Esileht Pereelu ja suhted Mõttetu heietus…

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Mõttetu heietus…

Postitas:

Kunagi kooli ajal ma sebisin ühe kutiga, kes on mul siiani südames ja mina temal. Kahjuks viisid meie eluteed meid lahku. Üks kolis välismaale ja teine jäi Eestisse. Suhtlesime veel oma paar aastat, kuid see jäi ühe harvemaks. Leidisn endale mehe, kellega olen olnud koos 9 aastat ja meil on 3 aastane laps. Vahe peal olime 6 kuud ka lahus, kuna mehe hobi hakkas pereelu segama. Võtsin ta uuesti tagasi. Kuid nagu öeldakse, vana suppi enam ei soojendata. Ma hoolin temast, kuid ma ei armasta teda enam. Ta on mulle justkui korterikaaslane vms. Lapsele on ta väga hea isa, kuid meie omavaheline suhtlemine on nagu ta on. Voodielust me üldse ei räägi, ei musitamisest, kallistamisest. Olen üritanud, kuid mis mõttega kui ma ei taha enam taha koos olla. See kutt kellega ma sebisin kooliajal. Ta otsis mind uuesti üles (teadmiseks, et me teadsime ainult üksteise eesnimesid) peale neid aastaid. Ütles et ta ei mina olen see Õige ta jaoks. Et ta oli nii rumal, et tol hetkel ei näinud, mis tal käe ulatuses oli. Tema elab nüüdseks Soomes, mis Eestis. Ka minul on tema suhtes veel tunded alles. Ta on mu mõtted viimasel ajal nii segamini paisanud, kui ta jälle välja ilmus. Ma tahaksin taga koos olla. See eeldaks seda, et ma peaks koos lapsega Soome elama minema (seal paremad elamistingumused kui siin). Ütlesin et ma ei saa ühest suhtest teise astuda. Et suhtleme ja vaatame mis meist edasi saab. Enne tema välja ilmumist ma juba tahtsin oma suhtele lõpu teha. Ma tahan ka olla õnnelik ja tunda end naisena, mitte see et ma olen mehele ainult lapseema ja emme. Ma ei ole õnnelik selles suhtes, kus ma hetkel olen. Käin tööl, laps lasteaias. Teen varsti olemas olevale suhtele lõpu. Elan lapsega kahekesti ja suhtlen nn vana peiksiga. Vaatame mis aeg meile toob. Äkki tema ongi minu õnn 🙂 Lapse elust ei kao tema isa kuhugile. Mina kätt ette ei pane nende suhtlemisel. Mõtted on nii hajevil. Kõik need tunded… Äkki ma olen lihtsalt nii naiivne ja loodan, et ka kusagil keegi võib minu jaoks see õige olla. Mida teha? Kas kuulata oma südame häält ja anda elule uus võimalus? Sest vanat suppi enam ei soenda :S Vabandan, et segane jutt tuli. Tänan vastajatele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina oleksin pannud pealkirjaks \”mõttetu heietus\”, või siis \”ise ka ei saa aru, mida tahan öelda\”

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.10 23:16; 09.10 23:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tema elab nüüdseks Soomes, mis Eestis. ?
Ma tahaksin taga koos olla. – kus taga sa tahaksid olla?

Mis paneb sind arvama, et 5aasta pärast ei ole see sinu koolipõlve armastus endale mingit hobi leidnud, mis sinust jälle lihtsalt lapseema ja emme teeb?
Sina ikka teed ise endast naise! Ükskõik kelle kõrval sa ka parajasti ei viibi. Sina oled see, kes ennast muuta saab. Miks sa arvad, et sinu kõrval olev inimene sind muutma peaks? Alguses on jah pidu ja pillerkaar – kui on! Sul on laps! Sina olid selle koolipõlve armastuse arust tema jaoks see õige. Aga sinu laps??? Ma olen enam kui kindel, et ta ei kujuta teie kooselu sellisena ette, nagu see tegelikult olema hakkaks.
Ja kui üks suhe ei toimi, siis on väga vale kohe teise suhtesse tormata. Kui sa ei suuda oma mehega enam koos olla, siis võtagi enda jaoks aega. Tee korrektuurid oma mõttemaailmas! Aja oma elu joonde, nii et sa saaksid ise endaga hakkama. Mitte nii, et sa pead alati kellegi teise peale lootma ja ebakindlust tundma.
Mina arvan, et sina oled seda väärt, et ise endaga hakkama saada! Ja kui sa oled ennast üles putitanud (vaimselt, füüsiliselt, materjaalselt jne. mida iganes sul enesekindluse leidmiseks vaja läheb) siis vaatad sa enda ümber olevaid inimesi ka teise pilguga!
Ära torma!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui sa tõesti tunned, et sa ei ole praeguses suhtes õnnelik, siis peaksid endale uue võimaluse andma… kuid mitte ühest suhtest teise tormates
võta aega endale ja oma lapsele… elage ja majandage mingi aeg kahekesi… ja siis vaatad, kas tahad olla koos oma keskkooliaegse kallimaga või leiad hoopis kellegi parema
aga kui sa tahad olla normaalses suhtes, siis sa ei tohi teisest poolest sõltuda, sul peab olema võimalus igal hetkel ise hakkama saada… oled sa proovinud oma praegust suhet parandada, kas mees teab, et sa ei ole õnnelik?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.10 23:16; 09.10 23:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sa oled ikka hea küll. ise räägid, kuidas vanat suppi üles ei soojenda, aga see millest sa unistad ongi ju vana supi üles soojendamine, ainult ühe teise mehega ja supp veel vanem! ja kuidas lapse isa lapse elust ei kao kui teil on plaanis välismaale kolida?
kui mees sind ikka väga tahab, siis tuleb ta ise sinu juurde Eestisse tagasi, aga nagu ma aru saan on teie suhe veel selles järgus, et sa ei teagi kas see kooliaegne austaja sinuga üldse midagi enamat tahab kui lihtsalt väikest flirti ja seksi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Pereelu ja suhted Mõttetu heietus…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.