Esileht Tööelu, raha ja seadused. Moodsa aja CV

Näitan 20 postitust - vahemik 61 kuni 80 (kokku 80 )

Teema: Moodsa aja CV

Postitas:

Meenub, et mul mees sai korra kõne, kus küsiti, et miks sa minu nime alt autot müüd? Helistajaks oli nimekaim.
Kõne on saanud ka seoses õhtujuhtimisega, oli tükk tegemist ja seletamist, et tema selle alaga ei tegele. Nimekaime on rohkem kui üks.
Mis fb puudutab, siis mul on oma reegel, kui tööd teeb hästi, siis tööväliselt tehku inimene ükskõik mida. Ei ole tööandja arutada.
Mind teevad hästi rõõmsameelsed veits ettevaatlikuks, kõik ei pruugi olla hästi.

Su mehe sõbrad võiksid hoolsamalt siis vaadata, sünniaeg nende nimekaimudega vaevalt klapib.
Mind teevad sinusugused ettevaatlikuks-hallid, ilmetud ning emotsioonitud.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 19:39; 28.01 21:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.01 20:59; 28.01 21:25; 28.01 21:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su mehe sõbrad võiksid hoolsamalt siis vaadata, sünniaeg nende nimekaimudega vaevalt klapib.

Mind teevad sinusugused ettevaatlikuks-hallid, ilmetud ning emotsioonitud.

Mis neist mehe sõpradest!?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.01 20:59; 28.01 21:25; 28.01 21:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vahet pole, mis teil seal CV-s kirjas on.
Tõde selgub ikka kohapeal, inimesega kohtudes.
Valik, keda kutsuda intervjuule tehakse üldiselt hariduse ja oskuste järgi, kui ikka selleks tööks haridust ei ole, siis tõstame CV kõrvale.
Hariduse poolest sobivad kutsume kohale, olenemata pereseisust ja lastearvust.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanust,  perekonnaseisu ja laste arvu ei tohi CV’s nõuda, see on diskrimineerimine.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te panete CV-sse oma sünniaja

Milleks seda CV-d vaja on? Kui tööandjale, siis tööandja ei saa ilma isikukoodita (mis sisaldab sinu sünniaega) isegi töölepingt sinuga sõlmida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin üle: minu CV-s on kirjas nii sünniaeg, perekonnaseis ja ka laste arv. Soo saavad tuletada nimest. Samas ütleks, et pole pidanud pikalt ka kuhugi kandideerima, sest mind ostetakse üle. Pealegi, ma ei paneks pahaks ka Googeldamist – olen enda kohta käival avalikul info hoidnud silma peal ja seal pole midagi sellist, mida täiesti võõras inimene minu kohta teadma ei peaks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Värbajana ütlen, et 90% meestest hakkab töövestlusel mingil hetkel lastest v lapsest rääkima.

Meestel on see nagu vihje sellele, et nad on korralikud pereisad ja neil on vaja tööd teha ja raha teenida.

Naistega on vastupidi, 90% ise lapsi ei maini.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole CVsse perekonnaseisu ja lapsi kirja pannud, aga kui laste kohta küsitakse, ei näe ka põhjust, miks neid varjama peaksin. Kui on lastevaenulik tööandja, siis ma ilmselt seal niikuinii endal kohta ei näeks.
Minu jaoks pole töökoht midagi, kus ma käin kellast kellani anonüümselt. Pean oluliseks ka sotsiaalseid suhteid ja kolleegidevahelist sobivust, seetõttu on minu jaoks normaalne, et nt kohvinurgas tekib ka isiklikumaid pereteemalisi jutte (a’la ikka räägitakse, kui kellegi laps lõpetas lasteaia, kooli vms).

Rääkima ei kipu ainult oma elukaaslasest (kui huvi tuntakse, võin öelda küll, et olen suhtes), kuna töötame samas valdkonnas erinevates organisatsioonides positsioonidel, milles natukene kaugem kõrvalseisja võib näha huvide konflikti. Selleks pole põhjust, sest mina neid puudutavate otsustega kokku ei puutu, aga igasuguste külajuttude ja spekulatsioonide ära hoidmiseks ma meie suhteid ei afišeeri.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole küll viimased 15 aastat ühtegi CVd kirjutanud, minu alal enamasti töötajaid avalike konkurssidega ei otsita, aga kui peaksin kirjutama, siis lisaksin nii vanuse kui lapsed. Kui kumbki neist aspektidest ei peaks tööandjale sobima, siis ei sobi see tööandja ka mulle ning hea on, kui saab selle kiirelt selgeks. Muuhulgas paneks kirja ka kassid 🙂 Küll mitte arvu aga fakti, et ma olen aretaja. Esiteks aitab see väga hästi eristuda nendest tavalistest “hobid: fotograafia, lugemine, reisimine”, teiseks on see tööandja suhtes aus – poegiva kassi kõrvalt ma kontorisse ei lähe ja nädalase pesakonna juurest mitmepäevasele komandeeringule ei sõida, seega see mõjutab ka minu tööelu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, tean et tänapäeval ei pea enam “isiklikke andmeid” kirja panema. Aga ma panen ikkagi (kui just midagi väga negatiivset ise ei näe). Kuna olen ühtlasi ka ise firmaomanik ja palkan aeg-ajalt endale tööjõudu, siis ütlen, et kõige paremad töökogemused on mul olnud pereinimestega. Perekonna loomine näitab üldjuhul oskust luua ja hoida suhteid, õpetab tegema kompromisse, õpetab elama ja suhtlema koos eri vanuses inimestega – ja need kõik on ka tööelus väärt omadused. Seega teadmine, et kandidaadil on perekond, on minu jaoks üksnes positiivne.

Mis puutub vanusesse, siis on mul paar halba kogemust verinoortega – no sattusid sellised eksemplarid, kel pole suurt muud midagi peale tohutukõrge enesehinnangu ja kurvastava pealiskaudsuse. Lisaks pidevad tülid oma peigmehega, mistõttu kannatas tuntavalt ka töö kvaliteet. Samas palkasin tööle ühe 50-a abielus proua, kel teismelised lapsed ja õnnelik abielu – parim töötaja, kes mul eales olnud. Oli ka üks kolme lapse ema, kel noorim alles aastane – natuke kõhklesin, aga võtsin osa-ajaga tööle. Ei olnud temagagi muret, kuna tal oli hea tugivõrgustik taga ja teadis ise, et on võimeline antud olukorras normaalselt panustama.

P.S. Palun teid, ärge võtke mu juttu nüüd nii, et kõik pereinimesed on paindlikud ja head koostöötegijad, kõik üksikud aga konfliktsed ja koostööd mittetegevad! Loomulikult pole see nii must-valge. Lihtsalt minul tööandjana on pereinimestega siiani olnud palju parem koostöö. Teiseks – ei pea te selliseid andmeid tõesti kirja panema, aga jällegi – minule tööandjana valmistab rõõmu teada enam-vähem selle inimese tausta, kelle tööle võtan. Ei, ma ei pinni seda, mida keegi hommikuks sööb! Aga teada, kas mu töötajatel on lapsed või on enamus üksikud, on hea kas või perejõulupidu korraldades.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Värbajana ütlen, et 90% meestest hakkab töövestlusel mingil hetkel lastest v lapsest rääkima.

Meestel on see nagu vihje sellele, et nad on korralikud pereisad ja neil on vaja tööd teha ja raha teenida.

Naistega on vastupidi, 90% ise lapsi ei maini.

See näitab, et meie ühiskonnas on üsna tugev sooline diskrimineerimine. Kui mees oma lapsi mainib, et lähe järelikult kellelgi punane tuli põlema, et oi-oi, siis sa hakkad ju haigete lastega kodus olema. Mehel on ju naine, kes seda teeb…

Samas kui naiskandidaat peab ettevaatlik olema laste mainimisega, sest ükski tööandja ei eelda automaatselt, et haiguspäevi hakkab nendega isa võtma. Arvestades lahkuminekute statistikat, ei ela see isa tihtipeale isegi oma lastega samal aadressil. Kurb.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünniaja ikka paneks, see on nii või naa ju tuletatav, pole mõtet varjata. Liiga vähe infot peletab ju ka eemale.

Lastega on nii ja naa, mõnes mõttes on hea lahtiste kaartidega mängida, st lastega inimese puhul teab tööandja arvestada, et vbl võtab inimene täiendavaid lapsepuhkuse päevi vmt. Ma ise kandideerisin viimati 5 a tagasi ühte kohta, siis tulid lapsed töövestlusel jutuks. Ütlesin ausalt, et lasteaias ja seetõttu võib ette tulla, et pean varem ära minema, koosolekutele või üritustele. Selgitasin ka, mis plaan on laste haiguste ajaks (mees töötas siis kodust, nii  et hoolduslehte me ei vajanud). Tööandja jaoks ei olnud see takistus, et mul lapsed on, pigem pluss, et olid olemas juba ja polnud karta, et lapsehoolduspuhkusele jään, mind valiti sellele kohale. Palju nõmedam oleks, kui lapsed maha vaikiksin ja kui on tõesti olukord, et on vaja kasvõi lasteaia jõulupeole minna, siis tuleb ära küsida ja tööandja teeb suured silmad. Mulle meeldib pigem sellises usalduslikus kollektiivis töötada, mitte et nui neljaks kõik isiklik peab kõrvale jääma.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te panete CV-sse oma sünniaja?

Perekonnaseis – kas selle panete?

Kolmas – lapsed.

Mina olen seni vanust pannud, aga saan varsti 30 ja jätaks vist ka vaikselt välja. Mulle öeldakse, et näen välja 23 nii ehk naa. Olek on nooruslik.

Perekonnaseisu ei pane.

Lapsi kirja ei pane, sest mul pole lapsi ja ei näe vajadust seda rõhutada. Kui tööandja küsib, siis ütlen et mul pole lapsi ega soovi lähiajal (ka tõsi).

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just läksin praegu vaatasin, eelmise kevade CV isikliku informatsiooni all on nimi, sünnikuupäev, e-mail, telefon ja aadress. Perekonnaseisu ja laste kirjapanek pole küll kunagi pähe tulnud – ega mu pere minu eest tööle hakka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 19:35; 21.06 18:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks see vanuse märkimine sõltub erialast. Minu erialal on suurem vanus pigem positiivne aga tegelikult on vaja vaid öelda, et tahan teie juures tööd teha ja ongi koht olemas.

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ma olen ainus naine, kellel on laste tõttu lüngad CV-s? Ehk siis kui ma ei mainiks lapsi, siis lugeja võib jääda fantaseerida, et olin ma need aastad äkki vanglas või võõrutusravil. Nii et mina ikka mainin.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ma olen ainus naine, kellel on laste tõttu lüngad CV-s? Ehk siis kui ma ei mainiks lapsi, siis lugeja võib jääda fantaseerida, et olin ma need aastad äkki vanglas või võõrutusravil. Nii et mina ikka mainin.

Kuidas laste tõttu lüngad? Lapsepuhkuse ajal ju tööstaaz jookseb edasi. Minu tööstaaz ühes ettevõttes oli küll 2008-2016, hoolimata sellest, et sinna sisse jäi 3 aastat lapsepuhkust. Või jäid peale lapsepuhkust koduseks? Siis tõesti töösuhetes lünk sees.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ma olen ainus naine, kellel on laste tõttu lüngad CV-s? Ehk siis kui ma ei mainiks lapsi, siis lugeja võib jääda fantaseerida, et olin ma need aastad äkki vanglas või võõrutusravil. Nii et mina ikka mainin.

Andsid pärast laste saamist lahkumisavalduse ja olid pikalt töötu või mis põhjusel sul need lüngad seal on? Kui aga mõtled siiski LHP-l olemist, siis mis vajadust on LHP-l oldud aega eraldi välja tuua?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.01 22:11; 09.01 00:51; 14.01 18:13; 22.06 22:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ma olen ainus naine, kellel on laste tõttu lüngad CV-s? Ehk siis kui ma ei mainiks lapsi, siis lugeja võib jääda fantaseerida, et olin ma need aastad äkki vanglas või võõrutusravil. Nii et mina ikka mainin.

Kuidas laste tõttu lüngad? Lapsepuhkuse ajal ju tööstaaz jookseb edasi. Minu tööstaaz ühes ettevõttes oli küll 2008-2016, hoolimata sellest, et sinna sisse jäi 3 aastat lapsepuhkust. Või jäid peale lapsepuhkust koduseks? Siis tõesti töösuhetes lünk sees.

Minul on ka. Õigemini ma tegin küll magistrit need 3 aastat (2 last selle aja sees), aga jääbki vast mulje, et vedelesin niisama kodus ja kuidagi sain kolme aastaga kahe aasta koolimaterjali läbitud…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 61 kuni 80 (kokku 80 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Moodsa aja CV