Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mul on “kopp” ees perekooli reklaamist

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Mul on “kopp” ees perekooli reklaamist

Postitas:

Jaaa ma tean, et vale koht, kuid kuhugi mujale ka ei oska oma nördimust väljendada.

MIKS on nii, et kui klikid foorumi jututoa lingil, näiteks “rasestumine” siis viskab sind tegelikult kuhugi kaup24 või kaubamaja.ee lehele. Võik kui klikid jututoa sees teema lingile, siis sama lugu…..?????

Kas need reklaamid lihtsalt niisama ei või vilkuda lehe äärtes või üleval? Jube pahakseks teeb kui soovid mingit teemat lugeda ja siis oled kuskil jummala lambi suvakal lehel hoopis ….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.01 16:04; 28.01 08:16; 03.02 12:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sest sul pole adblocki, paigalda endale, hakkab parem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on adblock, seepärast küsin lihtsalt uudishimust: kas mingeid vingerdavaid usse ka veel näha on või muid rõvedusi? Või on vähemalt ses osas asjad paranenud? Midagi üle ekraani ei tule, mingeid kaste, mida peab ristist kinni panema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Usse enam pole, nüüd on muud “toredused”

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.01 16:04; 28.01 08:16; 03.02 12:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Adblocki võimalus on jah arvutis olemas, kuid näiteks telefoni ei viitsi selliseid asju tõmmata. Mina telefoniga seetõttu perekoolis ei käi kunagi, tegelikult satun siia viimasel ajal üldse vähe.

Kuid siiski nõustun teemaalgatajaga. Mingil hetkel, kui vaid telefoni kasutasin, siis oli täiesti ebanormaalne, et reaalselt ei saanudki foorumis ringi vaadata. Kliki palju tahad neid reklaame kinni aga aina tuleb juurde ja juurde ja juurde. See on ikka veidi liialt üle võlli neil aetud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

proovisin adblocki, kuid see tegi arvuti mega aeglaseks….. perekool võiks teha oma foorumi kasutajasõbralikuks….reklaam olgu, aga ei tohiks segada foorumis ringivaatamist

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.01 16:04; 28.01 08:16; 03.02 12:08;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mul on “kopp” ees perekooli reklaamist

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.