Esileht Pereelu ja suhted Mõttetu surm

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 60 )

Teema: Mõttetu surm

Postitas:
Kägu

Saate aru, mingid alaealised nagad käivad ringi nuga taskus ja tapavad inimesi. Hullem kui USA suurlinnas. Täiesti mõttetu surm.

https://www.delfi.ee/artikkel/120250387/jogeval-surnuks-pussitatud-noormehe-sobrad-ta-ei-olnud-seda-ara-teeninud-morvar-uritas-tudruku-ees-eputada

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See oli tõesti kurb lugu. 2 noore elu rikutud igaveseks. 17aastastel juba noad taskus, milleks 🙁

+4
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

See oli tõesti kurb lugu. 2 noore elu rikutud igaveseks. 17aastastel juba noad taskus, milleks ????

Jube mõelda, et endal oleks poiss-sõber, kel nuga taskus. Tapab vihahoos ära ka mind. Kuidas te leidsite omale normaalse mehe?

+1
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on viimased 30 a šveitsi nuga käekotis olnud. Mis mõrtsukas ma seetõttu olen. Pizzat lõigutud, veini või õlut avatud, kruve keeratud jne

Muus osas, oodake ikka uurimine ära.

+1
-7
Please wait...
Postitas:
Kägu

2 noore elu rikutud igaveseks.

Kes see teine noor oli, kelle elu on igaveseks rikutud?

+3
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

See, kes tapeti, ilmselgelt.

+2
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

See, kes tapeti, ilmselgelt.

Ja kes see esimene siis oli?

+3
-7
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja kes see esimene siis oli?

See kes tappis ja kinni läheb. Küll mõnel inimesel on kõva pea siin foorumis.

+18
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

See kes tappis ja kinni läheb. Küll mõnel inimesel on kõva pea siin foorumis.

Ma arvan, et ta sai aru, mida on mõeldud, aga ka minu jaoks on kohatu panna ühele pulgale tapetu ja tapja, et kahe inimese elu on rikutud. Üks istub veidi vangis kui sedagi ja ta elu jätkub, teine on surnud ja seda ei saa iialgi parandada ega heaks teha. Seda ei ole kohane võrrelda, tapetu suhtes on see solvav.

+10
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud. 

2.14 Kasutatud seaduse rikkumisele üleskutsuvaid ning kehtivate õigusaktidega vastuollu minevaid sõnumeid (rikuvad head tava, sisaldavad riigisaladusi, õhutavad rahvuste ja sugudevahelist või rassilist vihavaenu, vägivalda, propageerivad narkootikume, alkoholi ja /või tubakatooteid, piraatlust, jagatakse/müüakse ravimeid vms).

Perekooli Moderaator

+2
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Võin vaimusilmas teie ette projitseerida selle noore mõrtsuka tänase, küllaltki tõenäolise mõttetegevuse. Ärkab poiss hommikul politseimaja kambris üles ja kambrikaaslane kogenud varas/narkomaan küsib, et mida sa lollakas võhivõõra kuti lambist ära tapsid, kas midagi muud targemat teha polnud? Oleks veel moblat röövinud või mõnda muud mõttekamat.

Noormees ühmab, et tüdruku silmis ei tahtnud vilets vennike olla ja läks majast välja seisu klaarima, kuigi kohale oli vuranud mitmemeheline seltskond. Eelkõige potentsiaalsete vastaste pärast pistiski köögilaualt noa taskusse. Nojaa ja siis läks ütlemiseks. Tüdruku eks võis hakata laiama, et võin ta ju sulle jätta, mul selliseid viletsaid, lõdva püksikummiga eitesid veel ja veel, jne. No jaa poiss rabas seepeale väitsa välja ja hakkas hirmunud „ülbikut“ taga ajama. Eelkõige rüseluse käigus juhtus nii, et lööja ja ohvri vastastikuse rabelemise käigus sattus teelepandud löök kõrisse. Selge see, et kogemata. Või sai torke mingi teine elulises mõttes strateegiline elund. Täielik ja õnnetu valearvestus. Kahjuks aega tagasi keerata ei saa. „Sõna sõna vastu“ olukorras leiutatakse uurimise käigus, et hilisem ohver, võitluskunste valdav Helari, kes tuli õrnemat poolt ahistama, ähvardas kõik maha lüüa jne. Mõrtsukal hirmust püksid sõelusid püüli. Võttis enesekaitseks noa välja, aga raevunud mehemürakas tuli hooga peale ja ise jooksis kogemata endale noa sisse.

(Hiljuti võis Kõmmari abikaasa armuke Riigikohtust vaba mehena välja astuda. Kuigi mõrtsuk litsus ohvri autoga laiaks esipidi sõites vasta aiaposti. Madalama astme kohus selle teo kostitas süüdlast 7 vangla-aastaga aga Riigikohtu härrad mõistsid armunud autojuhi sooritatud toimingutes õigeks)

Todasama pretsedenti silmas pidades võib teoorias Jõgeva lapsmõrtsukale tapmise eest koita mõni niru aastakene. Kuna tegu on sooritaud alaealise armuvalus rüütli poolt, siis lähevad kõigil kohtunikel tapja gentlemenliku käitumise peale südamed soojaks ja asi päädib näpuviibutusega.

Pange tähele, et midagi niisugust tulebk

+2
-12
Please wait...
Postitas:
Kägu

Võin vaimusilmas teie ette projitseerida selle noore mõrtsuka tänase, küllaltki tõenäolise mõttetegevuse. Ärkab poiss hommikul politseimaja kambris üles ja kambrikaaslane kogenud varas/narkomaan küsib, et mida sa lollakas võhivõõra kuti lambist ära tapsid, kas midagi muud targemat teha polnud? Oleks veel moblat röövinud või mõnda muud mõttekamat.

Noormees ühmab, et tüdruku silmis ei tahtnud vilets vennike olla ja läks majast välja seisu klaarima, kuigi kohale oli vuranud mitmemeheline seltskond. Eelkõige potentsiaalsete vastaste pärast pistiski köögilaualt noa taskusse. Nojaa ja siis läks ütlemiseks. Tüdruku eks võis hakata laiama, et võin ta ju sulle jätta, mul selliseid viletsaid, lõdva püksikummiga eitesid veel ja veel, jne. No jaa poiss rabas seepeale väitsa välja ja hakkas hirmunud „ülbikut“ taga ajama. Eelkõige rüseluse käigus juhtus nii, et lööja ja ohvri vastastikuse rabelemise käigus sattus teelepandud löök kõrisse. Selge see, et kogemata. Või sai torke mingi teine elulises mõttes strateegiline elund. Täielik ja õnnetu valearvestus. Kahjuks aega tagasi keerata ei saa. „Sõna sõna vastu“ olukorras leiutatakse uurimise käigus, et hilisem ohver, võitluskunste valdav Helari, kes tuli õrnemat poolt ahistama, ähvardas kõik maha lüüa jne. Mõrtsukal hirmust püksid sõelusid püüli. Võttis enesekaitseks noa välja, aga raevunud mehemürakas tuli hooga peale ja ise jooksis kogemata endale noa sisse.

(Hiljuti võis Kõmmari abikaasa armuke Riigikohtust vaba mehena välja astuda. Kuigi mõrtsuk litsus ohvri autoga laiaks esipidi sõites vasta aiaposti. Madalama astme kohus selle teo kostitas süüdlast 7 vangla-aastaga aga Riigikohtu härrad mõistsid armunud autojuhi sooritatud toimingutes õigeks)

Todasama pretsedenti silmas pidades võib teoorias Jõgeva lapsmõrtsukale tapmise eest koita mõni niru aastakene. Kuna tegu on sooritaud alaealise armuvalus rüütli poolt, siis lähevad kõigil kohtunikel tapja gentlemenliku käitumise peale südamed soojaks ja asi päädib näpuviibutusega.

Pange tähele, et midagi niisugust tulebk

Just nii ja seepärast ma küsisingi, et kes see esimene ja teine noor olid, kelle elu on igaveseks rikutud. Seepeale sain teada, et mul on kõva pea…

+1
-5
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui see nüüd tõsi on, et kohale saabunud kolmik oli pehmelt öeldes narkopilves, siis eks selline kaader kahjuks otsa saabki. Polegi nagu millestki kahju tunda.

Tapja on alaealine, võibolla tütarlapsel ongi maitse, et narkar on nii lahe ja tarvitas tema uus kallim samamoodi. Seda ma ei tea, aga ei imestaks.

Igatahes jube, mis seltskond. Ja see “maailma parima inimese” hala teo hetkel pilves olnud kaaslastelt on naeruväärne. Palun ole kaine ja narkolaksuta ja ära roni kohta, kus sa ei pea olema.

Vanematest on kahju, mitmes mõttes.

+11
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

no see oleks ka hull olnud, kui lõplik kohtuotsus oleks midagi muud olnud. inimene ei pea ootama, kuni teine sind ära tapab ja olukorras, kus sa oled juba kangiga vastu pead saanud ja sind uuesti rünnatakse, ei ole arupidamiseks väga palju aega, kuidas end kaitsta. oleks ta ootama jäänud, oleks mõrtsuk tõenäoliselt hoopis teine osapool olnud

+9
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Just nii ja seepärast ma küsisingi, et kes see esimene ja teine noor olid, kelle elu on igaveseks rikutud. Seepeale sain teada, et mul on kõva pea…

Juhtunu asjaolud pole ju teada, sinul aga ammu kõik selge ja süüdimõistmised tehtud.

+2
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Elud on rikutud palju rohkematel – tapetu vanemad, lähedased, ka tapja lähedastel on keeruline aeg jne. Kõmmari kaasus on midagi muud, kui ikka saad unepealt rauast toruga vms. vastu pead, siis tegutsedki sedasi nagu oskad, et oma elu päästa.
Saan aru, et te siin ise mõtlete versioone välja, et kes mida ütlus/mõtles ja kuhu lõi?

+9
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sul on tõesti kõva pea. Sa usud, et tapja kogu oma ülejäänud elu ei kannata selle all, et teise poisi tappis? Pead ainsaks tema kannatuseks kohtu poolt määratavat karistust ja edasi elab nagu lill? No kõva pea on sinu kohta isegi vähe öeldud. Täielik ettekujutusvõime puudumine on õigem diagnoos. Loomulikult on ka tapja elu igaveseks rikutud sõltumata sellest, mis karistuse või kas üldse ta saab.

+9
-7
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sul on tõesti kõva pea… No kõva pea on sinu kohta isegi vähe öeldud. Täielik ettekujutusvõime puudumine on õigem diagnoos..

Ma mehena sportlikust huvist, millal viimati seksisid?

+1
-10
Please wait...
Postitas:
Kägu

„Sõna sõna vastu“ olukorras leiutatakse uurimise käigus, et hilisem ohver, võitluskunste valdav Helari, kes tuli õrnemat poolt ahistama, ähvardas kõik maha lüüa jne. Mõrtsukal hirmust püksid sõelusid püüli. Võttis enesekaitseks noa välja, aga raevunud mehemürakas tuli hooga peale ja ise jooksis kogemata endale noa sisse.

Mulle selline arutelu isegi meeldis. Ma ei imestaks, kui asi kvalifitseerub enesekaitseks julma Helari ees. Muidugi jääb küsimus, miks nuga tasku pandi. Aga kui on hea advokat, siis võib tapja saada 5 aastat ja kui käitub vanglas hästi, siis saab veel varem välja. Eks vaatame aasta pärast, mida kohus otsustab.

+2
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Igatahes jube, mis seltskond. Ja see “maailma parima inimese” hala teo hetkel pilves olnud kaaslastelt on naeruväärne. Palun ole kaine ja narkolaksuta ja ära roni kohta, kus sa ei pea olema.

Kui sa inimesi ei tunne, siis pole vaja fantaseerida, et narkarid jne. Ma olen ühega neist Helari sõpradest kokku puutunud ja tegu on täiesti tavalise normaalse inimesega, kes käib tööl ja teenib ausalt raha. Iseloomult pigem tagasihoidlik, hobiks autodega seonduv.

+4
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga peab olema väärttüdruk, et mehed/poisid  tema pärast maid jagavad.

0
-6
Please wait...
Postitas:
Kägu

Loomulikult on ka tapja elu igaveseks rikutud sõltumata sellest, mis karistuse või kas üldse ta saab.

Seda ei saa siiski kuidagi võrrelda sellega, et teine inimene on surnud. Ehk on tal süümepiinad, aga nendega on võimalik edasi elada ja unustada. On küllalt inimesi, kes on nooruses midagi teinud, sellega leppinud ja edasi kena elu elanud. Teine inimene on surnud, tema ei saa sellega kohaneda, seda parandada või sellega leppida, tema elu on otsas igaveseks. Kui sa paned need kaks asja ühe pulga peale, on sul endal väga kõva pea.

+5
-5
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui sa inimesi ei tunne, siis pole vaja fantaseerida, et narkarid jne. Ma olen ühega neist Helari sõpradest kokku puutunud ja tegu on täiesti tavalise normaalse inimesega, kes käib tööl ja teenib ausalt raha. Iseloomult pigem tagasihoidlik, hobiks autodega seonduv.

Meedia juba avaldas nende tavaliste noorte kuriteguderegistri.

+7
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui see nüüd tõsi on, et kohale saabunud kolmik oli pehmelt öeldes narkopilves,

Kust selline info?

+1
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Noakangelane juba pääseski vabadusse.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Keegi teist siin ei tea täpselt mis juhtus, kas teil pole üldse südand sees, et siin oletuslikke lugusid kokku luuletada?

+1
-5
Please wait...
Postitas:
Kägu

Keegi teist siin ei tea täpselt mis juhtus, kas teil pole üldse südand sees, et siin oletuslikke lugusid kokku luuletada?

Sul endal pole südant sees või? Juhtus mis juhtus, ilmselgelt tekkis mingi konflikt, aga ühel oli nuga kaasas ja see teine pool jäi kannatajaks. Ta on surnud. Sa ise ei saa aru, kui kohatu on siin hakata arutama ja seda noameest õigustama. Üks noor inimene on tapetud ja seda ei päästa enam ükski arutamine, et mis juhtus.

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõmmari kaasus on midagi muud, kui ikka saad unepealt rauast toruga vms. vastu pead, siis tegutsedki sedasi nagu oskad, et oma elu päästa.

Kõmmari tapjal oli võimalus saba jalge vahel jalga lasta, aga ta valis kättemaksmise tee. Kuna naisisik, kelle pärast võitlus toimus, oli seadusliku jõhkardi asemel uue armastuse valinud, siis Riigikohus andis oma õnnistuse kättemaksu pärast tapmisele. Armukesel oli võimalus jalga lasta

+1
-11
Please wait...
Postitas:
Kägu

Neli täiskasvanut meest läksid “riideid viima”. Väidetavalt enda jutu järgi oli üks neis tüdruku “kasuisa”. 20 aastane kasuisa?? Lisaks hakkas vaikne ja vagur täiskasvanut  ohver 17 aastast taga ajama?

+7
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõmmari kaasus on midagi muud, kui ikka saad unepealt rauast toruga vms. vastu pead, siis tegutsedki sedasi nagu oskad, et oma elu päästa.

Kõmmari tapjal oli võimalus saba jalge vahel jalga lasta, aga ta valis kättemaksmise tee. Kuna naisisik, kelle pärast võitlus toimus, oli seadusliku jõhkardi asemel uue armastuse valinud, siis Riigikohus andis oma õnnistuse kättemaksu pärast tapmisele. Armukesel oli võimalus jalga lasta

Arusaadav – kui rünnatakse, peab kabuhirmus põgenema, mitte vastu hakkama ja ka teisi kaitsma.  Sai ju naine ka raudkangiga vastu pead. Muide,  meil ei ole naine mehe isiklik omand.

+4
0
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 60 )

Esileht Pereelu ja suhted Mõttetu surm