Esileht Pereelu ja suhted Mu mees ei jaksa mind endale lubada

Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )

Teema: Mu mees ei jaksa mind endale lubada

Postitas:
Kägu

RE: Mu mees ei jaksa mind endale lubada

Tundub küll et perekond ON hobi! Mõtle kui sul poleks meest-lapsi ja saaksid kogu oma palga ainult enda peale kulutada. Teed just seda mida ise tahad, ei pea kellegagi arvestama. Vanaduses on natuke üksik elu aga eks selle võib täita mitut moodi.

Perekonnaelu ainus suur pluss on, et ei pea sexi käima küla pealt kerjamas.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Me teenime kahe peale kuskil 1600 eurot kuus, mis ei ole väga vähe. See küll ei jagune päris võrdselt, aga sissetuleku vahe on kuskil 100 euro ringis, seega mitte väga suur. Me ei teeni ju ka väga vähe, et see eine või kaks kummalegi meist probleemiks võiks olla.

Ja kui keegi siin ütles, et esimese raskuse peale, siis nii see tõesti ei ole. Selline suhtumine oli lihtsalt viimane piisk – ma ei ole ju temast kuidagimoodi sõltuv, et ta saaks endale säärast suhtumist lubada. Tõsi, me elame kesklinnas korteris, mille üüri ta alguses üksinda maksis, seega ei saa ka see ülejõu käia.

Ma ei pahandanud, kui ta uusaasta oli sõpradega ja sünnipäeva töökaaslastega (ja jõulud tahtis töötada, kuid teda lihtsalt ei vajatud kõikidel päevadel), kui ta ütles mu rasedakõhu kohta, et ma olen paks, et me teeme kõiki asju eraldi (isegi ühistel üritustel käimine või teleri vaatamine), või kui ta õhtud otsa vaikides arvutimänge mängib… Ta ütleb selle peale, et me olemegi kaks eraldi inimest ja sellest pole probleemi. Aga selline asi vihastas mu tõesti lõplikult välja.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Me teenime kahe peale kuskil 1600 eurot kuus, mis ei ole väga vähe. See küll ei jagune päris võrdselt, aga sissetuleku vahe on kuskil 100 euro ringis, seega mitte väga suur. Me ei teeni ju ka väga vähe, et see eine või kaks kummalegi meist probleemiks võiks olla.

Ja kui keegi siin ütles, et esimese raskuse peale, siis nii see tõesti ei ole. Selline suhtumine oli lihtsalt viimane piisk – ma ei ole ju temast kuidagimoodi sõltuv, et ta saaks endale säärast suhtumist lubada. Tõsi, me elame kesklinnas korteris, mille üüri ta alguses üksinda maksis, seega ei saa ka see ülejõu käia.

Ma ei pahandanud, kui ta uusaasta oli sõpradega ja sünnipäeva töökaaslastega (ja jõulud tahtis töötada, kuid teda lihtsalt ei vajatud kõikidel päevadel), kui ta ütles mu rasedakõhu kohta, et ma olen paks, et me teeme kõiki asju eraldi (isegi ühistel üritustel käimine või teleri vaatamine), või kui ta õhtud otsa vaikides arvutimänge mängib… Ta ütleb selle peale, et me olemegi kaks eraldi inimest ja sellest pole probleemi. Aga selline asi vihastas mu tõesti lõplikult välja. [/tsitaat]

Mees närveerib, kas saab pereisana hakkama, mehed ei ole nii tugevad, kui välja paistavad, kuigi jah rasedale inimesle niiviisi öelda on karm.

Sünnitad ära ning oled jälle sale, küll siis mees teisiti hakkab rääkima ja mõtlema. Mulle ütles ka kunagi mu endine mees, et olen kohutavalt paks (ootasin kaksikuid), mina ainult naersin selle peale ning andestasin talle selle, sest olin tohutu suur. Peame sellega arvestama, et mehed ei ole rasedad, nad ei teagi mis tunne on \”selline paks\” olla, mees jääb ikka endiseks. Ole tubli!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Meie peres vastutab majandusliku heaolu eest mees. Enne meie kohtumist oli mul teatud elustandart, milles ma ei olnud/ole nõus järeleandmisi tegema. On asju ning väljaminekuid mis mul peavad olema. Tavaliselt liiguvad ühesuguse elustiili ja võimalustega inimesed sarnastes seltskondades. Planeeridest last oli ilmselge, et mind ja meie last hakkab ülalpidama mees. Ta on uhke selle üle. Laps saab kohe kolm. Mina omandan TÜ magistrit ning nokitsen projektide kallal. Igapäevast töölkäimis kohustust mul ei ole ning seda ma endale ei taha. Meil on kõik, mis vaja, olemas. Kaks autot, suur korter, trennid, lõõgastused jms. Loomulikult on ka minu mees pilkanud, et olen talle kallis hobi. Olengi ja tema mulle. Sellised asjad, nagu raha ja kes pereelus millegi eest vastutab on hea enne kokkukolimist ning laste saamist läbi arutada. Vältimaks edaspidised arusaamatusi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

sinu selgituse põhjal ütlen, et sina arvasid, et kui rasedaks jääd ja mehe juurde sisse kolid, siis te olete perekond. mehe arvates olete kaks iseseisvat üksikut inimest, korterikaaslased olete. see, et te vahel ka seksite on boonus selles krteri jagamises. miks küll enne lapse saamist ei räägita tähtsid asju selgeks. möödaminnes midagi mainida ei tähenda, et on tehtud kindlad kokkulepped.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Meie peres vastutab majandusliku heaolu eest mees. Enne meie kohtumist oli mul teatud elustandart, milles ma ei olnud/ole nõus järeleandmisi tegema. On asju ning väljaminekuid mis mul peavad olema. Tavaliselt liiguvad ühesuguse elustiili ja võimalustega inimesed sarnastes seltskondades. Planeeridest last oli ilmselge, et mind ja meie last hakkab ülalpidama mees. Ta on uhke selle üle. Laps saab kohe kolm. Mina omandan TÜ magistrit ning nokitsen projektide kallal. Igapäevast töölkäimis kohustust mul ei ole ning seda ma endale ei taha. Meil on kõik, mis vaja, olemas. Kaks autot, suur korter, trennid, lõõgastused jms. Loomulikult on ka minu mees pilkanud, et olen talle kallis hobi. Olengi ja tema mulle. Sellised asjad, nagu raha ja kes pereelus millegi eest vastutab on hea enne kokkukolimist ning laste saamist läbi arutada. Vältimaks edaspidised arusaamatusi.[/tsitaat]

Siin jällegi saadi laps, kuna mees ja elustandard seda võimaldasid. Loodan siiski, et lapsel ema ka on mitte oma elustandardi küljes rippuv naisisend.

Please wait...
Postitas:
Frodo

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Siin jällegi saadi laps, kuna mees ja elustandard seda võimaldasid. Loodan siiski, et lapsel ema ka on mitte oma elustandardi küljes rippuv naisisend.[/tsitaat]

Selektiivne lugemine?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]sinu selgituse põhjal ütlen, et sina arvasid, et kui rasedaks jääd ja mehe juurde sisse kolid, siis te olete perekond. mehe arvates olete kaks iseseisvat üksikut inimest, korterikaaslased olete. see, et te vahel ka seksite on boonus selles krteri jagamises. miks küll enne lapse saamist ei räägita tähtsid asju selgeks. möödaminnes midagi mainida ei tähenda, et on tehtud kindlad kokkulepped.[/tsitaat]

Miks mees korterikaaslasega kaitsevahendideta seksib?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Meie peres vastutab majandusliku heaolu eest mees. Enne meie kohtumist oli mul teatud elustandart, milles ma ei olnud/ole nõus järeleandmisi tegema. On asju ning väljaminekuid mis mul peavad olema. Tavaliselt liiguvad ühesuguse elustiili ja võimalustega inimesed sarnastes seltskondades. Planeeridest last oli ilmselge, et mind ja meie last hakkab ülalpidama mees. Ta on uhke selle üle. Laps saab kohe kolm. Mina omandan TÜ magistrit ning nokitsen projektide kallal. Igapäevast töölkäimis kohustust mul ei ole ning seda ma endale ei taha. Meil on kõik, mis vaja, olemas. Kaks autot, suur korter, trennid, lõõgastused jms. Loomulikult on ka minu mees pilkanud, et olen talle kallis hobi. Olengi ja tema mulle. Sellised asjad, nagu raha ja kes pereelus millegi eest vastutab on hea enne kokkukolimist ning laste saamist läbi arutada. Vältimaks edaspidised arusaamatusi.[/tsitaat]

Ma siiralt loodan, et sa ei omanda magistrikraadi eesti filoloogia alal…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks mees korterikaaslasega kaitsevahendideta seksib?[/tsitaat]

Sest korterikaaslane on sellega nõus. Kui pole kaaslase nõusolekut, siis ju tegemist vägistamisega või lausa kaaslase poolt intiimteenuse pakkumisega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma siiralt loodan, et sa ei omanda magistrikraadi eesti keele filoloogia alal…
[/tsitaat]
mis või kes on eesti keele filoloogia?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Ariadne ja Märt

[tsitaat]Oh, eile teatas mees, et tal tekib üha enam tunne, et ta ei jaksa mind (ega meie tulevast last) endale lubada… Grr, kas naine ja laps on tõesti asjad, mida endale lubatakse? Ma saaksin aru, kui jutt käiks mingist reisist vms. Aga ma panustan majapidamisse sama palju kui tema, oma väljaskäimised maksan ise… Ja siis tuli argument, et millal ma väljas käies viimati maksin. Me käime väljas söömas võib-olla kord kuus, vahel ka kaks ja see 10 eurot eine eest pole ju tõesti palju. Oleks ta öelnud, oleksin ma võinud seda ise ka maksta. Ma lihtsalt ei suuda uskuda, et naine ja laps on asjad, mida endale \”lubatakse\”. [/tsitaat]
Vabandan väga aga…tüüpiline näide sellest,mis juhtub kui teine pool julgeb oma arvamust ja rahulolematust avaldada. Ole nüüd ikka konstruktiivne ja katsuge lahendus leida. Väga hea,et ta suu lahti tegi, saate asja veel parandada. Ära paanitse! Edu Sulle!

Please wait...
Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )

Esileht Pereelu ja suhted Mu mees ei jaksa mind endale lubada

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.