Esileht Koolilaps Mu laps haiseb

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: Mu laps haiseb

Postitas:

Mina pole veel haisvat kõõma kohanud, mu meelest ketendav nahk ka ei haise (kui just higi seal pole). Kui lõhn ikka väga tugev on, siis arvan, et põhjuseks on ikka ainevahetushäire (kui pesematus pole). Nii et räägiks arstiga. Aga nahaprobleemide puhul arvasin, et inimesed kasutavad sebamedi või muud eriliselt tundlike sarja. Võib olla küll, et toitumisega saab asja parandada, aga siis peaks ju ikka teadma, mida süüa ja mida mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No praeguse seisuga ei saa iga päev pesta, isegi kreemitamisega pole see hea. Ilma pesuvahendita kohe kindlasti mitte, vähemalt mitte suvel, kui laps mööda porilompe ja liivakaste käib. Igapäevast shampoonitamist ei kiideta niikuinii heaks, eriti lapse puhul. Ma tahaks ikka probleemist lahti saada, mitte ainult ära peita. Eks me vaatame, mis talvel teha annab.[/tsitaat]
oot,oot. kas ma sain öieti aru: et kui sa pesuvahendiga last pesta ei saa, siis jätad parem üldse pesemata?
see shampoonijutt käis täiskasvanu kohta. mul on rasvased juuksed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.08 00:13; 01.09 06:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

oot,oot. kas ma sain öieti aru: et kui sa pesuvahendiga last pesta ei saa, siis jätad parem üldse pesemata?
see shampoonijutt käis täiskasvanu kohta. mul on rasvased juuksed.[/tsitaat]

No vesi on see, mis eelkõige nahka kuivatab, aga ainult veega pesemisest on vähe. Meil on ka Linola pesuvahend, aga laps kasutab enamasti meeste oma. Peseb end ise, nii et eriti kontrollida ei saa. Iseenesest nahk ei haise, ilmselt ikka juuksed. Mõnikord tõesti lobistab ka ainult veega, aga sellest pole eriti kasu, ainult rätik jääb \”poriseks\”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 28.08 12:46; 28.08 13:06; 28.08 13:14; 28.08 15:40; 29.08 13:29; 29.08 14:02; 29.08 15:02; 29.08 15:41; 29.08 16:12; 30.08 08:44; 01.09 12:08; 02.09 17:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu poeg oli suht sama murega ja selgus, et lisaks atoopilisele nahale oli peas nö märg kõõmane laik. selle jaoks oli spetsiaalne shampoon, kallis ( 20 eurot) kui seda läks tõesti imevähe, pidi peas hoidma ja siis loputama. Pesime iga päev. Toitumissedel tuli ka üle vaadata, nahaarst andis paberil ilusti nimekirja mida vältida. Ja aitas! Nüüd ostan aegajalt ikka seda shampooni ja siis poeg peseb pead , kuna nüüd teismelisena on nagunii toidusedel kaootilisem ja ebatervislikum. Vahepeal kontrollin pead, kas laik on suurenenud. Kusjuures juuste sees see laik on roosa ja olemas koguaeg, kuid haiguse ägenedes oli pool pead sellist kõõma ja haisu täis.
ja muidugi pesemist peab tegema ka kuiva nahaga. Spets asjadega ainult. Alguses läheb väga palju raha, kuid tegelikult on need tõhusad ka. Aga muidugi kindlasti hea nahaarst õpetab, juhendab ja ravib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Tavahind on tal miskine 4,60[/tsitaat]

Ja see on mõne meelest nii kallis, et hind võtab pahviks? Ma kasutan ¨ampoone, mille hind on 30…40 eurot. Poe¨ampoonid lihtsalt ei sobi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.09 20:54; 01.09 20:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja lõpetage igasugu toidupoe kosmeetika kasutamine, nahk ja juuksed on ikka midagi paremat väärt kui silikoonid ja parabeenid. Eriti lapsel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.09 20:54; 01.09 20:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Atoopikust laps peseb adidase du¨igeeliga pead?
Palun hoolitse oma lapse eest paremini!
Käi palun apteegis ja ökopoes, osta lapsele midagi mahedat pesemiseks, nt kasvõi tõrva¨ampooni. Ka soodaga saab pead pesta, leivaga, munaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga voodipesu ja padi? Nende materjal, pesemiseks kasutatavad vahendid ja pesemissagedus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Atoopikust laps peseb adidase du¨igeeliga pead?
Palun hoolitse oma lapse eest paremini!
Käi palun apteegis ja ökopoes, osta lapsele midagi mahedat pesemiseks, nt kasvõi tõrva¨ampooni. Ka soodaga saab pead pesta, leivaga, munaga. [/tsitaat]

Ära paanitse, kõik on arstiga läbi räägitud, ja nagu ütlesin, laps ise valib, millega pesta tahab, peseb ka spetsiaalsete vahenditega, kui need parasjagu olemas on. Arst on öeldu, et juukseid võib pesta muude vahenditega, kõõma pole ja peanahk pole kuiv. Ja nagu ma ütlesin, siis hetkel peseb, kuna tahab, sest sellel on \”meestelõhn\”, on kasutanud ka kõikvõimalikke öko- ja apteegikraami ja mingit vahet ei ole, seega ei näe põhjust 10 korda rohkem maksta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 28.08 12:46; 28.08 13:06; 28.08 13:14; 28.08 15:40; 29.08 13:29; 29.08 14:02; 29.08 15:02; 29.08 15:41; 29.08 16:12; 30.08 08:44; 01.09 12:08; 02.09 17:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On inimesi, kelle nahka ärritavad tavalistes du¨igeelides-¨ampoonides kasutatavad sulfaadid (tähis koostisainete loetelus: SLS, ALS, ALES). Tegu on ääretult tugeva pesuainega, mille eesmärk on tekitada ohtralt vahtu. On inimesi, kellel sulfaadid tekitavad lausa haavandeid, rääkimata lööbest või nahaketendusest ning kuivast nahast.

Abiks on sulfaadivabad pesuvahendid. Nt ökopoodide valikust Sante tooted – nii du¨igeelid kui ¨ampoonid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )


Esileht Koolilaps Mu laps haiseb

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.