Esileht Ilu ja tervis moodustis häbemes

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: moodustis häbemes

Postitas:

paar päeva tagasi hakkasid mul päevad ja siis avastasin ka häbemes, suure ja väikese häbememoka vahel moodustise, mis teeb valu. Moodustis on selline, nagu oleks mõni suur veresoon täis topitud. Ta on umbes 5cm pikk , aga mitte ühtlaselt paks vaid vahedega. Üks häbememokk on silm nähtavalt paistes ka. Mainin ära, et tegemist ei saa olla kindlasti suguhaigusega ja papilloomviirusega.
Millega võib tegemist olla?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 11:09; 03.06 15:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veenilaiend? Mul on sama asi sama kirjeldusega samas kohas arsti poolt fikseeritud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul oli eelmine aasta sama jama. Noored arstid keskhaiglas ei osanud midagi kosta mis see on. Vaatasivad kui ilma ime paistetust ja moodustist. Saatsivad tõnismäele vanema arsti juurde. Tema teadis kohe ja ütles, et vanasti oli seda naistel väga palju. Esmalt tee kindlaks kas see asi liigub ja on lahtine. Mul oli nn tsüst, mäda täis. Kuid mul vedas, et päevad lõhkusid selle ise ära ja kõik see möks jooksis ise looduslikult välja ja ei pidanud lõiget tegema. Aga toonitati, et kohe kui uuesti tekib koos paistetusega, siis kiiresti kohe erakorralisse ja peab lõike tegema. Vanasti olid naised visnevski salvi pannud. Ja kui see ei avane võib kasvada nii suureks, et valu enam vastu ei pea ja istuda ei saa 🙂 [/tsitaat]

Vaevalt, et see sul tsüst oli. Pigem siiski maakeeli koeranael, ehk furunkul. See on selline hernetera suurune mädapaise, mis ei pruugi ise lõhkeda, kuna on suht sügaval naha all. Siis lõigatakse see lahti, lastakse mäda välja, vbl jäetakse pisike dreen alguses. Seda põhjustab stafülokokk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul sama asi häbemel olnud.
tulevad ja lähevad.
kõvad moodustised. ise lähevad katki ja jubedalt tuleb mäda.siis kaovadki.
selline kõva pompooni moodi. kui väga suureks lähevad võib neid tõepoolest ka arsti juures lahti lõigata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle tsüsti nimi on Bartholini näärme põletik tegelikult. Mul ka see olnud, pärast viimast sünnitust tekkis, läks suureks ja valusaks. Lõi isegi palaviku lõpuks üles ja istumine oli paras katsumus, kuid õnneks lõhkes ise enne kui lahtilõikamiseks oleks läinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.05 13:10; 03.06 09:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Selle tsüsti nimi on Bartholini näärme põletik tegelikult. Mul ka see olnud, pärast viimast sünnitust tekkis, läks suureks ja valusaks. Lõi isegi palaviku lõpuks üles ja istumine oli paras katsumus, kuid õnneks lõhkes ise enne kui lahtilõikamiseks oleks läinud. [/tsitaat]Kuule sa loe ikka täpsemalt teemaalgataja kirjeldust ja uuri siis, kus Bartholini näärmed on.
http://en.wikipedia.org/wiki/Bartholin%27s_gland

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule-kuule. Ma tean, kus need näärmed asuvad, aga kui põletik sisse lööb ja mäda koguneb, lööb tihti munataolise kõva moodustise häbememokale, mis katab ju seda ala, kus need näärmed asuvad, vähemalt tagumine poolega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.05 13:10; 03.06 09:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tänaseks on moodustised peaaegu kadunud. nad hakkasid siis kaduma kui päevad lõppesid. aga on tunda, et seal sees on tõesti midagi kõva, mitte vedel sisu. önneks on 12. gynekoloog. kysin kindlasti järele,millega tegu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 11:09; 03.06 15:55;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis moodustis häbemes

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.