Esileht Ilu ja tervis Mul on depressioon

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Mul on depressioon

Postitas:
Kägu

Selliste teemade kuhjumisel tahaks öelda, et kaua pole sõda või muud katastroofi olnud. Toimuks ühiskonnas kiire tervenemine. Inimesed  mobiliseeriksid oma jõu pere ja laste nimel, mitte ei viriseks ja nokiks oma naba.

Minu vanaema sündis 1901. Kui ajalugu vähegi tunda, võib kujutleda, mida ta üle pidi elama. Vanaema elas pika ja tööka elu erinevate riigikordade all, mõnikord ellujäämise piiril kasvatas üksikemana edukalt üles 3 last ja suri hea vaimse tervise juures aastal 1995.

+3
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selliste teemade kuhjumisel tahaks öelda, et kaua pole sõda või muud katastroofi olnud. Toimuks ühiskonnas kiire tervenemine. Inimesed mobiliseeriksid oma jõu pere ja laste nimel, mitte ei viriseks ja nokiks oma naba.

Minu vanaema sündis 1901. Kui ajalugu vähegi tunda, võib kujutleda, mida ta üle pidi elama. Vanaema elas pika ja tööka elu erinevate riigikordade all, mõnikord ellujäämise piiril kasvatas üksikemana edukalt üles 3 last ja suri hea vaimse tervise juures aastal 1995.

Enesetappe on alati olnud.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti üleminekuea tunnused sul. Närviline, ei viitsi midagi teha, vahiks omaette telekat ainult jne. Kui unetus ja tihedad kuumahood ka vaevama hakkavad, siis on elu puhta pees. Jube aeg!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selliste teemade kuhjumisel tahaks öelda, et kaua pole sõda või muud katastroofi olnud. Toimuks ühiskonnas kiire tervenemine. Inimesed mobiliseeriksid oma jõu pere ja laste nimel, mitte ei viriseks ja nokiks oma naba.

Minu vanaema sündis 1901. Kui ajalugu vähegi tunda, võib kujutleda, mida ta üle pidi elama. Vanaema elas pika ja tööka elu erinevate riigikordade all, mõnikord ellujäämise piiril kasvatas üksikemana edukalt üles 3 last ja suri hea vaimse tervise juures aastal 1995.

Iga taolise teema alla tuled sama jutuga. Sellisel ajal oli samuti väga palju vaimseid häireid, nendest lihtsalt ei julgetud rääkida, oli ka enesetappe depressiooni pärast jne.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Ilu ja tervis Mul on depressioon