Esileht Pereelu ja suhted Mu pere unustas mu sünnipäeva :(

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 69 )

Teema: Mu pere unustas mu sünnipäeva :(

Postitas:

Tänapäeval on kõik tehnilised lahendused, et kõik vajalikud kuupäevad meelde tuletataks. Seega, su sünnipäev pole su perele tähtis.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praktiline maailm. Meie peres pean tähtpäevi meeles mina. Jaanuari esimestel päevadel kirjutan pere tähtpäevad mehe märkmikku – laps 1, laps 2, laps 3, laps 4, enda sünnipäeva, tema enda sünnipäeva, esimese ja viimase koolipäeva, koolivaheajad ja meie pulma-aastapäeva. Kõikide pidulaudade organiseerimine on mehe teha, samamoodi vabatahtlikult ja lisaläbirääkimisteta.  13 aastat kooselu, 8 aastat abielu, iial ei võtaks astuks ma ohvrirolli ega laseks unustada. See on kurb kõigile.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, see on sinu peres, kus sina tead, et kõik teised ära unustavad ja sa annad enne teada, mis päev täpselt sa midagi tahad saada.

Ei, minu peres ei unustata selliseid asju. Mees hakkas juba täna jaurama, et mida ta mulle kingib, mul sünnipäev mai lõpus ja me vahetult enne 3 nädalat koos teises riigis.

Aga minu jaoks on müstika, kuidas oma plaanidest ei räägita-ehk kell 7 laekuvad pereliikmed koju, kui mul on 15 sõbrantsi ümber laua ning tellitud chef serveerib toitu? Viisakas on ikka teistega ka arvestada ja anda teada, mis ja kuidas.

Või et laekun väsinuna koju, aga avastan, et kamp mehi möllab saunas ja basseinis ja häälte tõttu ma ei saagi teleka ees vaikselt omaette kerratõmbununa tiksuda?

Sünnipäev on tähtis päev, mille eel lepitakse kokku, kus ja kellega seda tähistatakse ning kas minnakse restorani või tellitakse catering või ei tehta üldse midagi.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.03 18:46; 22.03 19:42; 22.03 20:36; 22.03 21:07; 22.03 22:18; 23.03 08:47; 23.03 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

MIna arvan ka, et see on libateema.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, see on sinu peres, kus sina tead, et kõik teised ära unustavad ja sa annad enne teada, mis päev täpselt sa midagi tahad saada.

Ei, minu peres ei unustata selliseid asju. Mees hakkas juba täna jaurama, et mida ta mulle kingib, mul sünnipäev mai lõpus ja me vahetult enne 3 nädalat koos teises riigis.

Aga minu jaoks on müstika, kuidas oma plaanidest ei räägita-ehk kell 7 laekuvad pereliikmed koju, kui mul on 15 sõbrantsi ümber laua ning tellitud chef serveerib toitu? Viisakas on ikka teistega ka arvestada ja anda teada, mis ja kuidas.

Või et laekun väsinuna koju, aga avastan, et kamp mehi möllab saunas ja basseinis ja häälte tõttu ma ei saagi teleka ees vaikselt omaette kerratõmbununa tiksuda?

Sünnipäev on tähtis päev, mille eel lepitakse kokku, kus ja kellega seda tähistatakse ning kas minnakse restorani või tellitakse catering või ei tehta üldse midagi.

No see kinnitab mu väidet. Mees on nii paanikas, et 2 kuud ette küsib sinulr, mida sulle kinkida. Ja sinuga kooskõlastada.

Ise ta ei oska midagi mõelda?

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.03 19:23; 22.03 20:04; 22.03 20:54; 22.03 22:12; 23.03 06:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi tõesti. See näitab, et perekeskis mingit suhtlust ei ole. Sinu sünnipäevast siis eelnevatel päevadel ei vestelnud, et mida teeme, mida sööme, kellega istume, mida kinkida?

Ise oled endale probleemi teinud-tahad tähelepanu, siis räägi oma soovidest.

Ühinen mehega-tundud täielik manipulaator. Vaikselt ketrad ja ketrad enne päevi ja siis paned teisi end süüdi tundma. Mõistan mehe viha.

Tundud täielik tropp. Vabandust, kui eksin.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No see kinnitab mu väidet. Mees on nii paanikas, et 2 kuud ette küsib sinulr, mida sulle kinkida. Ja sinuga kooskõlastada. Ise ta ei oska midagi mõelda?

Oskab ikka. Tal muud üle kunagi ei jäägi, sest mul on kõik olemas ning raha mulle kinkida oleks naeruväärne. Paanikas pole keegi. Tuli jutuks, kuna oleks reisil kauem olnud, aga pean sünnipäeva tõttu varem naasma. Mees isegi ei osale mu üritusel, meil on läbi aastate naiste üritus.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.03 18:46; 22.03 19:42; 22.03 20:36; 22.03 21:07; 22.03 22:18; 23.03 08:47; 23.03 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No see kinnitab mu väidet. Mees on nii paanikas, et 2 kuud ette küsib sinulr, mida sulle kinkida. Ja sinuga kooskõlastada. Ise ta ei oska midagi mõelda?

Oskab ikka. Tal muud üle kunagi ei jäägi, sest mul on kõik olemas ning raha mulle kinkida oleks naeruväärne. Paanikas pole keegi. Tuli jutuks, kuna oleks reisil kauem olnud, aga pean sünnipäeva tõttu varem naasma. Mees isegi ei osale mu üritusel, meil on läbi aastate naiste üritus.

Oskab, aga ei oska?

Peab ette läbi rääkima, kuigi läbi aastate on olnud naistekas?

Katsu kuidagi loogilisemat juttu kirjutada.

+2
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.03 19:23; 22.03 20:04; 22.03 20:54; 22.03 22:12; 23.03 06:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oskab, aga ei oska? Peab ette läbi rääkima, kuigi läbi aastate on olnud naistekas? Katsu kuidagi loogilisemat juttu kirjutada.

Idioot oled või? Ei pea midagi rääkima, mul oleks täiesti savi ka, kui meeles poleks. Ma pole mingi manipulaatorist lumehelbeke, kes pisaraid valab ja end ohvriks hakkab tooma. Naised võiks endale munad kasvatada, peaksid mehest neist ka rohkem lugu.

+2
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.03 18:46; 22.03 19:42; 22.03 20:36; 22.03 21:07; 22.03 22:18; 23.03 08:47; 23.03 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka seda kogenud, kurvaks tegi.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nali naljaks aga unustasin viimasel aastal enda sünnipäeva ära. Ma olin kindel et on teine kuupäev, mehel pole kunagi kuupäevad meeles ja FBs ka ei olnud. Õhtul alles kui üks sugulane helistas, tuli meelde.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah, ära võta nii isiklikult. Mul näiteks on kuupäevad üldjuhul meeles, aga mõnikord on nii palju tegemist, et unustan ära, et just täna on näiteks see päev. Alles päev hiljem tuleb järsku meelde- appi, tal oli eile ju  sünnipäev, et eile oli näiteks 21.märts. Selles mõttes on  facebook hea abimees:))

Sugulased on juba harjunud ja helistavad ise ja raporteerivad- mul on täna sünnipäev:))

Sa hakka varakult juba hõikama, et homme on minu sünnipäev ja seda ei juhtu iga päev.. Küll, siis kõigil meelde tuleb ja mehele anna korraldus stiilis “paluks mind homme meeles pidada- mul on sünnipäev”.

Mul juba nubrid nii ebameeldivad, et ei tahagi, et keegi nii väga meelde tuletaks. Solvuda ka enam ei viitsi. Endal lihtsam elada.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma hakkan varakult ise ettevalmistusi tegema, näiteks uurin, et mida siis sünnipäeval söögiks pakun? Päev või paar varem tassin head ja paremat koju, küpsetan, koristan. Mul hiljuti oli sünnipäev ja isegi koerale tõin turult värsket kraami pidupäevaks. Peab pime ja kurt olema, et minusuguse sünnipäev maha magada. Ära kurvasta, usun et rohkem seda ei juhtu!

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin räägitakse palju, kuidas meesinimene olevatki kohe sihukese teistmoodi ajuehitusega, et temal lähedaste sünnipäevad meeles ei seisa ja pole vaja väljagi teha sellest. Tore! Aga kuidas suhtuks mees sellesse, kui tema enda sünnipäev ära unustatakse? Täitsa huvitav oleks teada, äkki mõni naine proovib nüüd vastu sama teha?

Töötasin ise kunagi pensioniametis. Ja seal nägime aeg-ajalt pealt vaidlusi, kus mees soovis lapsekasvatamise aastaid lisada oma pensionistaazhile. Paraku, kui küsima hakkasin, et mitu last on ja millal nad sündisid, selgus üllatavalt sageli, et mehed ei oskagi vastata! 🙂 Oma laste arvu ikka kuidagi teati, ent nende sündimise ajad olid puhta meelest läinud. Aga kõrgemat pensioni tahtsid laste eest saada küll.

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas ta sai seitse läbi koju tulla kui sa tegid teema enne seitset?

Igavikus on ainult üks päev, täna? Miks see eile ei võinud olla? Või üleeile?

On ka võimalus, et oli täna, kuid teemaalgataja ei ela Eesti ajavööndis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oskab, aga ei oska? Peab ette läbi rääkima, kuigi läbi aastate on olnud naistekas? Katsu kuidagi loogilisemat juttu kirjutada.

Idioot oled või? Ei pea midagi rääkima, mul oleks täiesti savi ka, kui meeles poleks. Ma pole mingi manipulaatorist lumehelbeke, kes pisaraid valab ja end ohvriks hakkab tooma. Naised võiks endale munad kasvatada, peaksid mehest neist ka rohkem lugu.

Sorri, aga su sõnad olid, et normaalses peres räägitakse need asjad eelnevalt läbi.

Ja nüüd ei pea rääkima?

Mõni ime, et mees kaks kuud ette paanitseb, sul on täiesti vastukäivad seisukohad ja sõimaja oled ka. Igas postituses sõimad. Munade olemasolu ei tähenda automaatdelt inimeste sõimamist ja tropiks olemist

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.03 19:23; 22.03 20:04; 22.03 20:54; 22.03 22:12; 23.03 06:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin räägitakse palju, kuidas meesinimene olevatki kohe sihukese teistmoodi ajuehitusega, et temal lähedaste sünnipäevad meeles ei seisa

Mina olen naine ja minu jaoks tekitavad sünnipäevad tohutut stressi just seepärast, et ma ei taipa, kuidas selliseid asju mitte ära unustada. Ma iga päev ärkan hirmuga, et raudselt olen kellegi olulise sünnipäeva jälle maha maganud. Iseenda sünnipäev tuleb ka alati ootamatult. Mulle lihtsalt ei ole sünnipäevad olulised, igasugu kuupäevade ja numbrite meeles pidamine on mulle raske. Seetõttu ma ise säästan oma perekonda stressist ja kui mul endal juhtumisi meelde tuleb, siis tuletan ka perele enda sünnipäeva meelde.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kena jutuke küll, aga ei usu ka, et kõik mis kirja on pandud tõsi ka on.

Sünnipäevad tuleb planeerida üsna töö vabaks, sest õnnesoovijaid on alati palju. Vanemad, vanavanemad, sõbrannad jne. Sellel aastal sain kõnesid eriti palju. Kõiksugu inimesi ilmutas ennast. Ja ma rääkisin nendega mõnuga, paljudest polnud väga kaua kuulnud ja kõigil oma koroonakogemus jutustada. Mõne inimese kõne oli lausa kingituse eest, sest polnud ühte oma kunagist kooliaegset sõbrannat ei näinud ega kuulnud üle kümne aasta.

Ehk, et ok, pere unustas, aga et ükski tuttav või vanemad ka ei helistanud?!?!

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul võib ka seda juhtuda. Ma tean sünnipäeva kuupäeva. Ma tean 99% ka nädalapäeva.
Aga vot kuupäevi…ja nüüd kui vaja pole kuhugi minna ka, siis veel hullem. Minul juhtuks see asi kuupäevadepuude tõttu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõni ime, et mees kaks kuud ette paanitseb, sul on täiesti vastukäivad seisukohad ja sõimaja oled ka. Igas postituses sõimad. Munade olemasolu ei tähenda automaatdelt inimeste sõimamist ja tropiks olemist

Kus ma sõimasin? Sa oled rumal ja ma ei kannata rumalaid inimesi.

Mees ei paanitse 2 kuud ette.  Kuna tuli täna jutuks meie reisi pikendamise võimalus, siis ütlesin, et pean tagasi olema ja ei saa veeta sünnipäeva välismaal. Mille peale ta ütles, et pean hakkama mõtlema, mida sulle kingin.

 

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.03 18:46; 22.03 19:42; 22.03 20:36; 22.03 21:07; 22.03 22:18; 23.03 08:47; 23.03 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me peres isa viisakalt mainib mõni päev eelnevalt jutu sees, kui kellelgi mõni tähtpäev tulemas on, et piinlikust poleks, kui keegi ära unustab. Et nii unustajal kui ka tähtpäeva omanikul poleks halba tunnet.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võid kindel olla, et rohkem ei unustata! Teismelistele ongi vaja selliseid õppetunde, et neil on silmad häbi täis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA elab ikka Eestis ma arvan, kuidas muidu ta seda Gustavi kooki ostis.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtan sünnipäevaplaanid juba paar nädalat enne jutuks – ja mitte selle pärast, et mees unustaks, vaid selle pärast, et talle meeldib üllatusi teha. Nii et ääri-veeri uurin, et kas tähistame sel ajal kodus ja kas peaks midagi süüa tegema jne, muidu juhtub nii, et osa kingitusest on ootamatu spaanädalavahetus ja samal ajal läheb kodus valmisvaaritatud toit halvaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen oma sünnipäevadel nii tundlik, et iseenda säästmiseks räägin kodus juba varakult mu sünnipäevast. See aasta ise ütlesin, et tahan minna spa-puhkusele ja palun ära midagi muud tee, sest just see on see, mida ma tahan. Ehk siis ma olen aru saanud, et lõpuks olen ma sünnipäeval kõige õnnelikum siis, kui ma saan teha seda, mida ma ise oma peas ette kujutasin, mida võiks sünnal teha. Näiteks üks aasta korraldas mees mulle üllatusõhtusöögi sõpradega, aga kuna ta tegi seda nii kiiruga, et kohale sai tulla vaid 3 inimest palju rohkematest, siis ma ei tundnud end üldse hästi ja nüüd otsustasingi, et ma valin ise, mis ma sünnal teen. Ja ükskord kinkis ta mulle hästi kallid kõrvarõngad, mis mulle hästi ei sobi. See ei tohiks mingi probleem olla, sest kink on kink, aga ma nagu digimuutun oma sünnal mingiks tundlikuks kriitikuks. Õhtul voodis raudselt nutan ka korraks. Ning järgmine päev olen täiesti normaalne mina jälle tagasi ning mul on hea meel, et päev on läbi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks ta valus ole, kui ise annad teistele palju, aga sinule olulisel päeval lähedased sulle tähelepanugi tagasi ei anna. Samas praegu  kuuled paljudelt, et  ühes pikas rutiinis ja piirangutes ja kohustustejadas  enam ei jõuagi järge pidada.

Ma muidu ise alati tähtpäevade meelespidaja, aga alles ühel päeval elasin ehmatuse üle, et unustasin venna sünnipäeva ära.  Kuupäeva vaadates ja mõtetes korra luues tuli  õnneks välja, et mõned päevad ikka aega ja siis juba pidevalt meenutasin endale, et õigel päeval ikka sünnipäeva puhul õnnitleda.

Lähiperes on meil kuidagi ikka juttu, kas ja kuidas sooviks tähtpäeva tähistada ( ka eelmine aasta koroonapiirangute ajal) ja see ilmselt natuke aitab teistel pereliikmetel sünnipäeva päeval olla valmis õnnitlema sünnipäevalist. Mul mees väga kehva tähtpäevade mäluga ja tema võiks vabalt hiljem avastada või teise inimese kuupäeval õnnitleda, sest  tal kahe lapse ja naise sünnipäevad kõik väikeste vahedega ühes pundis ning pidevalt sassis,  mis kuupäeval  ja kellel sünnipäev oli. Mees on ka juba täiskasvanu ealisena läinud ühel aastal ema kuu aega varem õnnitlema, sest ühel päeval avastas ehmatusega, et ema sünnipäev ju. Eks tal ongi abiks facebook ja mina, et lähedased ja sõbrad  ikka õigel päeval õnnitletud saaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu perel on sünnipäevad kenasti meeles püsinud ja selles osas on nad tublid. Küll aga ei tea mees pühadest eriti midagi: alatasa küsib, mis päevad nt jaanipäeval ja jõuludel vabad on.
Kord korraldas lasteaed isadepäeva ürituse laupäeval. Tore päev oli, aga märkasin, kuidas mees muutus päeva edenedes järjest tõsisemaks. Ma ei kommenteerinud ega uurinud, milles asi, aga kui laps pühapäeval head isadepäeva soovis koos lillede, kaardi ja tordiga, siis tuli välja, et mees arvas, et laupäeval oli isadepäev 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie peres on komme, et sünnipäevalaps ütleb hommikul:”Palju õnne teile minu sünnipäevaks!” Ja kui kellelgi on meelest läinud, siis see on talle heaks meeldetuletuseks.

 

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi tõesti. See näitab, et perekeskis mingit suhtlust ei ole. Sinu sünnipäevast siis eelnevatel päevadel ei vestelnud, et mida teeme, mida sööme, kellega istume, mida kinkida?

Ise oled endale probleemi teinud-tahad tähelepanu, siis räägi oma soovidest.

Ühinen mehega-tundud täielik manipulaator. Vaikselt ketrad ja ketrad enne päevi ja siis paned teisi end süüdi tundma. Mõistan mehe viha.

Otsi abi omale! 🙂 See kommetaar on kohutav sul!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsi abi omale! ???? See kommetaar on kohutav sul!

Otsi ise abi, kui soovid. Mul on elus kõik hästi. Kommunikatsioon on kõige võti-soovitan sullegi!

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.03 18:46; 22.03 19:42; 22.03 20:36; 22.03 21:07; 22.03 22:18; 23.03 08:47; 23.03 15:28;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 69 )


Esileht Pereelu ja suhted Mu pere unustas mu sünnipäeva :(