Esileht Pereelu ja suhted Mu mees ei jaksa mind endale lubada

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )

Teema: Mu mees ei jaksa mind endale lubada

Postitas:
Kägu

Oh, eile teatas mees, et tal tekib üha enam tunne, et ta ei jaksa mind (ega meie tulevast last) endale lubada… Grr, kas naine ja laps on tõesti asjad, mida endale lubatakse? Ma saaksin aru, kui jutt käiks mingist reisist vms. Aga ma panustan majapidamisse sama palju kui tema, oma väljaskäimised maksan ise… Ja siis tuli argument, et millal ma väljas käies viimati maksin. Me käime väljas söömas võib-olla kord kuus, vahel ka kaks ja see 10 eurot eine eest pole ju tõesti palju. Oleks ta öelnud, oleksin ma võinud seda ise ka maksta. Ma lihtsalt ei suuda uskuda, et naine ja laps on asjad, mida endale \”lubatakse\”.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Mu mees ei jaksa mind endale lubada

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oh, eile teatas mees, et tal tekib üha enam tunne, et ta ei jaksa mind (ega meie tulevast last) endale lubada… Grr, kas naine ja laps on tõesti asjad, mida endale lubatakse? Ma saaksin aru, kui jutt käiks mingist reisist vms. Aga ma panustan majapidamisse sama palju kui tema, oma väljaskäimised maksan ise… Ja siis tuli argument, et millal ma väljas käies viimati maksin. Me käime väljas söömas võib-olla kord kuus, vahel ka kaks ja see 10 eurot eine eest pole ju tõesti palju. Oleks ta öelnud, oleksin ma võinud seda ise ka maksta. Ma lihtsalt ei suuda uskuda, et naine ja laps on asjad, mida endale \”lubatakse\”. [/tsitaat]

rott ja mühakas mees!

Please wait...
Postitas:
Kägu

naine ja laps on mehele kallis harrastus

Please wait...
Postitas:
Kägu

seda olen alati arvanud, et rottidega ei ole mõtet peret luuaa. Lihtsalt ei ole õtet oma aega ja närve raisata selliste meeste peale. Noh, maksad ise oma väljaskimised küll kinni, kuid siis tekivad mingid muud asjad, mida ta sulle ette hakkab heitma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

enne selle mehega abiellumist ja raesdaks jäämist ikka arutasite oma tulevast elukorraldust? tundub, et mitte. nüüd on viimane aeg üks tõsine vestlus maha pidada.
loomulikult on naise ja lapse ülevalpidamine kulukas. tundub, et sa pole ka mingi müürilill, kellel mingeid nõudmisi pole.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Seda, et ta naist endale lubada ei saa…oleks ta pidanud tõesti enne lapsetegu endale teadmiseks võtma, enne abiellumist lausa. Nüüd on juba tiba hilja, kas pole?!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma südamest loodan, et sa veel rase pole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Missugune ihnur mees, sellise juurest laseks koheselt jalga. Muidu hakkad tulevikus mähkmete tsekke ka alles hoidma ja neid tõendama talle, milleks üldse lapsel mähkmeid vaja on, s…gu marlisse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

jube! Aga kas põhjus pole hoopis milleskis muus tegelikult?
Minul kogemus kus ka mees hakkas sellist juttu ajama, et üksi oleks palju kergem…maksan alimente ja korras. Põhjus oli muidugi lihtne-teine naine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et su mees on lihtsalt paanikas. Ta nähtavasti kalkuleerib korralikult ja leiab, et ta üksi ei jaksa toita 3 inimest, maksta maksud jne. Samas võib tal olla hirm, et kui laps sünnib, jääb tema tahaplaanile. Või on ta palk nii palju langenud, et peab sente lugema. Variante on mitu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]enne selle mehega abiellumist ja raesdaks jäämist ikka arutasite oma tulevast elukorraldust? tundub, et mitte. nüüd on viimane aeg üks tõsine vestlus maha pidada.
loomulikult on naise ja lapse ülevalpidamine kulukas. tundub, et sa pole ka mingi müürilill, kellel mingeid nõudmisi pole.[/tsitaat]

suht kindel, et abielu ei ole ega tule ning tavapäraselt on mehe jaoks tegemist seksisuhtega, aga naine kujutab juba ette, et nad on perekond.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Meil oli mingil määral planeeritud rasedus, samuti olime kokkukolimisest juba enne rasedust rääkinud. Ning ta ei toidagi ju pere üksi, meil on proportsionaalse panustamise põhimõte kehtinud – kumb teenib rohkem, panustab rohkem ka majapidamisse (viimased paar kuud olen see mina olnud). Jah, ma tõepoolest olen praegu vanemapuhkusel, kuid sissetulek ju säilib. Ja ka sellises olukorras olen ma miski, mida endale \”lubada\”?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tundub, et teil puudub ülevaade teie ühisest majanduslikust olukorrast. Kas te teate üksteise palganumbreid? Ühiseid kulusid nt. üür, kindlustused, telefon, kaabel, söök, muu?
Kui näiteks ühine eelarve pole paika pandud ja sissetulekud läbipaistmatud, siis tekitab see kindlasti vahel meeleheitliku olukorda, sest ühes päevas elamisega ei saa tuleviku planeerida. Ma arvan, et see lause oli lihtsalt pool meeleheitlik piiksatus, et peaksite kulusid koomale tômbama.

Please wait...
Postitas:
RebaseMaie

[tsitaat]Meil oli mingil määral planeeritud rasedus, samuti olime kokkukolimisest juba enne rasedust rääkinud. [/tsitaat]

Päris hea, juba enne rasedust olite isegi arutanud, et ühel päeval võiks koos elada. 😀 Humoorikas oleks muidugi, kui teil oleks \”mingil määral planeeritud rasedus\” (mille tulemusel sa oled nüüd siis ilmselt \”natuke rase\”), aga nüüd leiaksite, et mis seal ikka kokku kolida, saab ju eraldi ka elada. Üldiselt kui \”mingil määral rasedust planeeritakse\”, arutatakse seda ka, kust täpselt lapse jaoks raha hakkab tulema, kui emapalk läbi on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma arvan muidu ka, et see oli mehel hetkeline paanika lihtsalt – ta tunneb vastutust pere majandusliku poole eest, sest paratamatult kaasnevad lapsega teatud kulutused. Võimalik ka, et mingi aja jooksul pärast vanemahüvitist ei saa sa veel tööle minna, siis on kõik kulud tema kanda jne. Võibolla on isegi paar korda kuus väljaskäimine tema jaoks liigne kulutamine, ehk tahaks ta pigem tagavara korjata selleks ajaks, kui laps on sündinud?
Teemast mööda, aga järjest rohkem hakkab mulle närvidele käima siinne vähem teenivate meeste \”rottideks\” tituleerimine. Õpetajad, politseinikud, päästetöötajad, teadlased -rotid puha, kui ei saa kõike lubada, mida naine tahab, eks?
Ja mismoodi sa üldse vanemapuhkusel oled, kui laps veel sündinud pole?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Meil oli mingil määral planeeritud rasedus, samuti olime kokkukolimisest juba enne rasedust rääkinud. Ning ta ei toidagi ju pere üksi, meil on proportsionaalse panustamise põhimõte kehtinud – kumb teenib rohkem, panustab rohkem ka majapidamisse (viimased paar kuud olen see mina olnud). Jah, ma tõepoolest olen praegu vanemapuhkusel, kuid sissetulek ju säilib. Ja ka sellises olukorras olen ma miski, mida endale \”lubada\”?[/tsitaat]

muu jutu sees rääkisite, et võiks nagu kunagi kokku kolida ja kunagi oleks troe laps saada. sina kohe järeldasi, et nüüd võib rasedaks jääda ja ennast koos lapsega mehele pähe määrida ja ongi õnnelik perekond valmis.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Väljendasin end ekslikult – minu jaoks on tegu ühe asjaga, kui ma olen raseudspuhkusel, mis läheb üle vanemapuhkuseks. Mu töökoha pärast ei tasu muretseda, saan seda edukalt ka kodust teha, kasvõi poole koormusega. Praegugi olen pisikese koormusega tööl ja hommikukohvi kõrvale nokitsen tööd teha. See jääb nii ka sel ajal kui laps on sündinud.

Mingil määral planeeritud rasedus tähendab, et me otsustasime mitte rasedust ära hoida, aga me ei planeerinud last ka nüüd otseselt kohe saada. Nii see kui kokku kolimine olid tema poolt välja käidud ideed, mistõttu oleks väär kogu seda rasedust minu plaanina serveerida.

Ja ta käib ju üksinda, ilma minuta ka väljas ja kulutab selle peale tõenäoliselt rohkemgi. Ja ma ju tõesti jaksaksin selle 10-15 eurot kuus ka enda taskust ilma probleemita maksta.

Noh, igal juhul, kuna mul pole kavatsustki selliste asjaolude juures taolist suhtumist taluda, pakin ma asjad ja lähen ära. Tundub, et säärane suhtumine on permanentne ja kuigi ta on olnud omamoodi väga tubli, ei sobi me siiski päriselt kokku elama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

üks tuttav mees heitis ette naisele, et too endale kaks korda aastas huulepulga ostab ja tema peab suitsule kuluvat raha vähendama raske maj.olukorra tõttu. ise teenis naisest kaks korda vähem, aga sõi 4 korda rohkem. kodutöödesse aga ei panustanud üldse.
mõni ikka on eriliselt nõme.

Please wait...
Postitas:
Kägu

nojah, selline mees on ju ehe kooner. need on ikka kõige hullemad juhtumid üldse, mille otsa annab komistada. pakun, et ta leiab lahkuminekus veel täiendava (sinule kuluva raha) kokkuhoiukoha ka selles, et lapsele elatist ei hakka maksma.

võib tunduda küünilise ja nõmeda stambina, aga abielu kui selline pole niisama välja mõeldud. see on selleks, et lapsed ei sünniks suvaliste seksipartnerite perre ja vanemad kasvõi veidikenegi leiaksid oma elus arutelukoha teemal \”ühine perekond\”. jah, ilma selle mõttetu paberita saab ka fundamentaalseid asju selgeks rääkida, aga nagu elu näitab, enamus loodavad vaid teise headele külgedele. ja see teemaalgatus on nagu rusikas silmaauku sel teemal.

ainus soovitus. palun ära tee järgmist last sellisega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ehk on tõesti kooner, aga ei tea ju kuidas sina ise käitud. Võibolla nõuad ka mõttetuid kulusid – a la emmaljunga vankrid, uhiuued firmapoest ostetud mähkimislauad ja muud imevidinad. Mõned noored emad lähevad veidi segaseks ja tõsimeeli usuvad et nende beebi tulevast elu mõjutab see, kui kallis vannis teda on pestud, või kui uhke on tema vanker olnud. Kui mees vaatab et iga viimnegi teenitud sent läheb sellesse lapseootuse \”hundikurku\”, siis võib tõesti tekkida kerge ahistatuse tunne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pigem on mees paanikas majandusliku vastutuse kasvamise tõttu, pole põhjust igast sõnast kinni haarata ja ennast üles kütta. Peaksite rahulikult arutama neid teemasid. Harjumine elukorralduste järskude ja pöördumatute muudatustega (kokkukolimine, rasedus, ja oh õudust, lapse sünd) vajab siiski natuke aega ja arusaadav, kui teil kõik on nii kiiresti tulnud, ei ole mõeldavgi, et olete 100% harjunud. Mees võib ka hirmu tunda, mis veel edaspidi saama hakkab, kuidas maj. toime tulete, ehk kuidas tema teie ülevalpidamisega hakkama saab.
Püüdke üksteisele ikka toeks olla, kui temal on raske ja kahtlused, \”ei tea, kas jaksan sind endale lubada\”, siis skandaali ja lahutamise asemel tark naine toetab ja julgustab meest- küll me hakkama saame, meil on koos nii tore, varsti sünnib laps ja ma armastan sind.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kuulge, aga mina tean ka üht meest, kes paanitseb pampersite hindade üle. kontrollib lisaks tsekkidele, mida naine püüdlikult iga kord mehele demonstreerib ka internetipangast konto väljaminekuid. mäletan nende pere skandaale küll ja rohkem. üks oli näiteks siis, kui naine julges lapsele mingi cd-plaadi osta lastelauludega. see oli ikka räige porr, hea et naine vastu tatti ei saanud. no ütle mis sa ütled, aga see mees on rott mis rott.
kui nemad külla tulevad, siis see sama mees võõrast vara nõrkemiseni (söök, jook, meelelahutus).

ei tea mis tõug see selline on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Noh, igal juhul, kuna mul pole kavatsustki selliste asjaolude juures taolist suhtumist taluda, pakin ma asjad ja lähen ära. Tundub, et säärane suhtumine on permanentne ja kuigi ta on olnud omamoodi väga tubli, ei sobi me siiski päriselt kokku elama. [/tsitaat]

Normaalne! Esimese raskuse juures saba selga ja tulema! Kena eluviis küll, aga mida te neid tittesid treite seejuures? Enne võiks ise suureks kasvada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

MIKS te nende rottidega mehkeldate, rääkimata siis veel enda rasestada laskmisest. Normaalseid mehi ju veel leidub? Leidub. Ettevõtlikke? On. Keskmise ja üle selle palgaga? On. Krt, isegi miljonäre leiab vabalt. Kui raha olemasolu on oluline ja ei taha üürikorteris sentide üle vaielda, tuleb teistsugused valikud teha lihtsalt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui kaua te koos olite enne lapsesaamise otsust?

Minu kogemus näitab, et umbes 2 aastat tuleb koos elada enne, kui inimese tegelik olemus välja hakkab paistma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kas teil siis ühist rahakotti ei ole? sellise proportsionaalse majandamisviisi juures läheb teil väga raskaks. et see toimiks, peavad mõlemad ühesuguse \”ihnusastmega\” olema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina mõtlen küll, et kas ma saan endale lapsi lubada.
mul on kolm last, aga ma ei julge endale neljandat last lubada.

mu töökaaslane õtleb oma lapsele, kes tahab muudkui riideid ja lõbustusi, et sa kallis laps oled valesse perre sündinud. sa oleks pidand sündima rikaste vanemate perre selliste tahtmistega. et meil pole võimalik lubada sulle neid asju, mda sa tahad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Korra kuus käiakse väljas söömas umbes 10 euri eest ja siis kah kisa lahti et maksma peab?? Kamoon naine , kus sa enne olid? Ma hoiaks sellisest mehest eemale kes umbes 10 euro pärast pisaraid paneb ja halab miks sa ei maksa? Ja usu aastatega läheb see aina hullemaks…
Kahju sinust et pead sellise tropsiga koos olema ja veel lapse saama…

Please wait...
Postitas:
Kägu

oh issand küll, kas sellist asja ütles tulevane issi oma tulevase lapse emale?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Einohh, me küll ei suudaks lubada endale 1-2x kuus restos käia 10¤/nägu. Ometi teenime mõlemad ja hea elu on kah.

Kui su mees teenib 300-500¤ kuus, siis see 20-40¤ iga jumala kuu on päris korralik väljaminek ja varsti titt, kellele kulub meeletult mähkmeid ja muud nodi. Ma läheks kah hulluks kui selle peale mõtlen.

/mul 3 last/

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )

Esileht Pereelu ja suhted Mu mees ei jaksa mind endale lubada

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.