Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mööblipoodide imelik tootevalik

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 56 )

Teema: Mööblipoodide imelik tootevalik

Postitas:
Kägu

Miks meie mööblipoodides massiliselt nõmedusi müüakse? Kes neid ostavad?

Näide

Näide

Näide

Näide

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

see viimane isegi suht norm. Igale jubedusele leidub tavaliselt ostja, kui pakkumist on , ju õnnestub ka lahti saada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Igas valdkonnas on nii, et osasid asju vaatad ja mõtled, miks need üldse loodud on.

Esimese diivani ma oleks ostnud küll, siis kui pubekas olin, viimane laud, no selle nagu pole vigagi. Halli ma ei võtaks aga vbla mingit teist tooni küll. Kõige arusaamatum on minu jaoks see pehme polsterdusega, pealt klaasist laud.

Mina üldiselt olengi see, kes ostab ebaharilikke tooteid, aga isegi mina vaatan mõne asja puhul, et päris õudne. Selle imeliku kapi ma võiks näiteks osta, kui see oleks teiste värvitoonidega. halli ma endale koju ei taha, seda halli on niigi palju igal pool.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See polsterdatud ja klaasplaadiga laud on minu jaoks täiesti loogikavaba mööblitükk, ülejäänud asjade jaoks ma kahtlustan, et on kusagil sobiv koht. Oma koju ei laseks neist asjadest küll mitte ühtki aga mul on ka veidi teine stiil.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle see viimane laud meeldib. Aga eelviimane on vajalik ilmselt kellelegi, kellele meeldivad ka volangidega kardinad, roosad seinad ja nahkmööbel. Selliseid kindlasti kusagil ka on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga eelviimane on vajalik ilmselt kellelegi, kellele meeldivad ka volangidega kardinad, roosad seinad ja nahkmööbel.

Mulle võivad need sinu märgitud asjad meeldida (mitte vast kõik koos), aga see laud küll ei meeldi, sest on totaalselt ebapraktiline: laua all puudub ruum (mõne laua all on nt lisariiul või lihtsalt tühi ruum, kuhu jalgu sirutada), klaasplaat pole praktiline ja kuna seal all on mingi kole tumba, pole see klaasplaat nüüd ka ilus, sest läbi selle klaasi paistab ainult nõme tumba) ehk siis kole ja ebapraktiline- milleks peaks keegi midagi sellist tahtma?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

ojah, vaatasin need lingid läbi.
1. diivan. ühel vanemal sugulasel on sellise kujuga diivan elutoas. pisikeste tubadega 0ndatel ehitatud kortermaja, sinna elutuppa suurem ei mahukski. lahtikäimine oluline funktsioon, kui vahel mõni kaugemal elav sugulane talle külla tuleb ja ööbima jääb. sellel kaldu osal on sünnipäevalaua taga istudes suht ebamugav istuda, puigem võiksid need otsad tõesti sirged olla.
2. nurgakapp. värvid tobedad, aga mõte on hea. ise otsin oma teismelise poja tuppa midagi samalaadset, aga valget (plaan lasta teha eritellimusel), et uksetagusesse nurka mahuks ära kogu noorhärra garderoob.

diivanilauad. väljatõmmatava sahtliga, aga mõnd teist värvi oleks ok, saab enne kohvikülaliste tulekut kiiresti ajalehed-ajakirjad laualt peitu.
sitikakujulist lauda kujutaks ette mõnes ühiskondlikus asutuses puhkeruumis või klientide ootenurgas.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

ojah, vaatasin need lingid läbi.
1. diivan. ühel vanemal sugulasel on sellise kujuga diivan elutoas. pisikeste tubadega 0ndatel ehitatud kortermaja, sinna elutuppa suurem ei mahukski. lahtikäimine oluline funktsioon, kui vahel mõni kaugemal elav sugulane talle külla tuleb ja ööbima jääb. sellel kaldu osal on sünnipäevalaua taga istudes suht ebamugav istuda, puigem võiksid need otsad tõesti sirged olla.

Diivani puhul ei ole ju teemaks tema kuju või suurus vaid see tobe fotoprint seljatoel. Nagu näha, on valikus teisigi pilte.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oleneb pildist, miks see seal olla ei võiks?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Diivani puhul ei ole ju teemaks tema kuju või suurus vaid see tobe fotoprint seljatoel.

No see diivan ongi ilmselt pubekate diivan. Täiskasvanud inimene sellist vaevalt endale tuppa paneks, aga teismeline võiks küll sellist enda tuppa tahta. Olgu siis kassidega või suurlinna tuledega 😀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Diivani puhul ei ole ju teemaks tema kuju või suurus vaid see tobe fotoprint seljatoel. Nagu näha, on valikus teisigi pilte.

ja kuidas peaksid teised inimesed suutma ära mõistatada, mis sulle täpselt nende mööblitükkide juures ei istunud, kui sa vaid lingid paned, ilma oma arvamuseta?
nt minumeelest on need kaldus otsad ja silmatorkavad valged kandid palju härivamad kui see nunnude kiisude pilt seljatoel (mille saab lihtsal moel vaibaga ära katta, kui häirib)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga vaadake, kui erinevad on inimesed tänaval-toidupoes – nende riided, soengud, kotid, jalatsid. Samamoodi erinevad ka nende kodud ja mööblitükid. Ma ei näinud nendel linkidel midagi sellist, mida mitte kellegi kodus ette ei kujutaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See Gintaro ongi täielik jubeda mööbli pood 😀 Uut kodu sisustades sattusime sinna korra sisse, aga üsna pea tagurdasime välja ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No need kiisud diivanil võiks vabalt mõne väikese tüdruku toas oodatud olla.

Please wait...
Postitas:
kitah

see nahklaud on täpselt kassidele kratsida ja klaasplaat oma teravate nurkadega on ääretult ebaturvaline.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meie oleksime äärepealt ostnud selle nurgakapi oma teismelisele. Talle meeldis ja sobiv koht oli ka, ainult et beeži kapi väikeste variatsioonidega. Siis leidsime juhuslikult teise ilusa variandi.

Kokkuvõttes on näha, et kõik teemaalgataja näited meeldivad kellelegi, ainult polsterdatud lauale pole siiani kiitjat. Küll meeldib see ka kellelegi ja kõigele leidub ostjaid.

nurgakapp. värvid tobedad, aga mõte on hea. ise otsin oma teismelise poja tuppa midagi samalaadset, aga valget (plaan lasta teha eritellimusel), et uksetagusesse nurka mahuks ära kogu noorhärra garderoob.

siia tasuks ehk vaadata? https://www.moobel1.ee/riidekapid/nurgakapid/

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui tähele panid, siis need tooted on päris pika tarneajaga ehk niisama kuskil laonurgas üldiselt ei seisa. Kui tuleb tellimus, siis alles kuskil (Poola) tehases hakatakse seda toodet tegema. Pildi üles riputamine e-poodi ei nõua suurt vaeva. Paljudele asjadele, mis meie mööblit müüvates e-poodides üleval, ei pruugi kunagi tellimust tullagi.
Muide see nurgakapp on päris praktiline. Eriti veel, kui samast sarjast tavalised kapid kõrval. Värvikombinatsioon on muidugi maitseküsimus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Näide

Näide

Näide

Näide

Miks müüakse? Sest pood ongi kauba müügi koht. Pood võib müüa mida tahab. Ostja ei pea ostma, kui ei sobi või ei taha. Kõigil neil toodud asjadel ei ole midagi viga. Kui nad sobivad osjale ja meeldivad, siis ta need ka ostab. Kusjuures võiks ju hoopis fantaseerida, milline peab olema kogu muu sisekujundus, et just need nimetatud asjad sobiks elamisega ja ka seal elavate inimestega. See kassipoegadega diivan on mõne kassihullu eluunistus ja ilmselt müüvad seda üksjagu. Mulle ei meeldi,aga tean peast mitut inimest, kes ilmselt kaaluks sellise diivani koju toomist.

Please wait...
Postitas:
ninakaspreili

Esimesed kaks on suhteliselt praktilised ja odavama hinnaga kindlasti leiavad ostja. Viimane diivanilaud on isegi suht okei, aga see laud ‘Stiklas’, vot see on küll üle mõistuse õudne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Näide

Näide

Näide

Näide

Olen nõus, et tihti on Eesti mööblipoodide valik kohutav. Need sinu toodud näited on aga väheke äärmuslikud, sest normaalsemates poodides sihukest kräppi ei müüda. See esimene, kassidega diivanvoodi on eriti jube. Selline odav Poola stiil, mida omale mingil juhul koju ei muretseks.

Töötasin kunagi mööblipoes ja mäletan hästi, mismoodi ja millistel kaalutlustel uut kaupa sisse osteti. Oligi üks osa venelastele (või siis Eestis elavatele slaavlastele) mõeldud mööblit ja teine osa vastavalt eestlaste maisele. Müügiinimesena nägin ka pidevalt, KUI erinevad nende kahe grupi maitseeelistused olid. Eks sellest poed ka lähtuvad.

Samas peab mainima, et eesti inimene ei oska kvalitseetsest materjalist lugu pidada. Väga palju ostetakse laminaati ja laastkiudplaadist mööblit, mille eluiga võrreldes puiduga on lühem. Lisaks näeb laminaat odav ja kole välja ning seda on raske olemasolevate mööbliesemetega kokku sobitada. Puiduga on see mure natuke väiksem. Võib-olla praeguseks on pilt paranenud, aga veel mõned aastad tagasi oli see küll nii.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oh, seda esimest diivanit oleks mu tütred (6 a ja 8 a) iga kell nõus oma tuppa paigutama 😀 Eks see selline laste- või noortetoa mööbliese on. Meil näiteks on maal selline eklektiline suvetuba, kus aeg-ajalt keegi ööbib ja muidu lapsed mängutoana kasutavad, sinna võiks vabalt panna. Kuna ise olin laps ajal, kui kõigi kodud olid kakapruuni või beeži nõukogude toodangut täis, laste toad ei eristunud kuidagi täiskasvanute omast, siis praegu on tegelikult ju hea, et lastele saab lastele meeldivaid ja nende vanusele vastavaid asju osta. Pole ka selline asi, mis aastakümneteks mõeldud on, selleks ajaks, kui lapse vanus selline, et toa sisustust vaja muuta, on ka diivan oma aja ära elanud.

Või kasvõi see nurgakapp, mu esimene korter ülikooliaastatel oli hallides-punastes toonides, siis meeldisid sellised ootamatud ja kontrastsed lahendused, minu pilku oleks siis püüdnud küll. Praegu olen 40 ligi ja vaatan pigem plasse ja tagasihoidlikke asju, ei taha, et ruumis “müra” oleks, aga siis oli eksperimenteerimise aeg.

Ainuke tõeline jubedus on see nahkpolsterdusega diivanilaud (õigemini need mõlemad diivanilauad).

Please wait...
Postitas:
kirilind2

on inimesi kes ostavad, sest
1. neile loeb see, et on disainkaup
2. neile loeb see, et asi on kallis
3. neil on ükskõik, mis mööblitükk neil kodus on.

aga mina ei saa aru, kas sotkas kunagi normhinnaga kaupa ka on? ma näen seal ainult soodushindu. millal nad müüvad asju, mis pole allahinnatud? täitsa huvitav oleks teada. või ongi eesmärk, et näitame, mingi ulmehinna, siis inimene näeb, oh kus ma säästan…

Please wait...
Postitas:
Kägu

on inimesi kes ostavad, sest

1. neile loeb see, et on disainkaup

2. neile loeb see, et asi on kallis

3. neil on ükskõik, mis mööblitükk neil kodus on.

aga mina ei saa aru, kas sotkas kunagi normhinnaga kaupa ka on? ma näen seal ainult soodushindu. millal nad müüvad asju, mis pole allahinnatud? täitsa huvitav oleks teada. või ongi eesmärk, et näitame, mingi ulmehinna, siis inimene näeb, oh kus ma säästan…

See on nagu lehel boohoo.com, mis müüb hilpe, ja aliexpressis või teistel hiinlaste müügilehtedel- kogu aeg on ale, boohoo lehel on veel näidatud, et ale ei kesta igavesti, osta ruttu (aga pärast seda alet hakkab lihtsalt teine ale). Hiina asjadel on ikka eriti suured allahindlused: säästad kohe 90% vahel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oh, seda esimest diivanit oleks mu tütred (6 a ja 8 a) iga kell nõus oma tuppa paigutama 😀 Eks see selline laste- või noortetoa mööbliese on. Meil näiteks on maal selline eklektiline suvetuba, kus aeg-ajalt keegi ööbib ja muidu lapsed mängutoana kasutavad, sinna võiks vabalt panna. Kuna ise olin laps ajal, kui kõigi kodud olid kakapruuni või beeži nõukogude toodangut täis, laste toad ei eristunud kuidagi täiskasvanute omast, siis praegu on tegelikult ju hea, et lastele saab lastele meeldivaid ja nende vanusele vastavaid asju osta. Pole ka selline asi, mis aastakümneteks mõeldud on, selleks ajaks, kui lapse vanus selline, et toa sisustust vaja muuta, on ka diivan oma aja ära elanud.

Eks võiks lastetuppa mingi imeliku asja panna küll, aga see seal lehel pole ju sugugi odav asi. Milleks mitmesaja euro eest osta mingi ajutine käkk? Kui mõelda aja kaduvusele ja et asi pole jääv, võib odavalt saada midagi etemat kui see imenumber siin.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks võiks lastetuppa mingi imeliku asja panna küll, aga see seal lehel pole ju sugugi odav asi. Milleks mitmesaja euro eest osta mingi ajutine käkk? Kui mõelda aja kaduvusele ja et asi pole jääv, võib odavalt saada midagi etemat kui see imenumber siin.

Palju siis diivanid maksavad, et see kallis on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oleneb pildist, miks see seal olla ei võiks?

Sest pildiga diivad on nõme ju 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

No need kiisud diivanil võiks vabalt mõne väikese tüdruku toas oodatud olla.

Kas sa oskad ka põhjendada, miks peaks lapses maitselagedust arendama? Miks mitte õpetada teda juba maast madalast aru saama, mis sobib jne?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks mitte õpetada teda juba maast madalast aru saama, mis sobib jne?

Et ta õpiks, et tema arvamus on ka tähtis ja et ta ise vastutab oma valikute eest (valid nõmeda sohva, eladki mitu aastat selle sohvaga). Äkki on meel ka rõõmsam, kui ümbrus talle meelepärasem on. Oma toa võib ikka oma maitse järgi kujundada. Muidugi vanem võib ka ju oma arvamust avaldada, nt tuua välja, mille poolest soovitud lahendus oleks ebapraktiline, aga kui ikka laps tahab oma tuppa kiisupildiga diivanit, siis olgu tal see diivan, kui hinna poolest sobib.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kassidega diivanit olen näinud kauge sugulase tütre toas. Tütar on nii 8-9 ja see diivan sobib sinna imehästi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas sa oskad ka põhjendada, miks peaks lapses maitselagedust arendama? Miks mitte õpetada teda juba maast madalast aru saama, mis sobib jne?

võib-olla selleks, et laps saaks juba maast madalast aru, et on erinevaid stiile, maitseid, iseloome jne? et ei ole nii, et on minu maitse ja vale maitse? et inimesed on väga erinevad ja ka mõnele 70-aastasele hipimammile võib selline diivan meeldida, nahksest diivanilauast rääkimata?

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 56 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mööblipoodide imelik tootevalik