Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mul ei ole kõrvitsat väljas!

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Mul ei ole kõrvitsat väljas!

Postitas:
Kägu

Mind ajasid eile ikka vihale küll. Kell oli kohe pool 22 saamas ja olin oma 3aastase just magama saanud ja siis tulevad lasevad kella ja lõhuvad uksetaga. Kui mees läks, rääkima, et mis toimub, siis nõudsid karjudes komm või pomm. Mees üritas viisakalt seletada, et sellel kellaajal pole viiskas võõraste ustetaga käia ja veel vähem midagi nõuda. tüübid saatsid p-punkti ja läksid järgmise ukse taha. Politseiga ähvardamise peale õnneks lasid jalga.
3aastane muidugi ärkas selle kisa peale ja mul kulus 1h et uuesti magama saada teda, kuna laps oli ilmselgelt üleväsinud.
Tõesti huvitav, kas vanemad ei mõtle mida nende lapsed teevad või kus on, kuna polnud ka meie kortermaja lapsed, ega ka kõrvalmaja ja majad kinniseväravaga hoovis, kus mardi-kadrisante pole aastaid käinud, kuigi neid oleme ikka oodanud, siis seda üllatavam oli see eilne seik. Õhtu oli rikutud ja oma lastel sellist asja ei lubaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, katsu leppida sellega, et kõik ei saagi rikkad olla, kes suudavad kõrvitsaid ja piisavalt maiustusi osta. Ja sina oled kahjuks see, keda on tabanud ebaõnn.

Ega raha olemasolu ei pea ju tähendama seda, et “nüüd tuleb osta”? Kõrvits on ikka söömise jaoks, toiduga ei mängita.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, katsu leppida sellega, et kõik ei saagi rikkad olla, kes suudavad kõrvitsaid ja piisavalt maiustusi osta. Ja sina oled kahjuks see, keda on tabanud ebaõnn.

Ega raha olemasolu ei pea ju tähendama seda, et “nüüd tuleb osta”? Kõrvits on ikka söömise jaoks, toiduga ei mängita.

Mina lähtusin teemaalgatajast, kes ütles otse, et ei jaksa kolm korda lapsi võõrustada. Ja see, milleks ma kõrvitsa ostan, kas mängimiseks või söömiseks, pole nüüd küll kellegi teise asi, nii et võid vabalt oma vananenud arusaamad enda teada jätta.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mul ei ole kõrvitsat väljas!