Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: .

Postitas:

.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellel kogemusi selliste asjadega?
Millise valisite ja miks?

Miks keegi ajaviites peaks keegi su tervise üle arutlema?
Sul tervis on ajaviide?

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toksilise šoki sündroomi oht on tampoonidega palju suurem, selle anumaga suht olematu võimalus. Mul endal on Masmi, olen kaua kasutanud ja rahul, kuigi pärast sünnitust mõnikord ei saa nii hästi paika. Võib-olla peaks mõnda teist siis proovima nüüd. Kautšukist tahaks küll.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuukupp pole mingi ravivahend, et selle üle peaks terviseteemas rääkima.
Lateks peaks kihelema ajama kiiresti. Põhimõtteliselt pole ju vahet, mis materjalist on, kuigi silikoon on vist ohutum allergia mõttes. Ja õige suurus on olulisem kui firmamärk.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin ühe pehmema ja ühe jäigema, arvasin, et pehmem on parem, aga ei ole. Hoopis jäigemat on parem paigaldada ja ära võtta. Mul on õiged nõksud käes, seega väga mugav on kõik ja ka väljavõtmisel ei loksata kuskile mitte midagi. Sõbrannade hulgas olen ka kõva kihutustööd teinud, kui alguses mõni oli veidi rahulolematu, sest ei saanud õigesti paika ja lekkis, siis natukese aja pärast on kõik rahul olnud ja jäänud kasutama. Firma vist väga tähtis pole.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peab katsetama jah, mis sobib. Mul oli vastupidi – jäigem (Yuukki) häiris veidike, aga pehmemega (organicup) on kõik ok.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna just päevad hakkasid ja nagu alati, mõtlesin et kui imeline et ma selle cupi avastasin. Mul on organicup, aga ilmselt nad kõik sarnased.. ostsin Rimist soodukaga, oli äkki 16 eur.

Väga kiidan. 12 h jutti sees ja midagi ei leki ega tilgu. Toos on selle ajaga umbes kolmveerand täis. Kõige kindlam ja usaldusväärsem vahend minu jaoks. Kui peaksin matkale vms minema, või nt Võhandu maratonile.

Soovitan proovida. Räägin muidugi ainult enda eest. Vastastega vaielda ei viitsi.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aastaid kasutan juba Mooncupi (silikoon). Täpselt nagu siin üks eelmine kommentaator ütles, olen iga kord päevade saabudes tänulik, et selle kunagi enda jaoks avastasin. Väga mugav, turvaline ja lihtne kasutada. Eks esialgu on vaja need õiged võtted käppa saada, siis käib see paigutamine ja eemaldamine ka lihtsalt. Ja milline kokkuhoid, et ei pea ostma sidemeid ega tampoone, keskkonnasõbralikkus veel boonuseks. Võib-olla tõesti kõik nö mudelid kõigile ei sobi, aga mul läks järelikult kohe täkkesse – tookord oli apteegis kaks suurust valida vastavalt sellele, kas oled sünnitanud või mitte ja selle järgi lihtsalt valisingi. Kasutusjuhend mul küll juukseid püsti ei ajanud, sest seal oli just kirjas, et menstruaalanumat kasutades on toksilise šoki sündroom märkimisväärselt väiksem kui tampoonidega. Igaks juhuks olid muidugi selle sündroomi tunnused välja toodud, kuid minu mäletamist mööda oli seal lausa kirjas, et reaalseid juhtumeid pole teada (võin siinkohal eksida ka, kuid igal juhul oli jutu mõte see, et tõenäosus selleks väga-väga väike). Nii et julgen küll ainult soovitada.

Ainult üks “häda” on mul selle Mooncupiga – ma kipun unustama, et mul on päevad ????. Pean seda ekstra meeles pidama, et anum on vahepeal vaja ka eemaldada jne.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa oleksid kunagi vaevunud tampoonikarbi infolehte lugema, siis seals on toksilise shoki sündroomi jutt juba aasta(kümne)id peal. Kuna cup ei ima ega erita midagi, siis on temaga selle tõenäosus oluliselt väiksem kui tampoonidega (aga vist on maailmas ette tulnud). Parem oleks puhtast (toidu või meditsiinilise puhtusastmega) silikoonist.

Mina olen proovinud Femmecup (kasutan juba aastaid ja järgmised on olnud hädaostud, kui oma kupi kuskile maha olen unustanud) ideaalne minu jaoks, parajalt suur, parajalt jäik, võtab hästi vormi ja ka välja saab kenasti, ühesõnaga väga ok, esimene ost läks täppi.

MeLuna (Loodusperest, mis vanasti müüdi Femmecuppi ja kuhu ma jooksin järgmise järele, nüüd kahjuks nad enam Femmecupi ei müü, ainult seda õnnetust)- ei lähe sisse ja ei tule välja, teeb sees haiget (vist suur) ja sada häda, rõvelilla ka. Oleks ma selle esimesena ostnud, oleks ma tolle julla vandudes prügikasti visanud ja poleks minust kupikasutajat saanud. Viskasin lõpuks ära, isegi hädaga ei tahtnud seda kasutada.

Natu- kuna mul JäLLE oma kupp koju ununes, ostsin bio4you poest just nädal aega tagasi selle. Peaaegu sama hea kui minu standard, natuke liiga pehme, ei võta nii hästi oma vormi sees, aga ei leki ja sees pole tunda, seega täiesti ok asi.
Femmecup ja Natu normaalolekus ei leki mul absoluutselt ja no kui üle ääre ajama hakkab, siis lekivad kõik ju.
Kõige parem on see, et seda võib kasutada algusest lõpuni ehk suvalise vereeritusega, vahe on ainult tühjendamise vajaduses. Kuna liigutused on nii käe sees juba, siis ei teki probleeme ka veriste näppudega (no niipalju saab neid ka paberisse kuivatada, et nagu kirvemõrtsukas kraanikausi juurde ei pea jalutama isegi ühiswcs).
Üks Aliexpressist paarieurone on ka, ostsin lihtsalt huvi pärast, see on ka hädajuhtumil kasutatav, aga ei midagi mõnusat.

Kas ma kuppidega rahul olen, eks seda näitab ka asjaolu, kuidas ma ilma olles esimesse looduspoodi cupi järele leegin, selle asemel et lähimast toidupoest karp tampoone korvi tõsta ja rahu majas. Kuidagi ei tõuse käsi neid enam sisse toppima, vastik mõeldagi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parim on Lily cup -mitte see kokkupandav, vaid tavaline. Maksab küll rohkem, kui teised sarnased tooted. Enne seda olen kasutanud veel kolme erinevat, mis kõik rohkem või vähem siiski lekkisid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Menstruaalanumatega on toksilise sündroomi teke vähetõenäoline.

Loe nüüd infovoldikut uuesti, ja mõttega!

https://www.viljakusmonitor.ee/menstruaalanumad-on-tervislikud/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küllap oled elus varemgi lateksiga kokku puutunud ja teaks kui sul on allergia.

Arvad, et ta on latekskostüüme kandnud või kust peaks teadma. Ma pole näiteks elus kordagi kondoomiga seksinud, seega kogemus puudub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.07 22:35; 20.07 22:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ma kuppidega rahul olen, eks seda näitab ka asjaolu, kuidas ma ilma olles esimesse looduspoodi cupi järele leegin, selle asemel et lähimast toidupoest karp tampoone korvi tõsta ja rahu majas. Kuidagi ei tõuse käsi neid enam sisse toppima, vastik mõeldagi.

Aga hormoonspiraaliga päevadest vabaneda-ka ei tule mõttesse?

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.07 22:35; 20.07 22:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin oli sellest hiljuti juttu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ma kuppidega rahul olen, eks seda näitab ka asjaolu, kuidas ma ilma olles esimesse looduspoodi cupi järele leegin, selle asemel et lähimast toidupoest karp tampoone korvi tõsta ja rahu majas. Kuidagi ei tõuse käsi neid enam sisse toppima, vastik mõeldagi.

Aga hormoonspiraaliga päevadest vabaneda-ka ei tule mõttesse?

Mina vabanesin päevadest minipillidega. Kasutan juba aastaid Cerazette’i ja isegi ei määri. Lisaks hoiab see emaka limaskesta nii õhukese, et müoome ei teki, milleks mul muidu kalduvus on. Olen ka väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga hormoonspiraaliga päevadest vabaneda-ka ei tule mõttesse?

Mul on hormoonspiraal olnud nüüd üle aasta ja uputab ikka samamoodi kui enne, pole see ka mingi võluvits.

Aga teemasse, mul on Natu, ostsin esimese suvalise ja sobis. Praegu olen üle nädala kodust eemal olnud ja õnnestus kopsik koju unustada, kohalikest poodidest pole asendust leidnud ja seekord siis jälle tampoonid…. huh, ma ei saa aru, kuidas ma enne kopsikut hakkama sain? Pidevalt lekib kuskilt, kopsikuga seda muret pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei kasuta tampoone. Hetkel elus esimest korda spiraal.

Kuna läheme kohe reisile ja päevad just hakkamas, siis ostsin looduspoest mingi Period Cup-i (Fair Squared), lateksist. Oli ka lillat värvi cup seal olemas.

Kuna minu ema suri rinnavähki, siis kunagi üks naistearst ei soovitanud eriti neid hormoonasju kasutada.

Oleksin muidu Mooncupi valinud aga kuna aega oli vähe ja muud valikut polnud, siis võtsingi selle PeriodCup-i.

Kusjuures kohalikus keskmise suurusega apteegis sarnast asja müügil polnud.

Aga spiraal on sul milline?
Antud juhul kasutaks ikka tampoone, eriti kui kiirelt vaja. Mis sa jamad selle cupiga, kui ei plaani kasutajaks jääda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.07 09:13; 21.07 09:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga hormoonspiraaliga päevadest vabaneda-ka ei tule mõttesse?

Kõigil ei jää hormoonspiraaliga päevad ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.07 09:13; 21.07 09:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ma kuppidega rahul olen, eks seda näitab ka asjaolu, kuidas ma ilma olles esimesse looduspoodi cupi järele leegin, selle asemel et lähimast toidupoest karp tampoone korvi tõsta ja rahu majas. Kuidagi ei tõuse käsi neid enam sisse toppima, vastik mõeldagi.

Aga hormoonspiraaliga päevadest vabaneda-ka ei tule mõttesse?

Mul paigaldati ca 1,5a tagasi hormoonspiraal väga vererohkete päevade pärast. Ei ole midagi mõjunud see spiraal, ikka kõik samamoodi…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.