Esileht Ajaviite- ja muud jutud Motikameeste möödasõidud

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Motikameeste möödasõidud

Postitas:
Kägu

Huvitav, miks ei suuda motikajuhid elementaarsetest ohutusreeglitest kinni pidada? Ma ei räägi siinkohal mitte kiiruspiirangutest, vaid möödasõitudest. Sel suvel ei ole ma veel näinud motikajuhtide poolt ühtegi ohutut ja reeglitele vastavat möödasõitu. Sõidetakse pideva joonega või liiga lähedalt. Linnas punase tule all pläristatakse autode vahelt kõige ette. Umbes nii nagu eeskiri neile ei kehtiks. Ärgu siis algatagu mingeid kampaaniaid ka nagu “autojuht, märka mootorratturit” jms. Kui ise ei suuda viisakad olla, siis mul ka suva neist.

+19
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Naistel puudub siin sõnaõigus,olete ka neljarattalise roolis koos turvalisuslisadega liiklusele ohtlikud. Alati olen pinges kui naine roolis.

+5
-26
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Huvitav, miks ei suuda motikajuhid elementaarsetest ohutusreeglitest kinni pidada? Ma ei räägi siinkohal mitte kiiruspiirangutest, vaid möödasõitudest. Sel suvel ei ole ma veel näinud motikajuhtide poolt ühtegi ohutut ja reeglitele vastavat möödasõitu. Sõidetakse pideva joonega või liiga lähedalt. Linnas punase tule all pläristatakse autode vahelt kõige ette. Umbes nii nagu eeskiri neile ei kehtiks. Ärgu siis algatagu mingeid kampaaniaid ka nagu “autojuht, märka mootorratturit” jms. Kui ise ei suuda viisakad olla, siis mul ka suva neist.

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

+4
-27
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

Liiklusseadus kehtib ka tsiklistidele. Parim nõu teemaalgatajale – paigalda autole kaamera ja teata jamadest politseile.

+16
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Foori taga ette sõitmine on igati mõistlik – nad saavad kiiremini minema ja see on kôigile hea.

+11
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

+3
-15
Please wait...

Postitas:
Kägu

Foori taga ette sõitmine on igati mõistlik – nad saavad kiiremini minema ja see on kôigile hea.

Kui saavad. Mul paar päeva tagasi sõitis üks sinna ette ja siis ei pannud kohe tähele, et roheline tuli tuli…

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul samamoodi sõitis ette ja jäi rohelise taga tukkuma ning viskas pahase pilgu mu poole, kui talle tagants sisse hakkasin sõitma…päris otsa poleks sõitnud muidugi.

+5
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siin teemas vinguv mees, mine perekoolis passimise asemel liiklusseadusega tutvuma. Siis vast ei pea järgmine kord autoroolis pinges olema.

+14
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selliste palavate ilmadega nagu praegu laske nad lihtsalt liikuma. Ka siis, kui on ummik ja teile käib ilgelt närvidele, et teie peate seal ummikus passima, samas kui nemad lihtsalt põristavad ridade vahelt või teepeenralt ummikust mööda. Konditsioneeritud autos pole häda midagi, täitsa hea jahe on, aga nemad lähevad sõna otseses mõttes keema, kui peavad oma vammustes 30-kraadises kuumas paigal seisma.

+5
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rohkem sallivust! On tõsine oht, et munad võivad ülekuumeneda. Ei võta sul küll tükki küljest kui mööda lased.

+5
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selliste palavate ilmadega nagu praegu laske nad lihtsalt liikuma. Ka siis, kui on ummik ja teile käib ilgelt närvidele, et teie peate seal ummikus passima, samas kui nemad lihtsalt põristavad ridade vahelt või teepeenralt ummikust mööda. Konditsioneeritud autos pole häda midagi, täitsa hea jahe on, aga nemad lähevad sõna otseses mõttes keema, kui peavad oma vammustes 30-kraadises kuumas paigal seisma.

Ja see on kuidagi minu probleem? Ise nad on selle valinud.

+9
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hea küll, kui tõesti kiirelt kohalt saavad, siis see linnas foori all ettepõristamine nii ei häirigi, küll aga ülimalt napikad möödasõidud maanteel. Millega neid õigustada? Ülekeevate munadega küll mitte.

Oli juhus, kui tees oli mingi nõme auk ja tahtsime mööda põigelda, aga just sel hetkel oli ei-tea-kust ilmunud kõrvale motikas ja nii lähedalt sõitis, et kui akna oleks avanud, siis oleks peaaegu kiivrile ulatunud koputama. Hea et märkasime….. Kas nad saavad neist napikatest mingi adreliinilaksu või?

+11
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu
+4
-19
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul samamoodi sõitis ette ja jäi rohelise taga tukkuma ning viskas pahase pilgu mu poole, kui talle tagants sisse hakkasin sõitma…päris otsa poleks sõitnud muidugi.

No näed, sa ei tea isegi, kuidas liikluses kaasliikleja tähelepanu äratada – signaaliga, mitte teda “õrnalt müksates” või misiganes viisi sina harrastad.

Oli juhus, kui tees oli mingi nõme auk ja tahtsime mööda põigelda, aga just sel hetkel oli ei-tea-kust ilmunud kõrvale motikas ja nii lähedalt sõitis, et kui akna oleks avanud, siis oleks peaaegu kiivrile ulatunud koputama. Hea et märkasime….. Kas nad saavad neist napikatest mingi adreliinilaksu või?

Mitte hea, et märkasite, vaid TE OLEKSITEGI PIDANUD märkama ja veenduma, enne kui möödasõitu alustasite. Viga oli ikkagi sinus või kesiganes seal roolis oli, kes peegleid kasutada ei oska, enne kui möödasõitu alustab.

Tõepoolest, tundub, et enamus naisterahvad ei tea liiklusest ega autodest midagi.

Me poleks august mitte mööda sõitnud, vaid oma rajale jäädes mööda põigelnud. Motikamees sõitis meist mööda mitte vastassuunavööndist, vaid samas rajas. Aga tundub, et motikameestel ei kuumene mitte ainult munad üle, vaid ka ajud.

+16
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ühtin teemaalgataja hämminguga.
Mistahes kiirusepiirangu juures peavad nemad ikka ca 20 km kiiremini sõitma. Teevad möödasõite nii siit- kui sealtpoolt. Paistab, et kahe ratta puudumine sõidukilt teeb kohe ka puudujäägi ajus.

+14
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hea küll, kui tõesti kiirelt kohalt saavad, siis see linnas foori all ettepõristamine nii ei häirigi, küll aga ülimalt napikad möödasõidud maanteel. Millega neid õigustada? Ülekeevate munadega küll mitte.

Mōne arvates on 1,5m napikas mōnele 2m. Kui sulle tundus, et saaksid kiivrile koputatada siis ilmselt oli teil 1,5m vahet. Jah autoaknast tundub see nagu kōrval olema aga upitad käe välja ja siis alles tajud kui kaugel ta tegelikult on. Sellised mōōdutajumatud liikluses on kōige ohtlikum. Enamus ōnnetusi juhtub just nendega ja nende pärast.

+3
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siia tegid teema, aga kas teatasid KOHE sellises liiklejast ka liikluspolitseile? KUi jätsid tegemata, siis oled selle mootorattaga toimuva liiklusõnnetuse kaassüüdlane. Mida plõksida foorumis, kui sa saad kohapeal KOHE teha midagi liikluskultuuri tõstmiseks. liiklusrikkumistest tuleb kohe teatada politseid, et selline ja selline mootorrattur sõidab ohtlikult, äkki on purjus, äkki ajab järgmine hetk mõne lapse alla. Ja sina jätad selle ärahoidmata. Tuled hoopis siia foorumisse teemat tegema. See kõlab umbes nii, et jaa ma nägin ka kui see mootorrattas inimese alla ajas, hea foorumi teema eks!!! Kui sa ei teata politseisse ohtlikust liiklejast, oled ise tema õnnetustes kaassüüdlane!

+1
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oli juhus, kui tees oli mingi nõme auk ja tahtsime mööda põigelda, aga just sel hetkel oli ei-tea-kust ilmunud kõrvale motikas ja nii lähedalt sõitis, et kui akna oleks avanud, siis oleks peaaegu kiivrile ulatunud koputama. Hea et märkasime…..

Kommentaar eemaldatud.
Perekooli Moderaator

+2
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mitte hea, et märkasite, vaid TE OLEKSITEGI PIDANUD märkama ja veenduma, enne kui möödasõitu alustasite. Viga oli ikkagi sinus või kesiganes seal roolis oli, kes peegleid kasutada ei oska, enne kui möödasõitu alustab.

Sa ei tea ise liiklusseadusest midagi ja lugeda sa ka ei oska. Motikamees oli see, kes eessõitvast autost möödasõitu alustades ei veendunud, et see on ohutu. Kas kaks ratast all annab sulle õiguse sõita, nagu oleksid pime?

Rääkimata kihutamisest. Hiljuti ringristmikul (üherealisel!) hakkas üks tsiklist paremat suunatuld vilgutama ENNE EELMIST VÄLJASÕITU. Mina järeldasin, et selle eelmise kaudu ta väljubki ja hakkasin ka vaikselt ringile imbuma. Järgmisel hetkel oli mootorratas mul nina ees ja törtsutas pahaselt signaali. Esiteks, ringil, eriti nii pisikesel, ei kihutata! Teiseks pole kaasliiklejad hiromandid, suunda näita palun siis, kui sa seda tõsiselt mõtled.

+8
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

. Liikluses ei ole “ei-tea-kust” ilmunud sõidukeid

On küll, ogarad kihutajad, kes kehtivat piirangut ületavad, need ongi. Ja need, kes arvavad, et kui nende ees sõitvale autole roheline vilgub, siis nemad peavad ka veel selle auto järel üle ristmiku saama.

+12
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

On küll, ogarad kihutajad, kes kehtivat piirangut ületavad, need ongi. Ja need, kes arvavad, et kui nende ees sõitvale autole roheline vilgub, siis nemad peavad ka veel selle auto järel üle ristmiku saama.

Vaata, sellega on nii, et kui sa oled JUHT, siis sinu jaoks neid ogaraid ei ole.
Kui sa oled lihtsalt autojuht, siis on.

Kahjuks juhiluba antakse ka autojuhtidele nagu sina. Sa oskad siduriga kohalt võtta, teed vahet rohelisel ja punasel tulel, aga sellega ka asi piirdub…

0
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaata, sellega on nii, et kui sa oled JUHT, siis sinu jaoks neid ogaraid ei ole.

Kui sa oled lihtsalt autojuht, siis on.

Kahjuks juhiluba antakse ka autojuhtidele nagu sina.

Kahjuks antakse neid sinusugustele, kes teisi inimesi puruks sõidavad. Olen ise näinud idikat, kes suurel ristmikul punase tule ees peatunud eessõitjale tagant sisse sõitis ja ennast õigustas: “Ma arvasin, et ta lipsab kollasega üle”. Tülgastav mentaliteet.

+13
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen ise näinud idikat, kes suurel ristmikul punase tule ees peatunud eessõitjale tagant sisse sõitis ja ennast õigustas: “Ma arvasin, et ta lipsab kollasega üle”.

Sa oled kahjuks ju samasugune idikas.

Sellest võiks ometigi aru saada, et sinu ees sõitja ei ole Nolani filmi kaskadöör.

0
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

No näed, sa ei tea isegi, kuidas liikluses kaasliikleja tähelepanu äratada – signaaliga, mitte teda “õrnalt müksates” või misiganes viisi sina harrastad.

Sa mine loe nüüd liiklusseadusest üle, millal signaali kasutada tohib ja tule siis targutama. Lisaks ei müksanud ma kedagi ja stoppjoon kehtib ka mootorratturitele – sellest üle ei sõidta, kui fooris punane tuli.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oli juhus, kui tees oli mingi nõme auk ja tahtsime mööda põigelda, aga just sel hetkel oli ei-tea-kust ilmunud kõrvale motikas ja nii lähedalt sõitis, et kui akna oleks avanud, siis oleks peaaegu kiivrile ulatunud koputama. Hea et märkasime…..

Kommentaar eemaldatud.

OMA sõidureas võin teha manöövreid ilma igal hetkel peeglisse piilumata, kas tead. Ma ei pea iga sekund tahavaatepeeglisse vahtima, et äkki mõni hull motikas möödus minust kas vasakult või paremalt.

Sinusugused (mees)tolvanid muidugi arvavad, et naised ei oska sõita, aga palun vaata liiklusstatistikat, enamiku õnnetustest (eriti rasketest) põhjustavad siiski mehed.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jälestan mootorrattaid. Vastikud plärisevad masinad. Ei leia neis mitte midagi „ägedat ja mehist ja seksikat.

Aga teemasse… paljud need „kõvad tsiklivennad“ on keskeakriisis vaevlevad pereisad ja vist elavad end niimoodi välja liikluses.

+7
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

teemast välja, aga motikatega meenub alati see lollpea kes tahtis kõigile näidata kui kõva tsiklimees ta on ja millise tsikli omanik. Tõmbas minemasööstes nii ägedalt, et käis mitmete silme ees selili koos oma rattaga. Kujutan ette kuipaljud autodes ja tänaval tema üle naersid. Igatahes arvas ta vist sama ja tegi väga kiirelt minekut peale püstiubimist.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kuna näit. Tallinna linnas on sadatuhat asja liikluses, mis on ootamatud, pole lubatud, samas ka ohtlikud, siis need motikamehed mind enam ei häirigi, olen harjunud arvestama kõikide asjaoludega, silmad peavad Tallinna liikluses ümber pea ringiratast käima koguaeg.

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Motikameeste möödasõidud