Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mööbli äraandmisel transport

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Mööbli äraandmisel transport

Postitas:
Kägu

Ostsin korteri ja eelmisest omanikust jäi diivan-voodi ja pisut köögitehnikat (mikrolaineahi, kohvimasin). Nüüd selgus, et mu oma mööbel ei mahu hästi ära ja vaja ikka eelmise omaniku diivanist lahti saada. Müügiga jantida ei viitsiks, kuigi diivan korralik. Mõtlesin, et annaks ära või viiks taaskasutuskeskusesse, aga endal ei ole mingit transpordivõimalust. Jama ka see, et korter 8-l korrusel – ei jaksaks ise seda diivanit alla tuua.
Kas mingi Taaskasutuskeskuse moodi koht ka ise taolistele asjadele tasuta järele tuleb ja ära viib?
Kolataksot tean, aga ei tahaks peale maksta ära viimise eest…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Mööbli äraandmisel transport

Pane kuulutus koos klausliga, et auto peab omal olema.
Mina sain sedasi sektsioonkapist ja diivanist lahti, läksid oma elu alustavatele lastekodulastele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pane ikkagi osta.ee-sse 10 sendiga oksjonile ja klausel, et ainult järeletulemisega, kauba saatmist ei toimu. Lisada võid ka, et võidud tuleb nädala jooksul peale oksjoni lõppu ära viia. Siis on kahe nädalaga asi korras 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

kui korralik see diivan on? Mul oleks just vaja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oli kiiresti vaja lahti saada ja siinsamas LAAT rubriigis \”annan ära\” see ka väga-väga ruttu õnnestus. Järelesaadetud mees ei olnud küll nõus kogu kraami kaasa viima, mis telefonitsi tema naisega kokku leppisime, aga see selleks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
talent

A ma lugesin \”mööbli ärandamine\”…

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mööbli äraandmisel transport

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.