Esileht Tööelu, raha ja seadused. MTA Infolehel kirjas, et uuendame andmeid kord nädalas.

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: MTA Infolehel kirjas, et uuendame andmeid kord nädalas.

Postitas:

Palun,kas keegi on raha ka nii kätte saanud,et see tekst on veel seal. Ma ei tihka MTA-sse helistada, aga raha hambaarsti jaoks vaja. Äkki läks täiendavasse kontrolli ,kaua see aega võib neil vötta? Olen tänulik igakülgse info eest. Minu viga oli võibolla see, et esialgse deklaratsiooni annuleerisin ja tegin uue,läks valesti koolituskulude deklareerimisega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 08:45; 23.02 13:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui täiendavasse kontrolli läks, siis tuleb alla kiri, et teie deklaratsioon on valitud kontrollimiseks ning ei tagastata kiirkorras, vaid hiljemalt 02.07.

Muul juhul natuke veel kannatust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Palun,kas keegi on raha ka nii kätte saanud,et see tekst on veel seal. Ma ei tihka MTA-sse helistada, aga raha hambaarsti jaoks vaja. Äkki läks täiendavasse kontrolli ,kaua see aega võib neil vötta? Olen tänulik igakülgse info eest. Minu viga oli võibolla see, et esialgse deklaratsiooni annuleerisin ja tegin uue,läks valesti koolituskulude deklareerimisega. [/tsitaat]

Milleks miinustada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 08:45; 23.02 13:44;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. MTA Infolehel kirjas, et uuendame andmeid kord nädalas.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.