Esileht Pereelu ja suhted Mõõdukas düsplaasia ja konisatsioon

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Mõõdukas düsplaasia ja konisatsioon

Postitas:

Käisin regulaarses kolposkoopias ja arst põhjalikul vaatlusel mingit arengut halvemuse suunas ei näinud. Otsustas siiski teha biopsia ning selle analüüs näitas siiski muutust kergest mõõdukasse. Selle tulemusel tuleb ette võtta konisatsioon. Hirm on suur muidugi, et kuidas see mõjutab tulevikus laste saamist. Kas keegi on käinud sellisel juhul uuesti kolposkoopias, et saada kõrvale ka teine arvamus?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://foorum.perekool.ee/teema/konisatsioon-rasestumine-vaktsineerimine/

Pereelu ega suhte teema see ka nüüd pole.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on terviseteema, mitte pereelu oma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teinud läbi kaks konisatsiooni, kummalgi korral ei võtnud teist arvamust. Ei ole see nii hull midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasestumist konisatsioon nähtavasti ei mõjuta, küll aga võib (kuigi tingimata ei pea) põhjustada laste enneaegset sündi. Mul peale 1. konisatsiooni sündis 2 last veidi enneaegsena (2 nädalat enneaegsust), mis on veel väike enneaegsus ja võib öelda, et ah, see pole ju väga oluline. Aga kolmas laps peale 2. konisatsiooni juba 7 nädalat enne aegsena, mis oli küll juba suur ehmatus ja kahetsesin, et miks, ma, rumal lasin selle 2. konisatsiooni teha, kui oli veel mõttes, et võibolla lähemas tulevikus saame ühe lapse veel. Arstid ka ei hoiatanud.

Kui aga lapsi on plaanis saada mitte lähemas, aga alles kuskil kauges tulevikus, siis on muidugi see oht, et kuni oppi ära ei tee, terviseprobleem võib selle aja jooksul süveneda… Nii et eks ta keeruline ole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin ka infot:
https://www.kliinikum.ee/patsiendiinfo-andmebaas/emakakaela-konisatsioon/

Vist aasta jooksul ei soovitatud rasestuda

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Pereelu ja suhted Mõõdukas düsplaasia ja konisatsioon