Esileht Ilu ja tervis Mõõdud väiksemad, kaal ei lange

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Mõõdud väiksemad, kaal ei lange

Postitas:

Olen 168 cm, 85 kg. Alustasin septembri lõpus 3 x nädalas suure intensiivsusega trenni, söögiisu on väiksemaks jäänud, söön vähem. Otseselt piiranguid söömisele teinud ei ole, söön kõike, aga väiksemas koguses. Mul on keskkohast läinud 5 cm ja riided on suuremaks jäänud, kaal püsib sama. Kas ilma toidukoguste vähendamiseta on võimalus, et kaal hakkab langema? Hetkel mind otseselt ei häirigi see, et kaal ei lange. Tunnen en hästi, olen puhanud, energiline ja rõõmus.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.11 08:59; 03.11 15:12; 04.11 18:52; 05.11 13:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jätka samas vaimus ja ära kaalu ennast 🙂

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas seda öelda.
Arvatavasti oli su vööümbermõõt päris suur. Seega see 5 cm ei näita eriti midagi. Nagu on näha, et kaalunumber ei kuku. Sa võid kulutada kolmel päeval rohkem energiat, aga füüsikaliselt on kaalulangusel siiski üks reegel.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.11 12:02; 03.11 15:28; 03.11 16:15; 04.11 19:54; 09.11 18:49; 10.11 15:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 168 cm, 85 kg. Alustasin septembri lõpus 3 x nädalas suure intensiivsusega trenni, söögiisu on väiksemaks jäänud, söön vähem. Otseselt piiranguid söömisele teinud ei ole, söön kõike, aga väiksemas koguses. Mul on keskkohast läinud 5 cm ja riided on suuremaks jäänud, kaal püsib sama. Kas ilma toidukoguste vähendamiseta on võimalus, et kaal hakkab langema? Hetkel mind otseselt ei häirigi see, et kaal ei lange. Tunnen en hästi, olen puhanud, energiline ja rõõmus.

Ei.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viska kaal aknast välja. Kinnitan, et langeb.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 168 cm, 85 kg. Alustasin septembri lõpus 3 x nädalas suure intensiivsusega trenni, söögiisu on väiksemaks jäänud, söön vähem. Otseselt piiranguid söömisele teinud ei ole, söön kõike, aga väiksemas koguses. Mul on keskkohast läinud 5 cm ja riided on suuremaks jäänud, kaal püsib sama. Kas ilma toidukoguste vähendamiseta on võimalus, et kaal hakkab langema? Hetkel mind otseselt ei häirigi see, et kaal ei lange. Tunnen en hästi, olen puhanud, energiline ja rõõmus.

Maadleme surume kätt ja varsti kaal maas.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jätka samas vaimus ja ära kaalu ennast ????

Seni, kuni enesetunne on hea ja välimusega rahul oled, tasub muidugi jätkata samas vaimus ja mitte stressata kaalu pärast. Kuid kaalumine ja ümbermõõtude mõõtmine on hea vahend aru saada, kas tegutsed ikka õiges suunas. Mina näiteks kaalun ja mõõdan end ainult korra kuus, sest siis ei ole selle pärast üleliigset stressi. Kui kaal või mõõdud ikka muutunud ei ole, siis saab kohe analüüsida, kas toitumine on ikka paigas ning kas ma äkki ei pinguta trenniga üle.

Kas ilma toidukoguste vähendamiseta on võimalus, et kaal hakkab langema?

Võta arvesse oma päevane kalorikulu (netis saab erinevates kohtades selle välja arvutada). Toidukoguseid ei pea vähendama, kui trenni tehes jääb kaalulangetuseks vajalik kaloridefitsiit alles.

See, et sa enda arvates toidukoguseid vähendad ja teed intensiivselt trenni, ei tähenda, et kaal kohe selle peale langema hakkab. Enda kogemusest võin öelda, et vähendasin toidukoguseid ja tegin intensiivselt trenni aga kaalunumber tõesti ei kukkunud üldse kuu aja jooksul. Enesetunne oli hea. Rasv hakkab kõigepealt kaduma kõhuõõnest organite ümbert, nii lähebki vööümbermõõt väiksemaks. Trenni tehes jood aga rohkem vedelikke, mis jääb kudedesse. Mingi aja jooksul see normaliseerub ja kaalunumber hakkab samuti vähenema. Seni, kuni üks, kas siis kaal või ümbermõõdud, väheneb, on kõik korras.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.11 14:47; 09.11 01:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik algab ikkagi köögist. Natuke peab vaeva ka nägema, et kaal alanema hakkaks. Miski ei tule niisama kergelt, et söön, mida tahan, lihtsalt vähem. Vähem võib tähendada ka seda, et enne sõid nt kaks pakki kommi, aga nüüd sööd ühe paki. See on väga suhteline määratlus ja ei pruugi tähendada midagi erilist, kuna sõltub ikkagi kogusest ja toidust.

Jah, selle unustasin mainimata jätta, et komm, pitsa, burgerid ja muu rämpstoit ei kuulu minu menüüsse juba aastaid. Maiustan harva ja trenni tehes on magusaisu veelgi vähenenud. Söön tavalisi kodus tehtud toite. Liha ei ole lahja ja vahel, kui hommikuks ühe hapukurgi võileiva söön, panen õhukese kihi võid ka alla. Enne sõin umbes 300-400 grammiseid portsjone, nüüd olen hakanud sööma väiksemalt taldrikult ja portsjonid on umbes 200-300 grammised. Söön 4 korda päevas, 3 põhikorda ja õhtuks näksin õuna või näiteks peotäie mandleid. Ma mõtlen, et kas vähendada veel protsjoneid, või hakkab kaal ikka mingil hetkel langema? Päris näljutada ennast ei tahaks. Näljasena olen kuri, ei maga hästi ja ei taha trenni minna. 🙂

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.11 08:59; 03.11 15:12; 04.11 18:52; 05.11 13:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja sa tead, palju kaloreid on peotäies mandlites?
Ehmud kaameks, kui välja uurid.

+4
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.11 12:02; 03.11 15:28; 03.11 16:15; 04.11 19:54; 09.11 18:49; 10.11 15:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaal ei lange, sest 1) lihast tuleb juurde, mis on raskem kui pekk, 2) keha võib hoida vett kinni (mul on vahel nii olnud, kui pärast pausi hakkan jälle treenima). Ära muretse, kuni ümbermõõdud kahanevad, on kõik õige.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, tegelikult ei ole perekool hea koht, kust kaalu osas nõu küsida. Kui sa ei ole eriti kursis kogu selle kalori-majandusega, siis on üsna raske vahet teha, millised kommentaarid on mõistlikud ja millised mitte. Satud ainult segadusse.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaal ei lange, sest 1) lihast tuleb juurde, mis on raskem kui pekk, 2) keha võib hoida vett kinni (mul on vahel nii olnud, kui pärast pausi hakkan jälle treenima). Ära muretse, kuni ümbermõõdud kahanevad, on kõik õige.

Nelja nädalaga ei kasva sellist lihast.

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.11 12:02; 03.11 15:28; 03.11 16:15; 04.11 19:54; 09.11 18:49; 10.11 15:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust on asi siiski natuke mäda, kui nii suure kaalu puhul kuuga midagi ei lange. Tuleb siiski söögiga veel rohkem piirata. Kui asi töötaks, langeks esimese kuuga vähemalt 4 kg, edasi piisab kahest.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaal ei lange, sest 1) lihast tuleb juurde, mis on raskem kui pekk, 2) keha võib hoida vett kinni (mul on vahel nii olnud, kui pärast pausi hakkan jälle treenima). Ära muretse, kuni ümbermõõdud kahanevad, on kõik õige.

Nelja nädalaga ei kasva sellist lihast.

https://tim.blog/2007/04/29/from-geek-to-freak-how-i-gained-34-lbs-of-muscle-in-4-weeks/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaal ei lange, sest 1) lihast tuleb juurde, mis on raskem kui pekk, 2) keha võib hoida vett kinni (mul on vahel nii olnud, kui pärast pausi hakkan jälle treenima).

Regulaarselt liigutama hakates hakkab keha senisest enam lihasesse energiavarusid talletama, see suurendab ka veekogust organismist.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.11 08:57; 04.11 09:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustasin septembri lõpus 3 x nädalas suure intensiivsusega trenni, söögiisu on väiksemaks jäänud, söön vähem.

Intensiivsust pead just tagasi tõmbama- tee ainult 1 intensiivne nädalas- kõik ülejäänud rahulikus rasvapõletustsoonis . Siin ei ole küsimus mitte kalorite kulus või kaalu langetamises vaid sinu südame tervises,hormonaalses ja vaimses tasakaalus.
Tippsportlastel on kergete ja raskete treeningute vahekord vastavalt 80 ja 20%.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.11 08:57; 04.11 09:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, selle unustasin mainimata jätta, et komm, pitsa, burgerid ja muu rämpstoit ei kuulu minu menüüsse juba aastaid. Maiustan harva ja trenni tehes on magusaisu veelgi vähenenud. Söön tavalisi kodus tehtud toite. Liha ei ole lahja ja vahel, kui hommikuks ühe hapukurgi võileiva söön, panen õhukese kihi võid ka alla. Enne sõin umbes 300-400 grammiseid portsjone, nüüd olen hakanud sööma väiksemalt taldrikult ja portsjonid on umbes 200-300 grammised. Söön 4 korda päevas, 3 põhikorda ja õhtuks näksin õuna või näiteks peotäie mandleid. Ma mõtlen, et kas vähendada veel protsjoneid, või hakkab kaal ikka mingil hetkel langema? Päris näljutada ennast ei tahaks. Näljasena olen kuri, ei maga hästi ja ei taha trenni minna. ????

Pole mõtet lugeda neid umbes koguseid siin ette (ja vahel läheb magusat ka eksole)
Pane konkreetselt grammipealt kirja, palju päevas sööd, siis saad enda jaoks korrektse ülevaate tegelikust kalorihulgast ja ka sellest, mida/palju vähendada oleks vaja.
“Tavalised kodused toidud” kipuvad sageli liiga rasvased/süsivesikurikkad olema.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna panin grammipealt kirja, mida ma sõin ja kokku sain 1247 kilokalori väärtuses toitu. Õhtusnäkk on veel tegemata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.11 08:59; 03.11 15:12; 04.11 18:52; 05.11 13:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Tavalised kodused toidud” kipuvad sageli liiga rasvased/süsivesikurikkad olema.

Nõustun selle väitega 100% – inimesed toituvad enamasti valdavalt süsivesikutest. Nt need nii populaarsed hommikused võileivad ei sisalda suurt midagi muud.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Tavalised kodused toidud” kipuvad sageli liiga rasvased/süsivesikurikkad olema.

Nõustun selle väitega 100% – inimesed toituvad enamasti valdavalt süsivesikutest. Nt need nii populaarsed hommikused võileivad ei sisalda suurt midagi muud.

Viil leiba, mõned salatilehed, juustuviil, tomatid peal. Ilma võita. Ei sisalda tüesti midagi

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.11 12:02; 03.11 15:28; 03.11 16:15; 04.11 19:54; 09.11 18:49; 10.11 15:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hommikul sõin viilu musta leiba, võid sinna peale, ühe hapukurgi ja ühe õuna. Ning kalorikalkulaator ütles, et see teeb kõik kokku 205 kcal. Ühes peotäies mandlites (17g) on 99 kcal.

Hea uudis ka, käisin täna kaalu peal ja pool kilo on läinud. 🙂

Keskkohast olen juba 7 cm kaotanud. Mis viga nii vormi saada. 🙂 Ma arvasin, et läheb raskemini.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.11 08:59; 03.11 15:12; 04.11 18:52; 05.11 13:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tähtis on et mõõdud vähenevad

_

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://tim.blog/2007/04/29/from-geek-to-freak-how-i-gained-34-lbs-of-muscle-in-4-weeks/

Kõik on võimalik. Kas just nii nagu keegi internetis räägib, aga see on võimalik.

Millegipärast arvan, et teemaalgataja 3x nädalas suure intensiivsusega trenn on pigem aeroobne trenn. Samuti ei söö ta “tohutus koguses valku” nagu Tim Ferriss oma menüüd kirjeldas.

Ma arvasin, et läheb raskemini.

Kui nii kesiselt toitumist jätkad, siis läheb üsna varsti väga raskeks kuni allaandmiseni või haigestumiseni. Valgud, rasvad ja süsivesikud on kõik keha jaoks olulised. Tee endale tervislik toitumine selgeks ja sa ei pea enam kunagi end niimoodi piirama nagu praegu.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.11 14:47; 09.11 01:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ilma toidukoguste vähendamiseta on võimalus, et kaal hakkab langema? Hetkel mind otseselt ei häirigi see, et kaal ei lange. Tunnen en hästi, olen puhanud, energiline ja rõõmus.

Ei.

Mismõttes ei?
Toidukogust vähendamata, ent 3 korda nädalas treenides kulutad nädalas 1500-1800 kcal enam, mis on sama, kui ühel päeval üldse ei sööks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et kolme trenniga kulutada 1800 kalorit peavad need olema üsna pikad ja väga intensiivsed trennid.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.11 12:02; 03.11 15:28; 03.11 16:15; 04.11 19:54; 09.11 18:49; 10.11 15:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et kolme trenniga kulutada 1800 kalorit peavad need olema üsna pikad ja väga intensiivsed trennid.

No ei pea ikka küll. Tund aga jooksu, kiirusega 10-11 km/h põletab u. 1000 kalorit, oleneb jooksja kaalust (seda teemaalgatajal on kõvasti). Ja see on sörkjooksu tempo.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja sellepärast inimesed kaalu ei kaotagi. Arvatakse, et süüskse vähem, kui tegelikult ja kulutatakse rohkem, kui tegelikult.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.11 12:02; 03.11 15:28; 03.11 16:15; 04.11 19:54; 09.11 18:49; 10.11 15:16;
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Ilu ja tervis Mõõdud väiksemad, kaal ei lange