Esileht Kodunurk Mul on kodus külm. Soovin tellida sooja akent. Kus kohast on parem tellida.

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Mul on kodus külm. Soovin tellida sooja akent. Kus kohast on parem tellida.

Postitas:
Thippost

Milliseid soovitate?

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://klaasmerk.ee/et/blogi/5-punkti-mille-jargi-valida-oige-aken/

Ma ei soovita mitte seda firmat, aga siit saad ehk lugeda, millele üldse mõelda.
Ega aken üksi tuba soojaks ei tee.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Plasto.
Tegelikult saada Googlesse kiri ja las nad otsivad. Lased kõigil firmadel pakkuda ja siis valid oma rahakoti paksuse järgi.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Arutechil on väga kvaliteetsed aknad. Valmistavad kõik oma tooted enda tehases. Aknad vajasid
reguleerimist kolm nädalat peale paigaldust. Tulid ja reguleerisid tasuta ära. Tellisin kolmekordsed paketid.
Soojad aknad. Soovitan.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Soovitan soojalt kõigepealt läbi mõelda, kas sul ikka korralik ventilatsioon on olemas. Võib juhtuda, et need hõredad aknad on sul praegu ainus koht kust õhk läbi käib ja nende väljavahetamisel tekitad endale koju liigniiskuse, mis lõpuks kõik hallitama ajab. Vähim, mis saad teha, on tellida aknad vähemalt tuulutusklapiga.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõik tootjad teevad ju erinevaid aknaid… Kui on külm, siis vali lihtsalt parema soojapidavusega aknad, mistahes tootjalt. Vaata soojusjuhtivuskeofitsienti, vali kolmekordsed, selektiivklaasidega, gaasitäitega paketid ja ongi soojapidavad.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aken ei ole küttekeha

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mikrotuulutusega on ventilatsioon piisav. Külma tuleb sageli aknapõskedest, mis on soojustamata, seinte soojustus ära vajunud või hiirte poolt minema tassitud.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mikrotuulutusega on ventilatsioon piisav.

Üldjuhul ikka ei ole küll. Ventilatsiooni normid olemas ja läbi mingi lõdva tihendi neid ei saavuta( ja ei ole mõistlik ka).

Aken valida vastavalt sellele mis seisus karp seal ümber on.

Pole mõtet osta kallist ja head akent kui seinad/laed/põrandad sooja ei pea.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aken ei ole küttekeha

Perekoolis on, ehitusfoorumis ei ole.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kahtlustan ka, et aknavahetusest üksi nüüd kodu soojaks ei saa. Meil on ahiküttega maja soojustatud ja kõik uued aknad paigaldatud, sellegipoolest peame miskipärast talvel kütma ka… 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Soovitan soojalt kõigepealt läbi mõelda, kas sul ikka korralik ventilatsioon on olemas. Võib juhtuda, et need hõredad aknad on sul praegu ainus koht kust õhk läbi käib ja nende väljavahetamisel tekitad endale koju liigniiskuse, mis lõpuks kõik hallitama ajab. Vähim, mis saad teha, on tellida aknad vähemalt tuulutusklapiga.

Venitilatsiooniavata akneid toota ei tohigi.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Venitilatsiooniavata akneid toota ei tohigi.

Üks arvab, et aken on küttekeha, teine arvab midagi sama lolli ja nii ta läheb…

Mul on kõik aknad ilma ventilatsiooni AVATA, osad pandi suvel 2020.
Ventilatsiooniasend, tõsi, on neil kõigil, et saab vajadusel ainult väikese praona lahti teha.

0
0
Please wait...

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Esileht Kodunurk Mul on kodus külm. Soovin tellida sooja akent. Kus kohast on parem tellida.