Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mul on häbi!

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 126 )

Teema: Mul on häbi!

Postitas:
Kägu

Toimub sama lintšimine nagu Trumpi võidu korrar USAs, uskumatu aga täpselt 100% selline mäng käib. Trump on sellest võitjana väljunud, loodame et EKRE ka jääb kindlmeelseks selle pasarahe all.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

EKRE küll seda tsirkust ei korralda ära valeta. Mõtle oma peaga ja süvene rohke kes seda tsirkust EKRE vastu korraldavad.

tegelikult on see mõtlemise koht tõesti, kes ja kus on need niiditõmbajad, kelle pilli järgi helmed tantsivad?
ehk vanamardi venemaa-aastad peidavad mõnd saladust?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

EKRE küll seda tsirkust ei korralda ära valeta. Mõtle oma peaga ja süvene rohke kes seda tsirkust EKRE vastu korraldavad.

tegelikult on see mõtlemise koht tõesti, kes ja kus on need niiditõmbajad, kelle pilli järgi helmed tantsivad?

ehk vanamardi venemaa-aastad peidavad mõnd saladust?

Jah putini käsilased, seda tahtsid öelda. Tubli hinne 5

Please wait...
Postitas:
Kägu

Toimub sama lintšimine nagu Trumpi võidu korrar USAs, uskumatu aga täpselt 100% selline mäng käib. Trump on sellest võitjana väljunud, loodame et EKRE ka jääb kindlmeelseks selle pasarahe all.

Trump võitjana väljunud – oled sa nikastanud? Ameerika ägab selle juhmardi tõttu, loe veidike.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ega sinna ei olegi midagi teha, kui sul on selline tutvusringkond. Eks meie sõbrad ole ikka meie endi nägu. Minu tutvusringkonnas (kõrgharidusega edukad inimesed) vastupidi leiavad, et meie president on üle ootuste tubli ja üha paremaks läheb.

Minu usaldus presidendi vastu on läinud, usaldus selle vastu, et ta võiks ellu viia oma kõige olulisemat ülesannet, milleks on tagada ühiskondlik õiglus, mitte avaliku võimu kaksikmoraal ja topeltstandardite käikulaskmine.
…( edukad ja kõrgharitud on tavaliselt targemad, sa vead nad alla!)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Et Helmele on keegi sõnad suhu pannud ja väntsutab teda nagu hampelmanni? Ja nüüd on ta ise hoopis ohver, kelle vastu tundmatud jõud sõda peavad? Oh teda vaesekest ja väetikest küll.
Minu jaoks pole asi üldse parteis. Olgu ta EKRE või kelle iganes esindaja, inimese ja valitsuse maine pärast on piinlik. On ka teiste pärast olnud (Gräzin tuleb esimesena meelde), mul pole aimugi, kuhu parteisse nad on kuulunud sel ajal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on häbi, et täiskasvanud inimene ei oska pealkirjastada oma juttu.

Aga – nägemist! Viripille ja saamatuid polegi siia vaja!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja kas te peate EKREt ja tema juhatust täitsa lollideks? Kui EKRE Lääne-Virumaa esimees on kindel, et nt. Kuusikul ei lasu süüd, siis võib suhteliselt kindel olla, et siin mängitakse kõrgemat mängu. EKREl on mitmeid meediaeksperte/nõunikke, kellega vähemalt suurem osa väljaütlemisi kooskõlastatakse.

Mina pean jah lollideks. Ja neid väidetavaid meedianõunikke ka. Kui mina, kes ma poliitikas sees ei ole, saan aru, et selliste süüdistuste puhul ei jää keegi rahule väitega “pole olnud” ning opositsioon kasutab seda mõnuga ära (ja täpselt sama teeks ekre vastupidises olukorras), siis tundub mulle küll, et need väidetavad meedianõunikud pole päevagi seda nõustamise tööd teinud ja pole ka meediat jälginud. Või oligi eesmärk ekre “kiusamine” korraldada. Igal juhul ei hooli neist keegi eksministri perest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma mõtlen, et Keski ja Isamaa ridades on kindlasti inimesi, kellele see “koostöö” Ekrega ei meeldi – selgelt määrib see jama ka neid väga tugevalt. On seal mõnigi inimene, kes tõuseb soojast kohast kõrgemale ja ütleb välja mida arvab? Või ongi lambakari, kes määgib koos Ratasega kaabude mõju all?

Ma tean kaht. Isamaast Viktoria Ladõnskaja-Kubits ja Jüri Luik. Viktoria keeldus minemast sellesse valitsusse, tema asemele võeti siis Riina Solman. Luik ka algul keeldus, aga pärast läks valitsusse, et nii oluline valdkond nagu riigikaitse ei jääks hullude meelevalda.
Kui kogu sellest jamast miskit head sünnib, siis ma loodan, et ehk siis, kui see surnult sündinud valitsus on kokku kukkunud, tehakse Isamaas sellest omad järeldused. Praegused oportunistid sunnitakse tagasi tõmbuma ja need, kellele praegu toimuv on sügavalt vastumeelne, võtavad erakonna oma kätte. Ehk kunagi on jälle aateline Isamaa nagu oli Laari ajal.
Keskerakonnast läksid kõik põhimõtetega inimesed minema juba aastaid tagasi, Savisaare ajal.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mida päev edasi, seda enam on mul häbi meie riigis elada. See tsirkus, mida ekre korraldab, ületab juba igasuguse piiri. Ma ei olnud üldse ekre vastane, valimiste ajal isegi mõtlesin, et vaataks huviga, mis saab, kui nad valitsusse saavad. Aga tulemus on lihtsalt hirmus. Nagu kari joodikuid külapoe tagant oleks valitsusse kutsutud. Ülbed, ebaviisakad, rumalad, üleolevad… Midagi tuleb ette võtta enne kui ülejäänud maailma ees naerualusteks muutume nende klounide tõttu!

Lumehelbeke! Putin ja Trump, maailma suurimate riikide kõige võimsamad juhid meeldiksid sulle rohkem? Ava oma silmad ja vaata meie konnatiigist kaugemale ja sulle võib üllatusena tulla, aga kogu maailm on samasugune.

Kui Jüri Ratas ei teaks, et mõne teise erakonna valitsus on Eestile ohtlik, siis ta ilmselt poleks seda valitsust nui neljaks ka teinud. Usalda peaministrit, tal on piisavalt infot, et teada, mille eest Eestit kaitsta.
Aga kui sulle sobib aastatepikkune vene ärikate rahapesu Eesti pankades, kus Venemaa kodanike mõjuvõim läbi majandushuvide Eestis ainult suureneb, siis minu pärast vali reformi edasi, ainult arusaamatuks jääb see, miks sa sel juhul üldse Venemaale ei koli.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tänase pressikonveretsi ajal, kus Mart Helme presidenti alandas, vaatasin Ratase nägu. Punane, lapiline, silmad maas, nihelemine ja piinlikkust täis silmad.

Jüri Ratas, kui palju piinlikkust ja häbi sinu sisse mahub?

Jüri Ratas on kristlane, ta tunneb sellistele lihtsalt kaasa ja püüab neid õpetada. Kui Ratas seda riski ei võta, et EKREst inimesed teha, siis ei tee seda mitte keegi teine, sest teistel on ekreiitidest kama kaks, vastasel korral poleks EKRE saanud ligi viiendikku parlamendikohtadest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kulla häbenejad ja muidu ahastuses maailmakodanikud!
Minge loodusesse värske õhu kätte!
Tõmmake oma kopsud mereõhku täis ja korraldage Stroomi rannas üks kena kiviviske võistlus!
Viskematerjali peate küll ise kaasa võtma, aga see annab füüsilist koormust ja terves kehas terve vaim!

Please wait...
Postitas:
Kägu

naljakas on see, et nad sõimaks nagu iseennast. Nagu see tänane avaldus presidendi kohta – täpselt selliselt ju vana Helme seda esitades käituski – nagu ülesköetud ja emotsionaalne naine.

ülesköetud ja emotsionaalne naine on nagu mingi sõimuvõrdlus? kas naine ei või olla emotsionaalne ja siiski adekvaatne hindama olukordi ja inimesi? või on naiseks olemine kuidagi eriti alandav? või on naiste emotsioonid kuidagi eriti vaimselt nüristavad? miks see naispool alati peab olema halva võrdkuju (turumutt, eit, naised saunas, naiste plära)?

aeg oleks uued võrdlused tekitada, mis meeste kohta ka käiks ja ei pisendaks/halvustaks naissugu.

EKRE poliitikud on oma valijate nägu. Täpselt sellised nagu nende valijad– labase keelekasutusega ja despootliku maailmavaatega tegelinskid.

Mitut EKRE valijat sa isiklikult tead, et nii lahmid? Minu lähisugulaste hulgas on neid vähemalt 5. Kõik kõrgharidusega asjalikud inimesed, kel on kõrini reformi etableerunud stagnapoliitikast.

Olen nõus selle võrdlusega, isiklikult tõesti ei tea ühtegi EKRE valijat, aga ilmselt sellega on nii nagu kunagi Keskerakonnaga (ohh kuidas igatsen neid aegu, kui kõige hullem, mis Eesti poliitikas oli, oli Savisaar), et keegi kedagi ei tea, aga alati võitsid valimised, seega küllap salaja ikka valisid nii mõnedki, kes avalikult eitasid, AGA selleks, et saada ülevaadet EKRE valijatest ei pea neid isiklikult tundma, piisab, kui lugeda poliitlugude kommentaare. Ma olen seda teinud läbi aegada, aga sellist sõnakasutust, isiklikuks minevat labast sõimu pole varem nii valdavalt ühegi erakonna pooldajate seas olnud. See on uus tase ja see on (vähemalt minu jaoks) õõvastav.

Please wait...
Postitas:
Kägu

minu lähisugulane on kahjuks ekrelane. Profiil selline – keskealine mees, aastaid ametlikult töötu (töötab mustalt). Süüdistab selles muidugi riiki ja valitsust, aga reaalselt on põhjus tema enda elu jooksul tehtud valedes valikutes – töö halva mainega vene bandiitide firmades, kuulumine ekresse jne.
Ei salli eriti kedagi – homosid, lesbisid, musti, Kaja Kallast, Ilveseid, reformikaid, tegijaid naisi, kohtunikke, vaba ajakirjandust jne jne. Pmt tahaks kõik kinni panna või välja saata. Nii rõõmus oli, kui valitsusse said – “no nüüd saame ka pirukat jagama”.

Please wait...
Postitas:
Kägu

minu lähisugulane on kahjuks ekrelane. Profiil selline – keskealine mees, aastaid ametlikult töötu (töötab mustalt). Süüdistab selles muidugi riiki ja valitsust, aga reaalselt on põhjus tema enda elu jooksul tehtud valedes valikutes – töö halva mainega vene bandiitide firmades, kuulumine ekresse jne.

Ei salli eriti kedagi – homosid, lesbisid, musti, Kaja Kallast, Ilveseid, reformikaid, tegijaid naisi, kohtunikke, vaba ajakirjandust jne jne. Pmt tahaks kõik kinni panna või välja saata. Nii rõõmus oli, kui valitsusse said – “no nüüd saame ka pirukat jagama”.

Mina olen kuulnud kaht reformierakonna liiget isiklikult valimiskampaania ajal turul rääkimas, et õudne, milline kontingent siin käib, vaesed ja lollid, ning annaks jumal, et nendega elus rohkem kokku puutuma ei peaks. Ja nüüd ma küsin, kus on vahe, kui ühed mõnitavad inimesi seksuaalse orientatsiooni ja soo tõttu ja teised vähese IQ ja vaesuse tõttu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul ka ainus inimene, keda tean ekre poolt olevat (jagab Uusi Uudiseid oma Fb seinal, mistõttu ka hiljuti ta 30 päevaks ära kaotasin), on umbes sarnane. Tööl ei käi juba aastaid, aga võib-olla on tal ka mõni tervisehäda, ei tea täpselt. Maal elab, tundub jutu järgi ka selline kibestunud tüüp olevat. Selline lihtne eesti mees, väheke onu Heino kah. Ega muust ei arvakski tema ekre-meelsust, aga FB sein reedab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kui ühed mõnitavad inimesi seksuaalse orientatsiooni ja soo tõttu ja teised vähese IQ ja vaesuse tõttu.

Oravad mõnitasid vähem edukaid nii, et kümned tuhanded põgenesid siit. Suur osa on nendest kodumaale kadunud jäädavalt. Nüüd on musti vaja asemele importida, et need oravatele odavalt töötades kasumit teeniks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tänas Kroonikas Jüri Ratas püüab päästa veel mis päästa annab, aga see ei aita. Isegi siis kui oma eeskujulik abielu ja pere esikaanele lüüa – seda häbi ei kata enam.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tänase pressikonveretsi ajal, kus Mart Helme presidenti alandas, vaatasin Ratase nägu. Punane, lapiline, silmad maas, nihelemine ja piinlikkust täis silmad.

Jüri Ratas, kui palju piinlikkust ja häbi sinu sisse mahub?

Jüri Ratas on kristlane, ta tunneb sellistele lihtsalt kaasa ja püüab neid õpetada. Kui Ratas seda riski ei võta, et EKREst inimesed teha, siis ei tee seda mitte keegi teine, sest teistel on ekreiitidest kama kaks, vastasel korral poleks EKRE saanud ligi viiendikku parlamendikohtadest.

Jah, nii kristlane on kohe, etvkui saab vastu kõrvu, siis keerab kuulekalt ka teise kõrva ette. Ainult võim mahub selle mehe pähe, muud ei midagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tänas Kroonikas Jüri Ratas püüab päästa veel mis päästa annab, aga see ei aita. Isegi siis kui oma eeskujulik abielu ja pere esikaanele lüüa – seda häbi ei kata enam.

Nüüd on tuba on heinosid täis. Nagu tujurikkuja paroodia. Kahjuks on see päris elu. Päevauudises algavad sellega, et maailm kajastab, mida eesti heinod eile õhtul ütlesid või tegid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kui ühed mõnitavad inimesi seksuaalse orientatsiooni ja soo tõttu ja teised vähese IQ ja vaesuse tõttu.

Oravad mõnitasid vähem edukaid nii, et kümned tuhanded põgenesid siit. Suur osa nendest kodumaale kadunud jäädavalt. Nüüd on musti vaja asemele importida, et need oravatele odavalt töötades kasumit teeniks.

eeee, kuidas nad neid mõnitasid? kas partei ja valitsus peab ehitajatele palka maksma?
Eestlane käib Soomes teenimas, soomlane Rootsis, rootslane Norras, norralane istub oma nafta otsas – nii on alati olnud ja jääb ka. Põhjus pole poliitikas, vaid rahas.
Ära unista, et tänu ekrele meil siin pudrumäed tekivad, nutame veel kõik. Nõrgemad muidugi põgenevad ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nüüd on tuba on heinosid täis. Nagu tujurikkuja paroodia. Kahjuks on see päris elu. Päevauudises algavad sellega, et maailm kajastab, mida eesti heinod eile õhtul ütlesid või tegid.

Mine siis nurka häbenema, mida siin kräunud.
Jah presidendi ära jooksmine oli nõme, aga kas just meie häbenema peaks, vast ikka ta ise?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minule meeldib Jüri Ratas jätkuvalt – üks vähestest munadega meestest, kes ei karda ka selle vaimselt vähevõimeka avalikkuse poolset mõnitamist, vaid ajab järjekindlalt edasi oma asja. Au ja kiitus talle. Peaministrit saavad mõnitada ainult rumalad ja väiklased inimesed, kes ise suurt millekski võimelised pole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mine siis nurka häbenema, mida siin kräunud.

Ja mida minul häbeneda, heino? Kas mul oli häda valitsusse saada, muidu suren?
ekrelased võiks aru saada, et valimised on läbi. enam pole vaja tõestada, kui kõva kisa keegi jaksab teha. Tuppa tulles võetakse kirsad jalast ja pestakse käed puhtaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, nii kristlane on kohe, etvkui saab vastu kõrvu, siis keerab kuulekalt ka teise kõrva ette. Ainult võim mahub selle mehe pähe, muud ei midagi.

Et nagu Kallaste kloon või?
Ratas vähemalt ei mängi võimu õhinapõhiselt maha nagu Kaja,tore advokaat, ha-ha

Please wait...
Postitas:
Kägu

enne kui kedagi süüdistama hakkate, tuleb see ära tõestada, et ollakse ikka süüdi

Please wait...
Postitas:
Kägu

Profiil selline – keskealine mees, aastaid ametlikult töötu (töötab mustalt). Süüdistab selles muidugi riiki ja valitsust, aga reaalselt on põhjus tema enda elu jooksul tehtud valedes valikutes – töö halva mainega vene bandiitide firmades, kuulumine ekresse jne.

Kuidas saab EKRE-sse kuulumine kuidagi inimese tööd või töötust mõjutada? Või juba saab?

Ja ongi ilus klantspilt rikutud. Kõik saavad teada, mis elu siin päriselt elatakse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas saab EKRE-sse kuulumine kuidagi inimese tööd või töötust mõjutada? – väga lihtsalt. Googeldades on märk küljes, keegi ei võta ekrelast tööle kui on valida normaalsete vahel. No teine ekrelane võtaks, aga nende hulgas pole just palju edukaid ärimehi…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas saab EKRE-sse kuulumine kuidagi inimese tööd või töötust mõjutada? – väga lihtsalt. Googeldades on märk küljes, keegi ei võta ekrelast tööle kui on valida normaalsete vahel. No teine ekrelane võtaks, aga nende hulgas pole just palju edukaid ärimehi…

Selline ahistamine on ok või? Isegi nõukaajal võeti vabadusvõitlejad vähemalt katlakütjateks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

pole mingi ahistamine, vaid ettevõtja valikuvabadus. Looduslik valik võiks isegi öelda…

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 126 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mul on häbi!