Esileht Kodunurk Mööbel on24-st

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Mööbel on24-st

Postitas:

Tahan oma pahameelt välja elada ja teavitada arvestamiseks. Enne On24-st tellimuse esitamist küsisin üle, kas nad suudavad ikka tellimuse täita 10 tööpäeva jooksul. Lubasid. Ja siis hakkas pihta… Pärast maksmist seati tähtajaks hoopis 15 päeva, põhjendati eritellimusega (kapp tehti tõesti 10 cm kitsam). Siis lükati tähtaeg veel nädal edasi. 10 tööpäeva asemel tuleb oodata kuu aega. Ja ma ei ole sugugi veendunud, et mööbli ka siis kätte saan. Loobuksin otsekohe mööbli tellimusest, kui Tallinnas oleks võimalik kohe kuskilt saada köögikapid.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.08 19:44; 31.08 19:35; 02.09 14:49; 02.09 15:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli sama lugu. Aga tegemist oli kahe väikese riiuliga. Lõpuks ootasingi 2,5 kuud. Aina pikendati tarneaega.
Enam ei telli sealt küll midagi.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu diivani lubatud tarneaeg oli 5-6 nädalat. Kohale tuli 3. nädala lõpul.
Tugitooli lubati 4 nädalaga, saime 16. päeval.
Väga rahul olen nendega, ka vahetamisega. Seegi oli väga lihtne.
Ilmselt mõnikord õnnestub, mõnikord mitte.
On24 on ju kõigest vahendaja – tellimuste vastuvõtja ja logistik. Kõik sõtlub, kuidas tootjad neile tarnida suudavad ja oma lepinguid täidavad. Kui on palju tellimusi ja tootja jääb hätta, pole mõtet tellimusportaali süüdistada.

+8
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu diivani lubatud tarneaeg oli 5-6 nädalat. Kohale tuli 3. nädala lõpul.

Tugitooli lubati 4 nädalaga, saime 16. päeval.

Väga rahul olen nendega, ka vahetamisega. Seegi oli väga lihtne.

Ilmselt mõnikord õnnestub, mõnikord mitte.

On24 on ju kõigest vahendaja – tellimuste vastuvõtja ja logistik. Kõik sõtlub, kuidas tootjad neile tarnida suudavad ja oma lepinguid täidavad. Kui on palju tellimusi ja tootja jääb hätta, pole mõtet tellimusportaali süüdistada.

Ei tea, keda siis veel? Nemad on ju valinud ebausaldusväärsed tarnijad. Mis tahes tellimuse puhul saab ju käsi-jalgu laiutada, et oi, ega see, kellelt ma tellisin, kauba hilinemises või praagis süüdi ei ole, sest tema ju tellib ka kellegi käest ja too omakorda jälle kellegi käest.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu diivani lubatud tarneaeg oli 5-6 nädalat. Kohale tuli 3. nädala lõpul.

Tugitooli lubati 4 nädalaga, saime 16. päeval.

Väga rahul olen nendega, ka vahetamisega. Seegi oli väga lihtne.

Ilmselt mõnikord õnnestub, mõnikord mitte.

On24 on ju kõigest vahendaja – tellimuste vastuvõtja ja logistik. Kõik sõtlub, kuidas tootjad neile tarnida suudavad ja oma lepinguid täidavad. Kui on palju tellimusi ja tootja jääb hätta, pole mõtet tellimusportaali süüdistada.

Ei tea, keda siis veel? Nemad on ju valinud ebausaldusväärsed tarnijad. Mis tahes tellimuse puhul saab ju käsi-jalgu laiutada, et oi, ega see, kellelt ma tellisin, kauba hilinemises või praagis süüdi ei ole, sest tema ju tellib ka kellegi käest ja too omakorda jälle kellegi käest.

See on kõik õige ühest küljest. Teisest küljest tarnijad valitakse odavuse põhimõttel. Kumma sina valid kui kahel müüjal on samasugune asi aga ühel maksab see 100EUR, teisel 500? Esimene toob 3 nädala pärast, teine 1 nädala? Isegi kui sul on kiire ja oled nõus maksma rohkem siis enamusel on aega oodata ja tahab odavamat.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii, saaga jätkub.. Et tõesti ei olnud kindlust, millal siis kaup tegelikult võiks minuni jõuda, võtsin otse ühendust mööbli tootjaga Baltest Mööbel Oü Viljandis. Ja tootja oli ka kogu ahelast ainukesena kiire ja korrektne. Sain kohe kiire info, kaup oli valmis ja tootja organiseeris kohe ka transpordi. Super!! Edasi võtsin ühendust Omniva kulleri osakonnaga, kust lubati kenasti juba järgneval päeval kaup minumi tuua. Minu soovi järgi lubati ka kohe hommikul tuua. Läks hommik, läks lõuna… Siis helistab kuller ja teatab, et kaup tuleb 2 päeva pärast.. ja selgitab kenasti, et tema ei tea kokkuleppest midagi!!! Issand, kas nad Omnivas üldse omavahel ei suhtle?? Miks nad lubavad inimesele maa ja taeva kokku, kui leppeid ei täida?? Ok, vähemalt on lootust kaup mõne päeva pärast ikka kätte saada. Ja hetkel saan kiita vaid Baltest Mööblit hea suhtlemise ja sõnapidamise eest! On24 ja Omniva- no teenindus ja kokkulepped on neile küll tundmatu ala.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.08 19:44; 31.08 19:35; 02.09 14:49; 02.09 15:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja hetkel saan kiita vaid Baltest Mööblit hea suhtlemise ja sõnapidamise eest! On24 ja Omniva- no teenindus ja kokkulepped on neile küll tundmatu ala.

Sa leiad Eestist hea mööblivabriku.
Selle asemel, et sealt oma mööbel otse tellida ja ise järgi käia (või usaldusväärse sõbraga/transafirmaga kokku leppida), leiad sa kõige mõttetuma vahendaja – On24 – ja teiseks, leiad transpordifirma, kellest Eestis AASTAID räägitakse, et nad ei paku seda teenust.
Noh, pakuvad, aga ei saa hakkama.
Ja siis kirjutad pika kiunukirja?

Vabandust, aga kas su peas on ikka kõik korras?

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samad probleemid ON24-ga. Pidev venitamine, tähtaja edasi lükkamine. Ise peab muudkui uurima ja helistama. Ühesõnaga soovitav on tellida mujalt kui ei ole soovi pool aastat mööblit oodata.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teeb muidugi pahameelt, aga… Miks nii täpselt on vaja kätte saada? Köögi remont/planeerimine/ehitus ei ole ju saiaost, et seda saaks ilma ettevalmistuseta ja impulssiivselt teha. Ikka ju planeerid ja kalkuleerid, valid toone ja mõõdad suuruseid, mis kõik omakorda võtavad aega. Kogu selle tegevuse juures tellid mööbli ja kui asi sealmaal on, siis on mööbel juba käes ju? Või ma saan millestki valesti aru? Mu sugulane on sama mentaliteediga, et oi, hambaarsti aegu ei saagi saama, nii pikad järjekorrad jne. Aga kirja ka ei pane, sest… Ma ei saa arugi miks. Mida varem paned, seda varem ju hakkad saama?

Antud firma kohta ei oska midagi öelda. Samasugust “saepuruplaati” ehk siis rikaste kägude põlastavas versioonis öeldud odavmööbel on müügil ka muudes netipoodides. Näiteks mina olen oma paar vitriini ja riiulit tellinud mööbel1-st ja igati rahul teenindusliku poolega. Neil saab veel aasta jagu “kaevata” ka kui midagi katki läheb.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.09 11:18; 03.09 11:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on mitmed tööd korraga käsil, lapsed vaja kooli saata ja ka ise tööl käia, siis on iga päev ära plaanitud. Ja enne mööbli tellimist sai antud tarneajaga arvestatud. Täna lõpuks tuli mööbel Omniva kulleriga kohale… Aga kuller tõstis kõik 22 pakki suure kortermaja ette maha ja kadus kähku minema. Isegi allkirja ei võtnud. Sai kaua tassitud.. Mõtlesin nördimusehoos, et nüüd võiksin hakata teistkordselt kaupa välja nõudma. Õudne kogemus.. Muide, Omniva kulleri tellis tehas, mitte mina.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.08 19:44; 31.08 19:35; 02.09 14:49; 02.09 15:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, kas on24.ee kaudu tellimuse siis tühistasid või mismoodi see kõik sul nüüd vormistatud sai?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.09 14:56; 02.09 16:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tühistanud On24-st. Suhtlesin tehases müügimehega, kes tegeleb On24 tellimustega. Ju ta neile info edastas, et kaup on välja saadetud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.08 19:44; 31.08 19:35; 02.09 14:49; 02.09 15:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tühistanud On24-st. Suhtlesin tehases müügimehega, kes tegeleb On24 tellimustega. Ju ta neile info edastas, et kaup on välja saadetud.

Tee ikka ise ka otse on24-ga kindlaks, et oled tellimuse kätte saanud. Ei tea ju, kes kellega suhtleb (nagu näha, seni ei olnud kõik omavahel suhelnud, kellelt seda eeldasid)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.09 14:56; 02.09 16:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on mitmed tööd korraga käsil, lapsed vaja kooli saata ja ka ise tööl käia, siis on iga päev ära plaanitud. Ja enne mööbli tellimist sai antud tarneajaga arvestatud. Täna lõpuks tuli mööbel Omniva kulleriga kohale… Aga kuller tõstis kõik 22 pakki suure kortermaja ette maha ja kadus kähku minema. Isegi allkirja ei võtnud. Sai kaua tassitud.. Mõtlesin nördimusehoos, et nüüd võiksin hakata teistkordselt kaupa välja nõudma. Õudne kogemus.. Muide, Omniva kulleri tellis tehas, mitte mina.

Minu meelest enamik peresid kasvatavad lapsi ja käivad tööl, ehk et kõigil on ju “mitmeid töid käsil”?
Loomulikult on halb, kui tarneaegu muudetakse, aga ikkagi oleksin mina tellinud selle mööbli juba hästi vara. Seda enam, et tegemist etitellimusega.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.09 11:18; 03.09 11:02;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Kodunurk Mööbel on24-st