Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Mõte

Postitas:
Kägu

Mõtlen, et mis õigusega ütleb lapse isa, kes ise pole lapse kasvatamisest kunagi osa võtnud, et oleksid pidanud last paremini kasvatama. Ma ju kasvatasin, tegin kõik, mis suutsin ja nii hästi kui oskasin.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Mõte

Tal polegi seda õigust (mis muidugi ei tähenda, et ta ise sama arvaks).
Mina ütlesin samalaadse jutu peale: \”Tee endale laps, kellega sa iga jumala päev koos elad ja kasvata temast täiuslik inimene, siis tule mind õpetama.\”
See lause pani targutajal suu väga kiiresti kinni.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas suud peas pole, et öelda. Kõige enam kasvatab eeskuju. Ja et lapsed ei ole ainult ema, vaid on isa ka. Ja ükski ema ei asenda isa. Sa pead olema mingis väga tugevas sõltuvuses temast, et oled vait sellises seisus. Aga kõige mõjusam kasvatusmeetod on eeskuju. Kui laps hakkab viltu kasvama, tuleb hoolega vaadata, et sama omadus endas ei oleks väga tugevalt ilmnenud. Ja kui on, tuleb end muuta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No seda oskavad nad tõesti hästi.
Mõttetu öelda, et ära pane parem tähele, aga vastu võiksid küll öelda, et tema on siin maa peal hetkel viimane inimene, kes sellises asjas võiks suud pruukida.
Ütle, et võiksid talle raamatu kirjutada, miks tema pole isiklikult hea isa!

Please wait...
Postitas:
Mirje77

alati on kerge kommenteerida asju inimesel,kes selle asjaga pole kokku puutunud ise ja kui kunagi sellesse olukorda satub,laseb püksid täis,sest ei oska midagi teha

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina ütlen selle peale, et eks see ole see sinu osa kasvatusest. mina olen oma poole andnud, ega ma saa ka topeltkoormust kanda 😉

Please wait...
Postitas:
relevant

Mul on üks küsimus neile, kes arvavad, et laste kasvatamist ega ka muud ei tohi kritiseerida, kui ise ei ole selles osalenud.

Kuidas valitsuse ja poliitikute kritiseerimisega lood on? Tohib või ei tohi?

Please wait...
Postitas:
nyah nyah

Valitsust & poliitikuid ei peax kritiseerima kodanik, kes valimas käia ei viitsinud.

Lapse kasvatust ei peax kritiseerima isa, kelle panus piirdus sihile jõudnud spermatosoidi & halva eeskujuga.

Please wait...
Postitas:
relevant

Provotseerin edasi. Kui valitsuse kritiseerimise õiguse annab valimas käimine, siis teemaalgataja mees ju ka ilmselt kunagi valis naise, kellega laps teha. Nüüd ei ole tulemusega rahul, nagu paljud valijad valitsusega, aga erinevalt valitsuse kritiseerimise kaasusest valitud ema ta kritiseerida ei tohi?

Kuidas sellega siis ikka on?

Please wait...
Postitas:
nyah nyah

Osalus, relevant, osalus.

Kodanik osaleb poliitikas valimas käies & soovi korral ise erakonda kuuludes. Isa osaleb lapse kasvatamises eeskuju, toetuse & juhendamisega. Kui omapoolne panus on emmal-kummal juhul andmata jäänud või väga viltu läinud, võix räuskamise asemel esmalt siiski ise peeglisse vaadata.

(Kusjuures suure tõenäosusega valis see mees mitte naise, kellega laps teha, vaid syydimatu kondoomist loobumise.)

Please wait...
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.