Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mul on kõrini presidendi lapsikustest

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 108 )

Teema: Mul on kõrini presidendi lapsikustest

Postitas:
Kägu

Lihtsalt nii ongi – ühekorraga sai kõrini! Just praegu, nähes seda reklaami: https://elu24.postimees.ee/6713484/ka-president-kaljulaid-hakkas-korrevabaks
tundsin, et mõõt on täis, kaua võib president nende teismeliste jamadega tegelda?

Ausalt, kas presidendil muud teha ei ole? Loobugu ametist ja hakaku siis koos Eveliniga tervislikku leiba küpsetama ja koos Zuzuga remmelgaid kallistama, lasku käia. Aga presidendiks võiks hakata keegi, kellel peale kõrte ja pusade mingeid muid teemasid ka meelde tuleb.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kadestab tõsiselt inimesi, kellel on sellised probleemid (see tähendab et ongi hea elu vist). Ilma irooniaga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lihtsalt nii ongi – ühekorraga sai kõrini! Just praegu, nähes seda reklaami: https://elu24.postimees.ee/6713484/ka-president-kaljulaid-hakkas-korrevabaks

tundsin, et mõõt on täis, kaua võib president nende teismeliste jamadega tegelda?

Ausalt, kas presidendil muud teha ei ole? Loobugu ametist ja hakaku siis koos Eveliniga tervislikku leiba küpsetama ja koos Zuzuga remmelgaid kallistama, lasku käia. Aga presidendiks võiks hakata keegi, kellel peale kõrte ja pusade mingeid muid teemasid ka meelde tuleb.

Presidendil, erinevalt sinust, on aimu, kui palju joogikõrte ja sigareti filtrite jääke ujub meie veekogudes ja kui palju see näiliselt lapsik plastikjääde meie kõigi tervist rikub.

Mina pole absoluutselt paduroheline aga paraku on jäätmete tekitamine üle igasuguse keskkonna taluvuse piiri läinud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina pole ammu teda tõsiselt võtnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Idioot oled või? Keskkond on nr 1 teema, millega tuleb tegeleda. Praeguses meeletus raiskamise tempos jääb me lastele sellest planeedist ainult prügimägi alles!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Idioot oled või? Keskkond on nr 1 teema, millega tuleb tegeleda. Praeguses meeletus raiskamise tempos jääb me lastele sellest planeedist ainult prügimägi alles!

Ma pole vastu, et keskkonnaga tuleb tegelda. Aga tegeldagu presidendi, mitte abituriendi kombel.
Tahes tahtmata hakkad mõtlema, et kui see nüüd ongi see hädavajalik NAISpresident, siis … siis teate, olgu parem mees.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Me saeme oksa, millel istume
Ei osta ka plastikkõrsi, ühekordseid nõusid, kilekotte jne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

täna oli Kukus.Täitsa tark inimene ju!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis sulle siis meeldiks, austet teemaalgataja? Ülekeskealine elukutseline poliitik õllekõhuga, peaasi, et oleks mees ja oskaks rahvale ümmargust juttu ajada? Vähe pole sellised näinud veel või?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis sulle siis meeldiks, austet teemaalgataja? Ülekeskealine elukutseline poliitik õllekõhuga, peaasi, et oleks mees ja oskaks rahvale ümmargust juttu ajada? Vähe pole sellised näinud veel või?

Ei, peaasi, et oleks asjalik. Kui õllekõht on sulle kõige olulisem asi, et seda poleks, siis mina su arvamust ei jaga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga jah, kui mingite plastikkõrtega teismelisena ülbitsev president on vastuvõetav – naine ikkagi! – mis siis ikka. Jagasin vaid oma emotsiooni. Minus lausa murdus miski, mingi viimane plastikkõrs vist kukkus karikasse.
Igaühel oma maitse, kellele targad ja tasakaalukad, kellele kõrtega võitlejad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei päevagi Kerstita, hakkab sarnanema Efkale.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Pole sellel presidendil häda midagi. Plastkõrred ongi täiesti tarbetu ja ebaratsionaalne raiskamine. Mis selles lapsikut on?
Dressipluusl steitment ka meeldis mulle. Mu arust julge naine ja üpriski tark ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No minult küsiti nt McDonaldsi drive inis paar päeva tagasi, et kas joogikõrsi soovime. Ütlesime, et ei soovi. Teenindaja tänas meid. Kodus oma lobi lahti pakkides avastasime, et joogikõrred olid ilusti kaasa pandud 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Palun nimeta mõni asjalik teema, millega president sinu arust peaks tegelema?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Otse vastupidi, väga asjalik ja tegus president on.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina olen ka meie presidendiga väga rahul. Väga julge ja sihikindel inimene.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Me oleme infantiilsesse maailma jõudnud. Moodsates sädistajates pole sisu kopika eest ka mitte. Aga ausõna, ma olen nende (moodsate sädistajate) sõnavõtte jälginud ja otsinud väsimatult sealt mingit sügavust, mingit päris vastutustunnet, mingit intellekti, mingit julgust, mehisust kui soovite, mingit mõtet, mis ulatuks roosadest litritest ülespoole. Ja ausõna – no ei leia. Vahel kohe ei usu oma silmi, tahaks ju inimestest uskuda, et kui nad juba kord avalikult sõna saavad ja laialt tegutsevad, et siis neis on ka materjali, mis seda sädinat ja siblimist veidigi vääristaks.
Ja ei ole.

Kersti tundus omal ajal Kuku raadios – see oli see aeg, kui tänased sädistajakäod veel püksi tegid – tõesti päris terane tädi. Kõik tema suhtumised mulle küll ei meeldinud, aga esines sarmikalt ja teadis nii mõndagi. Nüüd on selge, et … mitte tühjagi seal siiski polnud, peale jäi see, mis mulle ei meeldinud juba tol ammusel ajal.

Nüüd võitlebki kõrtega ja edendab samal ajal Rail Balticut … Võitleb koduvägivallaga ja kõneleb peredest ja lastest, ise perelõhkuja ja vägivalla soosija. Võitleb vabaduse eest, ise seda kägistades. Võitleb kogu aeg – ühesõnaga täiesti tavaline lapsik ja igavlev feminist, kes mängib nukkudega, aga vaatab, et nukul roosat kleiti seljas poleks, vaid oleks näiteks roheline.

Neis ei olegi sisu! See jõudis mulle presidendi kõrremängu hetkel korraga päriselt kohale. No Eestil on hetkel siiski Reinsalu, Helmed, isamaa ja ekre, kes tunduvad kogu selle roosalilla sädina taustal lausa usaldusväärsuse tugisambad. Vähemalt niigi palju.

Aga see on õudne, mis toimub. Kägude enamus, käigu see ka väljaspool perekooli, ju sellist sädinat just vääribki. Kõik maailma võim ongi laste käes!?

Please wait...
Postitas:
Kägu

teema on aktuaalne ja probleem on, kui kõrsi tõesti nii palju tuleb. tulemas ju jaanipäev, laulupidu, suveüritused.
teemaalgataja aga mõtleb, et kas selle kõrrevärgiga peab tegelema president. no ei pea. aga võib siiski kui talle ka see korda läheb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Me oleme infantiilsesse maailma jõudnud. Moodsates sädistajates pole sisu kopika eest ka mitte. Aga ausõna, ma olen nende (moodsate sädistajate) sõnavõtte jälginud ja otsinud väsimatult sealt mingit sügavust, mingit päris vastutustunnet, mingit intellekti, mingit julgust, mehisust kui soovite, mingit mõtet, mis ulatuks roosadest litritest ülespoole. Ja ausõna – no ei leia. Vahel kohe ei usu oma silmi, tahaks ju inimestest uskuda, et kui nad juba kord avalikult sõna saavad ja laialt tegutsevad, et siis neis on ka materjali, mis seda sädinat ja siblimist veidigi vääristaks.

Ja ei ole.

Kersti tundus omal ajal Kuku raadios – see oli see aeg, kui tänased sädistajakäod veel püksi tegid – tõesti päris terane tädi. Kõik tema suhtumised mulle küll ei meeldinud, aga esines sarmikalt ja teadis nii mõndagi. Nüüd on selge, et … mitte tühjagi seal siiski polnud, peale jäi see, mis mulle ei meeldinud juba tol ammusel ajal.

Nüüd võitlebki kõrtega ja edendab samal ajal Rail Balticut … Võitleb koduvägivallaga ja kõneleb peredest ja lastest, ise perelõhkuja ja vägivalla soosija. Võitleb vabaduse eest, ise seda kägistades. Võitleb kogu aeg – ühesõnaga täiesti tavaline lapsik ja igavlev feminist, kes mängib nukkudega, aga vaatab, et nukul roosat kleiti seljas poleks, vaid oleks näiteks roheline.

Neis ei olegi sisu! See jõudis mulle presidendi kõrremängu hetkel korraga päriselt kohale. No Eestil on hetkel siiski Reinsalu, Helmed, isamaa ja ekre, kes tunduvad kogu selle roosalilla sädina taustal lausa usaldusväärsuse tugisambad. Vähemalt niigi palju.

Aga see on õudne, mis toimub. Kägude enamus, käigu see ka väljaspool perekooli, ju sellist sädinat just vääribki. Kõik maailma võim ongi laste käes!?

Helmedes leiab sisu küll ainult õõnespuit.
Mis siis ikka – tunnen sulle ja su pruunile ninale kaasa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Helmedes leiab sisu küll ainult õõnespuit.
Mis siis ikka – tunnen sulle ja su pruunile ninale kaasa.

Tsiteerides Jaak Madisoni: just sellised te oletegi.

teemaalgataja aga mõtleb, et kas selle kõrrevärgiga peab tegelema president. no ei pea. aga võib siiski kui talle ka see korda läheb.

Jah, võib küll, miks ei või. Tegelda võib millega iganes. Lihtsalt see näitab inimese kohta midagi, nagu ka eelmine plärtsatus. Ja see ei pea mulle meeldima, aga ega ma midagi teha ka ei saa. Selline on teie president. Kahjuks on ta ka meie president.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui ekretiinile pinda käib – järelikult õigel teel. Toetan presidenti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis sa arvad, kas see on presidendi avaldus või väljaimetud “uudis” elu24 stiilis. Lapsikuna näitab presidenti ajakirjandus ja sina oled omakorda superlapsik, et seda kuvandit usud ja mitte oma peaga ei mõtle (see on muidugi väga in väljend siin).
Minu jaanipäeval on ka papptopsid-taldrikud ja salvrätid, võib pärast söömist lõkkesse visata, ja pestav plastikserviis ka. Kõrsi ei kasuta (sest need keeratud papist kõrred lagunevad joogi sees ruttu ära muide). Täiskasvanud inimene muide peaks topsist joomisega hakkama saama, mitte imema, milleks kõrs? Lamaja haige jaoks on see vajalik, väikelapsele, kes muidu pool jooki kaela kallaks, aga täiskasvanule…
Reklaam ise oli suht hambutu, ei ole presidendil näitlejaannet ega esinemissarmi (pannud Genka vms), aga asi ise ei ole mõttetu. Milleks on vaja plastikjullat, et sa saaksid jooki suhu panna, paar lonksu ja pürgikasti? Mingi puue, et klaasi kallutada ei suuda?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis sa arvad, kas see on presidendi avaldus või väljaimetud “uudis” elu24 stiilis.

Oot, kas elu24 mõtles välja, lavastas ja teostas selle reklaami või? Et see polegi president selles reklaamis tegelikult? Mingi teisik ehk?

Ma pakun, et pool tööpäeva vähemalt pandi selle üllitise peale magama.

Kurjam küll, kuidas te saate nii … olla?

Lapsikuna näitab presidenti ajakirjandus ja sina oled omakorda superlapsik, et seda kuvandit usud ja mitte oma peaga ei mõtle (see on muidugi väga in väljend siin).

Misasja??? Ajakirjandus näitab presidenti lapsikuna? Ja teie mõtlete oma peaga.
Lihtsalt käed vajuvad jõuetult rüppe.

Kui ekretiinile pinda käib – järelikult õigel teel. Toetan presidenti.

Nojah, teie oma peaga välja mõeldud vastuväited on siin tõesti kõrge intellekti märk.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pikk õõnes säutsumine ja endiselt mitte ühtegi asjalikku teemapakkumist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ah?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tõeline “Heast elust lolliks läinud.” algatus. Kusjuures algatajad ise ka tõdevad “Tõsi ta on, et kõrred moodustavad kogu ühekordsest plastikust üsna pisikese osa.”

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tõeline “Heast elust lolliks läinud.” algatus. Kusjuures algatajad ise ka tõdevad “Tõsi ta on, et kõrred moodustavad kogu ühekordsest plastikust üsna pisikese osa.”

Nii ongi. Plastikkõrred, kogu Eesti, kogu maailma probleem. Üks kägu räägib, et ostab McDonaldsist drive-in’ist rämpstoitu koos kõigi pakenditega ja siis soovib keskkonnateadlikult, et kõrsi ta küll ei soovi. Hea küll, tema on kägu, mitte president, tal on lubatud loll olla.

Mis järgmiseks? President esineb sotsiaalreklaamis, mis võitleb selle eest, et poiste ja tüdrukute mänguasjad oleksid poes ühel riiulil? Sest see on tohutult tähtis probleem, on-on! Siin on tegemist kogu maailma naiste allasurutuse traagikaga ja president peab kindlasti kaasa lööma.

Mis edasi? Saabub järgmine võttegrupp, kes soovib, et president esineks nätsu mahaloopimise vastu. President, kellel ongi liiga palju vaba aega, lööb aga riigivapiga uksed valla ja kilkab selle vapi all, kui pähh on nätsu mahasülitamine! Tohutult vastutustundlik riigitegu. Käod on sillas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis teemat sa siit teemast veel nüüd otsima tulid.
Loe pealkirja, see ongi su teema.

Mis räägib sellest, et president üritab kõigest väest midagi tarka teha, midagi, millega ta jäädvustuks meie auväärsete presidentide ritta.
Midagi üllast. Aga tema kambal on mõtted otsas, seetõttu sealt ka midagi tarka ei tule.
No, ok, nüüd prooviti nende kõrtega vehkida. See kõrreväk ei moodusta piiska ka meres. Ja meie kõrred sinna nagunii ei jõua. See mõte on umbes sama sisuga, kui see, et vihmametsa päästmiseks annetada 1 sent aastas.

Eelnevalt on vist koduvägivallaga proovitud “tegeleda”, aga täiesti tulutult, sest endiselt loeme statistikat, et iga neljas mees on vägivaldne. (rääkimata tema Ojasoo kaitsmisest, kus naist jalaga peksnud inimene peab saama teise võimaluse vms)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Normaalne inimene ei käi mäkis, ei söö kotletisaiu ja ei lagasta loodust.
Ammuks see Ameeerika meile saabus? Koos oma probleemidega.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 108 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mul on kõrini presidendi lapsikustest