Esileht Kodunurk Mööblimasin

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Mööblimasin

Postitas:

Head inimesed, kes sealt köögi tellinud- jagage oma kogemust, kiitke või laitke.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.11 22:18; 13.11 00:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Köök oli kvaliteetne ja ilus, aga klienditeenindus allpool igasugust arvestust. Tähtaja saabumisel (vist u 2 kuud tellimisest) tundsime huvi, et millal paigaldada saaks, vastuseks saime ainult mingit häma ja venitamist. Ilmselgelt olid nad unustanud tellimuse üldse ära, kuna suure taganttorkimise järel kulus veel kaks kuud köögi tegeliku valmimiseni. Ühtki asjalikku selgitust, vabandust, nende poolt ühenduse võtmist, ammugi rääkimata viivituse tõttu väikesegi allahindluse vm pakkumisest, ei olnuď. Kokkuvõttes halb kogemus hoolimata sellest et köök tuli ilus, kindlasti ei sooviks korrata.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.11 23:06; 13.11 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja millal see juhtum oli, kas hiljaaegu?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.11 22:18; 13.11 00:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei olnud hiljuti, juba mõnda aega tagasi. Vahepeal kolisime uude korterisse, esimene asi milles uude koju köögi tellimisel kindlad olime, oli see et kindlasti sealt uuesti ei telli, hoolimata sellest et olime Mööblimasina valmistatud köögi kvaliteediga väga rahul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.11 23:06; 13.11 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei soovita üldse. Läksin kohale et tutvuda mööbliga, selle peale nähvati et kas teil oli aeg kinni pandud! No ei olnud, lihtsalt tahtsin vaadata näidiseid.
Siis hinnapakkumises unustasid np masina koha üldse ära, kuigi olin maininud et see on vajalik mulle. Ei mingit vabandust, hakati uurima ja helistama et miks ma ikkagi nende pakkumisega nôus polnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Kodunurk Mööblimasin