Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mul on häbi!

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 130 )

Teema: Mul on häbi!

Postitas:
Kägu

Kuidas saab EKRE-sse kuulumine kuidagi inimese tööd või töötust mõjutada? – väga lihtsalt. Googeldades on märk küljes, keegi ei võta ekrelast tööle kui on valida normaalsete vahel. No teine ekrelane võtaks, aga nende hulgas pole just palju edukaid ärimehi…

Selline ahistamine on ok või? Isegi nõukaajal võeti vabadusvõitlejad vähemalt katlakütjateks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

pole mingi ahistamine, vaid ettevõtja valikuvabadus. Looduslik valik võiks isegi öelda…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina ka ei võtaks ekresse kuuluvat inimest tööle. Ei võtaks ka mingi umbluuga tegelejat, kes nädalavahetusel käib tšakraid avamas ja kosmosest energiat tõmbamas. Või lamemaalast. Kuni ma töötan erafirmas, ei riku ma sellega ühtegi seadust. Ma ei soovi lähedast kokkupuudet inimestega, kellest juba tean, et pean kontrollima, mida nende kuuldes räägin või et nende räägitu paneb mul juuksed peas püsti tõusma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ka ei võtaks ekresse kuuluvat inimest tööle. Ei võtaks ka mingi umbluuga tegelejat, kes nädalavahetusel käib tšakraid avamas ja kosmosest energiat tõmbamas. Või lamemaalast. Kuni ma töötan erafirmas, ei riku ma sellega ühtegi seadust. Ma ei soovi lähedast kokkupuudet inimestega, kellest juba tean, et pean kontrollima, mida nende kuuldes räägin või et nende räägitu paneb mul juuksed peas püsti tõusma.

Tark inimene ei võta ühtki inimest tööle ilma põhjaliku taustakontrollita, erakondlikule kuuluvusele vaatamata. Kas ma saan õigesti aru, et sulle sobivad ilma taustakontrollita need, kes tassivad ettevõtjate raha kilekottidega oma pangakontorisse, väga hästi? Või autorollotajad, kes praktiseerivad ettevõtjatel naha üle kõrvade tõmbamist? Või äkki need, kes kõikvõimalikud aktsiisid ülikõrgeks tõstavad, nagu hiljuti juhtus alkoholoaktsiisiga? Minu meelest lähtub tegelik oht ettevõtjatele hoopis teistest erakondadest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

pole mingi ahistamine, vaid ettevõtja valikuvabadus. Looduslik valik võiks isegi öelda…

Kui kõik nii ladusalt kulgeb, mida sina siin siis higistad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

on kogemus ka mitme reformierakonda kuuluva partneri, kolleegi ja niisama tuttavaga, kõik normaalsed, asjalikud ja majanduslikult mõtlevad inimesed. Ei jutlusta oma maailmavaadet ka sugugi.
Jah, ma ei soovi teha tegemist Keit Pentuse või Rain Rosimannusega, ja kontrolliks ka kõigi teiste tausta – aga üldjuhul on RE ikkagi palju targemate inimeste erakond kui ekre, sotsid või KE.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kahjuks on ka minu õrn kokkupuude ekre pooldajatega olnud ainult negatiivne. Üks näide: panin veebi üles koduabilise töökuulutuse, mille alla siis üks kohalik ekreiit tuli sõimlema, et miks naisterahvas otsib koduabilist, et kas endal käsi otsas pole (?!).

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina tean oma lähemas tutvusringkonnas vaid üht EKRE valijat – ka keskealine joomakalduvustega kalevipoeg Soomes, kuhu tema maksurahad lähevad, seda ei tea ta ise ka ja teda enda sõnutsi ei huvita. Aga kõvaks rahvuslaseks on nüüd hakanud ja kurdab kangesti, kuidas tema sõnavabadust piiratakse – kui FBs regulaarselt blokke saab feminismi-, homo-, juudi- ja pagulastesõimu ning ähvarduste eest. Sõnastus ka alati selline vandesõnade ja ropendamiserohke. Näe, kiusatakse taga inimest, et ei lasta teisi inimesi ähvardada ja roppude sõnadega sõimata. Loodab ka, et EKRE temasuguste “sõnavabaduse” eest seisma hakkab. Muu materjal tema FB seinal on erinevad “lõbusad” joomingupildid.
Tütrega mees peaaegu enam ei suhtle, sest tütar (noore täiskasvanu eas) osaleb feministlikus ja LGBT liikumises ning vahepeal paar aastat Prantsusmaal ja Saksamaal elanuna püüab isale vahepeal selgitada, et elu neis riikides ei ole tegelikult selline, nagu isa noist EKRE hääletorudest, Uutest Uudistest või Rahvuslasest või mis need neil ongi, iga päev loeb ja jälle erutub. Siis isa jälle vihane, et tütrel teistsugused kogemused ja isa ja EKREga nõus ei ole. Tütre on ära rikkunud muidugi sotside ja reformikate ajupesu ning eksnaise kasvatus.
Muide, isa ei ole elu jooksul tütre kasvatamiseks maksnud päevagi elatist (pere oli lahus, tütre kasvatas üles ema, aga hoolitses ka selle eest, et tütre ja isa suhtlus säiliks). Tänasel päeval on tütar juba majanduslikult iseseisev.
Et peale tema ma oma lähemas tutvuskonnas teisi EKRE valijaid ei tea, siis nende valijaskonna nimetamisel mul kerkib alati silme ette just see mees. Oma riigi ja perekonna heaks mitte midagi panustada soovinud joodikust kibestunud jobu, kes on Helmete värvikatest ütlemistest seda rohkem vaimustuses, mida räigemad ja labasemad need on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on vist vedanud – minu lähemas tutvusringkonnas on kõik normaalsed inimesed, olenemata sellest, mis erakonda nad kuuluvad/valisid.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

on kogemus ka mitme reformierakonda kuuluva partneri, kolleegi ja niisama tuttavaga, kõik normaalsed, asjalikud ja majanduslikult mõtlevad inimesed. Ei jutlusta oma maailmavaadet ka sugugi.

Jah, ma ei soovi teha tegemist Keit Pentuse või Rain Rosimannusega, ja kontrolliks ka kõigi teiste tausta – aga üldjuhul on RE ikkagi palju targemate inimeste erakond kui ekre, sotsid või KE.

Kui ma vaatasin neid enne valimisi avaldatud erakondadesse kuuluvate kurjategijate nimekirju, siis sealt küll tarkuse osas mingit vahet ei paistnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ohver on meie riik ja koos sellega meie kõik. Eesti maine langeb ja riik ulbib juhtimise ja selge plaanita ise kuidagi edasi, kuna nö juhtide energia kulub palaganile. Olukord on hull, seda näitab kasvõi, et Ratas viskus koos perega täna Kroonika kaanele.

SEda mainet on määrinud eelkõige need, kes meie valitsust praegu igal tasandil mustavad ja isandate juures käivad nii peale kaebamas kui ka susimas ja nutmas. Häbiväärne tõesti.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt
Postitas:
Tähesära

Kesikud küll nii hullunult ei tõmmelnud kui nendelt valimisvõit ära varastati.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kusjuures korduvalt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Järelikult on reformil oma pika valitsemisprotsessi tulemusena midagi väga tõsist karta, mille väljatulemine võib neid pikaajalisse kaotustrendi viia.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No saame siis tuttavaks.
Olen 29-aastane naine ning valisin EKRE. Töötan ühes Eesti suurimas ettevõttes, kasvatan lapsi ja olen tubli kaaslane oma partnerile. Ei räuska kommentaariumites, ei halvusta teiste erakondade valijaid ja ometi saan kaudselt igapäev pasarahet teiste poolt, põhjuseks kuna ma EKRE pooldaja olen. 🙂
Ma ei pea ennast targaks või rumalaks, üsna keskmine eestlane. Aga keskmist EKRE valijat peetakse töötuks, kibestunud endaga mitte hakkama saavaks inimeseks. Keegi ei ole näinud, et EKRE valija tavaline inimene oleks. Kes soovib mind lähemalt näha, veenduda, et ma päriselt eksisteerin, võib oma kontakti jätta ja annan edasised juhised 😉

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga kust me teame MILLIST infot valdas president oma otsust tehes? Temal on seda infot rohkem kui meil. Võimalik, et tema kui ka riigiprokuratuur ei saa anda infot meediasse, ometi on neil see olemas? Vastasel juhul oleks ju võimalik kohtuprotsess ju mõttetu kui tõendid juba ette ära laotada. Igatahes ootame ära, mida otsustab riigiprokuratuur (et kas saada asja edasi kohtusse või mitte).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Järelikult on reformil oma pika valitsemisprotsessi tulemusena midagi väga tõsist karta, mille väljatulemine võib neid pikaajalisse kaotustrendi viia.

Midagi muud ei saagi kõne alla tulla. See meeletu hirm, mis neid käivitab. Ja selle hirmu taga on nendega kambas veel paljud teised “demokraatlikud” maad. Ja selle hirmu ajel peksavad nad maailma sodiks. Siin ei ole pääsu enam. Hullunud vasakäärmuslastel on kusagil elu ja surma küsimus, või siis on need hullunud vasakäärmuslased nende tööriist, kellel on elu ja surma küsimus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kas teie meelest ongi normaalne, et meil on president, kes käitub kahepalgeliselt (Ojasoo case) ning mõistab inimesi süüdi pelgalt sopalehtedes ilmunud artiklite põhjal?? respekt Helmele, et julges ühemõtteliselt sellisele käitumisele hinnangu anda ja ei kukkunud mingit poliitkorrektset hülgemöla ajama 🙂

Aga kust me teame MILLIST infot valdas president oma otsust tehes? Temal on seda infot rohkem kui meil. Võimalik, et tema kui ka riigiprokuratuur ei saa anda infot meediasse, ometi on neil see olemas? Vastasel juhul oleks ju võimalik kohtuprotsess ju mõttetu kui tõendid juba ette ära laotada. Igatahes ootame ära, mida otsustab riigiprokuratuur (et kas saada asja edasi kohtusse või mitte).

Please wait...
Postitas:
Kägu

No saame siis tuttavaks.

Olen 29-aastane naine ning valisin EKRE. Töötan ühes Eesti suurimas ettevõttes, kasvatan lapsi ja olen tubli kaaslane oma partnerile. Ei räuska kommentaariumites, ei halvusta teiste erakondade valijaid ja ometi saan kaudselt igapäev pasarahet teiste poolt, põhjuseks kuna ma EKRE pooldaja olen. 🙂

Ma ei pea ennast targaks või rumalaks, üsna keskmine eestlane. Aga keskmist EKRE valijat peetakse töötuks, kibestunud endaga mitte hakkama saavaks inimeseks. Keegi ei ole näinud, et EKRE valija tavaline inimene oleks. Kes soovib mind lähemalt näha, veenduda, et ma päriselt eksisteerin, võib oma kontakti jätta ja annan edasised juhised 😉

Su jutt on neile sama, mis venelasele kaamelit näidata. Ikka kordab, et ei saa olla. Sest nende küünetehnik räägib küll midagi muud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vastasel juhul oleks ju võimalik kohtuprotsess ju mõttetu kui tõendid juba ette ära laotada

Sa räägid küberturbest, rahvusvahelisest rahapesust või naisepeksust nüüd?
Tulge maa peale!

Please wait...
Postitas:
Kägu

No saame siis tuttavaks.

Sinu jutt ei päde kuidagi. Muidugi peetakse sind töötuks ja endaga mitte hakkama saavaks inimeseks, sest EKRE valijal on ajaloo tunnid vahele jäänud. Samuti on neil vahele jäänud tunnid, kus räägiti naiste õigustest oma kehale ja elule, vihakõnede sobimatusest soo, seksuaalsuse ja nahavärvi järgi, samuti väärika inimese käitumise tunnist, kus õpetatakse, et inimesi ei alandata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sinu jutt ei päde kuidagi. Muidugi peetakse sind töötuks ja endaga mitte hakkama saavaks inimeseks, sest EKRE valijal on ajaloo tunnid vahele jäänud. Samuti on neil vahele jäänud tunnid, kus räägiti naiste õigustest oma kehale ja elule, vihakõnede sobimatusest soo, seksuaalsuse ja nahavärvi järgi, samuti väärika inimese käitumise tunnist, kus õpetatakse, et inimesi ei alandata.

… mida kõike õpetatakse sinu küünetehniku juures, eks ole?

Miks sa siis alandad inimesi, mine küsi oma kooliraha tagasi!

Please wait...
Postitas:
Kägu

see Ratase tänane Kroonika lugu on tõesti nii läbinähtav PR-ponnistus, et lausa hale hakkab.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mul on vastupidised kogemused. Hõisatakse küla peal et ollakse majanduslikult kindlustatud, kuid samas kiristati hambaid kuidas oma vaesemalt sugulaselt, kelle vaid leivakoorukesed laual, mingit kümnekat kätte saada. Pakkusin talle võimalust, et ma annan ise sulle selle raha, siis saad veel rohkem rikkamaks. Raha ahnus ja ihnus koos mõõtmatu egoismiga on üüratu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Samuti on neil vahele jäänud tunnid, kus räägiti naiste õigustest oma kehale ja elule,

No inimene, kes oskab uue elu tärkamist ja elu edasiandmise müsteeriumit näha eelkõige või ainult vaatavinklist:”Minu!!!!! keha
on ilmselt väärkoheldud lapsena kasvanud. Selline arengupeetus ei teki niisama lihtsalt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Samuti on neil vahele jäänud tunnid, kus räägiti naiste õigustest oma kehale ja elule,

No inimene, kes oskab uue elu tärkamist ja elu edasiandmise müsteeriumit näha eelkõige või ainult vaatavinklist:”Minu!!!!! keha

on ilmselt väärkoheldud lapsena kasvanud. Selline arengupeetus ei teki niisama lihtsalt.

See on võigas lähenemine jah neil küünetehnikute akadeemia lõpetanutel. Selle mõtlesid nad kunagi selleks välja, et miski nende ürgkogukondlikku paaritumist ei häiriks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas saab EKRE-sse kuulumine kuidagi inimese tööd või töötust mõjutada? – väga lihtsalt. Googeldades on märk küljes, keegi ei võta ekrelast tööle kui on valida normaalsete vahel. No teine ekrelane võtaks, aga nende hulgas pole just palju edukaid ärimehi…

Selline ahistamine on ok või? Isegi nõukaajal võeti vabadusvõitlejad vähemalt katlakütjateks.

ekreiit ei ole vabadusvõitleja ju ! loll võrdlus .Vabadusvõitleja oli reeglina haritud inimene mitte külajoodik!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Googeldades on märk küljes, keegi ei võta ekrelast tööle kui on valida normaalsete vahel. No teine ekrelane võtaks, aga nende hulgas pole just palju edukaid ärimehi…

Küll nüüd tatistaks suure vihaga!
Paraku on ekreiidid peamiselt ikka iseseisvad inimesed, erinevalt virgiiniavuulflastest, kes ripuvad feministeeriumi nisa otsas riigieelarve peal. Tõlgivad seal ja kirjutavad “artikleid”.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tunne Kelam oli vabadusvõitleja.Enne kui ta katlakütjana töötas oli eelmine töökoht tal ENE toimetuses ! Kus oli praeguse ekreiidi eelmine töökoht? Karjatallitaja kuskil kolhoosis?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vabadusvõitleja oli reeglina haritud inimene mitte külajoodik!

See on tõsi. Kaheksakümnendate lõpus, vabadusvõitluse ajal olime kõik ekreiidid ja rahvast juhtisid haritud inimesed.
Nüüd on pööbel jälle lahti lastud.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 130 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mul on häbi!