Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mul on häbi!

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 130 )

Teema: Mul on häbi!

Postitas:
Kägu

Mida päev edasi, seda enam on mul häbi meie riigis elada. See tsirkus, mida ekre korraldab, ületab juba igasuguse piiri. Ma ei olnud üldse ekre vastane, valimiste ajal isegi mõtlesin, et vaataks huviga, mis saab, kui nad valitsusse saavad. Aga tulemus on lihtsalt hirmus. Nagu kari joodikuid külapoe tagant oleks valitsusse kutsutud. Ülbed, ebaviisakad, rumalad, üleolevad… Midagi tuleb ette võtta enne kui ülejäänud maailma ees naerualusteks muutume nende klounide tõttu!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mida päev edasi, seda enam on mul häbi meie riigis elada. See tsirkus, mida ekre korraldab, ületab juba igasuguse piiri. Ma ei olnud üldse ekre vastane, valimiste ajal isegi mõtlesin, et vaataks huviga, mis saab, kui nad valitsusse saavad. Aga tulemus on lihtsalt hirmus. Nagu kari joodikuid külapoe tagant oleks valitsusse kutsutud. Ülbed, ebaviisakad, rumalad, üleolevad… Midagi tuleb ette võtta enne kui ülejäänud maailma ees naerualusteks muutume nende klounide tõttu!

Mitte ekre ei korralda seda tsirkust.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tänase pressikonveretsi ajal, kus Mart Helme presidenti alandas, vaatasin Ratase nägu. Punane, lapiline, silmad maas, nihelemine ja piinlikkust täis silmad.
Jüri Ratas, kui palju piinlikkust ja häbi sinu sisse mahub?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

kus Mart Helme presidenti alandas

Küll teid ikka alandatakse kogu aeg. President on võib-olla OHVER ka nüüd?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mitte ekre ei korralda seda tsirkust.

No EKRE juhtivad pead viskavad aina hagu alla. Tänane siseministri avaldus kirss tordil. Meenus üks Reinsalu hinnang ühele teisele vägivallajuhtumile.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kurb küll kui tõde alandab.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

1870 oli Ameerikas selline mees nagu Denis Kearney. “Hiinlased välja” tegi ta populaarseks. Sama idee, paneme piirid kinni ja välismaalased välja. Töökohad omadele. Kümmekond aastat käis see triangel. Kuna valitsemine ja lahenduste genereerimine on keerulisem, kui niisama lubada, siis inimesed väsisid ootamast. Tänapäeval ei tea keegi sellest tol ajal nii populaarsest poliitikust midagi. Ameerikas on ta tundmatu nimi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minule teeb nalja. Said võimu juurde ja ämbrid hakkasid teisel päeval kolisema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

naljakas on see, et nad sõimaks nagu iseennast. Nagu see tänane avaldus presidendi kohta – täpselt selliselt ju vana Helme seda esitades käituski – nagu ülesköetud ja emotsionaalne naine.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

naljakas on see, et nad sõimaks nagu iseennast. Nagu see tänane avaldus presidendi kohta – täpselt selliselt ju vana Helme seda esitades käituski – nagu ülesköetud ja emotsionaalne naine.

ülesköetud ja emotsionaalne naine on nagu mingi sõimuvõrdlus? kas naine ei või olla emotsionaalne ja siiski adekvaatne hindama olukordi ja inimesi? või on naiseks olemine kuidagi eriti alandav? või on naiste emotsioonid kuidagi eriti vaimselt nüristavad? miks see naispool alati peab olema halva võrdkuju (turumutt, eit, naised saunas, naiste plära)?

aeg oleks uued võrdlused tekitada, mis meeste kohta ka käiks ja ei pisendaks/halvustaks naissugu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selge, et on häbi, kui sind alasti võetakse😬

Please wait...
Postitas:
Kägu

ülesköetud ja emotsionaalne naine on nagu mingi sõimuvõrdlus?

küsi seda Helme käest. mina ei ole sellele hinnangut andnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ülesköetud ja emotsionaalne naine on nagu mingi sõimuvõrdlus?

Jah, naised võivad olla emotsionaalsed nii nagu mehedki, aga poliitik ei tohiks õhinapõhiselt toimetada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meedia valab õli tulle.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ülesköetud ja emotsionaalne naine on nagu mingi sõimuvõrdlus? kas naine ei või olla emotsionaalne ja siiski adekvaatne hindama olukordi ja inimesi? või on naiseks olemine kuidagi eriti alandav? või on naiste emotsioonid kuidagi eriti vaimselt nüristavad? miks see naispool alati peab olema halva võrdkuju (turumutt, eit, naised saunas, naiste plära)?

aeg oleks uued võrdlused tekitada, mis meeste kohta ka käiks ja ei pisendaks/halvustaks naissugu.

EKRE poliitikud on oma valijate nägu. Täpselt sellised nagu nende valijad– labase keelekasutusega ja despootliku maailmavaatega tegelinskid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

EKRE poliitikud on oma valijate nägu. Täpselt sellised nagu nende valijad– labase keelekasutusega ja despootliku maailmavaatega tegelinskid.

Mitut EKRE valijat sa isiklikult tead, et nii lahmid? Minu lähisugulaste hulgas on neid vähemalt 5. Kõik kõrgharidusega asjalikud inimesed, kel on kõrini reformi etableerunud stagnapoliitikast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nõus teemaalgatusega. Selles kummalises koosluses paneb mind kõige rohkem imestama mitte Ekre, vaid Jõri Ratas, kes peaministrina talub neid ja konstantselt vabandab neid välja nagu paha peal käinud jõnglasi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on tunne, et Helmed on Ratase millegagi pihtide vahele võtnud ja nüüd teevad mis tahavad.
Sest Ratase käitumine ei ole mehevääriline käitumine – et laseb Helme-del avalikult sõimelda ja ülbitseda ja mida iganes teha. Ratas ei julgnenud isegi ERR-i otseeetrisse minna. Väga argpükslik käitumine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seda mis Eestis toimub on tõesti õudne vaadata. Ma polek karta osanud, et meie valitsus saab olema Trumpi ja Putini nägu, ainult et mitme pügala võrra lollim.
Aga kõige keerulisemas olukorras on praegu need valitsuse liikmed ja president, kes peavad selle ohmukarja keskel töötama. Eks meil enamusel on kunagi olnud mõni kolleeg, kes ise millestki aru ei saa, aga on endast ja oma vaimuküllusest ülisuures vaimustuses.
Kahju, et nii on läinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma juba mõtlen, et Helmed tegelikult ei taha valitsuses olla ja pingutavad kogu hingest, et valitsus lõhki ajada ning nad saaks rahus opositsiooni tagasi minna. Ootavad, et Ratta kannatus ometi katkeks. Aga Ratas ei suuda seda häbi alla neelata, et praegune valitsus lõhki läheks ja ta peaks minema ministriks Kallase valitsusse. Pigem kannatab seda häbi, mida pröökavad Helmed talle päevast päeva põhjustavad. Vähemalt on nime poolest ikka peaminister!

Please wait...
Postitas:
Kägu

kas teie meelest ongi normaalne, et meil on president, kes käitub kahepalgeliselt (Ojasoo case) ning mõistab inimesi süüdi pelgalt sopalehtedes ilmunud artiklite põhjal?? respekt Helmele, et julges ühemõtteliselt sellisele käitumisele hinnangu anda ja ei kukkunud mingit poliitkorrektset hülgemöla ajama 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minge jaurake oma blogides edasi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuni EKRE valijaid tümitatakse, kuni koos Keski valinutega enam kui kolmandikku rahvast tümitatakse, seda rohkem ühiskond lõhestub. Häbi peaks olema välismeedias Eestit mustata, häbi peaks olema tuhandeid kaaskodanikke alavääristada. Kui meedia oleks omapoolsete hinnangutega tagasihoidlikum, oleksid Helme sõnavõtud poole lahjemad (kuigi ega ta mulle oma väljaütlemiste tõttu ei meeldi). Koos meedia võimendusega kõlab Helme jutt tõesti peaaegu nagu Lobjaka jutt, kes arvab, et Pariisi terroristid on rohkem eurooplased kui meie (ja kelle kah naistesse on imelik suhtumine). Aga võiks nüüd siiski selle rahva lõhestamise lõpetada ja valitsus võiks tööle asuda igasugu lobisemise asemel, kodanikud võiks maha rahuneda, ajakirjanikud võiks samuti maha rahuneda ning vähemalt Eesti mustamise lõpetada. See viimane toob meile kõige rohkem kahju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

palun väga
https://kuuuurija.postimees.ee/6674307/katrin-lust-miks-napib-meie-naispresidendis-riigimehelikkust?_ga=2.233396382.1851687943.1556614914-226913422.1455528030

Please wait...
Postitas:
Kägu

See on praeguse koalitsiooni meistrite nägu. Soov saada võimule. Uue valitsuse esimene töönädal jääb kandma ühepäevast ministrit, lapilise näoga peaministrit. Helmed, kes käituvad nagu oleks neil mingi salajane võti taskus, mida keerata, kui keegi hakkab neid korrale kutsuma. Samas ma ei usu, et kui homme oleksid valimised, siis EKRE saaks vähem hääli.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mitut EKRE valijat sa isiklikult tead, et nii lahmid? Minu lähisugulaste hulgas on neid vähemalt 5. Kõik kõrgharidusega asjalikud inimesed, kel on kõrini reformi etableerunud stagnapoliitikast.

ja kas su kõrgeltharitud asjalikud sugulased on rahul oma valitute senise tegevusega?
seaduserikkumised ja plärtsumised, selle asemel, et sisuliselt tööle asuda.

mul on ka mõned sugulased, kes tõenäoliselt ekret valisid. sellised tavalised ja pealtnäha kenad inimesed.
huvitav on jälgida, millal neil kannatus katkeb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on ka väga piinlik. Selline valitsus lõhub meie riigi kuvandi muu maailma ees. Täpselt nagu kamp ülikonnastatud lumpenit oleks riigitüüri juurde lastud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mine siis minema siit, mis sa hädaldad.

Please wait...
Postitas:
Amatöör

See näitab, et milline lastetuba on meie meespoliitikutel. Ükski naistpoliitik ei ole endale lubanud endale selliseid asju. Mehed nagu püüavad oma üleolekut näidata, mida tegelikult neil ei ole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kas teie meelest ongi normaalne, et meil on president, kes käitub kahepalgeliselt (Ojasoo case) ning mõistab inimesi süüdi pelgalt sopalehtedes ilmunud artiklite põhjal?? respekt Helmele, et julges ühemõtteliselt sellisele käitumisele hinnangu anda ja ei kukkunud mingit poliitkorrektset hülgemöla ajama 🙂

Meil on nüüd alandatud ja ohvriks tehtud president! No suurepärane lihtsalt. Kes vajab sellist presidenti?

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 130 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mul on häbi!