Esileht Väikelaps Muhebeebi e-pood

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Muhebeebi e-pood

Postitas:
Kägu

Kas keegi on tellinud sellisest e-poest nagu muhebeebi.com? Kuidas teil on olnud kogemused tarneajaga?

Nimelt tellisin musta reede (25.11) kampaania ajal lapsele tuukrimütsi. Kodulehel on info, et kampaaniate ajal tarne kuni 10 päeva. See aeg on juba möödas ja mütsi pole ikka veel kätte saanud. Olen neile juba kaks korda kirjutanud, aga pole kirjadele vastust saanud.

Need, kes on sealt tellinud, palun jagage, kas nii pikk tarneaeg on neil tavapärane?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen neilt ühe korra tellinud, ei olnud kampaania aeg ja läks aega pea kuu enne kui paki kätte sain,  keegi mu kirjadele ei vastanud. Ma tõesti ei saa aru, kust need kiitvad jutud nende kohta tulevad igal pool facebooki gruppides.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama kogemus, kirjadele vastamine puudulik või kaootiline, tarneaeg u 2-3x pikem kui lubatud, aga siiski lõpuks sain tellitud asjad kätte, lisaks ka eritellimuse. Selles osas tõesti julgen kiita, et nii müts, tuuker kui pusa ja retuusid jne on väga hea kvaliteediga, ilusti tehtud, suurus ok jne. Ilmselt lihtsalt maht käib vahepeal üle?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tellisin eelmine aasta Musta Reede ajal ja pidin ka mütsi kuu aega ootama. Muidu mütsiga jäin rahule, aga tarneaeg oli küll lubatust pikem.

Üks sõbranna tellis enne kampaaniat ja sai mütsi kiiremini kätte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen neilt kaks korda tellinud, mütsid väga meeldivad ja petturitega tegu kindlasti pole. AGA mõlemal korral on mingi jama olnud, esimesel korral läks väga kaua aega enne kui tellimuse kinnitatud sain (Instagramist tellides) ja teisel korral läks neil tellimus üldse kuskile “valesse kausta” (veebilehelt tellides). Minu valitud kangas oli läbimüüdud, sain teistsugusest kangast.

Kolmanda tellimuse tegin ka 14. november läbi instagrami (ma ei ela Eestis, seega läbi veebipoe otse tellida ei saanud) , 17. november sain küsimise peale teada, et müts on juba töös ja peale seda vaikus. Arvet pole saanud ja vahepeal läks ilm ka külmaks ning mütsi tegelikult praegu enam vaja polegi.

Soovitan instagrami kirjutada ja uurida, mis tellimusest sai. Mulle tundub, et neil on seda inimresurssi liiga vähe ja asjad käivad veits üle jõu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Väikelaps Muhebeebi e-pood