Esileht Koolilaps “Mu vanaisa on murdvaras”

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: “Mu vanaisa on murdvaras”

Postitas:

kas keegi on suutnud sellest raamatust välja lugeda, mitmendas klassis peategelane käib? Lugemiskontrollis nõutakse sellele vastust ja ma lugesin eile öösel peale last selle raamatu isiklikult läbi, aga ei leidnud vihjetki klassile. Ainult oletada oskan.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 21:52; 05.06 08:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kirjuta autorile, aadress on kirjastuse kodulehel olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Seda raamatut ei ole kahjuks lugenud. Aga tuli meelde klassika- mis oli Pipi hobuse nimi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kirjuta autorile, aadress on kirjastuse kodulehel olemas.

Päriselt? Lugemiskontrollis küsiti, inimene luges raamatu läbi ja ei saanud vastust ja sinu arvates on õige lahendus kirjutada autorile? Sinul ei ole tõesti isegi seepi tarvis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas keegi on suutnud sellest raamatust välja lugeda, mitmendas klassis peategelane käib? Lugemiskontrollis nõutakse sellele vastust ja ma lugesin eile öösel peale last selle raamatu isiklikult läbi, aga ei leidnud vihjetki klassile. Ainult oletada oskan.

Kui raamatus pole seda mainitud, siis tulebki ju niimoodi kirja panna. Miks te automaatselt eeldate, et õpetaja ootab sellele küsimusele numbrilist vastust?
Ja kui tõesti eeldab, siis paluge õpetajalt õige koht raamatust ette näidata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas keegi on suutnud sellest raamatust välja lugeda, mitmendas klassis peategelane käib? Lugemiskontrollis nõutakse sellele vastust ja ma lugesin eile öösel peale last selle raamatu isiklikult läbi, aga ei leidnud vihjetki klassile. Ainult oletada oskan.

Kui raamatus pole seda mainitud, siis tulebki ju niimoodi kirja panna. Miks te automaatselt eeldate, et õpetaja ootab sellele küsimusele numbrilist vastust?

Ja kui tõesti eeldab, siis paluge õpetajalt õige koht raamatust ette näidata.

ütlesin lapsele sama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 21:52; 05.06 08:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kirjuta autorile, aadress on kirjastuse kodulehel olemas.

Päriselt? Lugemiskontrollis küsiti, inimene luges raamatu läbi ja ei saanud vastust ja sinu arvates on õige lahendus kirjutada autorile? Sinul ei ole tõesti isegi seepi tarvis.

Mu meelest küll väga lahe ettepanek! Laps saaks kindlasti ägeda kogemuse, kui raamatu autor päriselt vastab ka ta küsimusele. Aga ära ise kirjuta, lase ikka lapsel kirjutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu laps pole koolis pidanud lugema, aga ta on niisama seda lugenud ja on ka mõelnud, et huvitav, mis klassis ta käib – vahepeal tundub, et 1-2., siis jälle nagu oleks suuremas klassis, 4-5.klassis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Koolilaps “Mu vanaisa on murdvaras”

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.