Esileht Ilu ja tervis Mügarik suulael ja mandlil

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Mügarik suulael ja mandlil

Postitas:

Nimelt avastasin, et kui keelega mööda suulage tõmmata on taga paremas pooles selline riisitera suurune mügarik. Valus on ta ainult siis kui sellele tugevalt vajutada ja naha all nagu liiguks mingi tera. Selle kõrvalt on mul hammas puudu kuna seal oli suur mädapõletik paar aastat tagasi. Kui suu lahti teha siis seda näha pole, ka taskulambiga vaadates. Ma tõesti ei tea kui kaua see seal olla on võinud kuna seda ei ole näha, ainult tunda ja keelega ma tihti sellise koha pealt ei tõmba. Samuti on mul mingisugune läbipaistev punn või midagi taolist samal poolel mandli peal mida on ainult näha kui taskulambiga kurku vaadata. Mis asjad need olla võiks, ma olen väga väga hirmul? Hambaarstile sain aja alles detsembri alguses aga senikaua ajab see kartmine mind hulluks. Mingeid muid kaebusi mul ei ole.
Ise olen 20 aastane, ei joo ega ei suitseta.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.11 14:11; 22.11 16:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hambaarst selliste asjadega ei pruugi tegeleda. Mandlitega kindlasti mitte. Pöördu ka perearsti poole, saad kiiremini löögile ja rahu. Tegemist võib olla mingist viirushaigusest või külmetusest tingitud muutustega just mandlite juures.

Suulaes olev mügarik võib olla lihtsalt suulae kurd või tõesti hamba välja tõmbamisega tekkinud moodustis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole eriti haige olnud, eriti just kurguga seotud asjadest. Korra oli hääl kähe pea 2 kuud tagasi ja natuke valus aga muidu ei ole midagi. Samamoodi – ei tea kaua see seal olla võib olnud kuna seda ei ole niisama näha. Valge ta ka ei ole niiet kivike ta ka ilmselt pole. Perearstile helistan homme.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.11 14:11; 22.11 16:42;
To report this post you need to login first.

mandlikorgid ilmselt. need võivad tekkida ka täiesti tervete mandlite korral.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis Mügarik suulael ja mandlil

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.