Esileht Pereelu ja suhted Mõtteainet AnneStiili ajakirjanikule Manona P.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: Mõtteainet AnneStiili ajakirjanikule Manona P.

Postitas:
Kägu

\”Vene saar\” on suht loetav ilukirjanduslik teos….
Kuid tõele näkku vaadates on enamus \”shokolaadi-pulgakesi\” uudse asja katsetamise viljad…
Mõnedele on sots. toetuste peal elamine loomulik evolutsiooni osa ja loomulik osa elust…..
Kahjuks jäetakse välja asjade varjuküljed,näit. libeda jutu ja \”suure armastuse\” sooviga elamisloa taotlused….
Tasuks ka \”vabakutselisel\” uurida näit.põhjamaade statistikat erinevast rassidest abielude püsivusest ….
Nagu siin juba öeldi,peaks ikka iga sepp oma liistude juurde jääma…..vanast Kreekast ju tulemus näha kui erinevaid asju paaritada….
(minotaurus)
…aga armastuse teed on imelikud …ja euroopalik sots süsteem veab \”shokolaadi\” kui s…. kärbseid…

Pigem tuleks rohkem rääkida noortele \”integreerimise\” varjukülgedest, kui sallivuset…..see tekib igal oma kogemuste põhjal….

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Mõtteainet AnneStiili ajakirjanikule Manona P.

anna andeks… ma ei suuda… sellist teksti lugeda…

Please wait...
Postitas:
ValgeVaarikas

… jah, sest enamus inimesi suudabki vaid kaasa määgida.

Please wait...
Postitas:
puu

Millistest varjukülgedest sa räägid, sinu enda eest tuleks hoiatada!
Ma ei saa lihtsalt aru kuidas 21saj eksisterib veel nii tsiviliseerimata inimesi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]anna andeks… ma ei suuda… sellist teksti lugeda…[/tsitaat] Saad aru, see on lünktekst. Täida ise lüngad. Ma saan aru, et autor luges teost vene saar, millest mina pole midagi kuulnud, sest ma olen harimatane kaasamäägija, sõi juurde ¨okolaadipulgakesi ja mõtles, mis saab siis, kui kreeka majanduskriis hukutab euroopa liidu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, enne teiste inimestega suhtlemist (ja muidu ka) ei tasuks hallutsinogeene tarvitada.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
ValgeVaarikas

Kuidas küll aru ei saa?
Teemaalgataja on kirjutanud väga emotsionaalselt, kuidas suure võõraste rahvaste sallivuse kampaania käigus oma maal jääb käsitlemata selle varjupool.
Kolmandatest arenguriikidest pärit kodanikele on Euroopa oma sotsiaalpoliitikaga unistustemaa, kus lisaks heaolule saab ka valge naise.

Äsja oli eetris ka antud temaatikat kriitiliselt käsitlev saade \”Must-valge Eesti\”. Minu hinge jäi kripeldama lõik, kus Eestisse nii öelda lõksu jäänud ja siis ette antud legendi abil varjupaika taodelnud mustanahaline/neeger suhtles kohalikuga, küsides vaid kaks küsimust: elad sa selles majas? On see Sinu tütar?

Oijah, seal oli palju intrigeerivat. Aga tegelikult ei midagi uut. Vähemalt minu jaoks.

Kerge on laulda kooris: mina olen nii salliv ja see näitab, kui haritud ma olen! Igal pool ju õpetatakse seda kohustusliku ideoloogiana. Kui aga natuke ajusid kasutada, mõraneb see ideoloogia tuhandeks killuks.

Mulle meeldis Andres Arraku mõtteavaldus, et Eesti võiks teiste riikide vigadest õppida ja mitte lasta sisse madalat klassi, kuna tööd ei hakka nad niikuinii tegema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii

Ma erandkorras vastan siia.

Kelle tõele me näkku vaatame? Sinu omale? Kust sa seda võtad?

Kriminaalne element, petturid, libekeeled ja vägivallatsejad on olemas iga rassi juures. Kuidas end nende eest kaitsta kuulub ühiskondliku algõpetuse ja isikliku kogemuse valdkonda.

Sotsiaaltoetuste peal elamisest kõige eredama näite olen mina saanud Paides burksihoovis, kus miskid noormehed arutasid valju häälega, kui palju tuleb end kuskil ehitusel piinata, et peale seda mõned kuud töötukassast raha saada. SEE kl/rass on meil ammu olemas.

Ja Soomes töötavad eestlased võiksid rääkida kenasi lugusid sellest, kuidas terve kildkond kaasmaalasi kenasti sealset sotsüsteemi kurnavad, mõtlematagi tööle ronida…

Please wait...
Postitas:
rotsik

[tsitaat]anna andeks… ma ei suuda… sellist teksti lugeda…[/tsitaat]
…ka minul… käib see… …üle jõu…
…nõrken…
…pulgake…

Please wait...
Postitas:
Kägu

No ajab ikka muigama küll. Neegritele ärme sissepääsu luba – äkki hakkavad veel mõnda meie imepisikest sotsiaaltoetust saama, eks. Aga samal ajal on siin päevast päeva üleskutsed, kuidas eestlased – kapake aga Soome ja hakake Soome riiki lüpsma!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]No ajab ikka muigama küll. Neegritele ärme sissepääsu luba – äkki hakkavad veel mõnda meie imepisikest sotsiaaltoetust saama, eks. Aga samal ajal on siin päevast päeva üleskutsed, kuidas eestlased – kapake aga Soome ja hakake Soome riiki lüpsma![/tsitaat]

Saada aru, kui riik lubab sisse asüüli taotlevad isikud, siis on ta nende eest ka vastutav ja peab kogu nende elamine ja olemise kinni plekkima. Juttu ei ole ainult imepisikesest sotsialltoetusest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]No ajab ikka muigama küll. Neegritele ärme sissepääsu luba – äkki hakkavad veel mõnda meie imepisikest sotsiaaltoetust saama, eks. Aga samal ajal on siin päevast päeva üleskutsed, kuidas eestlased – kapake aga Soome ja hakake Soome riiki lüpsma![/tsitaat]

siin pole midagi muiata. mina ei taha, et meil oleks olukord nagu Pariisis, et mõnda linnaosasse ei tohi valge inimene üldse minna või nagu Londonis, kus inglise keelt kuuleb juba harva.

Please wait...
Postitas:
Veeriku Anna

Nii palju kui mina olen aru saanud, siis Eesti riik on rahvusriik, mille peamine mõte on EESTI KEELE JA KULTUURI SÄILITAMINE. Kõik mis sõdib selle eesmärgi vastu (massiline sisseränne ja liiga vabad immigratsioonireelid seal hulgas)peabki olema enesestmõistetavalt keelatud.

Eesti poe mingi koloniaalimpeerium, et peaks igat sorti karvajalgu vastu võtma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

siin pole midagi muiata. mina ei taha, et meil oleks olukord nagu Pariisis, et mõnda linnaosasse ei tohi valge inimene üldse minna või nagu Londonis, kus inglise keelt kuuleb juba harva. [/tsitaat]

Sa ikka Londomis oled käinud, et sellise väite esitad? Londonis räägitakse ikka vägagi inglise keeles. Otsi oma kolli mujalt.

Please wait...
Postitas:
Veeriku Anna

Sa ikka Londomis oled käinud, et sellise väite esitad? Londonis räägitakse ikka vägagi inglise keeles. Otsi oma kolli mujalt.[/tsitaat]On terved linnaosad, kus esimeseks keeleks on hiina, bengali või hindi.

Please wait...
Postitas:
Veeriku Anna

Sa ikka Londomis oled käinud, et sellise väite esitad? Londonis räägitakse ikka vägagi inglise keeles. Otsi oma kolli mujalt.[/tsitaat]On terved linnaosad, kus esimeseks keeleks on hiina, bengali või hindi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Veeriku Anna kirjutas:[/small]
On terved linnaosad, kus esimeseks keeleks on hiina, bengali või hindi. [/tsitaat]

Tõesti? Aga palun nimeta mõni Londoni linnaosa, kus hiina keel on esimene keel! ps. Chinatown ei ole seda mitte.

Please wait...
Postitas:
Veeriku Anna

[tsitaat] [small]Veeriku Anna kirjutas:[/small]

Tõesti? Aga palun nimeta mõni Londoni linnaosa, kus hiina keel on esimene keel! ps. Chinatown ei ole seda mitte. [/tsitaat]Eks ikka need samad kus immigrandid eelmisel suvel möllasid. Oled juba ära unustanud või? Või on meelest läinud kuidas eelmisel aastal Prantsusmaal araablased möllasid?
Isegi suurel ja arglikuks tümitatud Saksamaal on multi-kulti surnud.
Millegi kuradi pärast meie peaks selle jama omal nahal järgi proovima?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks ikka need samad kus immigrandid eelmisel suvel möllasid. Oled juba ära unustanud või? Või on meelest läinud kuidas eelmisel aastal Prantsusmaal araablased möllasid?
Isegi suurel ja arglikuks tümitatud Saksamaal on multi-kulti surnud.
Millegi kuradi pärast meie peaks selle jama omal nahal järgi proovima?[/tsitaat]

Ahsoo. Ja need olid sinua andmetel kõik hiinakeelsed linnaosad? Mitte ükski neist polnud hiinakeelne. Ja möllasid lihtsalt töötud töölisklassi noored igast nahavärvist ja rahvusest. Loe ka muud peale Veeriku uudiste, saad maailma kohta nii mõndagi teada.

Please wait...
Postitas:
Veeriku Anna

[tsitaat] [small]Veeriku Anna kirjutas:[/small]

Ahsoo. Ja need olid sinua andmetel kõik hiinakeelsed linnaosad? Mitte ükski neist polnud hiinakeelne. Ja möllasid lihtsalt töötud töölisklassi noored igast nahavärvist ja rahvusest. Loe ka muud peale Veeriku uudiste, saad maailma kohta nii mõndagi teada.[/tsitaat]See on täpselt sama jutt, et peale russide oli 2007 Tallinnas ka palju eestlasi märatsemas. Jee, well, usume, et eestlased röökisid tänaval \”rossija, rossija\” ja sodisid spreiga Tammsaare kuju peale \”Ansip tshmo\”.
Hiinlased ei ole võib-olla tõesti hullud märatsejad, aga see ei tähenda, et nad salaja oma kaasmaalasi orjatööd tegema ei sunniks, litsinduse ja narkomüügiga ei tegeleks.
Poliitiliselt korrektne on öelda, et iga rahva hulgas on pätte. Aga ärme tõde ikka jalge alla tallu selle poliitkorrektsuse nimel. Isegi meil siin Eestis on kinni istuvatest retsidest 71% venekeelsed ja ainult 29% eestlased. Sealjuures rahvastikus on proportsioon vastupidine.
Aga sealjuures mingil juhul ei tohi öelda, et venelaste hulgas on rohkem pätte.
Huvitav miks?
Mis ajast tõde ebasoovitavaks muutus?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ehm, kle Anna tõmma nüüd tagasi, sa oled omadega ikka väga rappa jooksnud. Londonis on ehk küll palju pakistani päritolu inimesi (urdu keeles räägivad, muide), aga hiinlastele teed sa nüüd küll räigelt liiga. Hiinlased ja hindud on muide üldiselt väga töökad ja vaiksed inimesed. Umbes nagu eestlased. Rahvustel ja rassidel ikka mingit vahet teed?

Please wait...
Postitas:
Veeriku Anna

[tsitaat]Ehm, kle Anna tõmma nüüd tagasi, sa oled omadega ikka väga rappa jooksnud. Londonis on ehk küll palju pakistani päritolu inimesi (urdu keeles räägivad, muide), aga hiinlastele teed sa nüüd küll räigelt liiga. Hiinlased ja hindud on muide üldiselt väga töökad ja vaiksed inimesed. Umbes nagu eestlased. Rahvustel ja rassidel ikka mingit vahet teed?[/tsitaat]Hiinlased on tõesti väga vaiksed ja töökad inimesed. ENAMUS inimkaubanduse, orjatöö ja võltskauba valmistamise kriminaalasju Britannias on nendega seotud.
Pakistanlased on aga väga vaiksed inimesed. Mõni nendest lendab küll aeg-ajalt õhku kõva plahvatuse saatel, vahel juhtub sellist asja koguni Londoni kesklinnas ja 60 ilmsüüta inimest saavad nendega koos hukka, aga muul ajal on nad enamasti vaiksed. Ja peale plahvatust on nad jälle vaiksed, seda ei saa eitada…

Please wait...
Postitas:
Kägu

õnneks on eestlased ka vaikne ja töökas rahvas. mõnikord küll varastavad paar juveelipoodi tühjaks ja veavad tagumikus kokaiini taist tallinnasse, aga muidu on vaikne ja töökas rahvas. 😀

Please wait...
Postitas:
Veeriku Anna

[tsitaat]õnneks on eestlased ka vaikne ja töökas rahvas. mõnikord küll varastavad paar juveelipoodi tühjaks ja veavad tagumikus kokaiini taist tallinnasse, aga muidu on vaikne ja töökas rahvas. :D[/tsitaat]Ma pole ka kusagil väitnud, et iga eesti rott peaks saama vorsti ja soojad käpikud, niipea kui ta suvatseb üle Britannia lävepaku astuda. Kui on seal maal, siis tehku nagu inkud ütlevad ja pidagu mokk maas. Eestis aga on vastupidi – siin ütlevad ainult eestlased, kus seinas kapp seisab ja teistel pole selle kohta midagi mölisemist. Kui ei meeldi – piirid on meil lahti ja kedagi vägisi kinni ei hoita!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma pole ka kusagil väitnud, et iga eesti rott peaks saama vorsti ja soojad käpikud, niipea kui ta suvatseb üle Britannia lävepaku astuda. Kui on seal maal, siis tehku nagu inkud ütlevad ja pidagu mokk maas. Eestis aga on vastupidi – siin ütlevad ainult eestlased, kus seinas kapp seisab ja teistel pole selle kohta midagi mölisemist. Kui ei meeldi – piirid on meil lahti ja kedagi vägisi kinni ei hoita![/tsitaat]
Mulle tundub pigem, et siin ütled ainult sina, kus seinas kapp seisab ja teistel pole selle kohta mölisemist. Minu meelest meie immigratsioonipoliitika on piisavalt karm, mis sulle sellega seoses ei meeldi? Et palutakse väheke viisakam olla? Mine ja märatse Londonis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Ja Soomes töötavad eestlased võiksid rääkida kenasi lugusid sellest, kuidas terve kildkond kaasmaalasi kenasti sealset sotsüsteemi kurnavad, mõtlematagi tööle ronida…
[/tsitaat]
Ma täitsa huvi pärast küsin, kuidas saab eestlane Soomes sots.toetusi, kui ta tööl pole käinud? EL liikmete toetused on ju teadupärast samasugused nagu soomlastel endil, st saavad täpselt varem teenitud palga järgi. Kas see pole kõigis EL maades nii? Tean, et Rootsis on soomlased erandiks, keda kui kunagise \”asumaa\” kodanikke poputatakse vaat et sama palju kui neegreid.

Please wait...
Postitas:
evelyn34

[small]ValgeVaarikas kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kuidas küll aru ei saa?
Teemaalgataja on kirjutanud väga emotsionaalselt, kuidas suure võõraste rahvaste sallivuse kampaania käigus oma maal jääb käsitlemata selle varjupool.
Kolmandatest arenguriikidest pärit kodanikele on Euroopa oma sotsiaalpoliitikaga unistustemaa, kus lisaks heaolule saab ka valge naise.

Äsja oli eetris ka antud temaatikat kriitiliselt käsitlev saade \”Must-valge Eesti\”. Minu hinge jäi kripeldama lõik, kus Eestisse nii öelda lõksu jäänud ja siis ette antud legendi abil varjupaika taodelnud mustanahaline/neeger suhtles kohalikuga, küsides vaid kaks küsimust: elad sa selles majas? On see Sinu tütar?

Oijah, seal oli palju intrigeerivat. Aga tegelikult ei midagi uut. Vähemalt minu jaoks.

Kerge on laulda kooris: mina olen nii salliv ja see näitab, kui haritud ma olen! Igal pool ju õpetatakse seda kohustusliku ideoloogiana. Kui aga natuke ajusid kasutada, mõraneb see ideoloogia tuhandeks killuks.

Mulle meeldis Andres Arraku mõtteavaldus, et Eesti võiks teiste riikide vigadest õppida ja mitte lasta sisse madalat klassi, kuna tööd ei hakka nad niikuinii tegema.[/tsitaat]

Hästi öeldud. Oleks rohkem selliseid kainelt mõtlevaid inimesi…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kulla Manona!
Olen lugenud su Moskva-raamatut ja pean sind nupukaks naiseks.
Ära väsita end Perekoolis 🙂
A.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]õnneks on eestlased ka vaikne ja töökas rahvas. mõnikord küll varastavad paar juveelipoodi tühjaks ja veavad tagumikus kokaiini taist tallinnasse, aga muidu on vaikne ja töökas rahvas. :D[/tsitaat]
Jep. Ja eestlased ei tee pahandusi (näiteks ei põhjusta Soomes purjus peaga ahelavariisid ega peksa kohalikke). Samuti on nad väga töökad, mis siis et pool Võrumaa tööealisest elanikkonnast on töötud ja puudega inimesed. Ja nad ei ole massiliselt valmis oma lapsi vallaslastena registreerima vaid mingi tühise vallasematoetuse pärast. Kurb aga tõsi, vahel on ikka ilgelt piinlik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vägisi meenuvad aastat 1980-ndada, kus naerdi välja HIV-i levimine Euroopasse…hetkel on sama seis, arvatakse, et sisseränne ei kaasa endaga mingeid ohte (ei pea silmas hivi) meie inimesed on lihtsalt nii mõjutatavalt naiivsed…

Jään põnevusega ootama, mis juttu inimesed räägivad 10-20 aasta pärast.
Mujal maailmas paraku sots.toetuste parasiidid naeravad seadustele toetudes sulle näkku…

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Esileht Pereelu ja suhted Mõtteainet AnneStiili ajakirjanikule Manona P.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.