Esileht Pereelu ja suhted Mõttetu seks

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )

Teema: Mõttetu seks

Postitas:

Olen olnud mehega koos veidi üle 1a, enne seda olime “friends with benefits” (irooniline, ma tean), FWB ikka vahelduva eduga mõni aasta. Siis oli nagu tore, sellesmõttes, et see eritus ja mängulisus nagu kaalus muu üles. Nüüd oleme koos, ta on muidu väga hooliv – pragmaatiline, ei ole selline ninnu-nännutaja tüüp, mina jälle olen helluse jagaja. Ta saab hästi läbi minu pojaga, hea huumoriga, toetav, koos on hea olla üldiselt. Me koos ei ela aga veedame vaba aja ja õhtud ikka koos. Oleme rääkinud ka lapse saamisest (kuna tal ei ole ja ta natuke ikka sooviks).

Ma ise pean end keskmiselt seksuaalsemaks inimeseks. Seks on alati tähtis olnud, olen avatud olnud katsetama, tunnetama jne. Samas ka eelmises pikas suhtes oli seks halb. Vahepeal oli eluarmastus, no temaga oli super ja on olnud vahpeal veel mõni partner, kellega on olnud super. Seega ei ole ma kuivik, aga minugi peas võib mingi kiiks olla, sest…. ma ei saa mehega koos orgasmi, või siis läheb selleks pikalt aega. Sellele muidugi “aitab kaasa” mehepoolne kommentaar, akti vahepeal, et küll sul ikka läheb pikalt….ja siis seal kahekõrva vahel on mul ka korras – sooritus vajadus, mitte naudingu vajadus ja tegelikult võiks põhimõtteliselt asja ka pooleli jätta.
Eelmängust ei tea, ei pea ta midagi, kui olen rääkinud kui oluline see mulle on ja miks, siis natuke pingutab, aga üldiselt on näha, et see on kohustus ja ajaraiskamine tema jaoks. Ta ei tunneta mu keha. Songib niisama. Ma tean, et armastab mind, aga ta lihtsalt ei oska.
Olen ostnud ka erinevaid vidinaid, et olukorda elavdada. Aga tegelikult tuleb ta sisse libesrtiga, ilma et ma ise valmis oleksin ja vahel on mul ka natuke valus, tahan seksida, aga valus on õrnalt sest ma pole tegelikult soe. Tahan lõpuks lihtsalt ühele poole saada. Kohutav, kui ma seda kirjutan, siis mõtlen ise, et miks?! Igatahes ma ise endaga tegeledes muide saan tunduvalt lühema ajaga, nii et ei ole nii et alati juba pikalt läheb. Meil on olnud ka häid kordi, kus kõik nagu toimib, aga paraku mõni üksik kord, siis olen ise oma tuju nii üles kütnud kuidagi väliste teguritega, et olengi naksis. On olnud olukordi, kus tunnen, et olen päeval hullulot tahtmist täis, siis kirjutan talle ulakaid sõnumeid, see ajab ta naksi, aga parku nii, et niikui sisse tuleb nii kohe ka pauk lahti läheb, see ongi veel üks probleem, ta peab vähe vastu 2-3 min, mõnikord isegi mitte nii kaua.
See kõik on viinud sinna, et mina, kes ma teinekord tegelesin endaga nädalas mitu korda, ei viitsi eriti seksida,seksime nädalas KORRA!!! me oleme värske paar. Ja kuidagi üldse tunnen, et ei tahagi eriti, mis on minu puhul arusaamatu, sest mulle meeldib seks, kirg, teineteise tunnetamine, mõnu saamine, mõnu pakkumine…

Kui ma tahan ikkagi temaga ühist elu, siis kas on variant, et see kuidagi paremaks läheb? kuhu pöörduda? mida teha? saatsin ta muide meestearstile, rääkigu seal oma mure ära, et ei pea kaua vastu, kindlasti saab rohtu vms. Rääkinud olen sellest temaga ääri veeri. Aga ma ei taha teda süüdistada, kuigi ka siin ma ju tegelikult süüdistan teda, aga äkki on hoopis kuskil minus viga.

+20
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.12 11:02; 09.12 11:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga äkki on hoopis kuskil minus viga.

Lihtne küsimus.
Väga lihtne.

Kas julged sellest tekstist siin muutmata copy teha ja talle meilile saata?

Kui julged, siis ei ole sinu viga.
Kui pidurdama hakkad, või teksti muutma, siis vaata peeglisse ja põe edasi.
Nii lihtne ongi.

P.S: Arstil las käib ära. See oli hea idee ja kui tegu pole Rammuliga, siis ta võib ka reaalset abi saada.

+10
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.12 11:07; 09.12 11:52; 09.12 14:48; 10.12 07:07; 10.12 08:31; 10.12 17:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kusjuures olen selle mõttega siin juba mänginud, et saadaks talle. Kardan ta tundeid haavata, ma teinekord kui midagi öelda tahan, mõttes on see alati peenetundeline ja ilus, aga kui reaalselt välja ütlen, siis kõlab see nagu elevant portselanipoes ja kõik võivad haiget saada. Selleks on kirjutamine vbl tõesti parem… ma mõtlen selle peale.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.12 11:02; 09.12 11:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks enamik eesti meestele on selline seks ok 😀 Ei oska või ei taheta partnerile rohkemat pakkuda. Maha ja taha. Asi pole sinus, sinu mees lihtsalt ei oska naist rahuldada!

+23
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kardan ta tundeid haavata,

Kle, unusta kohe see mõte. Mis krdi haavata?

Kusjuures, ära mõtle, ära KINDLASTI tuuni midagi, vaid saada kohe ära.
Kirjutagi juurde, et näe, tegin anonüümsesse foorumisse sellise postituse ja saadan ka sulle lingi. Noh, et sa teaksid, mis meil kooselus toimub.
Rääkida ma ei julge.
(nüüd, pärast seda teksti sa muidugi enam linki saata ei saa; ta küsib kohe, et kes see “kutt” seal sul on)

Aga selles sinu loos oli emotsioon ja mõte kenasti olemas. Võid copy saata küll.
Peate seda asja nagunii kahekesi nämmutama, aga selle eelduseks on AUSUS.
Kui siis ka asja ei saa, eks lahku jõuab alati minna.

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.12 11:07; 09.12 11:52; 09.12 14:48; 10.12 07:07; 10.12 08:31; 10.12 17:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa võid kirja saata, aga ma miskipärast ei usu, et see soovitud tulemuse saavutaks. Ja mitte seetõttu, et mees on töll või ei hooli, aga kui tema lpole probleemi, siis ei oska ta ka üldse aru saada, mis värk on. Kuigi muidu on intelligentne ja tore.
Võimalik, et seksterapeut aitaks – aga kah – ainult siis, kui mehe jaoks ka mingi probleem tekib.

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.12 14:36; 10.12 00:16; 29.12 04:15; 30.12 18:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga kui tema lpole probleemi, siis ei oska ta ka üldse aru saada, mis värk on.

Selle kohta öeldakse debiilne. (ma ei öelnud seda praegu TA mehe , vaid tsiteeritava teooria kohta)

Mis moodi see on võimalik, et sul on parim sõber, partner, armastate; partneril on probleem ja selle peale teine teeb suured silmad, et mis sul viga on?
Kas sul on endal selline kogemus, et teistsugust ei usu?
Sellisel juhul on/oli tõesti tegu debiili või siis lihtsalt vale partneriga.
Pealegi, iga kahe minuti mees teab suurepäraselt, et ta on kahe minuti mees.

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.12 11:07; 09.12 11:52; 09.12 14:48; 10.12 07:07; 10.12 08:31; 10.12 17:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe “tunnete haavamine” on ilmselt vägagi päevakorral kuna tegemist on ilmselgelt väga noorte inimestega ja/vöi vähese partnerite arvuga. Kui ise oleksin sinu olukorras arvaksin, et mees on kogenematu ja olnud enamus aega ehk yhe öö suhetes. Kogenum mees teab ja tunneb kui naine on fyysiliselt valmis ja avanenud. Samas olen kohanud ka keskealisi mehi kes ei tea kunas naine on valmis, vöi miks ei ole valmis, neil lihtsalt puuduvad kogemused suhtest (yhe öö suhe on alati kohe märg ja valmis). Ise selles olukorras ilmselt juhendaksin meest veidi “kätt pidi vedades”, ilma sönadeta.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjas väidad, et te ei ela koos. Veedate küll õhtud koos, aga peale seda magab igaüks omas kodus. Seksiks jääb teil selline vähene ajahulk, et olete üksteisele prostituudi eest. Ja ongi mõtetu seks ja selleks ka jääb. Pole armastust, pole ka seksil mõtet. Tehniliste vahenditega ja ise saab ennast tundest kenasti ise hakkama. Milleks see teine veel sinna juurde, kui ise tunneb end paremini?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nu Kärsini juurde mõlemad õppima. Tegelikult see endaga tegelemine pärsib ka sinu tundlikkust

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen olnud mehega koos veidi üle 1a, enne seda olime “friends with benefits” (irooniline, ma tean), FWB ikka vahelduva eduga mõni aasta. Siis oli nagu tore, sellesmõttes, et see eritus ja mängulisus nagu kaalus muu üles.

Eritus, mis eritus? Sperma eritus? Higi? Hormoonide?
Aga üldiselt tundub, et oled koos idioodiga, või noh vähemalt natuke rumalaga.
Oled sa üldse proovinud teda õpetada, või saadabki ta sind lihtsalt pikalt?
Ehk oleks mingist terapeudist abi, kui ta sind ei kuula või kui sa ei oska end talle arusaadavaks teha,

+1
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jeerum, peab ikka madal enesehinnang olema, et sellise seksiga leppida. Ja selline mees on olnud veel fwb? Ta ei oska seksidagi ju, mis lisadega sõber ta selline oli, lisadega sõbrad on seksijumalad ikka.
Mis puutub sellesse, et sa kiirelt ei saa, ma ütlekski talle, et loomulikult ei saa, sa ei tee ju selle jaoks voodis midagi.
Üldiselt on sellise partneriga magamine alandav.

+6
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 00:00; 27.12 21:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis moodi see on võimalik, et sul on parim sõber, partner, armastate; partneril on probleem ja selle peale teine teeb suured silmad, et mis sul viga on?

Ei, kuulab ära ja püüab, aga kuna tema saab oma naudingu kiiresti ja kergesti kätte, siis on tal ilmselt raske aru saada, et teisega see nii ei ole – nagu TA kirjutas

kui olen rääkinud kui oluline see mulle on ja miks, siis natuke pingutab, aga üldiselt on näha, et see on kohustus ja ajaraiskamine tema jaoks. … Ma tean, et armastab mind, aga ta lihtsalt ei oska.

Ja selliseid mitteoskavad partnereid on oi-kui-palju. Piisab vaid PK lugemisest, aga ei piirdu ainult Eesti perefoorumitega. Kui ühe jaoks on erutav visuaal ja teise jaoks ei ole sel suurt tähendust, siis tahes või tahtmata ei oska teine seda nähtavat külge nii väärtustada. Või kui ühe jaoks on oluline puudutus (mis see eelmäng muud on) ja teise jaoks ei ole see oluline, siis viimasel ongi raske aru saada, miks partneri seda eelmängu nii kangesti tahab – temal ju seda vaja pole.

iga kahe minuti mees teab suurepäraselt, et ta on kahe minuti mees.

Kui kahe-minuti-mees (või ka naine) saab “oma” kätte selle paari minutiga, siis seda raskem on tal mõista, miks partner ei saa. Isegi kui mõistusega hoomab, siis selleks, et käitumine järgi jõuaks, on vaja pingutada. Ja pingutama hakkab alles siis, kui tekib reaalne motivatsioon, mitte naise jutt.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.12 14:36; 10.12 00:16; 29.12 04:15; 30.12 18:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui minu mees saadaks mulle meilile lingi, et “näe, tegin foorumisse teema selle kohta, kui viletsasti sa seksid ja kui halb mul sinuga on”, siis ilma kahtluseta oleks see meie suhte lõpp ja lisaks saaksin ka eluks ajaks kompleksid vms. Tohutult valus, alandav ja solvav oleks nagunii. Ma ei kujuta ette, et oma kaaslast armastav inimene võiks talle nii jõhkral moel haiget teha.

+27
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui minu mees saadaks mulle meilile lingi, et “näe, tegin foorumisse teema selle kohta, kui viletsasti sa seksid ja kui halb mul sinuga on”, siis ilma kahtluseta oleks see meie suhte lõpp

Kas siis ka, kui partner on sinuga otse proovinud sadu kordi rääkida, aga sa ei viitsi kuulata…?

Ja partner on nagunii, juba enne sind jõudnud arusaamisele, et mittekuulava ja – mõistva partneriga on tal suhte lõpp käes…

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.12 11:07; 09.12 11:52; 09.12 14:48; 10.12 07:07; 10.12 08:31; 10.12 17:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust tasub lahku minna, oled veel noor ja on võimalus leida sobiv partner. Muidu avastad, et 20 aastat kannatatud ja enam ei leiagi kedagi. Seksiasi ei lähe paremaks, ikka pigem hullemaks aastate jooksul. Ega mingit suurt armastust ja sobivust siin ju muus osas ka ei ole, muidu elaksite juba ammu koos, mitte ei oleks enne olnud aastaid seksisõbrad ja nüüd selline poolkõva suhe.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen olnud mehega koos veidi üle 1a, enne seda olime “friends with benefits” (irooniline, ma tean), FWB ikka vahelduva eduga mõni aasta. Siis oli nagu tore, sellesmõttes, et see eritus ja mängulisus nagu kaalus muu üles.

Eritus, mis eritus? Sperma eritus? Higi? Hormoonide?

Aga üldiselt tundub, et oled koos idioodiga, või noh vähemalt natuke rumalaga.

Oled sa üldse proovinud teda õpetada, või saadabki ta sind lihtsalt pikalt?

Ehk oleks mingist terapeudist abi, kui ta sind ei kuula või kui sa ei oska end talle arusaadavaks teha,

No sa oled ilmselt ise natuke rumal. Teemaalgatajal on näpuviga, mitte eritus, vaid erutus tahtis ilmselt kirjutada.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajal on näpuviga, mitte eritus, vaid erutus tahtis ilmselt kirjutada.

Ega iga kägu ju ei näe oma klaviatuurini ja märka, et “I” ja “U” on kõrvuti tähed.
Ja sealt järelduse tegemine läheb juba kosmoseteaduseks.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.12 11:07; 09.12 11:52; 09.12 14:48; 10.12 07:07; 10.12 08:31; 10.12 17:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu loogika ei saa sellest aru, et kui enne olite FWB, siis milline Sinu jaoks see Benefits osa oli???
FWB on ikka keegi, kellega on hea seksuaalne klapp ja tugev vastastikune tõmme, või oli ta pigem Sul selline austaja, kellega lihtsalt vahel magasid ka?

Mul oli ka mitmeaastane FWB kogemus enne, kui ära armusime. Ja ehkki ma ise pidasin end alguses teoorias samamoodi seiklushimuliseks ja katsetajaks, oli varasem pikk kehva seksiga suhe mulle ikkagi nii mõjunud, et ma päris ausalt oma soove välja ei julgenud öelda.
Tema oli alguses jälle pigem isekas, tahtis rohkem saada kui anda ning mina ei osanud ega julgenud rohkem küsida ka, kuna juba see oli palju parem kui kõik, mida oma varasemast püsisuhtest sain.
Asjad hakkasid minu kasuks palju paremaks minema siis, kui ma hakkasin päriselt välja ütlema, mis mulle meeldib või mida ma proovida tahaksin, mitte ei pidanud end ainult sisemiselt keskmiselt seksuaalsemaks nagu Sina siin nimetasid.
Meie algusest hetkeni kui ma esimest korda orgasmi sain (ja mitte ainult selles suhtes vaid üldse mehega olles) läks 11 kuud!
Meie probleemiks ja asjade venimiseks oli kindlasti omavaheline kehv kommunikatsioon nendel teemadel.

Kirjutad, et oled mehega ainult ääri-veeri rääkinud. Räägi parem otse. See ei pea tähendama süüdistamist, ka avameelne saab olla taktitundeliselt ning haiget tegemata. Kui Sa teda seksi ajal juhendad üht või teist asja tegema, mis ta siis ütleb? Keeldub? Kas tal endal on mingid konkreetsed soovid Sulle, mis talle endale eriti meeldivad?
Kirjutad, et ta lihtsalt ei oska. Aga juhenda siis, kust ta peaks teadma, mida teha, kui Sa ei ütle?
Kas mees teab, et Sa pole temaga orgasmi saanud, või oled äkki isegi teeselnud, et oled, et kiiremini ühele poole saada? Minu oma ilmselt (pole otseselt teemaks tunud), ei saanudki enne aru, et ma polnud orgasmi saanud, kui see reaalselt juhtus. Pärast seda on muidugi ilmvõimatu mitte mõista ja seda enam ta pingutab, kuni ma veel lõpuni jõudnud pole. Varem ta lihtsalt ei teadnudki, milline lõpp olema peab.

Sellesse, et võib armastada ka siis, kui seks on s—t, ma tegelikult (enam) ei usu. Kui armastad, hoolid oma partneri vajaduste rahuldamisest ka linade vahel, nii lihtne ongi.

Ja palun ärge enne lapsi saage kui teie omavaheline paarisuhe on korras.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi sa räägiksid nagu minu eks mehest 😀 (Eelmnägud) mis need veel on !? Reeaalselt ma ei suudaks olla elusees mehega koos kes ei oskaks/tahaks teha eelmänge isegi kui sa teda õpetad või abistad. Laiskvorstid 🙂

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reeaalselt ma ei suudaks olla elusees mehega koos kes ei oskaks/tahaks teha eelmänge isegi kui sa teda õpetad või abistad. Laiskvorstid ????

Kui primitiivne arusaam mehest.

Need ei ole mitte “laiskvorstid” nagu sa naiivselt pakud, vaid mehed, kes seda konkreetset naist ei armasta.
Mistõttu nad ei soovi sellele naisele ka mingeid helluseid jagada ega taha ka vastu saada.
Huvitab vaid see, et püksis on teatav pinge ja sellest tuleb vabaneda.

Kusjuures, seda nagu naised aimavad, et mehed oskavad seksi ja tundeid lahutada küll, aga kui nende enda kalla see toime pannakse, et lahutataksegi tunded ja seks ära, siis sellest aru ei saada ja nimetatakse mehi hellitavalt “vorstikesteks”.

No tõesti tulge keegi pk naistele appi.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.12 11:07; 09.12 11:52; 09.12 14:48; 10.12 07:07; 10.12 08:31; 10.12 17:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled sellise seksiga leppinud jubamitu aastat!?

Milleks? Kui sulle meeldib katsetada ja olla avatud, siis kuidas sa sellise mehega seda teha suudad, kelle pole üldse huvi sinu katsetamiste ja avatuse suhtes?

Lisaks. Mis on selle suhte väärtus, kui sa isegi ei julge oma mõtteid väljendada?

Seks on mõttetu, olulistest asjadest rääkida ka ei julge/taha. Milleks?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellele muidugi “aitab kaasa” mehepoolne kommentaar, akti vahepeal, et küll sul ikka läheb pikalt….ja siis seal kahekõrva vahel on mul ka korras – sooritus vajadus, mitte naudingu vajadus ja tegelikult võiks põhimõtteliselt asja ka pooleli jätta.

Selline asi võtaks igaühel igasuguse seksiisu selleks päevaks lõplikult ära.
Sellest peaks lihtsalt rääkima. (mitte nähvamise stiilis, et “lähebki kaua, sest sa ei oska minuga käituda” (mis pole vale), vaid rahulikult, nagu lapsega…)

Aga sa mainisid et ka mingid abivahendid (vibraator) pole võõrad. Kas sa nende abiga ja üksi olles saad orgasmi?
Kaua sul siis aega läheb? On neist abi?

Kolmas asi, mis kõrva jäi, oli see “ma ei saa mehega koos orgasmi,” – siis üksi saad ka ilma abivahenditeta?
Kui nii, siis on ju lihtne – tuleb sellest valehäbist lahti saada ja koos temaga lihtsalt masturbeerida. Kuna ta sellest mitte midagi ei tea (tõenäoliselt), siis tuleb ta lihtsalt välja õpetada.
Proovidagi nii, et kõigepealt tema 2 minutit ja siis SINU 15-30 minutit, misiganes aeg sul on. Kui mingi vahend (vibraator) on abiks, siis hoidku seda mees. (tekib tal eesmärk 2 minutile aega juurde iseeendalt kaubelda)

Kui ta sellega nõus ei ole, no siis pole kahjuks üldse midagi teha.
Siis ongi temaga kõik.
See, et sa pärast tema lõpetamist ise teise tuppa lähed, et üksi end lõpuni viia, see on ju täisjama.
Ja kui sa ennast lõpuni EI vii, siis hakkab see sulle varsti tervisele, seda peaksid ju teadma.
Nii vaimsele kui füüsilisele tervisele, et lihtsalt kõht pingetest valutab.
Ja siis, et sellest kõhuvalust lahti saada, pead ikka üksinda ja nurga taga hakkama saama.

…….

Eelmise käo hüüatus mõtete väljendamise kohta on samuti 120% tõsi.
Krt, harjuta või tee midagi, omavahel PEAB rääkima. Võta end kokku, mehest nagunii sel teemal algatajat ei tule. AGA neid on võimalik rääkima õpetada.

Joo end esimesel korral kasvõi täis, aga räägi inimesega. Jälgi, et mees täis ei oleks, et ta ikka pärast midagi mäletaks ka.
Aga usu, see lähendab.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan seda teemat esialgu kodus tasapisi arutada ja siis pöörduda spetsialisti poole, nt Lemme Haldre.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu loogika ei saa sellest aru, et kui enne olite FWB, siis milline Sinu jaoks see Benefits osa oli???

Nad olid pigem FWB ehk friends without benefits. Irw.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan saata mehe Epu koolitusele: https://amareluna.com/et/kes-on-epp-kaersin ja võib-olla enne seda isegi kuhugi nõustaja/psühholoogi juurde, et aru saada, miks ja kust on see alguse saanud, et mees seksi niiviisi suhtub.
Edu!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.12 21:17; 29.12 00:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan saata mehe Epu koolitusele: https://amareluna.com/et/kes-on-epp-kaersin ja võib-olla enne seda isegi kuhugi nõustaja/psühholoogi juurde, et aru saada, miks ja kust on see alguse saanud, et mees seksi niiviisi suhtub.
Edu!

Ei saa aru, miks mõni seda naist nii fännab.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 00:00; 27.12 21:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas lause – koos mehega ei saa orgasmi – tähendab üheaegselt? Seda pole mina ka kunagi saanud.
Minu eks oli lausa minutimees. Olime koos reedest-pühapäevani ja nii 2 aastat. Mitte midagi ei paranenud. Temal probleemi polnud. Põhjendas, et erutunud jne. Meil küll oli eelmäng ja sain rahulduse, kuid seda tugevat/jõulist seksi ma paraku ei saanud. Meestearstile ka ei läinud. Mitu korda soovitasin, et saaks tabletid või tehakse uuringuid.
Imestan kui sinu oma on nõus minema??

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust seda välja loeb, et kedagi fännan?
Küll aga, arvan et see naine on omas valdkonnas väga õigel kohal ja teeb tänuväärt tööd.
Igatahes tasub sellele võimalus anda, sest mis seal kaotada on? Saan aru, et kõik pole ehk valmis sellisele koolitusele minema, siis tuleb abi mujalt otsida, kui enam ise hakkama ei saa. Ja see ei ole häbiasi.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.12 21:17; 29.12 00:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

seda tugevat/jõulist seksi ma paraku ei saanud

Kas sa oleksid seda tahtnud?
Mina näiteks ei tahagi tugevat ja jõulist seksi, see on ebameeldiv ja teinekord ka valus.
Samas – kui on soov tugeva ja jõulise seksi järele ning mehe riist on selline minutine, siis tänapäeval saab ju edukalt kasutada mänguasju. Mitmedki neist on sellised, et ei tee vahet. Mänguasi käes on tegelikult ka tunduvalt kergemini suunatav kui mehe vaagen (mistõttu strap) ei pruugi kõige parem vahend olla.

Kuid kui meest ei huvita naise rahuolu ja soovid, siis tõesti pole midagi teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.12 14:36; 10.12 00:16; 29.12 04:15; 30.12 18:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )


Esileht Pereelu ja suhted Mõttetu seks