Esileht Pereelu ja suhted Mu elukaaslane armastab teist..

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 53 )

Teema: Mu elukaaslane armastab teist..

Postitas:

Vot sellises seisus olen. Täpsemini siis igatseb taga oma ekskaasat. Aga ekskaasa on surnud. Alguses ikka toetasin leinas ja püüdsin alla neelata kõik. Nad olid omavahel juba lahus, kui meie kohtusime. Pidevalt nutab taga ja laseb nende ühiseid laule jne. Mulle öeldakse, et mina pean aru saama, teine inimene on ju surnud. Minul nagu ei tohiks üldse emotsioone ja tundeid olla. Oleme mõlemad juba mitmendal ringil, abielus ei ole, ühiseid lapsi ei ole..

Jätangi nüüd selle suhte surnud inimese pärast? No ju vist. Surnutega on raske võistelda.. ahh, lihtsalt kirjutasin masenduse välja.

+38
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 28.10 22:41; 29.10 10:04; 29.10 12:02; 29.10 12:07; 29.10 12:47; 29.10 12:49; 29.10 17:23; 30.10 21:09; 30.10 21:24; 30.10 22:07; 30.10 22:22; 30.10 22:38; 31.10 14:43; 31.10 18:51; 28.01 01:42; 28.01 02:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on leina kinni jäänud. Tassi pereteraapiasse, kui vähegi kannatab. Te pole selle murega ainuke paar, tegelikult on see päris tavaline, kui ühe ekspartner on lahkunud. Pead ise ka konkreetsemalt signaliseerima, et mõistad, et tal on elus olnud oluline kaotus aga sa ei pea taluma seda, et keegi kolmas – olgu elus või mitte – teie kui paari vahel on.

+23
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.10 01:06; 29.10 17:23; 01.11 00:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nad olid omavahel juba lahus, kui meie kohtusime.

Ma nüüd ei saa aru.  Kas nad olid lahus, kui te kohtusite, ja siis eks suri? Või eks suri nende koosolemise ajal ja ta oli surnud, kui te kohtusite? Minu arust on siin vahe. Esimesel juhul ei ole see mees sind kunagi armastanud ja pole eksist lahkuminekustki üle saanud (mitte surmast), teisel juhul ei ole mees olnud valmis uueks suhteks sinuga, kuid vbl isegi armastab sind, kuid leinab.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no kui minu eks ära sureks, leinaks ka kõvasti. kuigi oleme 15 aastat juba lahus. ta on mu laste isa ja juba seetõttu väga oluline. uus mees ei puutu üldse asjasse. lähedasi tuleb ikka leinata. TA võiks mõelda, kas teda häiriks elukaaslase lein vähem, kui elukaaslane leinaks näiteks oma vanemat? armukadetseda pole siin küll mõtet.

+5
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ekskaasa on surnud. Alguses ikka toetasin leinas ja püüdsin alla neelata kõik. Nad olid omavahel juba lahus, kui meie kohtusime.

Millal eelmine naine suri, hiljuti? Ja tegu lausa tema laste emaga?
Lähedase inimese lahkumist leinatakse ju ikka, kui sõpragi, see on ju loomulik.
Miks sa arvad, et ta “armastab kedagi teist”?
Saa üle oma ebakindlusest, las inimene tunneb oma täiesti loomulikke tundeid.

+13
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.10 08:38; 29.10 13:00; 28.01 08:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jeerum küll. Armastus ei ole selline asi, mis mahub ainult ühte ämbrisse.

Muidugi mees leinab oma vana armastust. Mitmendal ringil olevad inimesed peaksid eriti aru saama, kuidas elu võib muutuda ja kuidas ka armastus uuesti võib areneda. Muidugi on mees oma eksi armastanud, muidu ta ju poleks tema eks. Kui keegi sureb, siis ongju kombeks ka, et meenutatakse pigem head selle inimese kohta kui halbu asju. Aga millegipärast oli see inimene siiski sinu mehe eks…

Ma hoopis oleks mehele toeks ja laseks tal vabalt rääkida, mis oli ja mis tunded tal leina käigus tekkivad. Võta oma meest nagu ta on – see ongi muideks armastus, et aktsepteeritakse teist inimest sellisena nagu ta on, tema mineviku ja pagasiga. Ma kujutan ette, et sellel surnud eksil on tegelikult väga suur roll mängida, miks on mees selline isiksus nagu ta just on. Peaksid olema naisele tänulik.

Teine asi on muidugi kui mees kapseldub ja sind eemale tõrjub… Siis on tõesti raske teie suhet elus hoida.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasegi leinata. Sa tundud sama egoist nagu mu oma mees hetkel.
Mul suri ema kaks kuud tagasi ära. Ei olnud meil teab mis head suhted aga ta oli ikkagi mu ema ja kurb on. Mida aega edasi, seda enam ma kurbust tunnen. Alguses oli isegi nagu kergem.

Mees aga ei mõista, miks ma koguaeg nii morn, tujutu olen ja miks ma ometi seksida ei taha…
Tema jaoks läheb jah argipäev edasi aga mul on vaja harjuda selle uue reaalsusega.

Lein võib kesta mõnel inimesel lausa aastaid. Eriti, kui alguses seda alla suruda.

Ma ka peaaegu iga päev küpsetan ema retseptiraamatust asju. Ma tahan teda niimoodi mälestada ja seda head meelde tuletada ja nagu ka austada teda läbi selle.

+19
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.10 09:43; 29.10 10:10; 29.10 16:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See eks suri peale lahkuminekut jah. Neil ka ei olnud omavahel lapsi. Ma saan aru, misasi on lein. Mõistan leina küll, aga  nad olid juba aastaid lahus ja nüüd muudkui kestab ja kestab see lein. 3 kuud praeguseks. Ausalt, see segab elu. Võib-olla, et olengi egoist. Nende elu on juba 15 aastat olnud eraldi, enne seda oli pikk suhe, seda küll. Nooruse armastus ja ilusad ajad. Esimene armastus. Ja minu osaks on nüüd siis muudkui kuulata laule ajast mil nad olid koos, mille järgi tantsisid jne. Kolmas inimene on väga tugevalt suhtes ja teha ka midagi ei saa, sest kuidas ma aru ei saa, et inimene suri ju ära?

+13
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 28.10 22:41; 29.10 10:04; 29.10 12:02; 29.10 12:07; 29.10 12:47; 29.10 12:49; 29.10 17:23; 30.10 21:09; 30.10 21:24; 30.10 22:07; 30.10 22:22; 30.10 22:38; 31.10 14:43; 31.10 18:51; 28.01 01:42; 28.01 02:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja minu osaks on nüüd siis muudkui kuulata laule ajast mil nad olid koos, mille järgi tantsisid jne. Kolmas inimene on väga tugevalt suhtes ja teha ka midagi ei saa, sest kuidas ma aru ei saa, et inimene suri ju ära?

Aga ütle elukaaslasele ilusti, et jah sa saad aru tema valust aga kas ta palun võik siis kuulata neid laule klappidest või siis, kui sind kodus pole.

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.10 09:43; 29.10 10:10; 29.10 16:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

3 kuud praeguseks. Ausalt, see segab elu. Võib-olla, et olengi egoist. Nende elu on juba 15 aastat olnud eraldi, enne seda oli pikk suhe, seda küll. Nooruse armastus ja ilusad ajad. Esimene armastus.

3 kuud?

Ma teemaalgatust lugedes arvasin, et jutt käib vähemalt aastast.

Oled jah egoist. Inimene, kes on kaotanud kõige tähtsama inimese oma elust, nii kiirelt ei parane. Neid ühiseid lugusid muidugi sinu ees kuulata pole ilus.

+14
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.10 11:08; 29.10 12:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on leina kinni jäänud. Tassi pereteraapiasse, kui vähegi kannatab. Te pole selle murega ainuke paar, tegelikult on see päris tavaline, kui ühe ekspartner on lahkunud. Pead ise ka konkreetsemalt signaliseerima, et mõistad, et tal on elus olnud oluline kaotus aga sa ei pea taluma seda, et keegi kolmas – olgu elus või mitte – teie kui paari vahel on.

Aga milleks? Okei, ei oska öelda mis on tõde, teema võib vabalt olla ka väljamõeldis.

Aga nii – mina olen nii arusaanud, et mingi inimesed kasutavad teisi ära eelmisest suhtest üle saamiseks, noh et mitte olla üksi. Kui suhtest ollakse üle saanud, siis jäetakse see praegune kaaslane kohe maha kui leitakse see õige. Nö nagu nutupadjast tahetakse kohe lahti saada.

Ma arvan, et siin teemas ka, kui see elukaaslane saab oma leinast üle, siis leiab kellegi uue hoopis ja hakkab temaga koos elama. Ma pakun, et sellest suhtest asja ei saa.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.10 11:11; 29.10 12:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et see lein on samasugune nagu see oleks ükskõik mis lähedase suhtes. Sina oled haigelt armukade.

 

Mitte mees ei armasta teist vaid sina ei armasta mees vaid tahad teda omada.

+2
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et kui mu esimese lapse isa sureks, siis ma oleksin ka kurb, kuigi läksime lahku 22 a tagasi. Ja kuigi ma pärast lahkuminekut olin tema peale vihane aastaid.

Iseasi, et minu mees ei peaks seda kurbust küll enda kaela saama, tema pole ju selles ei süüdlane ega osaline. St muidugi ma ütleksin talle, et ma olen kurb, aga ma ei laseks sellel kurbusel kogu meie ühist elu varjutada.

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind häiriks ka. 15 aastat lahus olnud, lapsi omavahel pole ja nüüd mu elukaaslane leinaks seda naist nagu ootamatult lahkunud abikaasat. Kas nad olid lähedased nendel lahus oldud aastatel? Mina olen oma eksabikaasast lahus 12 aastat, ühine laps ja oleks kahju küll, kui sureks, kuid armastan oma praegust meest. Nii oleks ju normaalne peale lahkuminekut ka uuele kaaslasele lasta muusikat, mis eelmises suhtes oli oluline, käia samades kohtades jms. Seda ei tehta ju. Kui kaua teie koos olete olnud?

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

3 kuud praeguseks. Ausalt, see segab elu. Võib-olla, et olengi egoist. Nende elu on juba 15 aastat olnud eraldi, enne seda oli pikk suhe, seda küll. Nooruse armastus ja ilusad ajad. Esimene armastus.

3 kuud?

Ma teemaalgatust lugedes arvasin, et jutt käib vähemalt aastast.

Oled jah egoist. Inimene, kes on kaotanud kõige tähtsama inimese oma elust, nii kiirelt ei parane. Neid ühiseid lugusid muidugi sinu ees kuulata pole ilus.

Kaotanud kõige tähtsama inimese oma elust? Päriselt? Mis nad siis üldse lahku läksid, kui kõige tähtsam inimene elus?

+17
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 28.10 22:41; 29.10 10:04; 29.10 12:02; 29.10 12:07; 29.10 12:47; 29.10 12:49; 29.10 17:23; 30.10 21:09; 30.10 21:24; 30.10 22:07; 30.10 22:22; 30.10 22:38; 31.10 14:43; 31.10 18:51; 28.01 01:42; 28.01 02:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind häiriks ka. 15 aastat lahus olnud, lapsi omavahel pole ja nüüd mu elukaaslane leinaks seda naist nagu ootamatult lahkunud abikaasat. Kas nad olid lähedased nendel lahus oldud aastatel? Mina olen oma eksabikaasast lahus 12 aastat, ühine laps ja oleks kahju küll, kui sureks, kuid armastan oma praegust meest. Nii oleks ju normaalne peale lahkuminekut ka uuele kaaslasele lasta muusikat, mis eelmises suhtes oli oluline, käia samades kohtades jms. Seda ei tehta ju. Kui kaua teie koos olete olnud?

8 aastat koos. Ma arvasin, et meil on hea suhe. Praeguseks on mees nagu ära vahetatud kellegi vastu, keda ma üldse ei tunne. Nagu ära vahetatud inimene, võõras. Halb on elada võõraga. Tahaksin seda varasemat suhet tagasi. Aga ma ei tea, kas enam saan.

Imelik on mõelda, et kui nüüd läheme lahku, siis põhjuseks on eksi taga nutmine.

Ise olen seda meelt, et kurbus on loomulik, aga minu elukaaslane on muutnud selle leina enda elu sisuks. Ei pea seda õigeks. Ta ise leiab, et tal on täielik õigus leinata ja mina peaksin teda mõistma. Aga ma ei mõista.

+16
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 28.10 22:41; 29.10 10:04; 29.10 12:02; 29.10 12:07; 29.10 12:47; 29.10 12:49; 29.10 17:23; 30.10 21:09; 30.10 21:24; 30.10 22:07; 30.10 22:22; 30.10 22:38; 31.10 14:43; 31.10 18:51; 28.01 01:42; 28.01 02:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind häiriks ka. 15 aastat lahus olnud, lapsi omavahel pole ja nüüd mu elukaaslane leinaks seda naist nagu ootamatult lahkunud abikaasat. Kas nad olid lähedased nendel lahus oldud aastatel? Mina olen oma eksabikaasast lahus 12 aastat, ühine laps ja oleks kahju küll, kui sureks, kuid armastan oma praegust meest. Nii oleks ju normaalne peale lahkuminekut ka uuele kaaslasele lasta muusikat, mis eelmises suhtes oli oluline, käia samades kohtades jms. Seda ei tehta ju. Kui kaua teie koos olete olnud?

8 aastat koos. Ma arvasin, et meil on hea suhe. Praeguseks on mees nagu ära vahetatud kellegi vastu, keda ma üldse ei tunne. Nagu ära vahetatud inimene, võõras. Halb on elada võõraga. Tahaksin seda varasemat suhet tagasi. Aga ma ei tea, kas enam saan.

Imelik on mõelda, et kui nüüd läheme lahku, siis põhjuseks on eksi taga nutmine.

Ise olen seda meelt, et kurbus on loomulik, aga minu elukaaslane on muutnud selle leina enda elu sisuks. Ei pea seda õigeks. Ta ise leiab, et tal on täielik õigus leinata ja mina peaksin teda mõistma. Aga ma ei mõista.

siis on ikkagi väljamõeldud teema jah

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.10 11:11; 29.10 12:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaotanud kõige tähtsama inimese oma elust? Päriselt? Mis nad siis üldse lahku läksid, kui kõige tähtsam inimene elus?

Lahku minnakse teatud põhjustel. Lahkuminek ometi ei pea tähendama, et sa teda ei armasta. Need asjad pole omavahel seotud.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.10 11:08; 29.10 12:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaotanud kõige tähtsama inimese oma elust? Päriselt? Mis nad siis üldse lahku läksid, kui kõige tähtsam inimene elus?

Lahku minnakse teatud põhjustel. Lahkuminek ometi ei pea tähendama, et sa teda ei armasta. Need asjad pole omavahel seotud.

Jah, aga see tähendaks ühtlasi ka seda, et kogu minu senine suhe on olnud rajatud valele. Kahjuks.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 28.10 22:41; 29.10 10:04; 29.10 12:02; 29.10 12:07; 29.10 12:47; 29.10 12:49; 29.10 17:23; 30.10 21:09; 30.10 21:24; 30.10 22:07; 30.10 22:22; 30.10 22:38; 31.10 14:43; 31.10 18:51; 28.01 01:42; 28.01 02:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>

</p>

Mind häiriks ka. 15 aastat lahus olnud, lapsi omavahel pole ja nüüd mu elukaaslane leinaks seda naist nagu ootamatult lahkunud abikaasat. Kas nad olid lähedased nendel lahus oldud aastatel? Mina olen oma eksabikaasast lahus 12 aastat, ühine laps ja oleks kahju küll, kui sureks, kuid armastan oma praegust meest. Nii oleks ju normaalne peale lahkuminekut ka uuele kaaslasele lasta muusikat, mis eelmises suhtes oli oluline, käia samades kohtades jms. Seda ei tehta ju. Kui kaua teie koos olete olnud?

8 aastat koos. Ma arvasin, et meil on hea suhe. Praeguseks on mees nagu ära vahetatud kellegi vastu, keda ma üldse ei tunne. Nagu ära vahetatud inimene, võõras. Halb on elada võõraga. Tahaksin seda varasemat suhet tagasi. Aga ma ei tea, kas enam saan.

Imelik on mõelda, et kui nüüd läheme lahku, siis põhjuseks on eksi taga nutmine.

Ise olen seda meelt, et kurbus on loomulik, aga minu elukaaslane on muutnud selle leina enda elu sisuks. Ei pea seda õigeks. Ta ise leiab, et tal on täielik õigus leinata ja mina peaksin teda mõistma. Aga ma ei mõista.

<p style=”text-align: left;”>siis on ikkagi väljamõeldud teema jah

Vot seda tahaks ka teada, et mis toimub inimese peas, kes arvab, et teemad on välja mõeldud? Miks üldse peaks viitsima midagi sellist välja mõelda? Ma ei tea, äkki mul on fantaasiavaesus, aga miks mõelda midagi sellist välja? Kas on raske uskuda, et jah, päriselt on ka selliseid asju elus.</p>

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 28.10 22:41; 29.10 10:04; 29.10 12:02; 29.10 12:07; 29.10 12:47; 29.10 12:49; 29.10 17:23; 30.10 21:09; 30.10 21:24; 30.10 22:07; 30.10 22:22; 30.10 22:38; 31.10 14:43; 31.10 18:51; 28.01 01:42; 28.01 02:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen muide ka ühte sellist varianti oma elus kohanud. Ühel heal sõbrannal oli selline boyfriend (no 50+ mõlemad) – eelmised elud, lapsed suured jms. Ja siis mehel suri ekskaasa ära, mis muutus järsku mingiks draamaks. Täiesti sürr, sõbranna lõpetaski selle suhte ära.

Sellest on juba üsna mitu aastat möödas, koperdasid sama mehe otsa äkki?

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas on raske uskuda, et jah, päriselt on ka selliseid asju elus.

Raske jah, sest kirjeldatud pole päris tavaeluline olukord.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.10 08:38; 29.10 13:00; 28.01 08:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kuulge. See kõik  ei ole absoluutselt ok. Võib tunda kahjutunnet või isegi leina, aga enamik sellest peaks juba lahutusega läbi tehtud olema. Uue kaaslase ees on ikka äärmiselt ebaviisakas kuude kaupa heietada ja mingeid laule lasta. Tükk vanainimest veel, mitte mingi teismeline.

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

3 kuud oleks kalli lähedase kaotamisel küll väga lühike leinaaeg. Tegelikult on ka kunagi tähtis olnud kaaslase kaotamise puhul 3 kuud lühike aeg, et täielikult üle saada.

Samas demonstratiivselt mingeid laulukesi teise ees lasta tundub ka mingit moodi psühhoterror ja manipuleerimine. Tahab mingit tähelepanu või on sinust kõrini ja tahab sust lahti saada. Mehe poolt selline käitumine ka igatahes päris normaalne pole.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa tahad teada, mis toimub ja kas su mehel sinust sooja või külma on, siis ela võimalikult palju oma elu ja tegele oma asjadega, mulle tundub selline heietamine demonstratiivsena ja kui sa sellega kaasa lähed, ta ei väsigi ära, jääbki ketrama seda jama. Ma küll ei kujuta ette, et olen ise uues suhtes ja eks peaks surema ja ma nutan teda kuude viisi taga. Selles elus on ikka nii, et ole sa kellega tahad koos aga kõik inimesed on surelikud ja need kes jäid elama, peavad edasi elama, kas tahta seda või mitte. Kui aga oma masenduses end edasi marineerida võib sellest mingi pikaajalise depreka saada, see ei tähenda, et peavad näpud püsti olema või midagi aga tuleb ära leinata ja edasi elada, muidu ei tulegi endal mingit elu.

Leia võimalikult palju tegevust endale, ole temaga võimalikult vähe koos, vaata kas ta hakkab tahtma oma leinast jälle tagasi tulla või kavatsebki sinna jääda. Naiste suur probleem on kõige koguaeg enda peale võtmine – aitamine, meeletu poputamine, teenindamine, koos leinamine, jne. Ma saaks veel aru, kui surnud oleks ema, isa, õde, vend, lähedane sõber aga eksi nii taga nutta – sry see pole normaalne. Pealegi pole sinu kohustus hommikust õhtuni tema kätt hoida, elu tahab elamist, muidu polegi sellel elul ju mõtet. Ega sa tema eest leinata nii ehk naa ei saa.

Sellisel moel saad sina end pisut distantseerida ja sul hakkab kergem ja ta peaks ka lõpuks aru saama, et tegelema peaks elavate inimestega ja kui ta sellest aru ei saa, siis polegi teha midagi, kui ülejäänud elu ei taha kellegi leina ja deprekaga tegeleda. Esmalt peab inimene siin elus ikka enda eest hoolitsema, sest ilmselgelt teeb see olukord sulle haiget ja sa ei pea seda taluma.

+16
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.10 16:23; 29.10 18:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No teemaalgataja ju kirjutas, et tegemist oli eluarmastusega. Esimese suure armastusega.
Kes seda kogenud on, ei saa ilmselt kunagi üle.
Järelikult siis TA elukaaslane on sellest rääkinud, kui tähtis see naine ta jaoks oli.
Kurb muidugi, et teemaalagata nüüd nii tunneb ja tegelikult on mehe käitumine inetu, kui ta teebki seda demostratiivselt ja praeguse naise närvi ajamiseks.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.10 09:43; 29.10 10:10; 29.10 16:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No teemaalgataja ju kirjutas, et tegemist oli eluarmastusega. Esimese suure armastusega.

Kes seda kogenud on, ei saa ilmselt kunagi üle.

Järelikult siis TA elukaaslane on sellest rääkinud, kui tähtis see naine ta jaoks oli.

Kurb muidugi, et teemaalagata nüüd nii tunneb ja tegelikult on mehe käitumine inetu, kui ta teebki seda demostratiivselt ja praeguse naise närvi ajamiseks.

Ma kirjutasin, et tegu oli esimese armastusega. Oleks mulle öeldud, et see teine naine on üks ja ainus eluarmastus, siis ma ei oleks sinna suhtesse läinudki üldse. Üldiselt ma ei ole enda armastustega elus edetabelit pidanud. Mul on kolmas pikk suhe praegu. Minu loogika kohaselt, kui on eluarmastus, siis ei minda lahku, või siis vähemasti ei minda uude suhtesse armusõnu loopides.

Ja ma ei usu, et mu mees seda demonstratiivselt teeb, ta tõesti leinabki südamest ja ootab, et mina teda mõistaks.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 28.10 22:41; 29.10 10:04; 29.10 12:02; 29.10 12:07; 29.10 12:47; 29.10 12:49; 29.10 17:23; 30.10 21:09; 30.10 21:24; 30.10 22:07; 30.10 22:22; 30.10 22:38; 31.10 14:43; 31.10 18:51; 28.01 01:42; 28.01 02:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA, sa lase südamerahuga need “sa oled haigelt armukade” kommentaarid ühest kõrvast (silmast) sisse ja teisest välja. Ma julgen öelda, et sinu reaktsioon sellises olukorras on täiesti normaalne. Me mitte keegi ei soovi olla suhtes, kus me oleme oma kaaslaste jaoks kellegi kolmanda kõrval vähemolulised. Oma kaaslast tuleb kaotuste juures toetada, kuid hetkel elab mees võltskaotusega – sina pole ju tema elust kuhugi kadunud, ometigi leinab ta justkui lahkunud armastust. Seega on mehe fookus paigast ning nagu ennist ütlesin, on mõistlik pereteraapiasse minna.

+23
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.10 01:06; 29.10 17:23; 01.11 00:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik taandubki pigem sellele, millist elu teemaalgataja endale soovib, alati on valik, kuidas elada soovitakse. Minu arvates on absoluutselt ebaõiglane teha haiget oma kaaslasele sellega, et sellisel moel leinata mingit eelmist elukaaslast nagu elu oleks seisma jäänud tema surmaga. Arvestada võiks muidugi sellega, et kui härra ühel päeval enam leinata ei viitsi ja tahab inimese moodi elama hakata, kas siis peaks praegune kaaslane vajutama mingit võlunuppu ja kõik unustama? Paraku elu nii ei käi, kahjuks. Kui sind kord on teisejärguliseks peetud ja sa sellest aru saad on ikka väga raske selle inimese kõrval jätkata.

+18
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.10 16:23; 29.10 18:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma isegi vist ei teaks kui mu esimene armastus sureks sest igasugune kontakt puudub. Samuti on kustunud kõik mingid ilusad hetked vms, rääkimata ühistest lauludest jms.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 53 )


Esileht Pereelu ja suhted Mu elukaaslane armastab teist..