Esileht Koolilaps “Moodsad” riided 140 pikkusele tüdrukule.

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: “Moodsad” riided 140 pikkusele tüdrukule.

Postitas:

Minu kolmandas klassis käiv tütar on hakanud viimasel ajal juba väga kindlalt ise oma maitse järgi riideid poest valima. Nagu ma aru saan, siis praegu on väga popp igasugune riideese, mis näeb välja nagu dress (minu silmis) 🙂 Oleme jõudnud vähemalt nii palju kokkuleppele, et dressipükstega ja selle peaaegu nabapluusiga koolis ei käi. Teksapükse on ta ka nõus väga harva kandma. Praegu kannab selliseid paksemaid retuuside moodi pükse. Nüüd käisime juhuslikult HMst läbi ja ta nägi seal täiskasvanute poole peal viigipükse, ülevalt laiemad ja kitseneva säärega (sääred kolmveerand pikkuses) ning ütles, et sellised on ägedad. Mulle ka meeldivad ja ma ostaks talle kohe sellised. Ikka parem kui dressipüksid…Aga kust leida 140 pikkusele tüdrukule selliseid nö viisakamaid noorte riideid?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 20:01; 28.01 21:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõike poolest midagi umbes sellist?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, just 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 20:01; 28.01 21:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu omad käivad ka sellistega, aga nad juba naiste mõõdus. sinu oma leiab ehk reservedist? zarast?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingeid sarnaseid pükse nägin just täna Magistrali keskuse Takkos. Suuruste osas ei tea, aga paar paari rippusid selles stangel, kus olid tüdrukute riided suurustele 134-176.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Koolilaps “Moodsad” riided 140 pikkusele tüdrukule.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.