Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mul on häbi!

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 130 )

Teema: Mul on häbi!

Postitas:
Kägu

Kas keegi suudab mulle seletada kuudas sai selline valimatult sõnu( tatti) välja paiskav mees olla SUURSAADIK?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mitut EKRE valijat sa isiklikult tead, et nii lahmid? Minu lähisugulaste hulgas on neid vähemalt 5. Kõik kõrgharidusega asjalikud inimesed, kel on kõrini reformi etableerunud stagnapoliitikast.

ja kas su kõrgeltharitud asjalikud sugulased on rahul oma valitute senise tegevusega?

seaduserikkumised ja plärtsumised, selle asemel, et sisuliselt tööle asuda.

mul on ka mõned sugulased, kes tõenäoliselt ekret valisid. sellised tavalised ja pealtnäha kenad inimesed.

huvitav on jälgida, millal neil kannatus katkeb.

Ja mul on terve kari tuttavaid, ja see kari järjest suureneb, nagu tundub, kes ütlevad: mina ekret ei valinud, aga kui peaksin uuesti valima, valiksin ekre. Sest kõik teised on juba niivõrd üle piiri läinud ja ennast vastikuks teinud.
Jah, meil läheb nagu Ameerikal – valitsusel ei lasta töötada, kogu aeg antakse igast torust tuld. Samal ajal suureneb valitsuse toetajaskond. See olukord on niivõrd plahvatusohtlik ja seda plahvatust taotlevad valitsuse vastased. Silmakirjatsejad, kahepalgelised ja rumalad, halvas mõttes harimatud ja pahatahtlikud. Kui nüüd jätkuks opositsioonil tõesti tarkust, siis nad võtaksid tuure maha, et asjad saaksid paremaks minna. Aga nad ei tahagi, et läheks paremaks, nad tahavad, et läheks halvemaks. Täpselt nagu need Kuusiku peksjad ja sõimajad. Nemad tahavad, et Kuusiku perel läheks halvemaks, aga karjuvad midagi kaitsmisest. Ja samamoodi opositsioon: karjub Eesti riigi huvidest, aga tegelikult tahab, et läheks veel ja veel halvemaks, et rahvas hakkaks omavahel sõdima, et saaks verd ja kuritegusid ikka rohkem – SEE on nende tegelik huvi. Lollikari, kes kaasa kiidab, on nende relv.
Palju õnne, ise tapame oma riigi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Eelmisele – usun ma küll, et kohe terve kari. Käite kõik omavahel läbi või kogunete kuhugi karjakaupa.
Kuulda on seda, kes kõige kõvemini karjub – seda just EKRE teeb ja igavahendiga – meid pekstakse! Selle asemel, et oodata ära Kuusiku tulemused, käib igavene teiste süüdistamine ja lahmimine kuni presidendini välja.
Keegi ei peksa ega tee liiga EKRE’le – töö on tellija materjalist, enne ühe või teise isiku väljakäimisega – oleks tulnud teha korralik kodutöö – Madissoni puhul tuli tema mobiilivargus välja ja nüüd Kuusik. Ise teadis, et jäi joobes kihutamisega vahele – kuidas sa saad üldse võtta sellist pakkumist vastu?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ei valinud Ekret, aga mõtlesin peale esimest imestust hääletustulemuste ja koalitsiooni üle, et hea küll, no las nad teevad ka midagi peale lõugade laiutamise ja tõestavad, et nende teod kah jutule järele jõuavad. Put their money where their mouth is. Et äkki on asjalikud ja teevad ära midagi, mida eelmised 17a ei saanud tehtud. Sest nende programmis oli isegi mõistlikke ivasid mitu.
On neil nüüd esimene tööpäev ja võimalus hakata reaalselt tegutsema. Aga nad ei tee ju sisulist tööd, jätkub sama klounaad! Pidevalt. Ametissevannutaminegi- lipud, zestid… See OK näpuga vehkimine hakkab neil parteikollektiivseks tikiks muutuma varsti 😛 Kui meedia poleks seda Kaalepi lollakat (olgu kuitahes mitmetimõistetav, sobimatu oli see nagunii ametlikul üritusel) liigutust riigikogu 1.istungil nii suure kella külge pannud, kui oleks võinud ignoreerida nagu viisakas inimene ei tee märkama kellegi röhatust või võõrsõna vale kasutust, poleks midagi juhtunud. Pani. Mis sai? Nüüd vehivad nad kõik, Tralla kah pealekauba! 😀

Ja Isamaa nagu tavaliselt, neid ei kuule üldse.
Kui see lollimaja jätkub, siis võtab mõne aja pärast Ratas õnnest kogeledes Kaja uued kosjad vastu ja kõik hingavad kergendatult 🙂

Rõve on kogu see värk, ma ausalt ei teagi, keda süüdistada selles, sest ega ekre vastased ka moraalset high roadi just pole valinud, eksole. Meedia ässitab ainult lisaks ja võimendab kogu seda jura mitmekordseks. Nii madal, nõme, väiklane on see kõik. Võiks ju olla mõned inimesed, kellele rahvas saab austusega vaadata, kus need kõik kadunud on (ma saan aru, et ehk neid ei peaks ka poliitikute seast otsima 🙂 )? Ühed kleebivad südamekesi, teised… ähh.

Ma saan aru küll, et mina ise olen lihtsakene ja et fraas “kõik inimesed on ilusad ja head” on ammu juba kurb iroonia (õigemini on alati olnud), aga ma tahaks loota, et kui arvatavast naisepeksjast minister oleks olnud mõnest teisest erakonnast, oleks asi täpselt samamoodi läinud- uurimiseni (ehk võiks selle uurimiseni küll jõuda natuke väiksema aplombiga, mis oletatavale ohvrile vähem näkku lööb). Asi ei ole ekres, asi on selles, et meil ei peaks ministriks saamagi inimene, kellel on kasvõi KAHTLUS, et ta on oma naist süstemaatiliselt, aastaid, jõhkralt, luumurdudeni peksnud. Või kuidas?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja mul on terve kari tuttavaid, ja see kari järjest suureneb, nagu tundub, kes ütlevad: mina ekret ei valinud, aga kui peaksin uuesti valima, valiksin ekre.

Põnev unistus. 29.aprilli seisuga oli Reformierakond jälle toetust võitnud ja teised erakonnad (sh koalitsioonierakonnad) toetust kaotanud. Mida rohkem Helmed oma suud paotavad, seda suuremaks vahed kärisevad. Jahvatagu ikka idiootsusi edasi, mulle sobib!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mul küll ei ole.
See teema näitab järjekordselt inimeste funktsionaalses arusaamises suuri puudujääke.
Esiteks ei öelnud Helme midagi valesti: president peab jääma neutraalseks PUNKT. Selline seisukohavõtt puhtalt anonüümsetele allikatele tuginedes ja ilma PPA uurimust äraootamata ei ole kuidagi kohane PUNKT. Nii ei leia mitte ainult Helme, vaid ka nt. Gräzin jt. Isegi Aab tõdes eile Ringvaates, et Helme seisukoha sisulise poolega võib ta nõus olla, aga saab aru, et sõnastus ei olnud kõige paremini valitud, aga mitmetähenduslik kõnepruuk ongi alati EKREt iseloomustanud.

Kümneid aastaid sai meil juba normaalsuseks alalhoidlikus ja liigne poliitkorrektsus, vot siis mul oli lausa hirm tuleviku pärast, nüüd saan jälle rahulikult magada.

Ja kas te peate EKREt ja tema juhatust täitsa lollideks? Kui EKRE Lääne-Virumaa esimees on kindel, et nt. Kuusikul ei lasu süüd, siis võib suhteliselt kindel olla, et siin mängitakse kõrgemat mängu. EKREl on mitmeid meediaeksperte/nõunikke, kellega vähemalt suurem osa väljaütlemisi kooskõlastatakse. Kui nüüd rekordminister kaebabki Ekspeessi kohtusse laimu eest, milles olen üsna kindel, ja saabki võidu, siis saab isegi mõõdukas EKREvastane aru, et meil on tõepoolest sopaajakirjandus.

Ja lõpetuseks: vastupidiselt mõne kommenteerija arvamusele oleks õige eeldus, et EKRE toetus hoopis tasakesi tõuseb, kui selline nn. meediapeks jätkub, varem oli ju veelgi hullem EKRE tampimine ja lausete kontekstist väljarebimine ja näete: EKRE ON VALITSUSES, kuigi selle võimaluse arvajaid peale valimisi peeti lollideks!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina ei valinud Ekret, aga mõtlesin peale esimest imestust hääletustulemuste ja koalitsiooni üle, et hea küll, no las nad teevad ka midagi peale lõugade laiutamise ja tõestavad, et nende teod kah jutule järele jõuavad. Et äkki on asjalikud ja teevad ära midagi, mida eelmised 17a ei saanud tehtud.

On neil nüüd esimene tööpäev ja võimalus hakata reaalselt tegutsema. Aga nad ei tee ju sisulist tööd, jätkub sama klounaad! Pidevalt.

See näitabki, et iga kloun ei sobi poliitikasse. Sa võid ju klounile korralikud riided selga panna ja juuksed ära kammida, aga kombed on tal ju ikka samad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kus Mart Helme presidenti alandas

Küll teid ikka alandatakse kogu aeg. President on võib-olla OHVER ka nüüd?

Misasi see siis oli, kui see ei olnud üritus presidenti alavääristada? Konstruktiivne kriitika? 😀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kurb küll kui tõde alandab.

Mis krdi tõde? President näitas õigustatult, et olukord ei ole aktsepteeritav. Helme üritas seda endale omasel moel keerata Venemaa stiilis millekski 180 kraadi muuks – siin, kus teemaks on, et äsja ministriks valitu on suure tõenäosusega kaabakas, räägib tema meie vägagi targa ja julge presidendi kohta, et see ei ole adekvaatne?!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas keegi suudab mulle seletada kuudas sai selline valimatult sõnu( tatti) välja paiskav mees olla SUURSAADIK?

Ta oli seda ju Venemaal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

president peab jääma neutraalseks PUNKT. Selline seisukohavõtt puhtalt anonüümsetele allikatele tuginedes ja ilma PPA uurimust äraootamata ei ole kuidagi kohane PUNKT. Nii ei leia mitte ainult Helme, vaid ka nt. Gräzin jt. Isegi Aab tõdes eile Ringvaates, et Helme seisukoha sisulise poolega võib ta nõus olla, aga saab aru, et sõnastus ei olnud kõige paremini valitud, aga mitmetähenduslik kõnepruuk ongi alati EKREt iseloomustanud.

Kümneid aastaid sai meil juba normaalsuseks alalhoidlikus ja liigne poliitkorrektsus, vot siis mul oli lausa hirm tuleviku pärast, nüüd saan jälle rahulikult magada.

Kui president ei ole alati poliitkorrektne, siis see on paha, aga kui EKRE ei ole poliitkorrektne, siis see on hea?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nüüd oleks mõistlik EKREl pakkuda välja mõni natuke tuntum ja tasakaalukam isik. Näiteks kauaaegne diplomaat Tasa, kes tegelenud ka E-Eestiga, seega väliskaubandus- ja ITministriks sobiks suurepäraselt. Iseasi on, kas tal endal on soovi.

Mis teie arvate? Tundub, et kõik on viimasel ajal suured EKRE spetsialistid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mitut EKRE valijat sa isiklikult tead, et nii lahmid? Minu lähisugulaste hulgas on neid vähemalt 5. Kõik kõrgharidusega asjalikud inimesed, kel on kõrini reformi etableerunud stagnapoliitikast.

Mardi kaasaegsed?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kurb küll kui tõde alandab.

Mis krdi tõde? President näitas õigustatult, et olukord ei ole aktsepteeritav. Helme üritas seda endale omasel moel keerata Venemaa stiilis millekski 180 kraadi muuks – siin, kus teemaks on, et äsja ministriks valitu on suure tõenäosusega kaabakas, räägib tema meie vägagi targa ja julge presidendi kohta, et see ei ole adekvaatne?!

Ma ei tunne ühtegi inimest, kellele meie president meeldiks ja ei koosne mu tutvusringkond lumpenitest, nagu sa kindlasti arvad. Minul on piinlik meie presidendi pärast. Lootsin, et tal on rohkem ausust ja mõistust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Saan ju aru ,et Helme on venelaste Zirinovski kloon ( meil neid ju nüüd kaks koguni) Aga isegi Putinil nii palju mõistust ,et võimu juurde sellist ei lase!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle hakkab ka tunduma, et ekre teeb seda meelega. St nagunii teevad meelega, aga et neil on veel lisatagamõte: saada valitsusest väljapuksitud, sest vot SIIS alles lööb nende ohvrioreool särama ja see võtaks kindlasti pööblihääli nii Isamaalt kui Keskilt ja annaks ekrele.
Aga ma nii loodan, et nad mängivad üle. Enamasti ülbed ja vastikud lõpuks mängivad üle. Enne tuleb normaalsel osal elanikkonnast (sh ka mõõdukal ja tasakaalukal osal ekre valijaskonnast) muidugi seda nõmedat tsirkust vaadates palju närvirakke kaotada ja piinlikkust tunda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

naljakas on see, et nad sõimaks nagu iseennast. Nagu see tänane avaldus presidendi kohta – täpselt selliselt ju vana Helme seda esitades käituski – nagu ülesköetud ja emotsionaalne naine.

Just seda minagi mõtlesin, kui seda pressikat nägin – ise käitub palju hullemini, emotsioone ja viha täis, kogu rahva ees. Piinlik oli jah.
Jumala eest, nagu mingi batjuška külapoe taga tõesti, tema tuli ja kus kukkus seletama, kuidas keegi käituma peab! Labane ja nõme.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja lõpetuseks: vastupidiselt mõne kommenteerija arvamusele oleks õige eeldus, et EKRE toetus hoopis tasakesi tõuseb, kui selline nn. meediapeks jätkub

Ja jätkuvalt ei saa aru, et “meediapeks” ei ole EKRE vastu suunatud, see on suunatud konkreetsete aktuaalsete ämbrisse astunud tegelaste vastu. See on ALATI nii olnud, juba enne EKREt ja EKREtiinid ei ole mingid pühad lambad, et nad sellest mängust välja peaks jääma. Nad ise pakuvad nii palju materjali iga päev, et magusate pealkirjade ja artiklite avaldamata jätmine oleks lausa ajakirjanduslik enesetapp. Pigem oleks eesti üldsus väga häiritud kui need tegelased igapäevastest uudistest rangelt kõrvale jääks. Tekitaks kahtlusi ja noh, meelelahutuslikult on see ju odavalt saadud pilet tragikomöödia etendusele esireas!

Mulle hoopis tundub, et EKREtiinide näol on tegemist mingite eriti naiivsete tegelastega, kes tõsimeeli usuvad, et see, mida nad räägivad, on ilustamata tõde (mida mitte keegi peale nende rääkida ei julge) ja nad siiralt ei saa aru, miks selline suhtumine inimestes vastikust tekitab. Ja siis on solvunud (jah, täpselt nagu hüsteerilised naised) kui nende poetatud “kuldmunade” üle avalikult irvitatakse. Nad ise vist tõesti ei saa aru, kui infantiilsed nad väljapoole välja paistavad. Nagu lasteaialapsed “Lapsesuu” raadiosaates.

Jah, mul on küll häbi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mida päev edasi, seda enam on mul häbi meie riigis elada. See tsirkus, mida ekre korraldab, ületab juba igasuguse piiri. Ma ei olnud üldse ekre vastane, valimiste ajal isegi mõtlesin, et vaataks huviga, mis saab, kui nad valitsusse saavad. Aga tulemus on lihtsalt hirmus. Nagu kari joodikuid külapoe tagant oleks valitsusse kutsutud. Ülbed, ebaviisakad, rumalad, üleolevad… Midagi tuleb ette võtta enne kui ülejäänud maailma ees naerualusteks muutume nende klounide tõttu!

Tunnen samuti end halvasti. Meie väikses riigis on ühtäkki vägivald ja mustamine tegijad 🙁
Saaks kuidagi Toompea puhtaks pühkida kõikidest nendest ahnetest, valelikest ja vägivaldsetest…
Uued erakonnad on veel eriti räiged.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meie mõtleme juba vaikselt sellele, et vist tahaks kuskil mujal elada…

Please wait...
Postitas:
Kägu

naljakas on see, et nad sõimaks nagu iseennast. Nagu see tänane avaldus presidendi kohta – täpselt selliselt ju vana Helme seda esitades käituski – nagu ülesköetud ja emotsionaalne naine.

ülesköetud ja emotsionaalne naine on nagu mingi sõimuvõrdlus? kas naine ei või olla emotsionaalne ja siiski adekvaatne hindama olukordi ja inimesi? või on naiseks olemine kuidagi eriti alandav? või on naiste emotsioonid kuidagi eriti vaimselt nüristavad? miks see naispool alati peab olema halva võrdkuju (turumutt, eit, naised saunas, naiste plära)?

aeg oleks uued võrdlused tekitada, mis meeste kohta ka käiks ja ei pisendaks/halvustaks naissugu.

Vabandust, panin kogemata miinuse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

EKREl on mitmeid meediaeksperte/nõunikke, kellega vähemalt suurem osa väljaütlemisi kooskõlastatakse.

Mulle meenutavad need sõnavõtud ikka hoopis midagi muud.Kas need eksperdid võisid olla oma varasemas elus komöödia kirjanikud? Meelelahutusena toimiks see küll. Helme ise ka lavalise kogemusega. See on tal selge, kuidas häält väristamata noote põhja keerata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja jätkuvalt ei saa aru, et “meediapeks” ei ole EKRE vastu suunatud, see on suunatud konkreetsete aktuaalsete ämbrisse astunud tegelaste vastu

Perekoolist olen teada saanud, et sinusuguseid meganaiivitare tõepoolest jätkuvalt leidub. Täitsa uskumatu.

Muide, kui meie president on alandatud ohver, kes meie ise siis oleme? Ma ei saa absoluutselt aru sellest ohvrikultusest, minu nn väärtushinnangungutes pole sellele lihtsalt ruumi. Ohver ja alandatud olek on iseenesest alandav, mu keel ei painduks iialgi enda kohta nii ütlema ja ma ei tunnista seda ka inimeste puhul, kellest ma lugu tahan pidada.
Ohver saab olla nõrk inimene – laps, vanur, vaimupuudeline – keegi, kes tõesti ei saa enda eest seista objektiivsetel põhjustel. Aga president ja alandatud ohver??? Kuidas teil küll keel paindub midagi sellist ütlem?

Püüdke mõista, et ohvristaatus on iseenesest juba alandav. Miks te alandate presidenti, naisi üldse, homosid, mustanahalisi jne? Kas teil neist kahju ei ole?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga president ja alandatud ohver??? Kuidas teil küll keel paindub midagi sellist ütlem?

Mina ei leia, et president oleks ohver, ja veel vähem leian, et mingi vanamees, kes valimatult sõnu suust välja pillub, üldse kedagi alandada suudaks peale iseenda. Ta jutt oli ju naeruväärne, keegi ei saanud seda ometi tõsiselt võtta, kõige vähem president.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Helmed, kes käituvad nagu oleks neil mingi salajane võti taskus, mida keerata, kui keegi hakkab neid korrale kutsuma.

Aga neil ongi ju!
See koalitsioon PEAB nui neljaks püsima, sest Jüri Ratasel muid variante lihtsalt pole. Variant on tunnistada oma eksimust EKRE valitsusse kutsumisel ja minna väiksemaks osapooleks Kaja Kallase valitsusse. SEE on tema jaoks vähemalt praeguse seisuga suurem häbi. Isamaa võib enne öelda, et meile aitab, eksisime partneris, ja teha koalitsiooni Refi ja Sotsidega, kuigi mulle on mulje jäänud, et just Seeder müüs selle idee Ratasele maha.

Selle teadmisega Helmed mängivadki, neil on selgelt riigijuhtimisest ja riigi mainest suva. Teeme siis vähemalt tsirkust ja maksame kätte jumal teab kellele ja jumal teab mille eest. Nad ongi nagu nende valijad – kibestunud ja kurjad kõigi edukamate ja arukamate, kaasa arvatud Eesti riigi peale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga president ja alandatud ohver??? Kuidas teil küll keel paindub midagi sellist ütlem?

Mina ei leia, et president oleks ohver, ja veel vähem leian, et mingi vanamees, kes valimatult sõnu suust välja pillub, üldse kedagi alandada suudaks peale iseenda. Ta jutt oli ju naeruväärne, keegi ei saanud seda ometi tõsiselt võtta, kõige vähem president.

Noh, ja mida te lärmate siis?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ohver on meie riik ja koos sellega meie kõik. Eesti maine langeb ja riik ulbib juhtimise ja selge plaanita ise kuidagi edasi, kuna nö juhtide energia kulub palaganile. Olukord on hull, seda näitab kasvõi, et Ratas viskus koos perega täna Kroonika kaanele.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

ma mõtlen, et Keski ja Isamaa ridades on kindlasti inimesi, kellele see “koostöö” Ekrega ei meeldi – selgelt määrib see jama ka neid väga tugevalt. On seal mõnigi inimene, kes tõuseb soojast kohast kõrgemale ja ütleb välja mida arvab? Või ongi lambakari, kes määgib koos Ratasega kaabude mõju all?

Oleks võinud arvata, et kaabud rahunevad valitsusse saades – aga ei, nüüd alles läks räigeks. Madalalaubalised ossid.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma ei tunne ühtegi inimest, kellele meie president meeldiks ja ei koosne mu tutvusringkond lumpenitest, nagu sa kindlasti arvad. Minul on piinlik meie presidendi pärast. Lootsin, et tal on rohkem ausust ja mõistust.

Ega sinna ei olegi midagi teha, kui sul on selline tutvusringkond. Eks meie sõbrad ole ikka meie endi nägu. Minu tutvusringkonnas (kõrgharidusega edukad inimesed) vastupidi leitakse, et meie president on üle ootuste tubli ja üha paremaks läheb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ega sinna ei olegi midagi teha, kui sul on selline tutvusringkond. Eks meie sõbrad ole ikka meie endi nägu. Minu tutvusringkonnas (kõrgharidusega edukad inimesed) vastupidi leiavad, et meie president on üle ootuste tubli ja üha paremaks läheb.

just minu mõte – ei arvanud alguses KK-st suurt midagi, aga nüüdseks meeldib ta mulle juba väga!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 130 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mul on häbi!