Esileht Kodunurk Moodsad (käte)rätikud?

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Moodsad (käte)rätikud?

Postitas:

Nägin suvel mitmel inimesel hästi õhukesest materjalist rätikut. Mõtlen, et need oleks head nt lapsele kooli kaasa panna kekasse. Kust neid leiaks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 14:39; 05.09 16:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://proshop.ee/ratikud/1213-cocoon-mikrofiiber-ratik-roheline.html

Selliseid mõtled?

Ilmselt on kuskil poodides ka, pole viimasel ajal šoppamas käinud, kuid google’isse mikrofiiber rätik/saunalina ja leiad palju variante.

Rahvusmustritega tehakse ka:

https://eestietno.ee/toode/muhu-saunalina/

Ise olen paar korda kasutanud seda ja ausalt öeldes terve keha kuivatamiseks pigem ei soovita. Vana hea frotee teeb oma töö ikka kõvasti paremini ära.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

kas need?
https://www.lina.fi/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Matkasport müüb ka.

https://matkasport.ee/215-ratikud

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtled ilmselt mikrofiiber rätikuid. Õhukesed, kerged, võtavad vähe ruumi ja kuivavad ruttu.
Nende kasutamise nõks on selles, et nendega ei hõõruta nahka vaid tupsutatakse kuivaks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need kuivavad tõesti kiiresti. Aga mulle need üldse ei meeldi. Kui käed on karedad, siis jääb mikrofiiber ebameeldivalt naha külge kinni. Olen lihtsalt harjunud hea paksu froteega. Aga kui kergus on oluline, siis ajavad asja ju ära.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid mõtlen jah. Muidugi eelistan ka ise froteed, aga 1. klassi lapse kott on niigi raske…

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 14:39; 05.09 16:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nägin mikrofiibrist rätikuid Vararealiseerimiskeskuses. Oli suuremaid nagu saunalina ja väiksemaid käte jaoks. Hind ka norm, suur vist 7 ja väiksem alla 4.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan hoopis hammam rätikuid. Puuvillased ja väga õhukesed.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin tööreisil ja hotelli kõrval asunud termides oli räti laenutus kõvasti kallim kui teisel pool Lidlis sama räti ost. Ütleme, et tõin koju küll, aga kasutada võib seda kuskil ekstreemsetes tingimustes, kus oluline pagasi kergus ja kiire kuivamine. Ebamugav rätik.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan peale trenni duši alt tulles kuivatamiseks, sest on VÄGA oluline vahe, kas trennikotis on kaasas froteerätik või mikrofiiber. Selle mahu ja kaalu eelise tõttu olen nõus natukese ebamugavuse ära kannatama, sest ega ta jah kuivatamiseks sama mõnus pole, kui klassikaline frotee. Aga ma arvan, et suur osa on harjumuses ka.

Kust osta saab, ei tea, ise tellisin netist.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole mõnus, tellisin netist. Naha vastas ebameeldiv, karedamate kohtade (käed, jalatallad) külge “haagib” kinni. Minu meelest ei ima ka, aga võib-olla pole mul olnud kannatust neid nn sisse töötada. Kerge on ja kuivab ruttu jah, aga kuivatamise kvaliteet on nigel.

Ja täiskasvanu saab oma keha ja lühemad juuksed ära kuivatatud vabalt 50×70 rätikuga kuivatada (vast vööni pikkadele juustele jääb väikeseks, aga föönitad ju nagunii), neid on ka õhemaid ja paksemaid. Ei pea 150×100 vannilina kaasa vedama. Vahepealne mõõta on 70×140, mis on ka juba natuke liiga suur.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanamoodne vahvelrätik siis. Samsmoodi väike ja kerge, ning mõnus.
Saab nt kaubamsjast (tallinna mõtlen).

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mikrofiiber rätikuid on kahte sorti, ühed on õhukesed ja siledad, teised kohevad, nagu karvased. need kohevad on tõesti väga ebameeldivad, haagivad end kinni ja ei kuivata. ei võta ka väga palju vähem ruumi, kuigi on oluliselt kergemad kui froteerätik. siledad, mida spordirätikute nine all müüakse, on hoopis teistsugused, kuivatavad palju paremini ja ei ole naha vastas ebameeldivad. mina ei ole neid päris matkaspordi hinnaga raatsinud osta, mujal mail odavates spordipoodides on need alla 10€ tk.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja ju rääkis et 1.klassi lapsele kooli. Väga hea rätik võtab vähe ruumi ja on kerge. Mina ostsin matkaspordist need rätikud kui lapsed 3.klassis ujumas hakkasid käima, lausa asendamatud ütleksin. Soovitan.
Kodus võid ennast Kägu kuivatada milleha iganes, aga teemaalgataja antud hetkel seda ei küsinud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis teil viga on et te mikrofiiber rätikuid kasutate??? Nendega võetakse tolmu, mitte ei nühita märga nahka!

Ostke parem õhukesest puuvillast saunalina, müüakse Solarise keskuses ja Tallinnas Kaubamajas, maksab 22-28 eurot. Ideaalne trenni kaasa võtta, lapsele trenni jne.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.byroomaailm.ee/mikrofiiber-ratik-gym-roheline-805x410mm?sku=K0073336

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin selle Matkaspordist kui reisile läksin ja olen nüüd mitmeid kordi kasutanud. Maksab palju, aga on reaalselt väga hea rätik. Ei jää kuhugi kinni ja on sile, kaalub naeruväärselt vähe. Tõenäoliselt kestab ka kaua. Elukaaslasel on ka mikrofiiberrätik, kuid veidi teistsugune, natuke paksem ja karvasem, see pole nii hea.
Kodus neid muidugi ei kasuta.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käin ise ujumistrennis ja ei taha ka suurt paksu froteekat kaasas kanda. Olen enda jaoks (taas)avastanud vanad head triibulised linased rätikud. Tõin ema juurest lausa mitu tükki endale koju ja suvel ainult neid kasutasingi, kaaluvad vähe ja kuivavad kähku. Kusjuures, mida rohkem pesta, seda paremaks lähevad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Kodunurk Moodsad (käte)rätikud?