks välja, nagu ta ongi, aga iga rull pole välja joonistunud. Ei meeldi see Bella Hadidi stiil.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle ei loe mood, kannan seda, mida tahan. Kuid ütlen, et osad asjad käibelolevatest vahel sobivad ka. Kuid sellega on nii, et minu jaoks pole see see, et mina võtan midagi uuelt suunalt üle, hoopis minu kasutatavad asjad ja stiil ühtivad teatud ajal teatud trendidega, kuna mina kannan neid ju kogu aeg.
Näiteks hooletu krunn on aastakümneid minu stiil olnudki, kuna arvan, et see on üks vähestest variantidest, kuidas oma õhkõrnu juukseid sättida juuste moodi veidigi.
Laiad püksid või sirged ka sobivad paremini, kuna kitsad nn sukkpükstelaadsed üldse ei sobi.
Pusasid ei kanna nagunii.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust on see kindel tunnus, et inimene on vanaks jäänud, kui hakkab “praeguse aja” moodi ja noori kiruma.

+19
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust on see kindel tunnus, et inimene on vanaks jäänud, kui hakkab “praeguse aja” moodi ja noori kiruma.

Minu arust on vanaks jäämise tunnus just see, kui hakatakse kramplikult kiirmoodi järgima, et mitte mingil juhul vana välja paista.

+8
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust on see kindel tunnus, et inimene on vanaks jäänud, kui hakkab “praeguse aja” moodi ja noori kiruma.

Ma küll juba algklasside lõpus mäletan, et ei meeldinud suurte klasside tüdrukute mood. Tol ajal oli moes klambriga üles pandud tukk, iga päev erinev küünelakk, tramp stamp, beibelikud riided.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust on vanaks jäämise tunnus just see, kui hakatakse kramplikult kiirmoodi järgima, et mitte mingil juhul vana välja paista.

Palju sa neid vanainimesi siis tead, kes nende lohvakate nabapluuside ja kottpükstega ringi käivad. Mina eriti pole näinud.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen 50 ja mõtlen, et see on üks väga mugav mood, mida ma ka nüüd kannan. Varem ma pole neid moeasju kandnud. See mood ei rõhuta naiselikult ja ei püüa meeste pilke, mulle nii tundub. Mina nagunii ei püüagi enam pilke, aga ega see mulle varem ka meeldinud.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust on see kindel tunnus, et inimene on vanaks jäänud, kui hakkab “praeguse aja” moodi ja noori kiruma.

Kirunud ei ole. Huvitas, mis selle moe nimi ka on.

 

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust on see kindel tunnus, et inimene on vanaks jäänud, kui hakkab “praeguse aja” moodi ja noori kiruma.

Kirunud ei ole. Huvitas, mis selle moe nimi ka on.

Kas eelmiste kümnendite moodidel olid nimed?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust on see kindel tunnus, et inimene on vanaks jäänud, kui hakkab “praeguse aja” moodi ja noori kiruma.

Minu arust on vanaks jäämise tunnus just see, kui hakatakse kramplikult kiirmoodi järgima, et mitte mingil juhul vana välja paista.

Mis see kramplik kiirmoe järgimine on? Kiirmood ise järgib kramplikult moodi, miks seda kuidagi sekundaarsest allikast järgima peab?
Vanemas eas on väga ok trende järgida. On arusaamine, mis sulle sobib, on vahendid, et osta kvaliteeti. Valid need elemendid, mis on just sinu stiiliga sobivad. Ei midagi kramplikku.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On küll-kaltsakus. Lisa juurde veel juhtmevabad klapid ja nutikell.

Igal juhul parem, kui see püksid-pooles-p*rses-calvini-alukad-ülevalt-paistmas– mood. Hõkk.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mugav võib küll olla, aga ei kaunista see stiil kedagi.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mugav võib küll olla, aga ei kaunista see stiil kedagi.

Nõus. Ok, modell ehk.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mugav võib küll olla, aga ei kaunista see stiil kedagi.

Ma olen paks ja ei kaunista, ütleme, sest tüsedust ei peida, aga ikkagi kenam kui rasvarulle üles lugeda ja mugavam.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mugav võib küll olla, aga ei kaunista see stiil kedagi.

Ilu on vaataja silmades. Kunagi 80ndatel tundusid patsokkidega pintsakud ka ju ilusad. Meie aju on nii seatud, et mis moes, see sobib ja kaunistab.

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mugav võib küll olla, aga ei kaunista see stiil kedagi.

Ilu on vaataja silmades. Kunagi 80ndatel tundusid patsokkidega pintsakud ka ju ilusad. Meie aju on nii seatud, et mis moes, see sobib ja kaunistab.

Mul vist ei ole, aga ma võin ka hull olla ja seda tunnistada.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanema naisena tänan ma seda “valgetossumoodi” ehk siis, et mugavaid jalavarje saab kanda ka piduliku riietusega.  Noorena kandsin meelsasti  kontsi, aga nüüd eelistan mugavust.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanema naisena tänan ma seda “valgetossumoodi” ehk siis, et mugavaid jalavarje saab kanda ka piduliku riietusega. Noorena kandsin meelsasti kontsi, aga nüüd eelistan mugavust.

Sama siin. Noorena sai jala ristvõlv überkõrgete kontsadega nii ära rikutud, et nüüd on see tossumood täielik õnnistus äravaevatud jalgadele.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama siin. Noorena sai jala ristvõlv überkõrgete kontsadega nii ära rikutud, et nüüd on see tossumood täielik õnnistus äravaevatud jalgadele.

Nõus. Suvel Birckenstocki sandaalid, muul ajal spordikad. Pidulikul puhul valged. Kingad tolmuvad riiulis, jalas keskmiselt kord kuus.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanema naisena tänan ma seda “valgetossumoodi” ehk siis, et mugavaid jalavarje saab kanda ka piduliku riietusega. Noorena kandsin meelsasti kontsi, aga nüüd eelistan mugavust.

Mis aastates on vanem naine? Ma olen 37 ja ei kisu tossude, tenniste ja lesbikingade poole. Tossud panen jalga kui trenni või jalutama lähen.

+2
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sama siin. Noorena sai jala ristvõlv überkõrgete kontsadega nii ära rikutud, et nüüd on see tossumood täielik õnnistus äravaevatud jalgadele.

Nõus. Suvel Birckenstocki sandaalid, muul ajal spordikad. Pidulikul puhul valged. Kingad tolmuvad riiulis, jalas keskmiselt kord kuus.

Peaasi, et saab öelda Birckenstock.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tenniste ja lesbikingade poole.

mis need lesbikingad on?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tenniste ja lesbikingade poole.

mis need lesbikingad on?

Need on need, mis pole litsikingad.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mis need lesbikingad on?

Ära pane tähele, ta lihtsalt provotseerib.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tenniste ja lesbikingade poole.

mis need lesbikingad on?

Need, mis on nagu meeste kingad. Pealt paeltega madalad..

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu oxfordid või budapesterid? Kõige stiilsemad kingad üldse.

Aga sa oled isik, kes teab vaid “nagu meeste kingad, paeltega”

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu oxfordid või budapesterid? Kõige stiilsemad kingad üldse.

Aga sa oled isik, kes teab vaid “nagu meeste kingad, paeltega”

See on sinu subjektiivne hinnang. Minu jaoks on need liialt mehelikud ja naise jalas sellised on lesbikingad. Tean nende nimetust küll, töötasin kunagi jalatsite müügiga seotud ettevõttes sisseostuga.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 51 )


Esileht Ilu Moo