Esileht Pereelu ja suhted Mul on hea abikaasa!

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Mul on hea abikaasa!

Postitas:

Ma olen täna istunud palju siin teie seltsis (muidu saan harva siia kiikama tulla) ja lugenud erinevadi jutte ja kurbi lugusid (tagantjärgi) ja tahan vaid öelda, et ma armastan oma meest, ma olen temast vaimustuses ja mul on nii kahju, et ma rohkem ei ole pingutanud.
Ta teeb suurele perele söögi, koristab, ehitab ja ka kallistab, hellitab ja kiidab ( ei lipitse) ja samas teenib perele kogu materiallse vajamineva. Ta on tubli, vahest tunnen, et liiga tubli minu jaoks.

Me oleme olnud koos aastaid ja lapsi on meil palju, nii mõnigi veel tilluke. Ja ma mõtlen, et kuidas ta küll jaksab, ma ei ole hea naine, mina alati ei jaksa. Aga tema on kindel kui kalju.

See polegi kurtmise koht, vaid kiitmise ja hoolimise koht.

Ma lihtsalt lähen ja naudin teda, nüüd ja kohe ja tema naudib mind.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka mina olen ennast tabanud mitmeid kordi siin erinevaid teemasid lugedes mõtlemast, et kuidas mul küll vedanud on. Mul on fantastiline abikaasa, kes aitab mind absoluutselt kõiges, ka meie kolme pojaga tegeleb igapäevaselt, hellitab ja nunnutab mind, viib spadesse ja võimalusel ka reisile. Vaba aja veedab minuga koos ja tunnen, et ta austab ja armastab mind jäägitult.
Ja olen samuti mõelnud, et millega ma selle küll ära olen teeninud, sest mina ei ole üldse nii hea naine ja ei ole osanud alati hinnata seda, mis mul olemas on (jah, olen isegi petnud teda kunagi). Kuid õnneks on need siinsed teemad minu silmi pisut avanud ja püüan rohkem ka omalt poolt tundeid välja näidata ja ka oma meest armastada ja austada samamoodi nagu tema seda teeb. Ja tean, et armastan teda tohutult ning loodan, et oleme kunagi üks armas vanapaar, kes naudib elu, koosolemist ja lastelaste poputamist 🙂

Soovitan ka kõigile teistele, kel kodus armastav ja hooliv kaasa – austage ja armastage teda ja näidake seda ka välja igal sammul….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga lahe!
Mina jälle mõtlen, et huvitav, millega mina elus hakkama olen saanud, et ma polegi kohanud sellist inimest enda ellu. Olen juba mõne aasta pärast 50 ja näe mulle polnudki nõnda head meest ette nähtud. Igatahes siiani ma ei tunne teda.
Tore, et mul jätkus julgust seda karmi tõde endale tunnistada ja mitte jäädagi printsi ootama, muidu oleksin ju päris üksi. Nüüd on mul parajalt vastiku iseloomuga mees, aga millegipärast väga heade iseloomudega lapsed. Nii et kahest võimalikust kehvast variandist minu elus olen valinud vähem kehvema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekool ei ole hea koht perelugude jaoks. Selles mõttes, et kirjutavad enamasti need, kel on põhjust. Kel ei ole põhjust, see ei kirjuta. Nii leiab siin enam kajastust pereelu pahupool. Tegelik elu meie ümber on märksa rõõmsavärvilisem.

Minul on ka kiiduväärt abikaasa.
Laia silmaringiga, avastamis- ja uurimishuviline. Laheda jutuga, lahtise käega. Teeb peedist pesumasinale trumli poole tunniga valmis. 🙂 Tunnen, et ta on end jäägitult perele ja meie elu edendamisele pühendanud.
Meil on hea. Hea on mul teda surnuks rääkida, temal on hea mulle oma arutlusi pidada. Hea on lihtsalt vakka olla.
Lastega tegeleb palju ja pole mingit vajadust tal kõrval seista ning targutada – me mõtleme lastekasvatusest täpselt ühtmoodi.
Me mõtleme tegelikult väga palju ühtmoodi. Üks võiks vabalt teise lauseid lõpetada.

Aga mis ma ikka heietan… Naised, ilus on see elu, kui kõik on hästi. Märgake seda, kui teil on kõik hästi. Siis oletegi õnnelikud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühinen teiega.
Peaaegu igapäev mõtlen, et mul on täiega vedanud!
Mul on tore mees ja neli last. Minu lapsed on kõik parajalt \”issikad\”, ma naudin seda vaadet – issi koos kahe väikse plikaga ja kahe suure noormehega toimetamas.
Minu mees tagab meie perele turvatunde. Kui minul mõnikord lühisesse sõidab, siis tema on alati kahe jalaga maa peal. Ainuke, mida võiks pisut rohkem olla- romantilist meelt. Kahjuks on ta kasvanud ainult ülipraktilise isaga( ema suri varakult!), sp vist eeskuju puudus. Kõigele vaatamata on ta selles vallas meie pika kooselu vältel kõvasti arenenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mida sina siis teed?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühinen oma kaasa kiitjate riviga! Pikemalt heietama ei hakka, ülivõrdeid täis jutt kisuks liiga pikaks ;). Ja seda kuidas ma tunnen, väljendan nii sõnade kui tegudega tihti.

Aga pean siinkohal mainima, et perekool on meie suhtele väga hästi mõjunud- kui vahel harva tahaks viriseda või (mis seal salata, enamasti täiesti põhjendamatu) rahulolematus hinge kipub pugema, siis löön paar siinset pereeluteemat lahti ja nagu nõiaväel on oma mees kohe jälle prints valgel hobusel :D.

Eks ma vahel mõtlen ise ka, et kuidas minusugune tulehark küll sellise mehe endale sai, aga nagu ta ise nii kenasti muiates ütleb, kõige ilusamal ja paremal roosil on ikka teravad okkad, muidu poleks nagu päris õige asi. No ju siis sobib talle selline särts.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rõõmustan teie üle! Tore, et selliseid kiiduväärt mehi ikka ka on.
Minu elus pole selliseid eeskujusid kunagi olnud – vaid mõttetud enesearmastajad. Millega ma selle küll ära olen teeninud pole aimugi…
Olen oma lastega üksi ja loodan väga, et kohtan kedagi sobivat ja head kunagi,kuigi olen arvestanud ka sellega, et võin ka üksi jääda… pigem üksi kui pidevas pinges…
Hoidke oma häid kaasasid – kõigil pole nii hästi läinud ja kõigile ilmselt ka ei jätku kahjuks…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mõiste enesearmastus on asi, millest on palju räägitud. pidada ikka end armastama. ma praegu loen üht psühholoogiaraamatut, kus ka sellest kirjutatakse. autor ütleb, et inimene peab end ise armastama sellisena nagu ta on. mitte armastama end läbi teiste meele järgi olemise.
kui ma mõtlen sellele enda seisukohast, siis arvan, et autoril on 100% õigus.
kui ma mõtlen aga et mul on selline mees, keda ei kõiguta minu heameel, ega pahameel /eriti veel pahameel, siis ma vist ei tahaks sellise egoistiga ja enesearmastajaga koos elada, kes armastab end sellise laisana ja mugavana ikka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen seda isegi märganud, et heal mehel on abikaasaks täielik mõrd. Nagu siis sina, teemaalgataja ise ja veel siin üks.
Aga see ongi tavaline. Väga harva, kui satuvad kokku kaks võrdset inimest. Ikka on üks halvem.
Aga eluke paraku ongi selline.
Ebavõrdsus ja eks see ongi nii, et paljud ei vääri seda.
Vähemalt oli hea lugeda, et sellest ise aru saate

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ja minu abikaasa oleme m6lemad suurepärased inimesed ja väärime teineteist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on ka suurepärane mees. Ta küll ei korista,keeda ega küpseta (see on minu teema) aga hoolitseb kogu meie majapidamise eest rahaliselt, armastab mind ja meie lapsi.Ja mina armastan teda!On meile ehitanud maja ja meil on väga ilus kodu!Tänu temale on minu elu lill!Käin ise küll ka tööl aga selleks vajadust ei oleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on samuti väga hea mees. Kodust ja perest hoolib väga. Kallistab, hellitab mind. Käime mõlemad tööl ja õnneks ta ei pea naist koduabiliseks, vaid palkas abi,sest kodutööd võtaksid ära meie koos veetmise aja.
Hoolitseb,et mul oleks piisvalt aega ilusalongis või trennis käia, annab isegi raha selle jaoks lisaks kuigi minu palk on enamasti mul taskurahaks.
Süüa teeme koos või mina,sest see on üks minu lemmiktegevustest. Vahel üllatab aga tema mind romatilise õhtusöögiga (küünlad või lilled ka laual) ja vähemalt korra nädalas viib kindlasti välja sööma.
4 aastane kooselu temaga on nii ilus. Ta hoolib minust ja mina temast. ütlen seda talle ka aeg-ajalt ja üllatan vahel mõne kingituse või põneva üritusega. Tema vastab samaga. Olen nii õnnelik, et saatus mind temaga kokku viis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Pereelu ja suhted Mul on hea abikaasa!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.