Esileht Beebi ja mitmikud Mõtted järgmise raseduse juures

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Mõtted järgmise raseduse juures

Postitas:

Beebi sündis pool aastat tagasi keisri abil.
Arsti sõnad olid, et järgmist beebit mitte ennem kui 3 aasta möödumist.
Mina aga ei taha nii kaua oodata mitmel põhjusel-esiteks minu vanus ( lähenen 40nele), teiseks sooviks väikese vanusevahega lapsi.
Kas tõesti keisri haav on rohkem paranenud 3 aastaga kui ntx. aastaga või 1.5aastaga.
Kuna eelmised triibud sain 4 kuu üritamise järel siis ise arvan, et võiks triipe püüdma hakata aasta lõpus.
On siin kedagi veel, kes peale keisrit uuest rasedusest unistasid? Mitu kuud peale keisrit uuesti rasestusite? Kuidas rasedus möödus?Oli probleeme?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arst soovitas vahet vähemalt 1,5-2a. Teine beebi sündis ka keisriga, õde oli siis 1a9k vana, kõik ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu keisrilaste vanusevahe 1a11k. Kõik ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varem soovitati ca aasta vahet pidada – et siis järgmine laps sünnib siis kui esimene on 1a9k vanune.
Opist paranemise aeg on ka ca 1 aasta. Aga tegelikult selle keisriarmiga on nii, et aeg eriti midagi juurde ei anna – kel on õhuke, sel võib rebeneda ka 10a hiljem. Kel on korras, see võib ka väikese vanusevahega lapsed saada.
Mul tuli keisrite vaheks 4,5aastat ja varasem keisriarm rebenes – õnneks olin haiglas ja sain kohe uuele opile. Aga tean inimest, kes rasestus 6 kuud peale esimest keisrit. Kahjuks arm rebenes siis kui järgmine rasedus oli 6.kuuni jõudnud ja kaotas lapse – see rasedus tuli ilmselgelt liiga vara. Aga samas tuttaval tuli laste vaheks 10 aastat ja ikkagi vana keisriarm rebenes sünnitusel. Ette ennustada kuidas läheb, on üsna võimatu – mõnel läheb hästi, teisel halvasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud Mõtted järgmise raseduse juures

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.