Esileht Pereelu ja suhted Mu mees on naine!

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )

Teema: Mu mees on naine!

Postitas:

Huvitav,et enne last see mind ei häirinud, kui mees tegi asju mida naised tavaliselt teevad: süüa tegemine, koristamine, ema aitamine, kõikidel teemadel pikalt ja laialt rääkimine, murede ära kuulamine. See kõik oli tore. Aga nüüd ajab see kõik mind närvi. Täna oli väga suur tüli sellest, kui ta ütles, et kevadel teeb PEENRA lapsele, et siis saab puhast sööki süüa. Ma saan aru et puhas söök on hea jne, aga kas see ei ole naiste töö? ämmade töö? läksin endast nii välja, silme ette tulid kõik meestuttavad kes kas käivad jahil, trennis trimmimas ennast, teevad ärireise, ajavad meeste asju noh! Ja ma ei saanudki talle selgeks teha, et ta on naine peast! asi on juba nii hull, et tahaks kohe lahku minna. Aga ometigi armastasin teda niiii väga, nüüd vihkan…lapsest on kahju ainult, et poisslaps peab isata kasvama. AGa ma ei tea, kas suudan kannatada sellist meest terve elu. Mis te arvate, kas mul ei ole õigus? Mees peaks mehe asju tegema!
ahjaa, tööd tal hetkel pole, siiani on ebaõnnestumisi olnud mit u aastat ja ta ei tule tööga ka toime, mõtleb peenardele! jube närvis enda peale, et kuidas ma sain nii LOLL olla ja sellist meest endale valida. mida teha?…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 18:26; 03.02 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anna oma mees mulle! Ma oskan head meest hinnata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õige mees toob koopasse sööki ja naise rida on Kinder-Kirche-Küche, eks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No selles ei ole midagi halba, et mees teeb PEENRA.
Usu, paljud tahaksid su meest endale.
Ja lapsi selle mehega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tõesti oled loll. aga mitte selle pärast, et vale mehe valisid, vaid su arusaamad on lollakad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas sa pead end naiseks vaid seetõttu, et pesed nõusid ja teed peenraid? kui ei, siis ei muutu ka mees naiseks, kui seda kõike teeb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hõkk
ja siuke mure sul ongi?
et mees hoiab korda, teeb peenart ja valmistab süüa?
njaaaaaa…
rasedus peast su soojaks teinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.02 19:05; 03.02 19:25; 03.02 20:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii rumalat juttu ei ole ammu perekoolis lugeda saanud. kus keskajal sa elad? või oleks parem, kui sina pesed-koristad-kasid, mees aga on trennis või passib sõpradega õllekas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu isa pea kogu suvine elu keerleb ümber aiamaa, peenarde, marjade, mooside ja salatite tegemise.
Ja ta ka 35-selt oli me peres kõige käbedam marjakorjamises. Kui mul köögis mõni küsimus tekib, haaran telefoni ja helistan isale. Kui palju biskviidi sisse jahu? mis vahekorras kala soolamisel suhkrut-sool? jne
Laste ravimised (nohud, köhad, palavikud, kõrvad) olen jätnud mehe pärusmaaks. Kuna ta ise on terve elu väga tihti haige olnud, on tal mingisugune sügavam ja isiklikum huvi arstiteaduse vastu (arst ta ei ole). Minul see huvi absoluutselt puudub.
Närviliseks muutun siis, kui ta uutest kardinatest juttu teeb või pesu masinasse paneb. Nõudepesumasinaga võib ta minupoolest aga vabalt tegutseda. Aga vastukaaluks oskab ta ka iga viimast kui \”meestetööd\”, sealhulgas mööbli disainimine ja valmistamine ning majja elektijuhtmete paigaldamine.
Tõttöelda tunnen ennast vahetevahel omaenda kodus täiesti üleliigse elemendina, vahest ainus funktsioon on arvete õigeaegne maksmine, kui see mehele usaldada, jääks vist kõik maksmata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma arvan, et tegelik põhjus on selles, et mehel pole tööd ja ta on tööalaselt edutu. üldiselt on eesti naisel (sh minul endal) väga raske aktsepteerida koduperemeest ja võtta ise üle leivateenija roll. arusaamad rollijaotusest perekonnas on ikka nii patriarhaalsed, et kole kohe. mees võib nõusid pesta ja süüa teha, aga ainult siis, kui ta lükkab nagu muuseas rulli ka kokku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Las kaagutavad, tegelikut on asi selles, et su mees ei saa töökohta peetud, mis ON risti vastupidi sellele mida ühelt perepealt eeldad, eksole?
Mu tülgastus kasvas ka üle pea, kui kodus vedelev mees minu töööt tulles parasjagu pesu triikis.
Ma ei olnud ka rahul sellega, et minu asi oli tervele perele riided selga, toit lauale ja soe tuppa teenida, härgas mees vedeles kodus ja pesi nõusid ning triikis pesu.
Välja viskasin lõpuks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.02 19:17; 03.02 19:40; 03.02 21:49; 04.02 11:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kes on maailma suurimad shovinistid?
aga palun, naised ise.
hoopis konkurentsitunne on. kui naised ise ei saa-taha-viitsi suuri asju teha, siis teevad näo, et triikimine ja koristamine on eluoluline tegevus. ja nüüd on mees, kes ka ei saa-taha-viitsi suuri asju teha, vaid toimetaks koduses miljöös, siis kohe annaks kannaga ja viskaks välja.

nõõmee, naised, nõõmee.
mitte üks mees ei sünni maailma, käes kruvikeeraja, mitte üks naine ei sünni ilma, käes leemekulp. selline kasti kinni panemine teeb õnnetuks kõik need, kel on andeid alal, mis ei sobi standardi järgi ühele või teisele sugupoolele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.02 19:05; 03.02 19:25; 03.02 20:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kes on maailma suurimad shovinistid?
aga palun, naised ise.
hoopis konkurentsitunne on. kui naised ise ei saa-taha-viitsi suuri asju teha, siis teevad näo, et triikimine ja koristamine on eluoluline tegevus. ja nüüd on mees, kes ka ei saa-taha-viitsi suuri asju teha, vaid toimetaks koduses miljöös, siis kohe annaks kannaga ja viskaks välja.

nõõmee, naised, nõõmee.
mitte üks mees ei sünni maailma, käes kruvikeeraja, mitte üks naine ei sünni ilma, käes leemekulp. selline kasti kinni panemine teeb õnnetuks kõik need, kel on andeid alal, mis ei sobi standardi järgi ühele või teisele sugupoolele. [/tsitaat]
kahe käe ja nelja jalaga 110% nõus. eelviimane kommentaar on ehe tõestus, et emantsipeerumine ja võrdõiguslikkus on naistele, mehed rassigu edasi oma vanas soorollis, võtku vastu kõik tuli ja tõrv, kui julgevad sinna jääda ja see tuli ja tõrv, mis tuleb, kui nad \”pehmeks\” muutuvad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi libateema, näha ju, et mingi punnitatud jutt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule, Mutsamamma, ma tõesti tahtsin, et tilpnev koridorilamp saaks korralikult laest lahti saetud, uued augud raudbetooni drellitatud ja uus lamp korrsalikult üles, et uksed ei kiiksuks ja lingid eest ei pudeneks, et ma ei peaks küttepuid teisele korrusele tassima 2 nädalat peale sünnitust, sente veeretama ja oma vanemate käest almust paluma kui samal ajal on täisjõus mehemürakas telekamänge mängimas. Välja jah selline puuk.
Rängalt shovinistlikult koheldud siidikäpp korjab elatist praegu prügikastidest, mul tõesti käis üle jõu talle koju sooja mugav prügikast kätte tuua.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.02 19:17; 03.02 19:40; 03.02 21:49; 04.02 11:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, ära pane tähele negatiivseid kommentaare. Nad ei tea. Mina elasin 5a sellise \”näägutava emasega\” koos. Lisaks sellele, et kogu aeg koristas, triikis, askeldas voodipesudega pidevalt – näägutas iga pisiasja kallal, nt mis see kruus jääbki siia vedelema, mis need ajakirjad siin laua peal vedelevad,miks ma söögi tegemisel asjad vales järjestuses ära koristan jnejne. Sain iga asja pärast tänitada, miks ei voldi linu niimoodi kokku nagu tema seda öigeks peab, miks minaei triigi ja vaheta linu, aga no sorry – olime mölemad tööl, minul öhtune töö 6pv/7 9ajal kodus – ei pea ju vöidu hakkama jooksma kes esimesena saab, ja igal täiskasvanul on omad harjumused mida muutma teise käsu peale kyll ei hakka, nagunii teeks isegi sellisel juhul asju valesti. Kusjuures mul oli enne ja kooselu järgi elamine normaalne , aga mind pandi end tundma viimase paadialuse ja räpakollina. Andsin alla ja lahkusin

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soodad olete või,kes te nii kiidate sellist meest? Kas ei pannud tähele lauset,et mees tööl ei käi ja ei ole sellega hakkama saanud ka! Naise seljas laseb liugu,nagu ma aru saan.Sitta need peenrad ja koristamine.Mees on see,kes vaatab,et pere söönuks saab. Eit on see mees jah.võtnud omale naiserolli.Eit mis eit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ei ei , te vist väga ei saa aru. Mina olen loomult selline, kellel meeldib kodutöid teha. Minu isa on 100% alfaisane, minu vend on 100% alfaisane. Jah ka nemad võivad vahest koristada ja puhastada ja prügi välja viia, aga minu meees on nagu 100% ajast naine. Ta küll põeb, et tööd pole ja et tema ei teeni, ja näeb vaeva et saada tööle, AGA see pole peamine küsimus. Lihtsalt see suhtumine, et nö põll ette. Ja minu jaoks on tõesti oluline, et mees oleks mees. Suhtumine asjadesse ja elusse võiks agressiivsem olla, mitte mingi ninnunännu peenrasuss ja mustikakorvikesega tallaalune. Mina suhtun nendesse meestesse halvasti, ei kiida seda heaks. loodan, et mõistate mida mõtlen. Vb tõesti koopaajast soorollide jaotus, aga see teeb mind õnnelikuks. Eesti mees ei oska olla mees, olgem ausad. Äpud!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 18:26; 03.02 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei ei ei , te vist väga ei saa aru. Mina olen loomult selline, kellel meeldib kodutöid teha. Minu isa on 100% alfaisane, minu vend on 100% alfaisane. Jah ka nemad võivad vahest koristada ja puhastada ja prügi välja viia, aga minu meees on nagu 100% ajast naine. Ta küll põeb, et tööd pole ja et tema ei teeni, ja näeb vaeva et saada tööle, AGA see pole peamine küsimus. Lihtsalt see suhtumine, et nö põll ette. Ja minu jaoks on tõesti oluline, et mees oleks mees. Suhtumine asjadesse ja elusse võiks agressiivsem olla, mitte mingi ninnunännu peenrasuss ja mustikakorvikesega tallaalune. Mina suhtun nendesse meestesse halvasti, ei kiida seda heaks. loodan, et mõistate mida mõtlen. Vb tõesti koopaajast soorollide jaotus, aga see teeb mind õnnelikuks. Eesti mees ei oska olla mees, olgem ausad. Äpud![/tsitaat]

Vastupidi, kahjuks h2benetakse Eestis liigagi palju mustikakorvikesi ja emotsioonide v2ljan2itamist.

Teemaalgatajast saan ka aru – liiga eit mees ei ole ka hea. Mingi p6llekesega moosipirukas, iuu.

Tegelikult tahaks kivi visata hoopis nende koduperenaiste kapsaaeda, kes teevad n2o, et pesutriikimine ja tolmu pyhkimine on kohutavalt vaevarikas t88, mille saab lausa t2ist88kohaga v6rdsustada. Miks on nii, et kui naine on kodune, siis on ta hoolas koduperenaine – aga kui mees, siis ta ‘vedeleb’. Selline suhtumine on ebaaus. Kui mees neid tegevusi tehes ‘vedeleb’, siis teete seda ka teie, olgem ausad.

Teisalt aga, me v6ime v6rdsust taga ajada ja see on paljudel juhtudel ka 6igustatav, aga m6ned asjad on loomuomaselt yhe sugupoole puhul vastikumad v6i vastuv6etavamad kui teised.
Minu jaoks on nt haiglased korrapedandid mehed vastikumad kui samasugused naised. Kui naine istub jalad harkis ja laseb k2rtsu peeru, on see 10 korda vastikum kui sama tegevus mehe puhul.
Jne jne. Vot ei erutaks ennast ka t88tu koduperemeheke. Ma olen siiski heteroseksuaalne naine ja selle seksuaalsuse alla kuulub ka muu kui ainult vastavate genitaalide ihalus. Ja mingi p6llekesega ning n22gutav sussike kyll ihalust ei tekita. Samamoodi nagu enamustes meestes ei tekita ihalust mootori6li j2rele lehkav lihaseline naispiison.

Samas mingi peenrategemine iseenesest kyll mehe mehelikkust minu silmis ei v2henda. Nunnu, kui muidu mehelik mees nt roose v6i maitsetaimi kasvatab, syya teeb v6i riideid triigib. Paljud naiselikeks peetavad omadused, nt ‘silmad m2rja koha peal’ v6ivad mehe teinekord veel ihaldusv22rsemaks teha. Asi on kogu komplektis. Kui ‘eidelik’ mees oma p6hiolemuselt on.
P.S. Muidu olen siiski v6rdsuse poolt paljudel elualadel. Isapuhkuse, naisjuhtide ja k6ige poolt, mis v6imaldab inimesele vastavat eneseteostust tema v6imetele ja soovidele vastavalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

näha on jah, et su isa ja vend on alfaisased. ja tõesti on halb, et sa võtsid endale vale mehe. egas midagi. kui on ikka nii teisipidised ootused üksteisele, siis tuleb LAHUTADA. kui sa ikka ise tahad triikida ja karjääri teha mitte, sama tahab ka mees, siis on ilmselgelt teil konkurents ja te ei sobi kokku.

aga see ei tähenda, et mees, kes triigib, koristab, küpsetab, ei oleks mees. hoiab kodu õdusa. see, kas inimesele meeldib ja ta tuleb toime väljaspool eduka trügimisega, ei sõltu soost, vaid iseloomust. on koduseid naisi, on koduseid mehi, on karjäärikaid naisi, on karjäärikaid mehi.

ja ei saa võrrelda meest, kes teeb kodu koduseks ja on hoolitsev mehega, kes iniseb, sittagi ei tee ja mängib vaid arvutimänge.

lisaks, mina arvan, et kodu eest hoolitsemine, ma mõtlen, korralikult hoolitsemine, kuhu teistel pereliikmetel on õdus maanduda, ON tähtis ja oluline töö.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.02 19:05; 03.02 19:25; 03.02 20:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja! Ausalt- palun teeme vahetust meestega! Kohe väga tahaks su meest omale! vastu saaksid sellise: paneb WC haisema nagu sealauda, kui on seal käinud. Habet ajab 2 korda nädalas, riideid ja pesu vahetab korra nädalas- korra nädalas käib ka du¨¨i all, hambaid peseb vaid hommikul, süüa koju ei too, prügi viib välja siis kui on mitu korda mangutud. Pudeleis viib taarasse ka alles siis kui kudelikoguja tugevalt üle ajab. Kodus ei korista, nõusid ei pese, ei tee süüa või kui teeb, siis vaid omale. peamine- ei seksi! Oleksin väga õnnelik kui saaksin su tubli mehe kasvõi nädalaks omale 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli enne just selline trenn-autod-töö macho, nüüd on just sinu kirjeldatud mees- ja ausalt, MA OSKAN HINNATA!:)

Käib tööl küll, kuid mul ei oleks midagi selle vastu, kui mina saaksin pyhenduda karjäärile ja mind ootaksid kasitud lapsed, soe söök ja puhas kodu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Las kaagutavad, tegelikut on asi selles, et su mees ei saa töökohta peetud, mis ON risti vastupidi sellele mida ühelt perepealt eeldad, eksole?
Mu tülgastus kasvas ka üle pea, kui kodus vedelev mees minu töööt tulles parasjagu pesu triikis.
Ma ei olnud ka rahul sellega, et minu asi oli tervele perele riided selga, toit lauale ja soe tuppa teenida, härgas mees vedeles kodus ja pesi nõusid ning triikis pesu.
Välja viskasin lõpuks. [/tsitaat]

Muidu räägitakse, et töötu mees visatakse selle pärast välja, et ta kodus midagi ei tee, nüüd siis jutt, et kui töötu mees üritab kodutöödega oma panust anda, visatakse ka välja. Ehk siis mees, kes raha koju ei too, läheb igatahes ukse taha.

Minu jaoks on tülgastav see, kui ¨ovinistlikud eestlased on. Näiteks pidas mu mees mind terve mu ülikooliaja sisuliselt üleval, st ma käisin ka kooli kõrvalt tööl, aga teenisin kordades vähem. Kõik mu tuttavad pidasid seda täiesti normaalseks. Ja kui ühe mu sõbranna mees tuli ÜHEKS SEMESTRIKS töölt ära, et rahulikult lõputööle keskenduda ja seeläbi magistrantuuri saamise tõenäosust suurendada (kokkulepe firmaga, mis oli valmis ta magistriõppesse sissesaamise korral enda juurde erialasele tööle võtma, oli juba olemas, st pikemas perspektiivis oli see igati arukas otsus), hakkas terve ta suguvõsa ketrama seda, kuidas ÕIGE MEES ikka \”naise kulul liugu ei lase\”, kui ämma väljendit kasutada. Rääkimata sellest, et isegi need, keda me senini oma ühisteks sõpradeks olime pidanud, hakkasid selja taga teda rämedalt taga rääkima, oma osa sai nii naine, kes oli nõus sellist \”tühikargajat\” üleval pidama, kui mees, kes oli \”mõttetu muidusööja\”. See, et naine ise olukorraga rahul oli ja et see oli pere ühine otsus, see ei huvitanud kedagi, sest naabrid teavad ju ikka paremini ja Eestis oleme me kõk ju üksteise naabrid. Vat see on minu jaoks tülgastav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 70+ vanaisa teeb kodus KÕIK ise, suur majapidamine ja aiamaa. Ise remondib autod,. tegeleb marjadega, puudega, loomadega ning kodutööd teeb ka ise: teeb söögi valmis, peseb, triigib, nõelub jne.
Vanaema on aga vanaisa terve elu selle pärast vihanud. Ise ta kodus mitte midagi ei tee, aga seda ei kannata, et mees teeb ka \”naiste\” töösid. Kõik külanaised ja sugulased-tuttavad on kadedad, et nende mehed saavad vaid tööl käimisega hakkama, kui sedagi.

Seega, lahuta ära, kui sa juba praegu tead, et seda seda välja ei kannata.

Mina olen õnneks leidnud endale mehe, kes on ka valmis kõike tegema, et meil oleks ikka ühine elu ja ühised kohustused ja ühised rõõmud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]RebaseMaie kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Muidu räägitakse, et töötu mees visatakse selle pärast välja, et ta kodus midagi ei tee, nüüd siis jutt, et kui töötu mees üritab kodutöödega oma panust anda, visatakse ka välja. Ehk siis mees, kes raha koju ei too, läheb igatahes ukse taha.

[/tsitaat]

Kui krooniliselt ilma tööta mees elab naise ja laste leivapalukese arvelt, taob päevad läbi tankirünnakut ja siis ühel päeval plusspunktide teenimiseks hakab naise seelikut triikima, siis on seda päris raske kodutöödega oam panuse andmiseks lugeda.
Triigitav pesu, muide, oli enne triikimist igapäevaselt 10 tunniseid tööpäevi tegeva naise kahe käe vahel puhtaks küüritud, ega sa ometi ei arva, et sihuke, köhh,& panuse andja & oleks võimeline nii suurt panust andma, et oleks võimalik majja pesumasin muretseda?
Varem oleks pidanud ukse selle & panuse andja & nina alt kinni lööma, mitte 11 aastat ikka lootma ja lootma. Ahh, loll olin, ei muud, aga lapsed kannatasid üleliigsete aastate jooksul kõige rohkem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.02 19:17; 03.02 19:40; 03.02 21:49; 04.02 11:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ajast aega on maakündimine olnud mehe töö. See on ju raske. Oled mõnda peenar kaevanud täiesti ise, algusest peale ??? Mõni naine käib mehel pikalt sabas, et too tuleks maadkaevama, saaks tööd kiiremini tehtud. Peenra tegemine pole mingi naistetöö kui tegemist on harimata maaga. Nii et toodud näite peale ärritumine on küll kohatu. Tundub et tegemist on inimesega, kes väärtustab peret. Ja panustab täiesti ISE kodutöödesse võrdselt, ilma et naine peaks korduvalt paluma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Las kaagutavad, tegelikut on asi selles, et su mees ei saa töökohta peetud, mis ON risti vastupidi sellele mida ühelt perepealt eeldad, eksole?
Mu tülgastus kasvas ka üle pea, kui kodus vedelev mees minu töööt tulles parasjagu pesu triikis.
Ma ei olnud ka rahul sellega, et minu asi oli tervele perele riided selga, toit lauale ja soe tuppa teenida, härgas mees vedeles kodus ja pesi nõusid ning triikis pesu.
Välja viskasin lõpuks. [/tsitaat]

Täiesti kummaline suhtumine. Kas sa oleksid pigem tahtnud, et su mees kodus midagi ei teeks ja sa saaksid töölt tulles teda teenindama hakata? Jääb vaid loota, et see sul järgmises suhtes korda läheb. Ja siis tuled sa siia halama, kuidas mees midagi ei tee kodus ja sina pead üksi rabama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et su mees üritab kodutöid tehes korvata selle, et tal hetkel töökohta pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teemaalgataja, ära pane tähele negatiivseid kommentaare. Nad ei tea. Mina elasin 5a sellise \”näägutava emasega\” koos. Lisaks sellele, et kogu aeg koristas, triikis, askeldas voodipesudega pidevalt – näägutas iga pisiasja kallal, nt mis see kruus jääbki siia vedelema, mis need ajakirjad siin laua peal vedelevad,miks ma söögi tegemisel asjad vales järjestuses ära koristan jnejne. Sain iga asja pärast tänitada, miks ei voldi linu niimoodi kokku nagu tema seda öigeks peab, miks minaei triigi ja vaheta linu, aga no sorry – olime mölemad tööl, minul öhtune töö 6pv/7 9ajal kodus – ei pea ju vöidu hakkama jooksma kes esimesena saab, ja igal täiskasvanul on omad harjumused mida muutma teise käsu peale kyll ei hakka, nagunii teeks isegi sellisel juhul asju valesti. Kusjuures mul oli enne ja kooselu järgi elamine normaalne , aga mind pandi end tundma viimase paadialuse ja räpakollina. Andsin alla ja lahkusin[/tsitaat

Ka läbitud etapp. Pole see mingi libateema. Ütleme nii, et kui ise asjaosaline olla, on see ikka täielik põrgu !

Need, kes siin sugudest ja kasvatusest räägivad, pole lihtsalt teemaga kursis !

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Löwe kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Täiesti kummaline suhtumine. Kas sa oleksid pigem tahtnud, et su mees kodus midagi ei teeks ja sa saaksid töölt tulles teda teenindama hakata? Jääb vaid loota, et see sul järgmises suhtes korda läheb. Ja siis tuled sa siia halama, kuidas mees midagi ei tee kodus ja sina pead üksi rabama.[/tsitaat]

Üksi pidingi kogu aeg rabama. Pärast välja viskamist pidin ka üksi rabama, aga selle vahega, et sain naabrimehe või sõbrannade mehi appi kutsuda, mis enne oli eetiliselt täiesti välistatud ja puuki ei olnud vaja enam sööta-riietada.
2 korda ühe reha otsa astub ainult väga loll, seega- su lootus ei ole määratud täituma.
Puuk- mehi ja eidestunud mehi oskan tänu kogemustele nüüd päris kiiresti ära tunda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.02 19:17; 03.02 19:40; 03.02 21:49; 04.02 11:16;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )


Esileht Pereelu ja suhted Mu mees on naine!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.