Esileht Väikelaps Mudelautod ja vähemlevinud Cars autod – kust leida?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Mudelautod ja vähemlevinud Cars autod – kust leida?

Postitas:

Poiss kogub erinevaid pisikeste autode marke/mudeleid, mida müüakse 1-2¤ ringis erinevates supermarketites. On igasuguseid marke/mudeleid (saksa, USA ja prantsuse brändid) aga mida ei ole näinud on Jaapani mudelid nagu Toyota, nissan jt. Kuna meil peres aga just Jaapani autod siis poiss on hakanud nende kohta ka uurima. Kas keegi on kuskil näinud a la Toyota mudelautosid?
Ja sama küsimus Disney Cars autode kohta, kus kõige suurem valik hetkel ja kas kusagilt netipoest ka neid saab tellida? Pean silmas veidi vähemlevinud tegelasi nagu Doc, Sherif, suur treiler Mac (ei ole ka viimasel ajal kusagil silma jäänud enam), Sally…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

supermarketites… aga jah mitte need kõige väiksemad, vaid suuremad, mis omal ajal 150-200eek maksid.

Üldisest voolust veidi erinev kaubavalik on minu meelest maksimarketis. Vennapoegadele olen ostnud mitsubishi mingi rallika, nissan micra, nissan patroli, toyota rav4.

osta.ee-s jäi eile silm peale just kollektsioonile carsi autodele ja veel suuremale tavaliste mudelautodele, väga hea hind oli, aga mul tütar:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen UK ebay’st ostnud Hot Wheelsi haruldasemaid mudeleid, sh paar Nissanit … samast saab ka Carsi tegelasi, hinnad pole küll eriti soodsad, aga vähemalt on valikut.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://buduaar.ee/Turg/kuulutus/1178838

ise oota, et saaks siit tellida, aga kuna ma hetkel ainuke, siis inimene ei soovi veel tellimust teele panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.tipatapa.ee/index.php?kat=137 haruldasemaid cars-e on mu mees siit ostnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Cars – Sally, Doc, Seeru jm on leitavad veel netipoodidest ja/või supermarketitest. isegi jukus on.
¦erif, Pritsu, Mac, kombainid ja traktorid – need kisuvad juba kollektsionääride teemaks. eBayst saab, aga kohati kerkivad nende hinnad mõttetult kalliks. kui keegi kasutatult müüb, siis saab.

Toyota, Nissan.. meil on nt olemas need. Toyotat liigub nii avensist kui ka yarist. kui ma õigesti mäletan, siis on tegu Welly mudeliga. neid müüb nt Selver.
Nissan on selline suuremat sorti ja ostetud mõnda aega tagasi Rimist. tootjat ei mäleta. Maisto vb?

üldiselt erinevaid tavalisi automarke ikka liigub. isegi Volvo leidsin suure otsimise peale. samuti ka honda. konks on ainult selles, et aeg-ajalt tuleb uut kaupa ja siis kui ära müüakse, pole miskit. tuleb lihtsalt passida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 23:59; 31.01 21:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sallyt ja Doci pole küll kuskil saada enam, ma arvan et sa ajad Sally Finniga sassi vms, seda on igal pool. Tellisin ka just tipatapa poest autosid, aga need on juba Cars 2 mudelid (Ilmar ja Seeru). Sallyt näiteks pole üldse Cars 2 mudelite nimekirjas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sallyt ja Doci pole küll kuskil saada enam, ma arvan et sa ajad Sally Finniga sassi vms, seda on igal pool. Tellisin ka just tipatapa poest autosid, aga need on juba Cars 2 mudelid (Ilmar ja Seeru). Sallyt näiteks pole üldse Cars 2 mudelite nimekirjas.[/tsitaat]

Sally ja Doc on mulle supermarketites viimasel ajal näppu jäänud. Nt Tartus Rimis. isegi Seerut on Rimis ja Jukus olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 23:59; 31.01 21:10;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Väikelaps Mudelautod ja vähemlevinud Cars autod – kust leida?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.