Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mul on kõrini presidendi lapsikustest

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 108 )

Teema: Mul on kõrini presidendi lapsikustest

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, aga kas sind ja sinu asjalikkust peaks hindama selle järgi, kui palju postitusi sa Perekooli teed? Oled asjalik ja tark inimene, et oma aega nii palju Perekoolis raiskad?
Kuna aega on sul laialt käes, siis äkki tuletad meelde need targad ja asjalikud teod, mille saatis korda meie hetkel EKREsse kuuluv ekspresident?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, aga kas sind ja sinu asjalikkust peaks hindama selle järgi, kui palju postitusi sa Perekooli teed? Oled asjalik ja tark inimene, et oma aega nii palju Perekoolis raiskad?

Kuna aega on sul laialt käes, siis äkki tuletad meelde need targad ja asjalikud teod, mille saatis korda meie hetkel EKREsse kuuluv ekspresident?

Esiteks, mina pole president vaid kägu nagu sinagi. Teiseks, kui sa Rüütlit mõtled, siis selle mehe üksainus teene Eesti heaks kaalub üles kogu Kersti kamba elu jooksul tehtud teod. Ja Rüütel on üle 90 aasta vana. See selleks.

Kui kõrrereklaamid ja lapsik sotsiaalne loosungiaktivism on see, mida sa presidendilt ootad, siis ongi ta sinu president ja siis me oleme omadega varsti veel rohkem pees. Mine osta endal nüüd üks kosutav topsitäis kokakoolat ja loe Virgiinia Woolfi lehte. Aga vaata, et nad kõrt sisse ei pane!

Rail Baltic on ju kõrte kõrval täielik nohu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Esiteks, mina pole president vaid kägu nagu sinagi. Teiseks, kui sa Rüütlit mõtled, siis selle mehe üksainus teene Eesti heaks kaalub üles kogu Kersti kamba elu jooksul tehtud teod. Ja Rüütel on üle 90 aasta vana. See selleks.

Kui kõrrereklaamid ja lapsik sotsiaalne loosungiaktivism on see, mida sa presidendilt ootad, siis ongi ta sinu president ja siis me oleme omadega varsti veel rohkem pees. Mine osta endal nüüd üks kosutav topsitäis kokakoolat ja loe Virgiinia Woolfi lehte. Aga vaata, et nad kõrt sisse ei pane!

Rail Baltic on ju kõrte kõrval täielik nohu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kellele? Sulle või? Pole mõtet. Kui sul pea otsas oleks, siis teaksid neid isegi. Aga sa oled liiga noor või siis liiga ära loputatud, et aru saada, millest ma räägiksin. Seega ei hakka siin tuuleveskitega sõdima.
Sa laulvat revolutsiooni ikka mäletad või olid sel ajal alles mähkmetes? Noh, kui olid mähkmetes, siis pole parata, aga nüüd oled täiskasvanu ja võiksid natuke midagi teada.

Kõrreaktivism on meie tulevik. Ura, tovarištši, meie suure asja eest!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kellele? Sulle või? Pole mõtet. Kui sul pea otsas oleks, siis teaksid neid isegi. Aga sa oled liiga noor või siis liiga ära loputatud, et aru saada, millest ma räägiksin. Seega ei hakka siin tuuleveskitega sõdima.

Sa laulvat revolutsiooni ikka mäletad või olid sel ajal alles mähkmetes? Noh, kui olid mähkmetes, siis pole parata, aga nüüd oled täiskasvanu ja võiksid natuke midagi teada.

Kõrreaktivism on meie tulevik. Ura, tovarištši, meie suure asja eest!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mitu korda programmeerijad sul selle korduse salvestasid? 😀 😀 😀 Jagub tänaseks päevaks ikka?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis räägib sellest, et president üritab kõigest väest midagi tarka teha, midagi, millega ta jäädvustuks meie auväärsete presidentide ritta.
Midagi üllast. Aga tema kambal on mõtted otsas, seetõttu sealt ka midagi tarka ei tule.
No, ok, nüüd prooviti nende kõrtega vehkida. See kõrreväk ei moodusta piiska ka meres. Ja meie kõrred sinna nagunii ei jõua. See mõte on umbes sama sisuga, kui see, et vihmametsa päästmiseks annetada 1 sent aastas.

Just see ongi sümpaatne, et inimene ei püüa ainult mingite suurte asjadega kaks korda aastas pildile pääseda, vaid elab ka oma elu pisiasju nii, et need väärivad tunnustust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Just see ongi sümpaatne, et inimene ei püüa ainult mingite suurte asjadega kaks korda aastas pildile pääseda, vaid elab ka oma elu pisiasju nii, et need väärivad tunnustust.

Lasteaed, muud midagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis sul lasteaia vastu on?

Teemat ei suuda sa ikka välja mõelda?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Me oleme infantiilsesse maailma jõudnud. Moodsates sädistajates pole sisu kopika eest ka mitte. Aga ausõna, ma olen nende (moodsate sädistajate) sõnavõtte jälginud ja otsinud väsimatult sealt mingit sügavust, mingit päris vastutustunnet, mingit intellekti, mingit julgust, mehisust kui soovite, mingit mõtet, mis ulatuks roosadest litritest ülespoole. Ja ausõna – no ei leia. Vahel kohe ei usu oma silmi, tahaks ju inimestest uskuda, et kui nad juba kord avalikult sõna saavad ja laialt tegutsevad, et siis neis on ka materjali, mis seda sädinat ja siblimist veidigi vääristaks.
Ja ei ole.

Ega ei olegi. Karta on, et ei tulegi. Meedia on nagu varblaste kohvik, kus hipsterid ja hipid võidu säutsuvad.

Kõik maailma võim ongi laste käes!?

Vahest tundub, et isegi väikesed lapsed on targemad ja avatumad ning oma lapsesuuga tabavad rohkem märki, kui täiskasvanu oma suust püüab punnitada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vahest tundub, et isegi väikesed lapsed on targemad ja avatumad ning oma lapsesuuga tabavad rohkem märki, kui täiskasvanu oma suust püüab punnitada.

Laps on laps. Ja kägu on kägu. Ja president on president.

Mis sul lasteaia vastu on?

Palun väga, eks ole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma pole kunagi näinud Eestis nii palju sisisevaid naisi kui pärast esimese naispresidendi saamist. Kurb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No mis kuradi kõrred? Ma ei usu, et ma aastas ühe kõrre ka ära kasutaks. See-eest vean ma iga päev koju kotiga plastpakendeid, suurt osa toidust, mida ma nendes ostan, ei saagi muul moel osta. Tegelgu sellega keegi, mitte mingi jabura kõrremajandusega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ju siis nõunik andis nõu. 🙂 Võib ka nii olla, et oma nõuandmistega tehakse nimelt tolaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma pole kunagi näinud Eestis nii palju sisisevaid naisi kui pärast esimese naispresidendi saamist. Kurb.

Väga kurb!
Aga ära kurvasta, võib-olla sulle ainult tundub nii. Näiteks mina olen näinud neid sisisevaid naisi nii enne naispresidenti kui ka selle ajal. Too naispresident paraku näitab naisi küll kehvast küljest. Ma sugugi ei arva, et naised ongi sellised. Meie hulgas on palju tarku ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen põhimõtteliselt teemaalgatajaga nõus. See kõrrenäide polnud küll kõige parem, selles mõttes, et pisiasi. Ega need kõrred ju keskkonnale head ei ole ka. Ja oleks ta muidu hea, võiks ka kõrte vastu võidelda. Aga arvestades tema muid avaldusi ja tegusid, on ta siiski üsna jabur.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No kui enda taip kõrtest kaugemale ei jõua, siis tundub teile tõesti jabur.
Kas te nüüd hakkate presidendi kiuste kõrsi kasutama?

Please wait...
Postitas:
Kägu

President Rüütel ei ole erinevalt praegusest ja eelmisest presidendist kunagi välismaal enda poolt esindatavat riiki ja rahvast häbistanud, Eestist halba rääkinud, kirjutanud.
Kõrgele vanusele vaatamata osaleb ikka veel https://terviserajad.ee/rajad/janeda-terviserada/
Lisaks elab ta järgimisväärset pereelu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõrgele vanusele vaatamata osaleb ikka veel https://terviserajad.ee/rajad/janeda-terviserada/
Lisaks elab ta järgimisväärset pereelu.

Hm, niipalju kui ma olen märganud, siis Kaljulaidi maratone ja sportimist siin pigem halvustatakse. Aga see, et Rüütel terviseradu propageeris oli tore? Kas asi on soos jälle?

Ja pereelu kadestamisväärseks ma ka ei pea. Jah, ok pubekad on pubekad ja võivad ka parimates peredes ära pöörata. Aga mis nende lapsega täpselt juhtus, et ta on sellina nagu on? https://kroonika.delfi.ee/news/inimesed/ingrid-ja-arnold-ruutli-tutar-vireleb-vaesuses-on-liikumisvoimetu-ja-perest-ara-loigatud-see-oli-ema-otsus-et-ma-ei-saa-tutarde-ja-isaga-suhelda?id=73543681
Äkki siiski võiks kuidagi aidata, olgu mis ta on. Oma pere siiski? Täiskasvanu vastutab küll ise, aga tegemist on siiski haige inimesege.

Ja kõik, kes siin lapsikusest räägite ja seda naiseks olemisega seote, olge nüüd mõistlikud. Kas väidate, et eelmised presidendid (mõtlen siis Meri ja Ilvest) ei olnud lapsikud? Et Meri demonstratiivne ektsentrilisus oli tore, aga Kaljulaidi tegevus kõik on lapsik?
Mulle meeldis Meri. Mulle meeldib Kaljulaid. Minu arvates ei ole midagi halba, kui president ei ole joonlaud kõhus tüüp, on erinev.

Ilves oma naistevahetuse ja nätsunärimisega mulle ei meeldinud.
Ja Rüütel oma presidendiksolemise ajal.. Jah, ta nägi viisakas välja. Ta jutt oli lohisev ja arusaamatu. Terviserajad oli see tore osa temast. Muus osas oli nagu oli, kõige mittemidagiütlevam meie presidentidest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on kõrini presidendi lapsikustest

Mul on kõrini su lapsikutest teemaalgatustest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Neis ei olegi sisu! See jõudis mulle presidendi kõrremängu hetkel korraga päriselt kohale. No Eestil on hetkel siiski Reinsalu, Helmed, isamaa ja ekre, kes tunduvad kogu selle roosalilla sädina taustal lausa usaldusväärsuse tugisambad. Vähemalt niigi palju.

Unustasid mainimast Madisoni ja Põlluaasa. Oleks piisanud ka sellest: “Olen Helmede jünger ja prsident Kaljulaid on meile ideoloogiliselt vastuvõetamatu.” Milleks hakata jahuma mingitest plastkõrtest?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lihtsalt nii ongi – ühekorraga sai kõrini!

Teemaalgataja, see pull jätkub ja meie klaasidesse peab veel piisku mahtuma.
Nüüd ju see lipulugu:

Tartu Postimees kirjutab: “Täna õhtul kell kuus löövad Tartu laululaval häälepaelad valla tuhanded koorilauljad ning algab Tartu laulupidu. Lauljaid ja peolisi on suure Eesti lipu kõrval tervitamas ka Liivimaa kubermangu puna-rohe-valge trikoloor. Põhjus peitub selles, et esimese üldlaulupeo ajal 1869. aastal kuulus peopaik Tartu toonase Liivimaa kubermangu koosseisu – nõnda oli ka esimese üldlaulupeo märk just nimelt Liivimaa kubermangu värvides.”

Kui ERR ei mänginud 2018a uusaastaööl hümni, siis KUIGI president ei tee telesaateid, ta miskipärast ikkagi vabandas?

Kas nüüd, kus president ei kujunda ka laulupidu, on taas oodata vabandust, et mingid võõrlipud seal lehvisid?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Lihtsalt nii ongi – ühekorraga sai kõrini! Just praegu, nähes seda reklaami: https://elu24.postimees.ee/6713484/ka-president-kaljulaid-hakkas-korrevabaks

tundsin, et mõõt on täis, kaua võib president nende teismeliste jamadega tegelda?

Ausalt, kas presidendil muud teha ei ole? Loobugu ametist ja hakaku siis koos Eveliniga tervislikku leiba küpsetama ja koos Zuzuga remmelgaid kallistama, lasku käia. Aga presidendiks võiks hakata keegi, kellel peale kõrte ja pusade mingeid muid teemasid ka meelde tuleb.

Kas sulle tundub, et see on presidendi kantselei poolt väljastatud pressiteade? Ei, see on saast-ajakirjandus. Mina isegi ei märka selliseid uudisnupukesi, rääkimata nende avamisest.
Sinu probleem pole mitte see, et president tegeleks teismeliste jamadega, vaid et sul puudub ligipääs kvaliteetajakirjandusele. Osta endale ligipääs ajalehtede tasulisele sisule, siis pole vaja teismelistele suunatud uudisvoogu jälgida.

President ei tegele joogikõrte kampaaniaga. President pani lihtsalt facebookis “like” plastikust joogikõrte kasutamisest loobumist promovale lehele. Pole isegi mainitud, kad see like tuli Vabariigi Presidendi kontolt või KK isiklikult kontolt. Pole sinu asi keelata presidendil oma vabast ajast oma tuttavatega suhelda ja mõnele liikumisele toetust avaldada enda valitud suhtluskanalis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lihtsalt nii ongi – ühekorraga sai kõrini! Just praegu, nähes seda reklaami: https://elu24.postimees.ee/6713484/ka-president-kaljulaid-hakkas-korrevabaks

tundsin, et mõõt on täis, kaua võib president nende teismeliste jamadega tegelda?

Ausalt, kas presidendil muud teha ei ole? Loobugu ametist ja hakaku siis koos Eveliniga tervislikku leiba küpsetama ja koos Zuzuga remmelgaid kallistama, lasku käia. Aga presidendiks võiks hakata keegi, kellel peale kõrte ja pusade mingeid muid teemasid ka meelde tuleb.

Kas sulle tundub, et see on presidendi kantselei poolt väljastatud pressiteade? Ei, see on saast-ajakirjandus. Mina isegi ei märka selliseid uudisnupukesi, rääkimata nende avamisest.

Sinu probleem pole mitte see, et president tegeleks teismeliste jamadega, vaid et sul puudub ligipääs kvaliteetajakirjandusele. Osta endale ligipääs ajalehtede tasulisele sisule, siis pole vaja teismelistele suunatud uudisvoogu jälgida.

President ei tegele joogikõrte kampaaniaga. President pani lihtsalt facebookis “like” plastikust joogikõrte kasutamisest loobumist promovale lehele. Pole isegi mainitud, kad see like tuli Vabariigi Presidendi kontolt või KK isiklikult kontolt. Pole sinu asi keelata presidendil oma vabast ajast oma tuttavatega suhelda ja mõnele liikumisele toetust avaldada enda valitud suhtluskanalis.

Te olete nii nunnud!
Siis ikka see polegi president selles reklaamis, vaid teisik? Miks te siis kohe ei öelnud? Aga vaata veel kord seda reklaami ja ütle, kes see Kersti moodi inimene seal siis on?

(Mul on ostetud kõik lehepaketid mõlemast kontsernist.)

Oleks piisanud ka sellest: “Olen Helmede jünger ja prsident Kaljulaid on meile ideoloogiliselt vastuvõetamatu.” Milleks hakata jahuma mingitest plastkõrtest?

Ma ei ole Helmede jünger, kuid president on mulle tõesti ideoloogiliselt vastuvõetamatu. Inimesena poleks mul ta vastu ilmselt midagi. Plastkõrtest hakkas jahuma … kes? Minu meelest president.

Te olete nii totralt ebaloogilised ja jõuetud, et nutt tuleb peale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Te olete nii totralt ebaloogilised ja jõuetud, et nutt tuleb peale.

Kui hale peab inimese elu olema, et seda siia mingeid irw-teemade loomise peale kulutada. Aga eks Helme fänniks olemine ütleb kõik. Elus kehtib igal pool 80:20 seadus, nii et paratamatult on 20% Eesti rahvast idioodid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

President ei tegele joogikõrte kampaaniaga. President pani lihtsalt facebookis “like” plastikust joogikõrte kasutamisest loobumist promovale lehele.

“President ei tegele” ja tema seljataga pole ka Kadrioru loss.

Aga sellega ikka oled nõus, et oma Mercedesega ta küll tegeleb ja seda pole unustatud näidata?
Mis see siis on? Saksa luksusmarkide promo ja kõrrevastane korraga?

See Mercedes sisalgab sama palju plastikut ja mürgiseid aineid kui pool tonni joogikõrsi, et sa teaksid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui hale peab inimese elu olema, et seda siia mingeid irw-teemade loomise peale kulutada.

Küsi seda Stroomi ranna mõisaproualt, kui hale tema elu täpselt on.
Siinne teema pole ju tühjalt kohalt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mitu korda programmeerijad sul selle korduse salvestasid? 😀 😀 😀 Jagub tänaseks päevaks ikka?

Oled sina meil ikka intelligentseke. Pead lõikamist-kleepimist suisa programmeerimiseks. Aga vähemalt on sul elu lihtne, nagu peast lihtsakestel ikka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

President Rüütel ei ole erinevalt praegusest ja eelmisest presidendist kunagi välismaal enda poolt esindatavat riiki ja rahvast häbistanud,

Pärast Milano lennukatastroofi koostas Rüütel järgmise avalduse: “Teie Ekstsellents, kuulsime sügava kurbusega eilsest lennuõnnetusest Milanos. On tänapäeva kahetsusväärne tõsiasi, et inimesed reisivad suure kiirusega ja hulgikaupa, olgu lennuki, rongi või laevaga. Sellepärast peame niisuguste õnnetuste puhul tõdema ka suurt ohvrite arvu. Sellegipoolest on Milano katastroofi ohvrite arv rahuajal jahmatamapanev. Palun andke ohvrite perekondadele edasi minu isiklikud kaastundeavaldused ning kogu Eesti rahva kaastunne.”

Please wait...
Postitas:
Kägu

President Rüütel ei ole erinevalt praegusest ja eelmisest presidendist kunagi välismaal enda poolt esindatavat riiki ja rahvast häbistanud,

Pärast Milano lennukatastroofi koostas Rüütel järgmise avalduse: “Teie Ekstsellents, kuulsime sügava kurbusega eilsest lennuõnnetusest Milanos. On tänapäeva kahetsusväärne tõsiasi, et inimesed reisivad suure kiirusega ja hulgikaupa, olgu lennuki, rongi või laevaga. Sellepärast peame niisuguste õnnetuste puhul tõdema ka suurt ohvrite arvu. Sellegipoolest on Milano katastroofi ohvrite arv rahuajal jahmatamapanev. Palun andke ohvrite perekondadele edasi minu isiklikud kaastundeavaldused ning kogu Eesti rahva kaastunne.”

Kas tohib küsida, mis selles avalduses naeruväärset on? Sulle näidati kätte, et hakka nüüd naerma, aga mille peale, oled kordagi mõelnud?

Te demonstreerite igal sammul, kuidas teil puudub isiklik mõtlemisvõime. Ütlen seda täitsa erapooletult, tõsijutt. Mitte ühtki normaalset sisulist vastuväidet teilt ei tule. Või ütleme: tuleb harva. Selles teemas pole veel olnud.
Korrutate mingeid etteantud sententse ja pritsite isiklikku viha, aga midagi, millega vaielda – no ei leidu. Nagu praegugi tuli väga haledalt välja. See avaldus on täiesti korrektne ja ilus. Aga ma mäletan, kuidas ajakirjandus selle üle ilkus ja sinule jäi see külge, võtsid kriitikata omaks. Ideoloogilistel põhjustel, mõtlemata, sest ideoloogiajüngritel pole mõtlemisvõimet.

Nagu siin praegu: ma just ütlen, et ma pole Helmede jünger, aga kägu raiub, et olen. Hea küll sellega.

Ma toon selge video, kus esineb meie president isiklikult. Kägu plärtsub, et see video ilmus kollastel lehtedel ja presidendil pole sellega mingit pistmist!

Kas see kõik kõneleb terasest mõistusest või aususepüüust?

(Ootan järgmisi seosetuid totrusi.)

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 108 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mul on kõrini presidendi lapsikustest