Esileht Pereelu ja suhted Mu mees on naine!

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: Mu mees on naine!

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei ei ei , te vist väga ei saa aru. Mina olen loomult selline, kellel meeldib kodutöid teha. Minu isa on 100% alfaisane, minu vend on 100% alfaisane. Jah ka nemad võivad vahest koristada ja puhastada ja prügi välja viia, aga minu meees on nagu 100% ajast naine. Ta küll põeb, et tööd pole ja et tema ei teeni, ja näeb vaeva et saada tööle, AGA see pole peamine küsimus. Lihtsalt see suhtumine, et nö põll ette. Ja minu jaoks on tõesti oluline, et mees oleks mees. Suhtumine asjadesse ja elusse võiks agressiivsem olla, mitte mingi ninnunännu peenrasuss ja mustikakorvikesega tallaalune. Mina suhtun nendesse meestesse halvasti, ei kiida seda heaks. loodan, et mõistate mida mõtlen. Vb tõesti koopaajast soorollide jaotus, aga see teeb mind õnnelikuks. Eesti mees ei oska olla mees, olgem ausad. Äpud![/tsitaat]

No nii rumal jutt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on selline mees, kes on igatepidi selline \”karune mees\” – must ja karvane ja tavotilõhnaline…mmmm, kui seksikas 😉 aga veel seksikam temas on see, et talle meeldib ahjus koogikesi küpsetada, nõusid peseb ka ja voodipesu peab olema hele,õrn ja lilleline :))) oi ma armastan teda selle kõige eest 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tee selle naisega vahetust, kelle mees end sekundiga umbe jõi, kindlasti olete mõlemad rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Huvitav,et enne last see mind ei häirinud, kui mees tegi asju mida naised tavaliselt teevad: süüa tegemine, koristamine, ema aitamine, kõikidel teemadel pikalt ja laialt rääkimine, murede ära kuulamine. See kõik oli tore. Aga nüüd ajab see kõik mind närvi. Täna oli väga suur tüli sellest, kui ta ütles, et kevadel teeb PEENRA lapsele, et siis saab puhast sööki süüa. Ma saan aru et puhas söök on hea jne, aga kas see ei ole naiste töö? ämmade töö? läksin endast nii välja, silme ette tulid kõik meestuttavad kes kas käivad jahil, trennis trimmimas ennast, teevad ärireise, ajavad meeste asju noh! Ja ma ei saanudki talle selgeks teha, et ta on naine peast! asi on juba nii hull, et tahaks kohe lahku minna. Aga ometigi armastasin teda niiii väga, nüüd vihkan…lapsest on kahju ainult, et poisslaps peab isata kasvama. AGa ma ei tea, kas suudan kannatada sellist meest terve elu. Mis te arvate, kas mul ei ole õigus? Mees peaks mehe asju tegema!
ahjaa, tööd tal hetkel pole, siiani on ebaõnnestumisi olnud mit u aastat ja ta ei tule tööga ka toime, mõtleb peenardele! jube närvis enda peale, et kuidas ma sain nii LOLL olla ja sellist meest endale valida. mida teha?…[/tsitaat]

Sul oleks tõesti vaja sellist isast, kes end lakku täis joob, öriseb jalgevahet sügades, naiskasi kabistades ja siis äsab sulle paar head tohlakat, urisedes, noh, kas oled mu rusika juba ära unustanud! Mul on pakkuda sulle paar mehelikku vaba ja vallalist(miks ometi)meest, kes paneks naise igati paika ja kõiki kodutöid rassima, samas kui nemad kodus vaid jalad laual õlut rüüpaks ja samas, tööl ju käiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgataja sugust lolli naist küll endale ei tahaks. piinlik kohe lugeda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mu mees on homo[/tsitaat]

sa ise ka vaid pärakuauguga?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su mees ei ole naiselik naine , vaid tema huvide fookus on isikuomadustest sõtuv. Tema isikuomadused on sinu omadest lihtsalt nii erinevad. Sinu jutu järgi iseloomustab teda kõrge sotsiaalsus, samuti tunneb ta rõõmu aiandusest, kokandusest, lapsega tegelemisest.
Meil Eestis on palju häid kokkasid, aiapidajad, kes on mehed. Ka meespedagoog ei ole haruldus. Abielu on minu jaoks üksteise toetamine ka halvematel aegadel nt. haigus, töötus. Samas võib töötus just viia inimese tegeliku olemuse ja rahuldustpakkuva tegevuse juurde. Võibolla kodus majandamine ongi tema kutsumus. Loomulikult kui on täiesti vastuvõetamatu sellise maailmavaatega mees, siis enda ja tema vaimse tervise huvides tuleks eraldi kolida. Naine, kes mehest lugu ei pea, ei ole talle hea kaaslane ning sa võid kaasa aidata sellele , et lõpuks saab temast sõltlane või ennast alavääristav inimene. Hävitad teise maailma lihtsalt seetõttu, et sul on mingisugused kindlad põhimõtted, milline on tõeline mees. Mehed on selles osas ikka äärmiselt tundlikud.
Sinu mees on tegelikult tõeline mees, julgeb olla tema ise. Ainuke, kes selles kahtleb oled Sina .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mõistan teemaalgatajat. Ise lõpetasin ka sellise suhte, erinevus ainult selles, et see \”naine\” oli ka äris suht edukas ja materiaalselt kindlustatud, aga seda naiselikku hoiakut ma väja ei kannatunud.
Ainuke võimalus tal aksiaid sinu silmis tõsta on leida töö ja olla võimalikult palju tööl ja et teie suhtlus oleks võimalikult vähene ja argine. Siis ehk ei häiri nii palju, aga lapsel armastav isa olemas.

Äkki saad motiveerida teda tööotsimisega tõsisemalt tegelema, mitte näägutada, aga kuidagi nii, et mehe enesehinnang tõuseb ja siis ta saabki tööd. Meie enesehinnang on ei ole ju meie hinnang, vaid teiste hinnang. Hakka rääkima talle kui väärt mees ta on, ja emale ja mehe emale, kiitma takka. Võib-olla on vastik selline pettus, aga proovida võiks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, sa oled puhta sooda peast ju või hormoonid möllavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ted teemaalgataja, minu mees ei tee ühtegi tööd ei meeste, ega naiste. Mis ta siis on peast kesksooline või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, tundub, et laps on sul veel väike? Siis pole ime, et sul sellised irratsionaalsed tunded on. Titemamma on tihti peast natukene totud. Äkki sünnitusjärgne depressioon?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )


Esileht Pereelu ja suhted Mu mees on naine!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.