Esileht Tööelu, raha ja seadused. Motivatsioonikiri

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Motivatsioonikiri

Postitas:

Töökuulutus on tegelikkuses müügikuulutus, kus tööandja loetleb muu hulgas üles kõik, mida ta on valmis pakkuma – mugav kontor, lisapuhkus, sporditoetus, ühisüritused jne (iseasi, kas see tegelikkusele vastab).

Kas motivatsioonikiri on siis oma olemuselt valimisreklaam? á la kui te minu kasuks otsustate, siis te saate kolleegi, kellel on sellised oskused ja omadused jne.

Mõtlen, et kas sobiks motivatsioonikirja lõppu panna lause, et “kui otsustate minu kasuks, siis saate oma meeskonda tubli kolleegi, kes …”

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.09 23:19; 18.09 00:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kirjutaks siis juba nii, et olen töötaja, kellest iga tööandja unistaks 😀

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.09 23:33; 18.09 00:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa müüd end motivatsioonikirjas taolise lausega (mis mõnel erialal ei ole ka halb) siis ole valmis end sama moodi müüma hiljem ka näost näkku. Kui näost näkku suhtlemisel selline enesemüüja osutub vaikseks, häbelikuks ja kohmetuks siis paneb see ehk nii muus osaski kahtlema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt ju tööandjad kaebavad, et näed..tööotsija on pool juurde pannud – ei osanudki sellisel tasemel keelt vms. No aga kui võtta seda kandideerimist kui müüki, siis müügis ju pannaksegi pool juurde ja räägitakse asjad ilusamaks kui nad tegelikult on. Seega ei maksa pärast pahandada või pettuda.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.09 23:33; 18.09 00:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt ju tööandjad kaebavad, et näed..tööotsija on pool juurde pannud – ei osanudki sellisel tasemel keelt vms. No aga kui võtta seda kandideerimist kui müüki, siis müügis ju pannaksegi pool juurde ja räägitakse asjad ilusamaks kui nad tegelikult on. Seega ei maksa pärast pahandada või pettuda.

Ja muide ka töökuulutuses räägitakse asjad ilusamaks, kui need tegelikkuses on. ????

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.09 23:19; 18.09 00:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan motivatsioonikirjas mitte anda lubadusi, mis ei pruugi tõeks osutuda. Ei saa väita, et saavad sinu näol maailma parima kolleegi. Me hindame kõik endit headeks ja normaalseteks inimesteks, kuid isiksusena me kõikidega kokku ei sobi. Nii võib juhtuda, et ei suuda kohaneda ja tekuvad pinged. Sel juhul sa ei isutu maailma parimaks kolleegiks.

Mot.kirjas sa siiski räägid sellest, mida sa oskad, kuidas oma oskusi oled varem rakendanud, mille üle sa oma töökarjääris uhke oled olnud, sinu jaoks olulised saavutused, kuidas oled keerulisi situatsioone lahendanud. Uuele positsioonile on sul kindlasti ootused ja mida uut sa tahaksid uuel kohal proovida/ rakendada jne.

Edu kandideerimisel!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Motivatsioonikiri tähendab ikka seda, miks sa oled motiveeritid antud töökohale kandideerima.
Näide: mulle meeldib teie ettevõte, sest tegelete 50 sajandi puulusikate müügiga. Olen ise puulusikatega kokku puutunud Luu ja nahk firmas. Ma seal olin jagaja. Pidin iga päev putru jagama. Mulle see väga meeldis. Plapla

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Motivatsioonikiri tähendab ikka seda, miks sa oled motiveeritid antud töökohale kandideerima.

Motivatsioonikiri peab ka tööandjat motiveerima just selle inimese kasuks otsustama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Motivatsioonikiri