Esileht Pereelu ja suhted Mu abikaasal ei ole elu

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: Mu abikaasal ei ole elu

Postitas:

Ma kohe ei oska alustada. Kokkuvõtvalt arvan, et tal on depressioon. Või stress. Või ma ei tea mis meeleseisund, kestab juba aastaid. See paigalseis.

Meie elu on selline- olin aastaid lastega kodus, mees käis tööl nagu hull. Kuniks, ma otsustasin, et noorim on piisavalt vana, et lasteaeda minna. Samal ajal, kui last aiaga harjutasin otsisin põgusalt tööd. Lõpuks leidsin töö. Esmalt oli mees vastu, et ma tööke lähen, kuigi lisaraha oli hädavajalik. Ja nägin, et abikaasa on juba väga palju panustanud. Nüüd olen juba tööl käinud mitu aastat, töökohta vahetanud ja natuke ka karjääriredelil roninud. Noorim laps läheb nüüd sügisel kooli.
Iseenesest ju väga hästi! Meil on raha, autod, oma kodu, säästud.

Ja nüüd, olen mina kuidagi leidnud sõbrannad, töökaaslased, mu õde… Ja mul koguaeg võimalus midagi teha ja olla, aga ma ei lähe- olen kodus, sest ma tunnetan, kuidas mehele on see nii vastumeelne, et ma kuskil käin, olen, teen. Eks ma ikka korra kuus käin, et ma võtan alati lapse kaasa, sest siis justkui- ma lähen lapsega välja- sama hea kui mänguväljakule.

Kodus pole mul kaa kunagi igav- ma armastan lugeda, käsitööd teha, või niisama küürin ajaviiteks vannituba vm. Mul kodu läigib, söök soe, lapsed hooldatud. Või siis teinekord mässan juuksevärviga või kulmuvärviga- ilusalongis ma ei käi (ja justkui ei või? Või ma kujutan seda ette?).

Ühesõnaga, tunnen, et olen justkui vangis. Aga samas keegi ju mind vangis ei hoia, ust lukku ei keera? Imelik…

Ja siis mu abikaasa. Käib tööl. Aga KOGU ülejäänud aja ta põhimõtteliselt vahib telekat. Ja nüüd see viiruse värk. Nüüd ei käinud pea 2 kuud tööl üldse ja ta oli kogu selle aja teleka ees põhimõtteliselt…

Mul on temast ühest küljest nii kahju, et ta elu on nii sisutühi, aga samas ma ei oska teda aidata. Ma tahaks, et ra leiaks omale tegevust, et ma saaksin ka oma tegevusi teha. Hetkel tundub, nagu ma oleksin ta ainus sõber. Ainus meelelahutaja (peale teleka).

Ma tahan liikuda, mulle meeldib lastega käia väljas. Mulle meeldib sõita autoga veidi linnast välja.

Ma ei oska võibolla õigesti väljendada, aga kuidas küll inimvare ellu äratada???

+24
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 01:11; 27.05 00:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa tema sõber oled, miks sa siit midagi küsid? Räägi mehega, kui olete sõbrad. Kui mees nagunii koguaeg telekat vahib, miks sina siis ei või väljas käia? Räägi ometi mehega. Mõni mees puhkab nii, et vahib telekat. Mõni ei vahi üldse telekat, vaid mõtleb omi mõtteid. Kus sa tead, mida sinu mees täpselt teeb, kui teleka ees istub. Räägi. Suhte alus on suhtlemine. POle suhtlemist, pole ka suhet. Ühes majas elamine ei ole suhe.

+31
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle on jäänud mulje, et tegelikult on niisuguseid passiivseid mehi palju: st kogu tööst vaba aja istuvadki päris paljud mehed lihtsalt diivanil teleka ees. Ei ole ikka nii, et kõik tahavad vabal ajal kusagil väljas käia ja “huvitavalt” aega veeta 🙂

Ainult see on imelik, et su mees nagu ootab, et sina ka seal kodus viibiksid, lihtsalt niisama. Mis idee on sinul seal tema juures passida ja vaadata, kuidas su mees telekat vaatab?

Kui on pere, kus mõlemale meeldib istuda teleka ees, siis tore. Aga kui see sulle ei meeldi ja tahaksid väljas käia, siis võiks sul see õigus ka olla.

Näiteks minu abikaasale just väga meeldib, et ma mõnikord väljas sõbrannadega teatris või kohvikus käin – ütleb, et siis näeb naisuke kohe palju värskem välja ja on mehega samuti armsam:)

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on ka ainus tõeline puhkus kodus teleka ees või raamatut lugedes. Kui mees samal ajal kalale läheb, siis see on puhas rõõm. Üks segaja vähem. Oled sa kindel, et sinu väljaskäimine mehele ei meeldi? On ta midagi öelnud? Või on su enda soov pidevalt kohal olla ja seltskonda pakkuda?

+21
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 07:22; 25.05 10:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuid mida te enne laste samist koos tegite? Või siis, kui sina veel tööl ei käinud?
Minu meelest teil see ühisosa, mis peaks olema veel lastele lisaks, puudub.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Netflix jah?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen nagu sinu mees, ainult teleka asemel on raamatud. Terve päeva ma kuulan ja räägin, räägin ja kuulan ja kui keegi käsiks mul peale koju jõudmist kuhugi minna või midagi teha, hammustaksin tal pea otsast. Lase mehel olla ja ise ela nii, nagu sulle sobib.

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa oled kindel, et mees ei taha, et sina kuhugi läheksid? Kahtlustan, et see on su oma peas kinni. Sulle TUNDUB, et sinu elu on sisukas, tegevusi täis, aga mehe elu mitte. Sellest tulenevalt on sul süümepiinad, et see nii on. Aga see eksisteerib tõenäoliselt vaid sinu peas. Mine ometi välja, ela oma elu! Isegi kui sulle ei tundu, vaid mehele tõepoolest ei meeldiks, et sina kuhugi lähed koos sõbrannadega või oma õega – AGA MIS SIIS SELLEST?? Naeratad, kehitad õlgu, ütled, “kallis me oleme erinevad, mulle meeldib aktiivselt elada” ja lähed. Kui ka sellest tüli tuleb, see pole ju ometi hullem kui teie praegune vegeteerimine ja saaksitegi õhu puhtamaks, asjad selgeks räägitud.
Teemaalgataja on ennast ise koju sulgenud, see on tüüpiliselt naiselik käitumine. Mitte ükski mees ei teeks nii, arvates, et naisele vist ei meeldiks, kui tema käib ja teeb, aga naine on kodust tüüpi.

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on see nii ebaatraktiivne, kui mees on klaasistunud pilguga ekraani ees või veel hullem, küürus tahvli ees, või veel hullem, kissitab sundasendis mobiilis. See on nagu mehelikkuse surm minu silmis. Atraktiivne mees on liikuv mees, mitte diivanil rasva koguv, kehtib tegelikult kõigi puhul. Väheusutav, et selline lödi mees ka lastega tegeleb peale tööd. Pigem õpetab ka oma lapsed ekraanidest ja sealsest ajulagedast blingist sõltuvateks. Mingis hiinlaste uurimuses on öeldud, et üle 6 tunni päevas ekraani ees olemist tähendab puhtakujulist ekraanisõltuvust, millega tuleb ekstra tegeleda, et sõltuvusest vabaneda.

Aga nagu siitki selgub, paljudele siiski sobivad sellised klaasistunud pilguga sõltlased kodus. Nad isegi nimetavad sellist elu puhkuseks.

Ma teeks kõik selleks, et see sõltuvus mu lastele ei laieneks.

+8
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie elu on selline- olin aastaid lastega kodus, mees käis tööl nagu hull.

No aga nüüd võiks ju mees mõneks aastaks koju jääda taastuma ja sina võiksid töötada kogu famiili eest nagu hull.
Mehel deprekas või sul endal äkki hoopis adhd puhkenud. Kes teab.

Tuleks mõnel naisel pähe ka hea mahe sõna oma mehe kohta. Ainult mina, mina, mina on esikohal.
Hoidke meestest eemale, kui nad teie minale ainult kannatusi põhjustavad.

+10
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin sa saad kohe teada, et ongi normaalne ainult kodus teleka ees istuda ja ainult lollid käivad kodust väljas. Aga tegelikult selline vegeteerimine ei ole pikaajaliselt normaalne. Igal inimesel võib ju olla mingeid perioode, kus tahakski kookonisse tõmmata ja omaette olla, aga kui see kestab aastaid, siis tekib küsimus, milleks inimene üldse elab. Teleka vaatamine on täiesti passiivne tegevus, mis ei loo ühiseid mälestusi ega anna rahuldust nagu mõni südamelähedane hobi. Osad vist peavad tegutsemise all silmas ainult ööklubides või kaubanduskeskustes rähklemist vastavalt oma kujutusvõimele. Praegu on kevad, ma ei kujuta ette, et ei läheks kasvõi loodusesse jalutama. Isiklikult mina ei näe mõtet ka suhtel, kus peab kõiki asju üksi või teiste inimesetega koos tegema, nii kaob side abikaasaga hoopiski.

+10
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja on ennast ise koju sulgenud, see on tüüpiliselt naiselik käitumine.

Kusjuures, mulle hakkab meenuma, et praeguse suhte alguses harrastasin ise sama asja. Ma ARVASIN, et mind on kodus hirmsasti vaja ja mees (kes pole just maailma kõige sotsiaalsem olend) tunneb end ilma minuta üksinda. Kui selle välja pahvatasin, siis ütles mees, et “ÄRA MÕTLE TEISTE EEST”.

Isiklikult mina ei näe mõtet ka suhtel, kus peab kõiki asju üksi või teiste inimesetega koos tegema, nii kaob side abikaasaga hoopiski.

Tean mitmed paare, kus koduväline tegevus on tihti eraldi. Esimesena meenuvad jahi- ja kalameeste ning kaitseliitlaste naised. Samuti paarid, kus üks pool on kirglik loomafänn (ratsutamine, koertenäitused jms). Naine toimetab omi asju ja mees omi ja kõik on õnnelikud. Ma tõesti ei soovi osaleda näiteks särjepüügil või jahipukis metssiga passida. Olen meeleldi kodus kui mees nende hobidega tegeleb.

+17
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 07:22; 25.05 10:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled sa kindel, et mehele ei meeldi selline vaba aja veetmise viis ja vajab ilmtingimata kodust välja ajamist ja tegutsemist? Võibolla sa ise kujutad ette, et ta pahandaks või oleks häiritud kui sina käid, kuna sul endal oleks jube kurb ja igav niimoodi teleka ees oleskleda.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen nagu sinu mees, ainult teleka asemel on raamatud. Terve päeva ma kuulan ja räägin, räägin ja kuulan ja kui keegi käsiks mul peale koju jõudmist kuhugi minna või midagi teha, hammustaksin tal pea otsast. Lase mehel olla ja ise ela nii, nagu sulle sobib.

Mul põhimõtteliselt sama E-R. Päev otsa räägin, kuulan, otsustan. Nojah, mu otsused ei ole ajukirurgi otsused, aga need on majanduslikud otsused. Kui ma teen vale otsuse, võib kellegi äri kolaki hirmsa laksu saada. Kahjuks ei ole nendel otsustel ainult faktidele rajanevat alusõphja, seal käib paljugi kogemuse ja minu isikliku kõhutunde pealt. Keskendun meeletult. Telefonikõnesid on päevas 20+ ja nendest vähemalt 15 väga detaised.

Kodus ma tahan vaikida. Ma ei taha teleka häält (pereliikmetel on kõrvaklapid), ma ei taha niisama small-talkida. Telefon on väljas. Räägin, ainult kui väga vaja ja käega osutamisest ei piisa. Lähen kurvaks ja pisar kipub silma, kui keegi mingite pisiasjadega mulle korduvalt sisse sõidab, ehkki nad ju teavad, et palun pöörduda vaid oluliste asjadega.

Väljas käia ma võin, hea meelega käin teistes linnades, spaas, restoranides, näitustel. Ja vaikin seal. Pidusid armastan ka, aga neid, kus saab nurgas omi mõtteid mõlgutada ja vaadata peomöllu kui mingit filmi. Pidusid korraldan ise meelsasti, sest siis ei pea peaaegu üldse rääkima, aga ikka kuuleb midagi huvitavat ja saab targemaks. Müra ainult segab…

Ideaalne vaikimine on õues, luger süles ja tegelikult vaatan ühte mändi vms juba kolmandat tundi, kuni jahe hakkab.
Laupäeviti võin rohkem suhelda, sest “suuorgan” 🙂 pole enam nii tapetud ja kõrvorganid nii ülekasutatud.

+9
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 11:15; 25.05 19:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga sina tee neid endale meeldivaid tegevusi, käi looduses, kinos jne ja kui mees midagi viriseb, siis küsi kas tahab kaasa tulla. Kui tuleb, siis on ju hästi. Kui ei tule, siis ütle, et sina ei pea sellepärast kodus vangis passima, et tema kuskil käia ei taha.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on temast ühest küljest nii kahju, et ta elu on nii sisutühi, aga samas ma ei oska teda aidata. Ma tahaks, et ra leiaks omale tegevust, et ma saaksin ka oma tegevusi teha. Hetkel tundub, nagu ma oleksin ta ainus sõber. Ainus meelelahutaja (peale teleka).

Ma saan aru, et mehel on tegelikult tegevus – vaadata telekat. Mis selles halba, kui tulevad huvitavad filmid, saated..
Aga võibolla on mehel tõeopoolest depressioon. Kas oled saanud mahti küsida temalt, kuidas tal läheb? Kas elu on tore? Kas ta ise arvab ka, et elu on sisutühi? Võid ju öelda, et oeld tema pärast mures ja uuri, kas saaksid kudiagi abiks olla.
Ega teist inimest ikka aidata ei saa, kui tal enda meelest probleemi pole…

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igal inimesel võib ju olla mingeid perioode, kus tahakski kookonisse tõmmata ja omaette olla, aga kui see kestab aastaid, siis tekib küsimus, milleks inimene üldse elab.

Sinul tekib see küsimus, aga seda elu elaval inimesel võib-olla mitte. Miks otsustad teiste eest, mis on kellegi jaoks elu ja mis mitte?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin sa saad kohe teada, et ongi normaalne ainult kodus teleka ees istuda ja ainult lollid käivad kodust väljas. Aga tegelikult selline vegeteerimine ei ole pikaajaliselt normaalne. Igal inimesel võib ju olla mingeid perioode, kus tahakski kookonisse tõmmata ja omaette olla, aga kui see kestab aastaid, siis tekib küsimus, milleks inimene üldse elab. Teleka vaatamine on täiesti passiivne tegevus, mis ei loo ühiseid mälestusi ega anna rahuldust nagu mõni südamelähedane hobi. Osad vist peavad tegutsemise all silmas ainult ööklubides või kaubanduskeskustes rähklemist vastavalt oma kujutusvõimele. Praegu on kevad, ma ei kujuta ette, et ei läheks kasvõi loodusesse jalutama. Isiklikult mina ei näe mõtet ka suhtel, kus peab kõiki asju üksi või teiste inimesetega koos tegema, nii kaob side abikaasaga hoopiski.

Mõtle natukene sellele ka, et sõnadel on tagajärjed, ja kuidas need võivad mõjuda inimesele, kes on ehk aastaid depressioonis. Kui sinu meelest pole tema elul ehk mõtet, siis oma lähedaste jaoks on ta siiski asendamatu. Kui mõne hobid ongi ehk telekavaatamine või lugemine, siis miks see teiste asi üldse on.

Meie ei tea tegelikult teemaalgataja meest, ja ainus, mida siin teha üldse saab, on lihtsalt oma mehega rääkimine ja selgeks teha, kas tal üldse on probleem.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pakun välja, et sa jaksad käia-teha ja särada, kuna sul on abikaasa kõrval kes sind tasakaalustab. Mees ju ka töötab, seegi on tugi. Kui sul seda poleks, sa ei jaksaks pooli asju. Käiksid tööl ja teeksid hädavajalikud asjad ära, ülejäänu oleks juba pingutus.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peab koguaeg tõmblema, et naine rahul oleks? Närvidele käivad need rööprähklejad, kes koguaeg tegutsema peavad.
Lase mehel olla selline nagu tahab!

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igal inimesel võib ju olla mingeid perioode, kus tahakski kookonisse tõmmata ja omaette olla, aga kui see kestab aastaid, siis tekib küsimus, milleks inimene üldse elab.

Sinul tekib see küsimus, aga seda elu elaval inimesel võib-olla mitte. Miks otsustad teiste eest, mis on kellegi jaoks elu ja mis mitte?

Ma ei saa täpselt aru, miks näiteks jalgrattasõit on ok hobi, aga teleka vaatamine näiteks pole.

Ise pole ma üldse telekasõber, aga arvamus, et telekasõbrad elavad mõttetut elu aga näiteks matkaradade külastajate elu on täidetud sügavate tähendustega, on naermaajav. Nii võikski jääda lahterdama. Kudumissõber – mõttetu elu, kodukohvikute sõber – mõttekas elu. Terrassil puulusikate vestja – mõttetu elu, kontserdisõber – mõttekas elu.

Milline rumalus.

+15
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 11:15; 25.05 19:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tahaks, et ta leiaks omale tegevust, et ma saaksin ka oma tegevusi teha.

Siia ongi koer maetud. Sind ei häiri mitte telekapassimine, vaid see, et sulle tundub, et sa ei saa rahus oma elu elada. Siin on kaks varianti. A) te hakkate koos ühiseid tegevusi tegema või B) te lahutate, sest teie elus puudub igasugune ühisosa ja soov seda luua.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki on mees väsinud/oma elust tüdinud? Ma olen väikelapsega kodune. Meeletu ringijooksmine ja sama asja tüdimuseni tegemine… õhtul/NV tahaks ainult teleka ees/telefonis olla… Eluvaim hakkab sisse tulema pühapäeva pärastlõunal alles, siis viitsin ka mingile väljasõidule minna… ja siis uuel nädalal kõik kordub. Kui mehel on puhkus, siis on elu kohe toredam, mul energiat rohkem jms. Äkki on su mehel miskit sarnast?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

te lahutate, sest teie elus puudub igasugune ühisosa ja soov seda luua.

Kas lapsed võiksid olla ühisosa?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamus mehed on sellised lorud.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamus mehed on sellised lorud.

Tead, ma pean vist nõustuma. Kahjuks või õnneks ma lahutama hakata ei taha. Sest, pere on ikka pere. Lihtsalt, tahaks, et inimene leiaks endale rõõmu ja ilmselt mul ongi süütunne, et mul on nii palju teha ja toimetada. Ja ma tunnen sellest rõõmu. Ma leian väikestest asjadest rõõmu ja see annab mulle jõudu edasi rööp-rähelda. Kahju lihtsalt, et teinepool ei oska. Just, nagu ootaks midagi, aga seda midagi ei juhtu, kui diivanil lösutada…

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 01:11; 27.05 00:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, ma pean vist nõustuma. Kahjuks või õnneks ma lahutama hakata ei taha. Sest, pere on ikka pere. Lihtsalt, tahaks, et inimene leiaks endale rõõmu ja…

Kallis TA, kas sa mehelt oled küsinud, mida tema tahab? Praegune teema keskendus puhtalt sinu tahtmisele, et mees hakkaks maru aktiivseks. Kas mees ise ka seda tahab, on ju hoopiski iseasi. Võibolla tema tahabki ise olla teleka ees ja puhata, mitte peale tööd ja vabal ajal ringi lennelda.
Oled sa temaga sellest rääkinud? Mida mees arvab sellest?
Oled sa ikka kindel, et teda väga häirib sinu sõbrannadega väljas käimine?

Meie peres on ka asjad nii, et me töötame, oleme kodus ja siis oma hobidega tegeleb kumbki ise. Jah, meil on ka üks suur ühine hobi, millega me aegajalt KOOS tegeleme, ent suurema osa ajast tegeleb kumbki selle hobiga ise, omas tempos. Me ei sunni teist ringi jooksma siis kui meie tahame, vahetevahel tuleme ka üksteisele soovides vastu ja käime koos – aga mitte sunniviisiliselt.

Kõige paremini töötab selline suhe, kus mõlemad on rahul sellega, mida nad ise teevad ja saavutavad ja LISAKS teevad ka koos tööd selle nimel, et suhe toimiks (teie puhul siis laste kasvatamine ja kodu).

Tõepoolest, ühe eelneva postitaja vastus on väga hea: ära mõtle teise inimese eest!

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mul koguaeg võimalus midagi teha ja olla, aga ma ei lähe- olen kodus, sest ma tunnetan, kuidas mehele on see nii vastumeelne, et ma kuskil käin, olen, teen. Eks ma ikka korra kuus käin, et ma võtan alati lapse kaasa, sest siis justkui- ma lähen lapsega välja- sama hea kui mänguväljakule.

Aga tunnetamise asemel rääkimist oled proovinud?
Ilmselt mitte ja pigem tiksud perekoolis.

Vblla mees mõtleb nii: ok, varem ta töötas nagu hull, aga nüüd, kui sina ringilehvimise tagajärjel omale uue leiad (lehvijatel see ju paratamatult pärast pikka kooselu juhtub, ole sa mees või naine), siis peab ju tema hakkama tööle NAGU KAKS HULLU.
Et maksta kinni see elatis; oli vist 3 last? See teeb siis 900€

Sest mis peaks telekahuvilisel mehel muud selle vastu olema, et naine ringi tõmbab. Telekakõrvale võib teha sellist süüa, mis sobib nii lapsele kui omale ja probleeme pole. Keegi ei sae, et miks sa ei tee midagi.
Ja naine on tagasi tulle õnnelikum.
Ehk siis ehk ta ei usalda, aga seda saad ju muuta. Veenda.
Aga enne pead seda teada saama, temalt endalt. Käo arvamus siin ei sobi.

Teine asi on see, et mehel võib ülepea keskeakriis käes olla – kas tõesti peab selle sama naisega elu lõpuni selles samas elamises koos olema?
Kui tal see kriis on, sa saad midagi teha; kinni ei hoia, aga lahtilaskmise abil vblla isegi hoiad.
Aga taas see eeldab suhtlemist MEHEGA.
Mitte kägudega.

Saad sa sellest aru, naine?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tahaks, et ta leiaks omale tegevust, et ma saaksin ka oma tegevusi teha.

Siia ongi koer maetud. Sind ei häiri mitte telekapassimine, vaid see, et sulle tundub, et sa ei saa rahus oma elu elada. Siin on kaks varianti. A) te hakkate koos ühiseid tegevusi tegema või B) te lahutate, sest teie elus puudub igasugune ühisosa ja soov seda luua.

Aga naine tahab, et mees teeks a) seda mida naine teeb, koos teeksid siis TEMA tegevusi, või vähemalt b) naise poolt heakskiidetud tegevusi! Sest muud on ju ilmselge mõttetus, mõttekad on ainult need tegevused, mis naisele endale mõttekad tunduvad.

Tegelikult ei taha ta isegi midagi ühiselt teha, ta tahab, et mees jalus ei tolkneks ja etteheitva pilguga ei vaataks, vaid kusagil teeks midagi muud, mis tema aega sisustab, niikaua kui naine oma asjadega tegeleb.

Jah, muidugi võib see olla masendus, või lausa dpressioon või lihtsalt keskeakriis ja rahulolematus oma eluga. Või rahulolematus suhte ja sinuga. Või…
“Tunnetamise” asemel küsi otse “on sul kõik hästi? Oled sa nõus, et ma käin nii ja niipalju kodust ära, mida sina sooviksid teha”. Ehk “mida sa tahad, et MINA teeks?” Ja selle käigus saad ka ise ütelda, mida tahad sina, et TEMA teeks.

Kui mees teeb tööd ja eriti kui ta teeb ajuga tööd, siis see ongi tema viis puhata.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on temast ühest küljest nii kahju, et ta elu on nii sisutühi, aga samas ma ei oska teda aidata. Ma tahaks, et ra leiaks omale tegevust, et ma saaksin ka oma tegevusi teha. Hetkel tundub, nagu ma oleksin ta ainus sõber. Ainus meelelahutaja (peale teleka).

Te ei reisi, külas ei käi, külalisi ei kutsu?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )


Esileht Pereelu ja suhted Mu abikaasal ei ole elu